راهنمایی در امر خرید موبایل

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
سلام
دوستان من یه گوشی انتخاب کردم میخواستم ببینم به نظر شما کدوم بهتره و اگر گوشی بهتری تو اون رنج قیمت یا امکانات هست به من معرفی کنید
این گوش انتخابی من هست
sonyericsson ray
اگر گوشی بهتری تو رنج قیمت 450 / 500 هست و مارکه سونی اریکسون هست بگید بد جور به یه گرشی با دوربین و امکانات بالا احتیاج دارم البته به غیر از xperia arc S ، xperia arc
Ray نسبتا بد نیست امکانات معمولی داره و قیمت متوسط . کلا قسمت گوشیهای متوسط قرار میگیره .
اما اگه تا 500 میخوای هزینه کنی من این چند مدل رو پیشنهاد میدم . در ضمن با این قیمت دنبال دوربین و امکانات بالا نمیتونی باشی چون باید بیشتر هزینه کنی واسه دوربین و امکانات بالا ;)

Sony xperia u با قیمت 490
samsung galaxy w با قیمت 475
samsung galaxy sl با قیمت 470

نظر شخصیه من سونی اکسپریا یو هست چون به اندروید 4 اپدیت میشه

---------- نوشته در 01:27 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:23 AM ارسال شده بود ----------

دوستان من گوشی میخوام بخرم ولی بین سیستم عامل اندروید و ios موندم.هر کی یه چیزی میگه.میخوام که سیستم عامل کار باهاش راحت باشه و بشه به راحتی دانلود کرد نرم افزاراشو و نرم افزارایی که به درد اینترنت بخوره داشته باشه مخصوصا توی*یتر و فیسبوق و... کلا تو ایران بشه از نرم افزاراش استفاده کرد.لطفا شما راهنماییم کنید.ممنون
خوب چند تا چیز جداگانه شما خواستین
اگه میخوای کار باهاش راحت باشه = ios
به راحتی دانلود کنی = android
توییتر و فیس بوک با جفتشون میتونی بری اگه چیز پی ان داشته باشی
تو ایران هم میتونی از نرم افزارهای جفتشون استفاده کنی
فقط یه چیزی : توی اندروید میتونی اپلیکیشن کرک شده بریزی بدون پول دادن ولی توی ios نمیتونی اپلیکیشن کرک شده بریزی و باید بخری اپلیکیشن هارو ( مگر اینکه جیلبریک کنی دیوایست رو )

dariushsz2

کاربر سایت
Sep 18, 2010
297
نام
احسان
مرسی از کمکت.من فکر میکردم اندروید هم مثل ios باید جیلبریک بشه.من زیاد از نرم افزارها استفاده میکنم.حالا 2 سوال دیگه. قیلتر شکن ساکس تو ios کار میکنه آیا توی انذروید هم کار میکنه؟بین گوشیهای اندروید بهترینش کدومه بین htc on s یا galaxy note?خودتون هم پیشنهادی دارید بگید ممنون میشم.سرعت زیاد و جدیدتر بودن اندرویدش ملاکم هستش.بازم ممنون

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
مرسی از کمکت.من فکر میکردم اندروید هم مثل ios باید جیلبریک بشه.من زیاد از نرم افزارها استفاده میکنم.حالا 2 سوال دیگه. قیلتر شکن ساکس تو ios کار میکنه آیا توی انذروید هم کار میکنه؟بین گوشیهای اندروید بهترینش کدومه بین htc on s یا galaxy note?خودتون هم پیشنهادی دارید بگید ممنون میشم.سرعت زیاد و جدیدتر بودن اندرویدش ملاکم هستش.بازم ممنون
نه اندروید در حالت عادی هم اپلیکیشن کرک اجرا میکنه .
ولی اگه بخوای ساکس بریزی روش باید روت کنی در غیر اینصورت فقط چیز پی ان.
بهترین اندرویدی حال حاضر Samsung galaxy S III و بعد از اون به ترتیب Htc One X و Htc One S و بعد اون هم Note...
البته هر کدومشون یه مزایایی دارند و ممکنه واسه یه کاربر نوت بهتر باشه و واسه یه کاربر S III و شایدم واسه کاربر دیگه ای Htc One x بهتر باشه بستگی به نوع کارکردتون داره .
سرعت زیاد رو اگه میخوای گالکسی اس 3 در حال حاضر سریع ترین اندرویدی هست .

Haruna

کاربر سایت
Dec 16, 2011
47
نام
سروش
سلام
دوستان من یه گوشی انتخاب کردم میخواستم ببینم به نظر شما کدوم بهتره و اگر گوشی بهتری تو اون رنج قیمت یا امکانات هست به من معرفی کنید
این گوش انتخابی من هست
sonyericsson ray
اگر گوشی بهتری تو رنج قیمت 450 / 500 هست و مارکه سونی اریکسون هست بگید بد جور به یه گرشی با دوربین و امکانات بالا احتیاج دارم البته به غیر از xperia arc S ، xperia arc

سلام دوست عزیز
بهترین گوشی تو این رنج قیمت (500) از سونی, اکسپریا neo هست. قیمت این گوشی نزدیک Ray هست ولی امکاناتش خیلی مناسبه.
دوربینش 8 هست مثل آرک, CPU ش هم 1ghz هست و خوبه, و صفحش هم بزرگتر از Ray هست, 3.7 اینچه, و مهمتر از همه اینکه اگه بگیریش میتونی همین الان به اندروید 4 آپدیتش کنی.
اگه کمی ارزونتر هم خواستی Neo V هست نزدیک 400 تومن که فقط دوربینش 5 هست و خودم الان دارم باهاش اینجا کامنت میدم :D
فقط بگم به نسبت قیمتش عالیه :-)

Sent from my MT11i using Tapatalk 2

Farzad1998

We are all In a big Nightmare
کاربر سایت
Mar 23, 2011
1,067
نام
Farzad
از بین این 4 تا کدومو بخرم بهتره؟؟؟
اگه میشه قیمت هر کدوم رو هم بگید پیشاپیش ممنون
sony xperia U
sony xperia sola
xperia arc s
galaxy s plus

dariushsz2

کاربر سایت
Sep 18, 2010
297
نام
احسان
ممنون.یه سوال یادم رفت بپرسم.سیستم عامل اندروید یا ios کدومشون فایلهای فلشو اجرا میکنه؟یا نرم افزارای راحتتری داره تا اجرا کنه؟

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
گلسی اس2 به ورزن جدید اندروید اپدیت میشه؟یا سامسونگ مث اس دوباره نامردی کرده

آره اجرا میشه ولی اینجا جای سوالتون نبود در بخش اندروید میتونستین بپرسین .

ممنون.یه سوال یادم رفت بپرسم.سیستم عامل اندروید یا ios کدومشون فایلهای فلشو اجرا میکنه؟یا نرم افزارای راحتتری داره تا اجرا کنه؟

آندروید فایل های فلش رو اجرا میکنه ولی iOS نه .
منظورتون از نرام افزارهای راحت چیه ؟:-/

از بین این 4 تا کدومو بخرم بهتره؟؟؟
اگه میشه قیمت هر کدوم رو هم بگید پیشاپیش ممنون
sony xperia U
sony xperia sola
xperia arc s
galaxy s plus

از نظر سخت افزاری Arc s از همشون بهتره . بعد از اون با فاصله کم S plus ...
بعد از اون هم sola و در اخر Xperia U .
ولی خوب اول نوع کارکردتون رو مشخص کنید تا بتونین بسته به نیازتون بهترین انتخاب رو بکنید .
در هر صورت در این بین Arc s بهترین انتخاب هست .

Farzad1998

We are all In a big Nightmare
کاربر سایت
Mar 23, 2011
1,067
نام
Farzad
از نظر سخت افزاری Arc s از همشون بهتره . بعد از اون با فاصله کم S plus ...
بعد از اون هم sola و در اخر Xperia U .
ولی خوب اول نوع کارکردتون رو مشخص کنید تا بتونین بسته به نیازتون بهترین انتخاب رو بکنید .
در هر صورت در این بین Arc s بهترین انتخاب هست .

خودم بیشتر واسه اجرای نرم افزار های مختلف و بازی های hd می خوام
با وجود این که sola و u سی پی یو دو هسته ای دارن بازم arc بهتره؟؟؟

ibrahimovich

کاربر سایت
Dec 31, 2011
184
نام
میلاد
به نظر شما در اینده ویندوز فون جای اندروید رو میگیره؟خرید lumia900 کار درستی هست یا نه؟از نظر ساپورت نرم افزاری وبازی چجوریه این گوش وکلا ویندوز فون؟نسبت به اس2و گوشی های اندرویدی چجوریه؟ممنون

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
خودم بیشتر واسه اجرای نرم افزار های مختلف و بازی های hd می خوام
با وجود این که sola و u سی پی یو دو هسته ای دارن بازم arc بهتره؟؟؟

درسته sola و u دو هسته ای هستند اما با سرعت 1 Ghz اما ارک اس پردازنده قوی 1.4 گیگاهرتزی داره به علاوه GPU که بازیهای hd رو خوب اجرا میکنه .

---------- نوشته در 09:49 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:35 PM ارسال شده بود ----------

به نظر شما در اینده ویندوز فون جای اندروید رو میگیره؟خرید lumia900 کار درستی هست یا نه؟از نظر ساپورت نرم افزاری وبازی چجوریه این گوش وکلا ویندوز فون؟نسبت به اس2و گوشی های اندرویدی چجوریه؟ممنون

در اینده ؟
نمیشه پیش بینی کرد آخه . اما اون چیزی که معلومه اینه که با فاصله ی زیادی که بینشون ایجاد شده حداقل تا 4 5 سال دیگه این اتفاق رخ نمیده .
از نظر ساپویرت نرم افزاری میخوای که اصلا نرو طرف ویندوز فون چون هنوز Market place ویندوز با اختلاف زیادی از آیتونز اپل و گوگل پلی اندروید ضعیفتره .
کلا ساپورت نرم افزاری اندروید فوق العادس و روز به روز داره پیشرفت میکنه .

jack988

کاربر سایت
May 11, 2010
343
ممنون از پاسوخ قبلی ولی اگر میشه چند تا مدل دیگه هم بزار من بیشتر به دوربین و سبکی و قشنگی گوشی الاقه دارم و مدلش هم میخام سونی اریکسون باشه

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
ممنون از پاسوخ قبلی ولی اگر میشه چند تا مدل دیگه هم بزار من بیشتر به دوربین و سبکی و قشنگی گوشی الاقه دارم و مدلش هم میخام سونی اریکسون باشه
خوب اونا که گفتم بهت سخت افزارهای قوی داشتن تو این رنج قیمت .
دوربین و سبکی و قشنگی و سونی اریکسون رو باهم نمیتونی داشته باشی با این قیمت ولی خوب این که یکی از دوستان اشاره کرد دوربین خوبی داره نسبت یه اون چند مدل که گفتم
sony ericcson xperia neo

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,017
نام
Milad
به نظرم همون Ray رو بگیر خوده من 1 ماهه خریدم ازش خیلی راضیم سرعتش خوبه صفحش خیلی خوبه به خصوص برای فیلم دیدن (کلیپ)و دوربینش فوق العادست هم فیلمش هم عکسش...HD هم فیلمبرداری میکنه...الانم به آندروید 4 آپدیتش کردم که خیلی عالی تر شده با دوربین دومش فقل گوشی رو باز میکنی Face lock و تم و کلا بهتر شده...

dariushsz2

کاربر سایت
Sep 18, 2010
297
نام
احسان
یه سوال دیگه دوستان من gps رو خیلی لازم دارم سیستم عامل اندروید gps افلاینشو میشه راحت فعال کرد؟واسه تو ماشنم میخوام.احتمالا note میگیرم چون صفحش بزرگه میشه داخل ماشین استفاده کرد البته اگه شارژر فندکی داشته باشه.!که نمیدونم داره یا نه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر