راهنمایی در امر خرید موبایل

Killer Queen

کاربر سایت
Apr 28, 2012
586
بابا طرف گوشی بازه......هر هفته گوشی عوض میکنه.......راست میگه به نظر من کیفیت صفحه نوت از وان ایکس خیلی بهتره.......کنار هم مقایسه کردیم و خودم با چشمای خودم دیدم . اما به نظر من جفتشون دیگه برن بوق بزنن که SIII اومده......اه اصلا همه گوشی ها برن بوق بازی کنن بابا .....باید صبر کرد 4 هسته ای بشن بعد بگیریم .

---------- نوشته در 02:19 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:18 AM ارسال شده بود ----------

100% میپرسم و فردا همینجا میگم ببینم چی میخواد بگه .

اتفاقا صفحه ى اس 3 درجه يک نيست. واسه اينکه قيمتش بياد پايين سامسونگ بيشتر سود کنه درجه يک نزده.

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
فعلا با امدن ios 6 اگر i phone 5 بیاد از نظر نرم افزاری خیلی بالا هست و هر کسی که یک گوشی کامل میخواد صبر کنه i phone 5 بیاد اون رو بخره

خوب 100 درصد گوشیه خوبی خواهد بود ایفون 5 ولی ایا با این قیمتیکه میاد ایا به صرفه اینقد بهش پول بدی به نظر بنده گالکسی اس2 از همشون بهتر و قیمتش مناسب تر هستشو به ایفون هر چند که باشه هم بیاد پول الکی دادنه و گوشی که بلوتوث نداشته باشه کلی ایراد برش وارده و جدا نمی ارضه اینقد پول پاش بدی حالا میخاد هر امکاناتی داشته باشه . مگه ایفون میخاد چی بزاره مگه رو ایفون 5 که الان گالکسی اس 2 نداره اره رفیق . من حالا 3 نگفتم چون اونم فعلا الکی گرون بعد چند ماه میاد تو 900 تومن .

---------- نوشته در 11:52 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:46 AM ارسال شده بود ----------

اتفاقا صفحه ى اس 3 درجه يک نيست. واسه اينکه قيمتش بياد پايين سامسونگ بيشتر سود کنه درجه يک نزده.

دوست عزیز من راجبه این قضیه که گفتین تحقیق نکردم ولی شما اینو از سایت خاصی خوندین اگه اره میشه لینکشو بزارین تشکر .

Killer Queen

کاربر سایت
Apr 28, 2012
586
خوب 100 درصد گوشیه خوبی خواهد بود ایفون 5 ولی ایا با این قیمتیکه میاد ایا به صرفه اینقد بهش پول بدی به نظر بنده گالکسی اس2 از همشون بهتر و قیمتش مناسب تر هستشو به ایفون هر چند که باشه هم بیاد پول الکی دادنه و گوشی که بلوتوث نداشته باشه کلی ایراد برش وارده و جدا نمی ارضه اینقد پول پاش بدی حالا میخاد هر امکاناتی داشته باشه . مگه ایفون میخاد چی بزاره مگه رو ایفون 5 که الان گالکسی اس 2 نداره اره رفیق . من حالا 3 نگفتم چون اونم فعلا الکی گرون بعد چند ماه میاد تو 900 تومن .

شما نبايد گالکسى اس 2 رو با ايفون 5 مقايسه کنى. اس 2 نسل 2 هسته اس هاست در صورتى که ايفون نسل 4 هسته اى هست. البته من جايى نديدم که نوشته باشه 4 هسته اى هست. ولى در کل اگه بخواييم تو 4 هسته اى ها قيمت مناسب انتخاب کنيم به نظرم وان ايکس از همه ى رقباش قيمتش مناسب تره.

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
شما نبايد گالکسى اس 2 رو با ايفون 5 مقايسه کنى. اس 2 نسل 2 هسته اس هاست در صورتى که ايفون نسل 4 هسته اى هست. البته من جايى نديدم که نوشته باشه 4 هسته اى هست. ولى در کل اگه بخواييم تو 4 هسته اى ها قيمت مناسب انتخاب کنيم به نظرم وان ايکس از همه ى رقباش قيمتش مناسب تره.

دوست عزیزم اخه فکر میکنی 2 هسته شده 4 هسته خوبه داداشم الان گالکسی اس 2 که 2 هسته ای هستش باطری قورت میده وای به روزی ایفون 5 اگه بشه 4 هسته ای که حتما هست مثل گالکسی 3 خوب فکر میکنی بازدهی باطریشون چطور خواهد شد و هزاران مشکل دیگه خواهد داشت خوب . من از نظر عقل و منطق گفتم نمی ارضه بخری چون جدا نمی ارضه و پول هدر دادنه ولی یسریا عشق اینو دارن مثلا یه ایفون جدید میاد دستشون بگیرن تا کسی دید بگه اوه دیدی فلان ماشین فلان گوشی خوب اونا تو یه وادی دیگن و کلا 100 هزار میلیارد براشون پول نیست چه برسه نهایت به 2 تومن خالی .
در ضمن گالکسی 2 از وان ایکس خسل شاخه یه نمونه واضحش همون صفحه گالکسی تست کنین از نزدیک متوجه میشین . و گرونی ان ایکسم به خاطره هدفون بیتسیه که کنارش گذاشتن همینو بس .

Killer Queen

کاربر سایت
Apr 28, 2012
586
دوست عزیزم اخه فکر میکنی 2 هسته شده 4 هسته خوبه داداشم الان گالکسی اس 2 که 2 هسته ای هستش باطری قورت میده وای به روزی ایفون 5 اگه بشه 4 هسته ای که حتما هست مثل گالکسی 3 خوب فکر میکنی بازدهی باطریشون چطور خواهد شد و هزاران مشکل دیگه خواهد داشت خوب . من از نظر عقل و منطق گفتم نمی ارضه بخری چون جدا نمی ارضه و پول هدر دادنه ولی یسریا عشق اینو دارن مثلا یه ایفون جدید میاد دستشون بگیرن تا کسی دید بگه اوه دیدی فلان ماشین فلان گوشی خوب اونا تو یه وادی دیگن و کلا 100 هزار میلیارد براشون پول نیست چه برسه نهایت به 2 تومن خالی .
در ضمن گالکسی 2 از وان ایکس خسل شاخه یه نمونه واضحش همون صفحه گالکسی تست کنین از نزدیک متوجه میشین . و گرونی ان ایکسم به خاطره هدفون بیتسیه که کنارش گذاشتن همینو بس .

اتفاقا رو وان ايکس اصلا هدفون بيتس نميدن. اون ارم بيتس پشتشم واسه اسپيکرهاش هست. نه اينکه اينجا هدفون رو وردارن، کلا روش نميدن. و يه چيز در مورد باترى. با گذشت زمان فقط به تعداد هسته ها اضافه نميکنن با همون تکنولوژيه قديمى. تکنولوژيشون بسيار پيشرفت ميکنه. مقدار نانومتر روز به روز کمتر ميشه که باعث ميشه مصرف کمتر، و حرارت کمتر و در نتيجه عمر بيشترى داشته باشه.

gear of war

کاربر سایت
Dec 28, 2011
508
نام
مهرشاد
درسته اما صفحه نمایش و سیستم عامل در میزان شارژ داشتن تاثیر گذارن و one x از نظر cpu و sense 4 بهتر از s2 هست

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
دوستان این چه بحثیه بین مقایسه HTC one x و S II دارین میکنین ؟ خوب تمامیه مشخصات فنی وان ایکس از اس 2 بهتره حالا یکی سلیقش میگه الان نباید گوشی گرون بگیریم خوب محترم ولی خواهشا نیاین اینجا فکت صادر کنید .

سلیقه ی شخصیتون رو تو تاپیک راهنمایی عنوان نکنید چون ممکنه دوستانی که قصد خرید تلفن همراه دارند این تاپیک رو ببینند گمراه بشن .

هر صحبتی میکنین اینجا خواهشا قبلش از صحتش مطلع باشین !

الان اینارو ببینین :

شما رو چه حسابی میگین صفحه نمایش S III درجه یک نیست ؟ صفحه نمایش S III از جنس Corning gorilla glass 2 هست که خیلی هم مقاوم هست و نوع صفحه هم که دیگه همه میدونن سوپر امولد هست که یکی از با کیفیت ترین هاست .

گرونی ان ایکسم به خاطره هدفون بیتسیه که کنارش گذاشتن همینو بس .

اتفاقا رو وان ايکس اصلا هدفون بيتس نميدن. اون ارم بيتس پشتشم واسه اسپيکرهاش هست.

one x نه هدفون بیتس داره و نه اسپیکر هاش بیتس هست بلکه سیستم سخت افزاری و پردازنده صوتی Beats رو روش گذاشتن که کیفیت صدا رو بهبود بخشیده ! همین ....

خواهشا اطلاعات غلط ندین .

Killer Queen

کاربر سایت
Apr 28, 2012
586
دوستان این چه بحثیه بین مقایسه HTC one x و S II دارین میکنین ؟ خوب تمامیه مشخصات فنی وان ایکس از اس 2 بهتره حالا یکی سلیقش میگه الان نباید گوشی گرون بگیریم خوب محترم ولی خواهشا نیاین اینجا فکت صادر کنید .

سلیقه ی شخصیتون رو تو تاپیک راهنمایی عنوان نکنید چون ممکنه دوستانی که قصد خرید تلفن همراه دارند این تاپیک رو ببینند گمراه بشن .

هر صحبتی میکنین اینجا خواهشا قبلش از صحتش مطلع باشین !

الان اینارو ببینین :

شما رو چه حسابی میگین صفحه نمایش S III درجه یک نیست ؟ صفحه نمایش S III از جنس Corning gorilla glass 2 هست که خیلی هم مقاوم هست و نوع صفحه هم که دیگه همه میدونن سوپر امولد هست که یکی از با کیفیت ترین هاست .

one x نه هدفون بیتس داره و نه اسپیکر هاش بیتس هست بلکه سیستم سخت افزاری و پردازنده صوتی Beats رو روش گذاشتن که کیفیت صدا رو بهبود بخشیده ! همین ....

خواهشا اطلاعات غلط ندین .

سلام اقا فرشاد..... منظور منم از بيتس همون بود. بد رسوندم. مثل XLOUD سونى ميمونه.

در مورد صفحه ى اس 3 هم تو يه سايت معروف خوندم اون رو. نوشته بود پنتايل زده تا قيمتش بياد پايينتر. اسم سايت رو اگه خواستى تو پ.خ ميگم اگه اينجا بگم اخطار ميگيرم.

King-x360

کاربر سایت
Dec 15, 2006
517
نام
بهزاد
در مورد صفحه ى اس 3 هم تو يه سايت معروف خوندم اون رو. نوشته بود پنتايل زده تا قيمتش بياد پايينتر.
میشه بیشتر توضیح بدین یعنی کیفیت ساختش پایینه یا ممکنه مشکلی واسش پیش بیاد...؟!

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
سلام اقا فرشاد..... منظور منم از بيتس همون بود. بد رسوندم. مثل XLOUD سونى ميمونه.

در مورد صفحه ى اس 3 هم تو يه سايت معروف خوندم اون رو. نوشته بود پنتايل زده تا قيمتش بياد پايينتر. اسم سايت رو اگه خواستى تو پ.خ ميگم اگه اينجا بگم اخطار ميگيرم.

نه نمیخواد بدی خودم میدونم Pentile زده .
ولی آیا میدونی Pentile چی هست ؟ آره ؟ یه چیزی رو نمیدونی خواهش میکنم ازت که راجع بهش تو این تاپیک صحبت نکنی چون دوستان رو گمراه میکنی .
pentile هیچ تاثیری توی پایین اوردن قیمت و پایین اوردن کیفیت نداره بلکه فقط تکنولوژیش فرق میکنه .
هر پیکسل توی LCD دارای چند زیر پیکسل هست که نوع چینش زیر پیکسل ها در LCD های مختلف تفاوت داره .
مثلا pentile به شکل زیر هست :

9bxkgaqx1nh9r3v2wxj3.jpg

همون طور که میبینی Pentile چینش زیر پیکسلی متفاوتی داره با حالت استاندارد بقلیش .
pentile رنگ مشکی و آبی رو بهتر از حالت چینش استاندارد به نمایش میزاره .
نوع چیدمان باعث میشه رنگ ها رو در بعضی LCD ها متفات از LCD های دیگهه ببینی .
مثلا در اکثر سوپر آمولدها رنگ مشکی و آبی رو به بهترین شکل میتونی ببینی !
خواهشا دیگه تذکر ندم چون در صورت تکرار این قضایا مجبور میشم گزارش بدم .
مرسی

Killer Queen

کاربر سایت
Apr 28, 2012
586
نه نمیخواد بدی خودم میدونم Pentile زده .
ولی آیا میدونی Pentile چی هست ؟ آره ؟ یه چیزی رو نمیدونی خواهش میکنم ازت که راجع بهش تو این تاپیک صحبت نکنی چون دوستان رو گمراه میکنی .
pentile هیچ تاثیری توی پایین اوردن قیمت و پایین اوردن کیفیت نداره بلکه فقط تکنولوژیش فرق میکنه .
هر پیکسل توی LCD دارای چند زیر پیکسل هست که نوع چینش زیر پیکسل ها در LCD های مختلف تفاوت داره .
مثلا pentile به شکل زیر هست :

9bxkgaqx1nh9r3v2wxj3.jpg

همون طور که میبینی Pentile چینش زیر پیکسلی متفاوتی داره با حالت استاندارد بقلیش .
pentile رنگ مشکی و آبی رو بهتر از حالت چینش استاندارد به نمایش میزاره .
نوع چیدمان باعث میشه رنگ ها رو در بعضی LCD ها متفات از LCD های دیگهه ببینی .
مثلا در اکثر سوپر آمولدها رنگ مشکی و آبی رو به بهترین شکل میتونی ببینی !
خواهشا دیگه تذکر ندم چون در صورت تکرار این قضایا مجبور میشم گزارش بدم .
مرسی

برادر من چرا اينطورى حرف ميزنى؟ مگه بدهکارتم؟ من فقط چيزى رو که تو زوميت خوندم گفتم. فکرم ميکنم سايت معتبرى باشه. هر چند دفعه دوست دارى گزارش بده.
نه بازى سنتر واس شماست نه اين تاپيک.
همه دعوا دارن تو اين انجمن.

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
دوستان منظور من xe بود که هدفون بیتس روشه و اون لحظه چون همزمان کلی کار انجام میدادم اشتباه شده بود کلا تو نوشته هام .

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
برادر من چرا اينطورى حرف ميزنى؟ مگه بدهکارتم؟ من فقط چيزى رو که تو زوميت خوندم گفتم. فکرم ميکنم سايت معتبرى باشه. هر چند دفعه دوست دارى گزارش بده.
نه بازى سنتر واس شماست نه اين تاپيک.
همه دعوا دارن تو اين انجمن.

من با هیچ کسی مشکل ندارم و اعلام مالکیت به این تاپیک و به بازی سنتر نکردم .
فقط دارم به شما اینو میگم این تاپیک جای بحث کردن راجع به صفحه گالاکسی اس 3 و کلیه گوشی های دیگه نیست ( حداقل اگرم بحث میکنی اصلاعات غلط نده )
این تاپیک صرفا جهت مشاوره برای خرید موبایل زده شده
اجازه بدین دوستان در همین قالب به کارشون ادامه بدن و کسی گمراه نشه با برخی اطلاعات غلط که داده میشه .
راهنمایی هم میکنی بکن اما با اطلاعات دقیق و صحیح نه اینکه بری تو چند تا سایت مطلب بخونی نظرتو به عنوان فکت اینجا صادر کنی .

jack988

کاربر سایت
May 11, 2010
343
سلام
دوستان من یه گوشی انتخاب کردم میخواستم ببینم به نظر شما کدوم بهتره و اگر گوشی بهتری تو اون رنج قیمت یا امکانات هست به من معرفی کنید
این گوش انتخابی من هست
sonyericsson ray
اگر گوشی بهتری تو رنج قیمت 450 / 500 هست و مارکه سونی اریکسون هست بگید بد جور به یه گرشی با دوربین و امکانات بالا احتیاج دارم البته به غیر از xperia arc S ، xperia arc

dariushsz2

کاربر سایت
Sep 18, 2010
297
نام
احسان
دوستان من گوشی میخوام بخرم ولی بین سیستم عامل اندروید و ios موندم.هر کی یه چیزی میگه.میخوام که سیستم عامل کار باهاش راحت باشه و بشه به راحتی دانلود کرد نرم افزاراشو و نرم افزارایی که به درد اینترنت بخوره داشته باشه مخصوصا توی*یتر و فیسبوق و... کلا تو ایران بشه از نرم افزاراش استفاده کرد.لطفا شما راهنماییم کنید.ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر