راهنمایی در امر خرید موبایل

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
گوشی Xperia X هم با قیمت فوق العاده 1800 اومد تو بازار:))
یعنی رسما خریدارا رو گوسفند فرض کرده سونی:))
شاید براتون جالب باشه با همین پردازنده X گوشی هایی هستن با قیمت 700 تومن :))

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
2,002
نام
sami
گوشیم ابدیت اومده برای اندروید ۶ .. میزنم ابدیت بشه ( حدود ۴۰۰ مگ ) بعد از دانلود خودش اجازه نصب نمیده !
۲ بار هم این کار کردم و فایده نداشت

گوشیم Desire 826 HTC هست .. کسی دیگه این مشکل داشته ؟
میره تو قسمت بوت دستگاه اجازه نصب نمیده یا تو خود رام اجازه نصب نمیده

AGHA FARIBORZ

کاربر سایت
Jan 24, 2015
458
نام
(master)استاد
سلام دوستان میخام موبایل بخرم کارم باش فقط ایناست
وب گردی،اینستا،تلگرام ،کتاب خوندن،و نصب برنامه های ضروری به هیچ عنوان هم بازی نمیکنم
حالا بین این مدل ها کدوم رو پیشنهاد میکنید
سامسونگ j7, a3
/HTC 825/828 /m9s/ one e9s
Xiaomi redmi nte 3
Huawai honor 5x /7i
پولم زیاد دلم نمیاد خرج کنم .میخام به روز باشه حداقل ۲سالم پشتیبانی بشه.
حالا یا علی بگید چی بگیرم.فقط خداییش بهترینش رو بگید که بدبخت نشم.
راستی دوربینش هو خیلی مهمه که کیفیتش خوب باشه

آخرین ویرایش:

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
تست باتری سونی xpهم زیاد خوب نبود و متوسطه
دو سال پیش از هرکی میپرسیدی بهترین باتری رو کدوم برند داره
میگفتن سونی ولی این دوسال خیلی افت کرده باتری اکثر گوشی هاش یا متوسط یا ضعیف بجز z5cکه باتریش خوبه
الان سامسونگ بهترین باتری رو داره اکثر گوشی هاش باتریشون عالیه.هرچند همیشه باتری سامسونگ خوب بود مخصوصا سری نوت که عالی بودن ولی الان واقعا راضیم ازش رو همه گوشی هاش باتری خوب میذاره.هرچند تو اندروید6استنبای باتری سامسونگ نسبت به حجم جالب نیست امیدوارم تو7بهتر شه
Xiaomiهم تا پارسال داغون بود الان یکی ازبهترین هاست از نظر باتری
هواوی هم خیلی خوبه
ال جی هم که خیلی داغونه روg2باتری عالی گذاشت ولی از اون به بعد افتصاح بوده
سلام دوستان میخام موبایل بخرم کارم باش فقط ایناست
وب گردی،اینستا،تلگرام ،کتاب خوندن،و نصب برنامه های ضروری به هیچ عنوان هم بازی نمیکنم
حالا بین این مدل ها کدوم رو پیشنهاد میکنید
سامسونگ j7, a3
/HTC 825/828 /m9s/ one e9s
Xiaomi redmi nte 3
Huawai honor 5x /7i
پولم زیاد دلم نمیاد خرج کنم .میخام به روز باشه حداقل ۲سالم پشتیبانی بشه.
حالا یا علی بگید چی بگیرم.فقط خداییش بهترینش رو بگید که بدبخت نشم.
راستی دوربینش هو خیلی مهمه که کیفیتش خوب باشه
برا وب گردی و کتاب خوندن فبلت مناسبه پس بیخیالa3
J7خوبه مدل2016و قبلی هردو باتری و دوربین عالین و نمایشگر720pکه برافبلت جالب نیست

اچ تی سی ها هم خوبن ولی باتری و دوربین زیاد خوبی ندارن یعنی راضی کنندست ولی به خوبی سامسونگ نیست

ردمی نوت3بهترین انتخابه قوی ارزون.باتری عالی.نمایشگر بزرگ و با کیفیت.دوربین اینم به خوبی سامسونگ نیست ولی راضی کنندست شایدم دورببنش ناامیدت کنه ولی احتمال زیاد با اپدیت بهتر بشه.

انر5xوi7هم خوبن از هر نظر یعنی باi7کار نکردم تاحالا و ندیذم کسی داشته باشه ولی دوربین جالبی داره
5xدوربین و نمایشگر خوبی داره طراحی و کیفیت بدنه هم عالیه باتری راضی کنندست
این گوشی پرفروش ترین گوشی هواوی تو امریکا و اروپا پشتیبانی خوبی ازش میشه

از نظر خودم ردمی نوت3پرو بهترین انتخابه اگه با دوربینش کنار بیایی

اگه دوربین خیلی برات مهمهj7 2016بگیر بهترین دوربین رو در از بین اینا.باتریشم فوق العادست.ولی بدنش پلاستیکه امکانات زیادی هم نداره.نمایشگرش720p

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: AGHA FARIBORZ

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
با خود گوشی میزنم اپدیت .. اپدیت دانلود میکنه بعد همون اول کار میگه گوشی شما modified شده هست و از رم اصلی استفاده کنید ..گوشی نو 4 روز قبل خریدم .. چک کردم رام رسمی و برای هنگ کنگ هست !
مشکل این هست درجا پیغام خطا میده

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
با خود گوشی میزنم اپدیت .. اپدیت دانلود میکنه بعد همون اول کار میگه گوشی شما modified شده هست و از رم اصلی استفاده کنید ..گوشی نو 4 روز قبل خریدم .. چک کردم رام رسمی و برای هنگ کنگ هست !

الان چک کردم متوجه شدم بوت لودر انلاک هست ! و بالاش نوشته midifed ( در تنظیمات بوت گوشی )
حال چه کنم

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,878
نام
مهراد

الان چک کردم متوجه شدم بوت لودر انلاک هست ! و بالاش نوشته midifed ( در تنظیمات بوت گوشی )
حال چه کنم

اگه گوشی روت باشه معمولا آپدیت سنتر خود گوشی اجازه نصب آپدیت رو نمیده ، شما چک کنید این مورد رو بعد اگر دیدین حوصله شو دارین با برنامه های جانبی سیستم عامل رو آپدیت کنید.

گوشی Xperia X هم با قیمت فوق العاده 1800 اومد تو بازار:))
یعنی رسما خریدارا رو گوسفند فرض کرده سونی:))
شاید براتون جالب باشه با همین پردازنده X گوشی هایی هستن با قیمت 700 تومن :))

مطمعنا گوشی 700 تومنی که شما بهش اشاره می کنید کیفیت ساختش ، اسپیکرش ، دوربینش و باتریش و کیفیت صفحه نمایشش با محصول سونی یکی هست :

http://uupload.ir/files/3z9b_screenshot_20160616-223415.png

مثلا می تونیم رقیب این گوشی رو J7 سامسونگ فرض کنیم که همون 700 تومن هست ، صفحه نمایش 720p . دقت صفحه نمایش پایین و دوربین معمولی و باتری معمولی و سایر چیز ها ... اصلا مهم نیست که گوشی سونی ضد آب هست ، مهم نیست که صفحه نمایشش FHD با کیفیت هست و کیفیت اون حتی از Z5p هم بیشتره و اصلا مهم نیست همین پردازنده تو تست هاش و بنچمارک ها از خیلی از گوشی های بهتر در اومده. مهم نیست که گوشی های سامسونگ منفجر میشه تو دست ملت یا تو شارژ و خیلی از این ابهامات که بیخیالش. فقط اینو بدونید هیچ گرونی و هیچ ارزونی بی حکمت نیست. بعله

• Like
Reactions: ErFa/N

AGHA FARIBORZ

کاربر سایت
Jan 24, 2015
458
نام
(master)استاد
اگه گوشی روت باشه معمولا آپدیت سنتر خود گوشی اجازه نصب آپدیت رو نمیده ، شما چک کنید این مورد رو بعد اگر دیدین حوصله شو دارین با برنامه های جانبی سیستم عامل رو آپدیت کنید.

مطمعنا گوشی 700 تومنی که شما بهش اشاره می کنید کیفیت ساختش ، اسپیکرش ، دوربینش و باتریش و کیفیت صفحه نمایشش با محصول سونی یکی هست :

http://uupload.ir/files/3z9b_screenshot_20160616-223415.png

مثلا می تونیم رقیب این گوشی رو J7 سامسونگ فرض کنیم که همون 700 تومن هست ، صفحه نمایش 720p . دقت صفحه نمایش پایین و دوربین معمولی و باتری معمولی و سایر چیز ها ... اصلا مهم نیست که گوشی سونی ضد آب هست ، مهم نیست که صفحه نمایشش FHD با کیفیت هست و کیفیت اون حتی از Z5p هم بیشتره و اصلا مهم نیست همین پردازنده تو تست هاش و بنچمارک ها از خیلی از گوشی های بهتر در اومده. مهم نیست که گوشی های سامسونگ منفجر میشه تو دست ملت یا تو شارژ و خیلی از این ابهامات که بیخیالش. فقط اینو بدونید هیچ گرونی و هیچ ارزونی بی حکمت نیست. بعله
من میخواستم j7بخرم .مطمعنی که منفجر میشه؟!
یا ممکنه بزنیش به شارژ بسوزه؟دیدی این چیزا رو یا مثال زدی؟

AGHA FARIBORZ

کاربر سایت
Jan 24, 2015
458
نام
(master)استاد
تست باتری سونی xpهم زیاد خوب نبود و متوسطه
دو سال پیش از هرکی میپرسیدی بهترین باتری رو کدوم برند داره
میگفتن سونی ولی این دوسال خیلی افت کرده باتری اکثر گوشی هاش یا متوسط یا ضعیف بجز z5cکه باتریش خوبه
الان سامسونگ بهترین باتری رو داره اکثر گوشی هاش باتریشون عالیه.هرچند همیشه باتری سامسونگ خوب بود مخصوصا سری نوت که عالی بودن ولی الان واقعا راضیم ازش رو همه گوشی هاش باتری خوب میذاره.هرچند تو اندروید6استنبای باتری سامسونگ نسبت به حجم جالب نیست امیدوارم تو7بهتر شه
Xiaomiهم تا پارسال داغون بود الان یکی ازبهترین هاست از نظر باتری
هواوی هم خیلی خوبه
ال جی هم که خیلی داغونه روg2باتری عالی گذاشت ولی از اون به بعد افتصاح بوده

برا وب گردی و کتاب خوندن فبلت مناسبه پس بیخیالa3
J7خوبه مدل2016و قبلی هردو باتری و دوربین عالین و نمایشگر720pکه برافبلت جالب نیست

اچ تی سی ها هم خوبن ولی باتری و دوربین زیاد خوبی ندارن یعنی راضی کنندست ولی به خوبی سامسونگ نیست

ردمی نوت3بهترین انتخابه قوی ارزون.باتری عالی.نمایشگر بزرگ و با کیفیت.دوربین اینم به خوبی سامسونگ نیست ولی راضی کنندست شایدم دورببنش ناامیدت کنه ولی احتمال زیاد با اپدیت بهتر بشه.

انر5xوi7هم خوبن از هر نظر یعنی باi7کار نکردم تاحالا و ندیذم کسی داشته باشه ولی دوربین جالبی داره
5xدوربین و نمایشگر خوبی داره طراحی و کیفیت بدنه هم عالیه باتری راضی کنندست
این گوشی پرفروش ترین گوشی هواوی تو امریکا و اروپا پشتیبانی خوبی ازش میشه

از نظر خودم ردمی نوت3پرو بهترین انتخابه اگه با دوربینش کنار بیایی

اگه دوربین خیلی برات مهمهj7 2016بگیر بهترین دوربین رو در از بین اینا.باتریشم فوق العادست.ولی بدنش پلاستیکه امکانات زیادی هم نداره.نمایشگرش720p
5xدوربینش از شیامی بهتر و با کیفیت تره؟اندرویید ۶براشون اومده؟صفحه نمایش کدومش بهتره؟

آخرین ویرایش:

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,878
نام
مهراد
من میخواستم j7بخرم .مطمعنی که منفجر میشه؟!
یا ممکنه بزنیش به شارژ بسوزه؟دیدی این چیزا رو یا مثال زدی؟

من نگفتم J7 منفجر میشه ، J7 یکی از بد قلق ترین گوشی های سامسونگ در زمینه فلش زدن هست ، به طوری که پسر عمه من این گوشیو روت کرد و اشتباهی برنامه گوگل پلی سرویس رو حذف کرد ، گوشی ریستارت شد و بالا نیومد ، برد براش فلش بزنن که نمیدونستن این گوشی شاهکار با بقیه گوشی ها فرق داره و بنده خدا مجبور به تعویض هارد گوشی و 300 تومن هزینه شد تا درست بشه. اما در زمینه منفجر شدن یه سرچ کوچیک بزنید ، سامسونگ در زمینه منفجر شدن گوشی هاش بی رقیبه ... بیش از ده مورد گزارش شده حتی تو ایران هم دو مورد هست که S4 منفجر شده و گارانتی هم فقط موش دوونده طرف رو ... به شخصه هیچوقت نتونستم گوشی های سامسونگ رو حتی تحمل بکنم چه برسه بخرمشون (نظر شخصیه ها قصدم توهین به فن های این شرکت نیست)

منم به شما توصیه میکنم اگه با گوشی دست دوم سالم کنار میاید ، یه گوشی Z2 سونی شدیدا کار شما رو راه میندازه باتری 3200 این گوشی بعد از آپدیت آندروید 6 تموم نمیشه لامصب ... البته نو هم به 900 تومن گیر میاد.

• Like
Reactions: AGHA FARIBORZ

AGHA FARIBORZ

کاربر سایت
Jan 24, 2015
458
نام
(master)استاد
من نگفتم J7 منفجر میشه ، J7 یکی از بد قلق ترین گوشی های سامسونگ در زمینه فلش زدن هست ، به طوری که پسر عمه من این گوشیو روت کرد و اشتباهی برنامه گوگل پلی سرویس رو حذف کرد ، گوشی ریستارت شد و بالا نیومد ، برد براش فلش بزنن که نمیدونستن این گوشی شاهکار با بقیه گوشی ها فرق داره و بنده خدا مجبور به تعویض هارد گوشی و 300 تومن هزینه شد تا درست بشه. اما در زمینه منفجر شدن یه سرچ کوچیک بزنید ، سامسونگ در زمینه منفجر شدن گوشی هاش بی رقیبه ... بیش از ده مورد گزارش شده حتی تو ایران هم دو مورد هست که S4 منفجر شده و گارانتی هم فقط موش دوونده طرف رو ... به شخصه هیچوقت نتونستم گوشی های سامسونگ رو حتی تحمل بکنم چه برسه بخرمشون (نظر شخصیه ها قصدم توهین به فن های این شرکت نیست)
به نظرم سامسونگ رو باید فقط پرچمداراشو خرید بقیشون مشکل دارن

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,878
نام
مهراد
به نظرم سامسونگ رو باید فقط پرچمداراشو خرید بقیشون مشکل دارن
والا این شرکت پرچمداراشم مشکل دارن. بعد از سال ها یکی از افتخارات S7 تو تبلیغات تلویزیونیش پشتیبانی از کارت حافظه اس! قابلیت استفاده در زیر باران هست ... ماشالا داره اصلا با صفحه نمایشی که قرمز رو نارنجی نشون میده. سفید رو زرد نشون میده ... ولی محبوبه دیگه از بس تبلیغ میکنه

AGHA FARIBORZ

کاربر سایت
Jan 24, 2015
458
نام
(master)استاد
والا این شرکت پرچمداراشم مشکل دارن. بعد از سال ها یکی از افتخارات S7 تو تبلیغات تلویزیونیش پشتیبانی از کارت حافظه اس! قابلیت استفاده در زیر باران هست ... ماشالا داره اصلا با صفحه نمایشی که قرمز رو نارنجی نشون میده. سفید رو زرد نشون میده ... ولی محبوبه دیگه از بس تبلیغ میکنه
الا رفتم سونی رو هم دیدم گوشی زیر یک میلیون کدومش خوبه؟ این سری zچه ویژگی خاصی دارن مثلا فرقشون با سری mوcچیه؟چون اونا هم هم قیمت اینان

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر