راهنمایی در امر خرید موبایل

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,018
نام
Milad
درود
عزیزانی که Z3 دارند لطف کنند جواب مارو بدن.
ممنون
اول اینکه دو سیمکارتش سیم دوم 3G هست یا 2G؟
باتری دو سیمکارتش هم 2 روز دوام مياره؟
اون نسخه دست من که تک سیم بود اما تا اونجا که میدونم هر دو سیم 3G هست و فرقی بینشون نیست.
مگه شما نخریدید G2 رو؟ /:) یه نفر بود بین سونی و G2 مونده بود و رفت G2 خرید حالا نمیدونم کی بود دقیقا :d
ببینید Z2 گوشی عالی هستش. بدنه زیبا، اسپیکر استریو، دوربین خوب، سخت افزار قدرتمند، صفحه نمایش زیبا و غیره اما متاسفانه یک مشکل مهمی که داره، داغ شدن بیش از حد اونه که منجر به ریستارت شدن و بسته شدن برنامه ها میشه یا موقع بازی، دما به شدت در پشت گوشی و قسمت بالایی میره بالا و اصلا حس خوشایندی نمیده اگر یک تماس دریافت کنید و بذارید دم گوش!
G2 زشت تره، اسپیکرهای نامناسب تری داره (هرچند خیلی بلند هستش) و قدیمی تر هم هست اما جواب پس داده و خرید مطمئن تری هستش.
به نظرم من در صورتی Z2 بخرید که زیاد بازی نمی کنید یا اینکه طولانی مدت از گوشی کار نمی کشید. (شامل دوربین هم میشه)
اون اما که نوشتی کاملا غلطه کسی که یروز z2 دستش بوده باشه اینو میدونه.. گوشی فقط تو فیلم برداری تونم 4k داغ میکنه....
پ.نه:چون چند باره میگی گفتم :)

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
سلام به همگی .به نظر شما دوستان تا سقف 1000000 یا1200000 چه مدلی بهترین انتخاب و یا اینکه اختلاف بین گوشی تو این رنج با رنج 1500000 چقدره؟آیا تفاوت به حدی هست که بهتر بیشتر هزینه کنم یا نه؟ راستی تا حالا گوشی هوشمند نداشته اولین گوشیم corby سامسونگ بود که زمون خودش عالی بود بعدش sony withe wallckman داشتم که اشغاله به تمام معنا بود و الان یه نوکیا 603 دارم که تقریبا گوشی خوبیه ولی دیگه خسته شدم و می خوام یه گوشی به روز و عالی داشته باشم.پس ممنون میشم راهنمایی کنین.
شما اول مشخص کن نیازهات چی هست یا چه مواردی استفاده بیشتر میکنی ؟
مثلا بازی های سنگین انجام نمیدی پس سخت افزار زیاد قوی نیازت نیست یا اینکه فیلم زیاد میبنی یا وبگردی علاقه مندی نیاز به صفحه نمایش بزرگ هست یا اینکه دوربین برات اصلا اهمیت نداره
ولی به صورت کلی شما اگر یک گوشی هوشمند با این قیمت بگیرید سنگین ترین بازی هایی که تا به امروز را حتما اجرا میکنه و هیچ شکی درش نیست اما شما اگر نیازهات را مشخص کنی میتونیم بهترین انتخاب را برات پیدا کنیم.

pbgame

کاربر سایت
May 9, 2014
229
نام
peyman
ممنون از توجهت.تقریبا تمام چیزهایی که گفتین برام اهمیت داره ولی اگر بخوام اولویت بدم:ضاهر و جنس بدنه-قدرت صفحه-دوربین-باتری

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,866
نام
حامد
من گلکسی مگا ۲ رو هم دیدم و مشخصاتش به نسبت قیمتش بدک نبود! نظرتان در موردش چیه؟ مشکل خاصی نداره؟ درکل خوب هست؟

leon kennedy

کاربر سایت
Jun 30, 2010
428
نام
هادی
ممنون از توجهت.تقریبا تمام چیزهایی که گفتین برام اهمیت داره ولی اگر بخوام اولویت بدم:ضاهر و جنس بدنه-قدرت صفحه-دوربین-باتری

دوست عزیز شما تو خرید z2 شک نداشته باش خیلی از g2 سر تره.داغ کردن بیش از حد فقط برای فیلم برداری 4k برای مدت حدود 20 دقیقه هست.وگرنه در باقی موارد همه گوشی ها داغ میکنن و باتری گوشی عالیه .من الآن یک ماهه z2 را دارم اگه سوالی داشتی بپرس

Magus

کاربر سایت
Oct 12, 2007
387
امروز قسمت شد بالاخره با نوت4 کار کردم

تو مغازه یکی خرید داد برنامه بریزم براش !

سریع ترین اسمارت فون تاریخ آندروید تا این لحظه :D

فقط دوربین جلوش از 6+ کمی ضعیف تر بود :D بین آندرویدی های دیگه هم همتا نداشت

pbgame

کاربر سایت
May 9, 2014
229
نام
peyman
ممنون از توجهتون.راستش خودمم تو فکرش بودم یه z2 بگیرم فقط اینکه حواشی سر گرم کردنش و کیفیت صفحه(دو تولید کننده داره)یه مقداری ترسوندتم.حالا پس شما از بین z2 , htc one,g2/کدوم رو پیشنهاد میکنید و اینکه مثلا اختلاف بین z2 با g3 ویا one m8 و one m7 به حدی هست که بیشتر هزینه کنم یا نه؟ راستی من خودم فروشنده موبایل بودم

leon kennedy

کاربر سایت
Jun 30, 2010
428
نام
هادی
ممنون از توجهتون.راستش خودمم تو فکرش بودم یه z2 بگیرم فقط اینکه حواشی سر گرم کردنش و کیفیت صفحه(دو تولید کننده داره)یه مقداری ترسوندتم.حالا پس شما از بین z2 , htc one,g2/کدوم رو پیشنهاد میکنید و اینکه مثلا اختلاف بین z2 با g3 ویا one m8 و one m7 به حدی هست که بیشتر هزینه کنم یا نه؟ راستی من خودم فروشنده موبایل بودم
دوست عزیز گوشی z2 هنوز از htc onem8 سر تر هم هست چون رمش 3 هست و دوربینش خ بهتر از m8 هست و از لحاظ باقی موارد سخت افزار برابر هستن و در مورد جی 3 هم همینطوره و زمان انتشار این 3 گوشی حدودا یکسان هست و این که قیمت پایین z2 به خاطر عرضه z3 هست ارزش z2 خخ بیشتر از قیمتش هست
خب ولی گرم شدن یک قضیه عادی در گوشی های هوشمند هست ولی زد 2 کمی زودتر داغ میشه و صفحه نمایشش هیچ مشکلی نداره خیالت راحت
ولی شما حتما برو و با هر سه گوشی کار کن چون سلیقه هم در انتخاب گوشی بسیار مهمه

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,633
نام
امین
دوست عزیز گوشی z2 هنوز از htc onem8 سر تر هم هست چون رمش 3 هست و دوربینش خ بهتر از m8 هست و از لحاظ باقی موارد سخت افزار برابر هستن و در مورد جی 3 هم همینطوره و زمان انتشار این 3 گوشی حدودا یکسان هست و این که قیمت پایین z2 به خاطر عرضه z3 هست ارزش z2 خخ بیشتر از قیمتش هست
خب ولی گرم شدن یک قضیه عادی در گوشی های هوشمند هست ولی زد 2 کمی زودتر داغ میشه و صفحه نمایشش هیچ مشکلی نداره خیالت راحت
ولی شما حتما برو و با هر سه گوشی کار کن چون سلیقه هم در انتخاب گوشی بسیار مهمه
دوست عزیز شما بهتره یه مقدار اطلاعاتت رو راجب m8 بیشتر کنید.
تو سرعت و اجرای برنامه ها m8 تو اندرویدی ها بی رقیبه!
اونم به خاطره سنسه.
اینکه رم3 و رم 2 تو یه گوشی از یه برند تفاوت رو محسوس میکنه بحثی نیست ولی مقایسه تو برندهای مختلف یه مقدار ایراد داره اونم به خاطر درگیر شدن رم تو رابط های مختلفه و اینکه هر کودوم چقدر از رم رو درگیر میکنه.
وگرنه اپل باید تعطیل میشد تا حالا به خاطر رمش!
اعداد رو فقط در نظر نگیر.
مسلمن هر سخت افزاری روی هر گوشی برای همون سیستم عامل بهینه میشه تا کارایی بیشتری بده.
راجب g3 هم دارید اغراق میکنید.
مقایسه z2 با g3 و برتری رو به z2 دادن یه مقدار عجیبه!
صرف اعداد رو مقایسه نکنید هر گوشی رو یسری نواقض و معایب داره ولی این مدلی باشه احتمالن میگی z2 از 6 پلاس اپل هم بهتره :d

leon kennedy

کاربر سایت
Jun 30, 2010
428
نام
هادی
دوست عزیز بنده اصلا قصد برتری دادن گوشی ای به گوشی دیگه را نداشتم و ندارم.من همه برند های تلفن همراه را به یک اندازه خوب میدونم و به هیچ وجه دنبال فن بازی نیستم اصلا هم نمیگم که m8 و g3 گوشی های پایین تری نسبت به z2 هستن فقط قصدم این بود که به دوستمون بگم قیمت پایین z2 به خاطر اومدن z3 هست .
ولی جدای از این بحثا شما و بعضی از دوستان زیادی گوشی m8 را بزرگ کردید
و بنده هم دیگه نظری نمیدم و این مورد را هم که نظر دادم چون گوشی را داشتم و گفتم به این دوستمون کمک کنم و شما هم نباید این جور جبه گیری میکردید در مورد نظر من
و بحث آیفون به خاطر سیستم عامل بهینش کاملا با انروید جدا هست.و کار شما که میخواید بنده را مسخره کنید خیلی بچه گانه هست.

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,948
نام
نریمان
همونطوری که حدس زده بودم گوشی شماره 3 لومیا 1520 بود :d
واقعا یه سری از این کاربرای زومیت چه قدر فن بوی هستن یعنی طرف خودش رو به در و دیوار میزنه که بگه Note 4 از همه بهتره!

moxA.J

کاربر سایت
Aug 15, 2012
1,271
نام
Morteza
همونطوری که حدس زده بودم گوشی شماره 3 لومیا 1520 بود :d
واقعا یه سری از این کاربرای زومیت چه قدر فن بوی هستن یعنی طرف خودش رو به در و دیوار میزنه که بگه Note 4 از همه بهتره!

توی نظرسنجی note و lumia برابر هستند

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر