راهنمایی در امر خرید موبایل

Arash-S212

کاربر سایت
Dec 18, 2021
410
نام
Ara$h
دوستان ما یک poco f3 سفارش دادیم.به نظرتون گوشیه خوبیه؟؟نقد هاش که همه مثبت بود
گوشی خوبیه رفیق ، مبارکت باشه ❤️🎉
قطعا رابط کاربری به پای سامسونگ و ریلمی و اینا نمیرسه ولی بنظرم راضیت نگه میداره ( البته از نظر لگ و باگ ، نه امکانات )

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,324
مبارکه منم برج ۱۱ خریدم
نسبت به هزینه ی که میکنی فوق العادس فقط ببین که سری ساختش جدید باشه چون سری های اول یسری مشکل داشتن که اونم شانسی بود
فقط اوایلش باطری یزره اذیتت میکنه وله یه مدت بعد کالیبره میشه راضیت میکنه
اون موقع که من خریدم ۸ تومن رقیبی نداشت بعید میدونم الانم رقیبی داشته باشه
جالبیش اینجاس که در poco f4 از همین پردازشگر f3 استفاده شده
دیگه ببین چه پردازشگر شاخیه هرچند شیا تو نرم افزار افتضاحه

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,851
نام
مهراد
مبارکه، حرکت رونالدینیویی زدی :)) طلبه GT شدی F3 خریدی :)) گوشی خوبیه. قیمت GT هم الکی بالارفت وگرنه 8/256 میدادن 7800 یه تایمی!

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,071
نام
محمد امین
آدم یک سری نظرات میبینه خندش میگیره ملت همه چیز صفر و صدی میبینند

من از روی سامسونگ امدم روی شیائومی و هیچ مشکل خاصی برای من وجود نداشت اتفاقا روی سامسونگ هر روز باگ یا هنگی داشتم ولی روی شیائومی شاید ماهی یکبار اینجور مشکلاتی برام پیش بیاد به غیر از این موارد رابط کاربری شیائومی بسیار غنی و پر امکانات هست و تقریبا هر چیزی که فکرش بکنید و فکرش نکنید داخلش هست
از اونور شما سرعت شارژ ، کیفیت ساخت ، سرعت شارژ ، وجود شارژر و قیمت رو ببینی ارزش خرید کامل دستت میاد

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,212
مبارکه، حرکت رونالدینیویی زدی :)) طلبه GT شدی F3 خریدی :)) گوشی خوبیه. قیمت GT هم الکی بالارفت وگرنه 8/256 میدادن 7800 یه تایمی!
Gt کمیاب شده بود..دیگه گفتم این مدل رو بگیرم پردازندشم بهتره.. پشتش هم از شیشه هستش و گواهی ip 53 داره ولی gt هیچ گواهی نداشت و پشتش از پلاستیک

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,780
نام
Masoud

من از روی سامسونگ امدم روی شیائومی و هیچ مشکل خاصی برای من وجود نداشت اتفاقا روی سامسونگ هر روز باگ یا هنگی داشتم ولی روی شیائومی شاید ماهی یکبار اینجور مشکلاتی برام پیش بیاد به غیر از این موارد رابط کاربری شیائومی بسیار غنی و پر امکانات هست و تقریبا هر چیزی که فکرش بکنید و فکرش نکنید داخلش هست
از اونور شما سرعت شارژ ، کیفیت ساخت ، سرعت شارژ ، وجود شارژر و قیمت رو ببینی ارزش خرید کامل دستت میاد
دقیقا ، منم هم سامسونگ و هم شیاومی (a52s و note 9 شیا) دم دستم هست و با رابط کاربری شیاومی خیلی راحت تر هستم و بیشتر حال میکنم با رابط کاربریش.

Arash-S212

کاربر سایت
Dec 18, 2021
410
نام
Ara$h

رفیق ، رابط کاربری شیائومی واقعا از نظر امکانات عالیه
من خودم Mi 10 lite 5G دارم
ولی واقعا باگ داره لگ هم داره اما خیلی کم
بی نقص نیستش اما خوبه
نسبت به قیمت خوبن ولی هرکسی سبک استفاده اش فرق میکنه ، من رابط کاربری روون و بدون لگ و باگ مثل پیکسل رو ترجیح میدم به رابط کاربری سامسونگ و شیائومی و...

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,071
نام
محمد امین
رفیق ، رابط کاربری شیائومی واقعا از نظر امکانات عالیه
من خودم Mi 10 lite 5G دارم
ولی واقعا باگ داره لگ هم داره اما خیلی کم
بی نقص نیستش اما خوبه
نسبت به قیمت خوبن ولی هرکسی سبک استفاده اش فرق میکنه ، من رابط کاربری روون و بدون لگ و باگ مثل پیکسل رو ترجیح میدم به رابط کاربری سامسونگ و شیائومی و...

اون دوستمان بالا گفته شیائومی تو نرم افزار افتضاحه! وقتی کلمه افتضاح به کار میبری یعنی با بدترین چیز ممکن طرفی یعنی باید هیچ چیزش کار نکنه و 24ی خراب باشه ولی اصلا اینجوری نیست یعنی بهتر از دیگر رابط کاربری ها نباشه بدترم نیست الان همه رابط کاربری ها تا یک حدی لگ و باگ داره شیائومی هم همینطور اون پیکسل هم خوب مال گوگل هست و سازنده خود اندروید هست ولی اون گوشی هم کلی مشکلات داره از قیمت بالا و تنوع کم بگیر تا مشکلات فنی و نداشتن خدمات در ایران

Arash-S212

کاربر سایت
Dec 18, 2021
410
نام
Ara$h
دوستان گوشی که رابط کاربریش بدون ایراد و اعصاب خوردی باشه واسه گیم هم نمیخوام دقیقا رون مثل ایفون و قیمت میان رده تا ۶ ۷ ت چی پیشنهاد میدید

Sent from my iPhone using Tapatalk

REALME GT MASTER EDITION 5G
رفیق این گوشی واقعا خوبه و من پیشنهادش میکنم
کپی رایت از @AMIN-SCORPION :D
راهنمایی بیشتر خواستین امیر اسکورپیون تحربه کار کردن باهاشو داره میتونین ازش بپرسید 🙂

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,186
REALME GT MASTER EDITION 5G
رفیق این گوشی واقعا خوبه و من پیشنهادش میکنم
کپی رایت از @AMIN-SCORPION :D
راهنمایی بیشتر خواستین امیر اسکورپیون تحربه کار کردن باهاشو داره میتونین ازش بپرسید 🙂
ممنونم

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,071
نام
محمد امین
دوستان poco x4 pro 5g 256gig ram8 رو پیشنهاد میکنین ؟ و یا چیز بهتری در این رنج جایگزینش هست ؟
این گوشی همه چیزش خوبه به غیر سخت افزارش که مناسب بازی نیست یعنی اگر اهل بازی هست باید به گزینه های دیگه فکر کنی اما تو استفاده های روز مره مشکلی نداره تمرکز این گوشی روی دوربین هست و دوربینش عالیه
تو این قیمت 8.5 تا 9 تومن سامسونگ A52s خوبه هم دوربین هم سخت افزار ولی شارژر نداره و بدنشم کامل پلاستیکه
اگرم اهل بازی هستی Poco F3 5G سخت افزار خیلی عالیه داره ولی خوب دوربینش ضعیفتره از باقی رقبا
گوشی Xiaomi 11 Lite 5G NE هم هست که کوچیک و خوش دسته ولی سخت افزار خوبی داره در حد A52s ، کیفیت ساختشم خوبه ولی کوچیکتر هست و دوربینشم ضعیفتر
اگر بودجت بالاتره باشه در حد 9.5 گوشید 11T شیائومی هم هست که خیلی خوبه فقط تو بازی های سنگین داغ میکنه

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,381
نام
Majid
این dynamic island یکی از بهترین ایده های اپل واسه UI ـش بود بنظرم، مطمئن بودم بالاخره همچین روزی میرسه که مجبور شه ناچ بزاره رو گوشیش و وقتی هم بزاره یک حرکت متفاوتی نسبت به اندروید میزنه که شبیه نشه، که همین کار رو هم کرد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر