راهنمایی در امر خرید موبایل

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,886
نام
مهراد
الا رفتم سونی رو هم دیدم گوشی زیر یک میلیون کدومش خوبه؟ این سری zچه ویژگی خاصی دارن مثلا فرقشون با سری mوcچیه؟چون اونا هم هم قیمت اینان

سری Z سونی پرچمدارای این گوشی هستند. تا مدل Z4 این گوشی رو میشه به 1 تومن گیر آورد. اما سری m میان رده و سری C مخصوص سلفی هستند و به نوعی فبلت. شما یه نگاه به C5 Ultra بنداز. صفحه نمایش 6 اینجی فول اچ دی بدون حاشیه ، دوربین 13 مگا پیکسل جلو و عقب ، باطری 2930 میلی آمپر و هشت هسته ای ... واقعا از همه نظر کار راه اندازه هم کتابخونی هم عکاسی هم بازی و ...

• Like
Reactions: AGHA FARIBORZ

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,886
نام
مهراد
البته بگم اگر z5گوشی شاخی باشه حاظرم اونم بخرم.اگر توی رنج قیمت اینم چیز خوبی هست بگید

من اتفاقا هفته پیش گوشی Z5 رو به دوستمون aliahmadi2 معرفی کردم که بعد از مقایسه گوشی از تمام جهات رنگ Gold گوشیو خریدن.

• Like
Reactions: aliahmadi2

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
والا این شرکت پرچمداراشم مشکل دارن. بعد از سال ها یکی از افتخارات S7 تو تبلیغات تلویزیونیش پشتیبانی از کارت حافظه اس! قابلیت استفاده در زیر باران هست ... ماشالا داره اصلا با صفحه نمایشی که قرمز رو نارنجی نشون میده. سفید رو زرد نشون میده ... ولی محبوبه دیگه از بس تبلیغ میکنه
داداش چه خبره؟:D
اینجا تاپیک راهنمایی خرید گوشیه با این فن بازی و..به کسی کمک نمیکنی
دو صفحه ست داری از سامسونگ بد میگی و از سونی تعریف میکنی و هیچکدوم از حرفات درست نیست:D
دقیقا سامسونگ نخره کسی یا سونی بخره چی به شما میرسه؟
این حرفات درمورد انفجار و مشکل دار بودن و تبلیغات و..واقعا مسخرست.
سامسونگ پرفروش ترین برند دنیاست سالی بالایی300میلیون گوشی میفروشه یعنی الان شاید 1میلیارد ادم یا بیشتر تو دنیا سامسونگ دارن.
1میلیارد احمق؟که یه گوشی اشغال بی مصرف که ممکنه هر لحظه تبدیل به یه بمب بشه و جونشونو بگیره گذاشتن جیبشون؟:D
الان گوشی اوباما هم اس4یعنی میخوان ترورش کنن اس4بهش دادن:D الله اکبر

دوست عزیز مشکل براهر گوشی پیش میاد از اپل و سامسونگ تا سونی و هواوی وجی ال ایکس هیچ گوشی بی مشکل نیست و بی نقص نیست.
منفجر شدن گوشی هم چندین بار برا ایفون و سامسونگ و..اکثر برندها اتفاق افتاده و ممکنه هر دلیلی داشته باشه مشکل از گوشی ها نیست

آخرین ویرایش:

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,886
نام
مهراد
داداش چه خبره؟:D
اینجا تاپیک راهنمایی خرید گوشیه با این فن بازی و..به کسی کمک نمیکنی
دو صفحه ست داری از سامسونگ بد میگی و از سونی تعریف میکنی و هیچکدوم از حرفات درست نیست:D
دقیقا سامسونگ نخره کسی یا سونی بخره چی به شما میرسه؟
این حرفات درمورد انفجار و مشکل دار بودن و تبلیغات و..واقعا مسخرست.
سامسونگ پرفروش ترین برند دنیاست سالی بالایی300میلیون گوشی میفروشه یعنی الان شاید 1میلیارد ادم یا بیشتر تو دنیا سامسونگ دارن.
1میلیارد احمق؟که یه گوشی اشغال بی مصرف که ممکنه هر لحظه تبدیل به یه بمب بشه و جونشونو بگیره گذاشتن جیبشون؟:D
الان گوشی اوباما هم اس4یعنی میخوان ترورش کنن اس4بهش دادن:D الله اکبر

دوست عزیز مشکل براهر گوشی پیش میاد از اپل و سامسونگ تا سونی و هواوی وجی ال ایکس هیچ گوشی بی مشکل نیست و بی نقص نیست.
منفجر شدن گوشی هم چندین بار برا ایفون و سامسونگ و..اکثر برندها اتفاق افتاده و ممکنه هر دلیلی داشته باشه مشکل از گوشی ها نیست

شما خیلی داغ کردی برادر ، به من که چیزی نمیرسه به شما مگه میرسه :D کدوم حرفم درست نیست ؟ منفجر نمیشن؟ نشدن تا حالا ؟ من دو صفحه کجا از سامسونگ بد گفتم ، یکی گفتم که منفجر شده چندتا از گوشی هاش یکی گفتم J7 تو فلش زدن بد قلق هست و یکی هم اینکه سامسونگ S7 رنگ بندیش مشکله و تازه کارت حافظه میخوره. یه مقایسه ساده بود با سایر برند ها و گرنه به من که چیزی نمیرسه. اولشم گفتم از این برند خوشم نمیاد در کل

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
سلام دوستان میخام موبایل بخرم کارم باش فقط ایناست
وب گردی،اینستا،تلگرام ،کتاب خوندن،و نصب برنامه های ضروری به هیچ عنوان هم بازی نمیکنم
حالا بین این مدل ها کدوم رو پیشنهاد میکنید
سامسونگ j7, a3
/HTC 825/828 /m9s/ one e9s
Xiaomi redmi nte 3
Huawai honor 5x /7i
پولم زیاد دلم نمیاد خرج کنم .میخام به روز باشه حداقل ۲سالم پشتیبانی بشه.
حالا یا علی بگید چی بگیرم.فقط خداییش بهترینش رو بگید که بدبخت نشم.
راستی دوربینش هو خیلی مهمه که کیفیتش خوب باشه
گوشی میخوای که تا دو سال پشتیبانی بشه honor 5x بگیر.شیائومی پشتیبانیش خوب نیست.هنوز اندروید 6 واسه هیچ گوشی نداده بیرون:))
اون htc ها نسبت به قیمتشون گرون هستن

• Like
Reactions: AGHA FARIBORZ

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
مطمعنا گوشی 700 تومنی که شما بهش اشاره می کنید کیفیت ساختش ، اسپیکرش ، دوربینش و باتریش و کیفیت صفحه نمایشش با محصول سونی یکی هست :

http://uupload.ir/files/3z9b_screenshot_20160616-223415.png

مثلا می تونیم رقیب این گوشی رو J7 سامسونگ فرض کنیم که همون 700 تومن هست ، صفحه نمایش 720p . دقت صفحه نمایش پایین و دوربین معمولی و باتری معمولی و سایر چیز ها ... اصلا مهم نیست که گوشی سونی ضد آب هست ، مهم نیست که صفحه نمایشش FHD با کیفیت هست و کیفیت اون حتی از Z5p هم بیشتره و اصلا مهم نیست همین پردازنده تو تست هاش و بنچمارک ها از خیلی از گوشی های بهتر در اومده. مهم نیست که گوشی های سامسونگ منفجر میشه تو دست ملت یا تو شارژ و خیلی از این ابهامات که بیخیالش. فقط اینو بدونید هیچ گرونی و هیچ ارزونی بی حکمت نیست. بعله
متاسفانه شما خیلی تعصبی به قضیه نگاه میکنی بنده نمیتونم با شما منطقی بحث کنم:D

• Like
Reactions: u_2

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
شما خیلی داغ کردی برادر ، به من که چیزی نمیرسه به شما مگه میرسه :D کدوم حرفم درست نیست ؟ منفجر نمیشن؟ نشدن تا حالا ؟ من دو صفحه کجا از سامسونگ بد گفتم ، یکی گفتم که منفجر شده چندتا از گوشی هاش یکی گفتم J7 تو فلش زدن بد قلق هست و یکی هم اینکه سامسونگ S7 رنگ بندیش مشکله و تازه کارت حافظه میخوره. یه مقایسه ساده بود با سایر برند ها و گرنه به من که چیزی نمیرسه. اولشم گفتم از این برند خوشم نمیاد در کل
راستش انقد بحث مسخرست حس جواب دادن ندارم:D
به پست های این چند صفحه یه نگاهی بندازه خلاصه حرفت اینه فقط سونی و سامسونگ اشغاله فلان و..
هیچکدوم از حرفاتم درست نیست
سامسونگ جی ال ایکس هواوی فرقی نمیکنه شما داری اینجا الکی بد میگی.
اخه منغجر شدن چی؟شوخیه؟گفتم که این برا خیلی گوشی ها اتفاق می افته مشکل از گوشی نیست برا ایفون ها و گلکسی بیشتر از بقیه اتفاق می افته چون فروششون چند برابر بیشتره
تو صد میلیون گوشی یکیش منفجر بشه یا حتی ده تا بازمشکل از گوشی نیست.دلایل زیاد و تو شرایطی خاصی هر گوشی ممکنه منفجر بشه.
بهت هن که گفتم الان اوباما اس4داره اگه حرف شما درست باشه رئیس جمهور امریکا کارش ساختست:D
خدایی بحث مسخره ی بیخیالش

به من چیزی نمیرسه من اینجا خیلی کم سامسونگ پیشنهاد دادم بخاطر قیمت بالا ارزش خرید ندارن به نظرم

این شمای انگار چیزی بهت میرسه اون دوستمون گفت میشه سخت افزار سونیxرو تو گوشی700تومنی پیدا کرد.منظورش سامسونگ نبود
ردمی نوت3پرو بود که سخت افزارش با xیکیه.
سامسونگ فقط یه گوشی با پردازنده650داره اوتمa9که قیمتش1500هستش نه700

خندار ترین حرفتم همین مموری بود.دوست عزیز از وقتی گوشی مموری خور به بازار اومده سامسونگ همه گوشی هاش مموری خور بوده.
اس5ضد اب بود.تو اس6سامسونگ درگاه مموری و ضد اب رو برداشت
با توجه به بازخوردهای کاربران اس7رو ساخت که اکثرشون از نبود درگاه مموری کارت و ضداب و باتری متوسط راضی نبودن
تو اس7ضد اب و درگاه مموری و باتری عالی برگشته و براش تبلیغ میکنه طبیعیه این چیزی که کاربرا خواستن و سامسونگ هم بهشون جواب داده

فک نکنم لازم باشه درمورد کیفیت اس 7بحث کنم مخصوصا صفحه نمایشش حال شما چه باهاش حال لکنی چه نه واقعیته یکی از بهترین های بازار و از نظر خیلی ها بهترین

یه واقعیت دیگه هم اینه سامسونگ چند سال پرفروش تربن برند دنیاست و همیشه تو صدر رضایت و اعتماد و وفاداری مشتری بوده
با گوشی اشغال دادن دست مردم هیچ برندی به اینجا نمیرسه مطمن باش.
در کل بحث مسخره ی بود.بهتره بیخیالش شیم

• Like
Reactions: SleepyTurtel

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
گوشی میخوای که تا دو سال پشتیبانی بشه honor 5x بگیر.شیائومی پشتیبانیش خوب نیست.هنوز اندروید 6 واسه هیچ گوشی نداده بیرون:))
اون htc ها نسبت به قیمتشون گرون هستن
اتفاقا xiaomi از بین چینی ها بهتربن پشتیبانی رو داره البته بیشتر تو چین :D
Miui 8که اومده بر پایه اندروید6.شنیدم دوربینش خیلی بهتر شده بعد اپدیت
من الان اندروید6رو گوشیم دارم اگه مثل تو منتظر اپدیت مستقیم بودم که الان همون4.4رو داشتم:D

• Like
Reactions: NO ps3 and Skuul

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
اتفاقا xiaomi از بین چینی ها بهتربن پشتیبانی رو داره البته بیشتر تو چین :D
Miui 8که اومده بر پایه اندروید6.شنیدم دوربینش خیلی بهتر شده بعد اپدیت
من الان اندروید6رو گوشیم دارم اگه مثل تو منتظر اپدیت مستقیم بودم که الان همون4.4رو داشتم:D
اصلا هم پشتیبانیش خوب نیست.miui 8 رام دولوپر چین که الان تازه اومده.اونم بر پایه اندروید 5 شما برو تو فروم شیائومی همه دارن فحش میدن که چرا اندروید 6 نزده.اکثر کامنتا اینه shame xiaomi یا by by xiaomi :-h:D
الان مدل گوشیت چیه و چه رامی نصب کردی؟:D

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
اصلا هم پشتیبانیش خوب نیست.miui 8 رام دولوپر چین که الان تازه اومده.اونم بر پایه اندروید 5 شما برو تو فروم شیائومی همه دارن فحش میدن که چرا اندروید 6 نزده.اکثر کامنتا اینه shame xiaomi یا by by xiaomi :-h:D
الان مدل گوشیت چیه و چه رامی نصب کردی؟:D
والا من خبرشو خوندم گفته بود بر پایه اندروید6:D قبلا پشتیبانیش خیلی خوب بود الان خبر ندارم:D
Xiaomiنیست گوشیم6 honor

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
والا من خبرشو خوندم گفته بود بر پایه اندروید6:D قبلا پشتیبانیش خیلی خوب بود الان خبر ندارم:D
Xiaomiنیست گوشیم6 honor
الکی گفتن.همین الان miui8 رو نصب کردم بر پایه اندروید 5 هستش دیگه مجبورم استارتشو بزنم واسه سیانوژن:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر