راهنمایی برای خرید موبایل

توی نظرسنجی note و lumia برابر هستند
نوت فقط جزیات صورت و نور کم رو خوب عکس گرفته ولی لومیا 1520 طبیعی ترین رنگ هارو ثبت کرده! یعنی یه رنگ سفید واقعا سفید ثبت شده!
که به نظر من از همه مهم تر همون ثبت رنگ طبیعی تو دوربین هست و بعد ثبت تصویر تو شب با کمترین نویز.

دوست عزیز گوشی z2 هنوز از htc onem8 سر تر هم هست

دوست عزیز بنده اصلا قصد برتری دادن گوشی ای به گوشی دیگه را نداشتم و ندارم.
اصلا هم نمیگم که m8 و g3 گوشی های پایین تری نسبت به z2 هستن
شما هم نباید این جور جبه گیری میکردید در مورد نظر من
و کار شما که میخواید بنده را مسخره کنید خیلی بچه گانه هست.
در جواب خط قرمز نظر شما کاملن برعکس چیزی که نوشتی!
قشنگ مقایسه کن جملاتت رو.
والا بنده جبهه نگرفتم مثل شما نظرمو گفتم!
کجای خرفم و حالت مسخره دیدید؟!
اون شکلک اخر جمله هم یجور طنز بودن جمله اخرمو میرسونه.
حالا اگه ناراحت شی ببخشید ولی بدون اشتباه برداشت کردی منظورمو.

دوست عزیز گوشی z2 هنوز از htc onem8 سر تر هم هست چون رمش 3 هست و دوربینش خ بهتر از m8 هست و از لحاظ باقی موارد سخت افزار برابر هستن و در مورد جی 3 هم همینطوره و زمان انتشار این 3 گوشی حدودا یکسان هست و این که قیمت پایین z2 به خاطر عرضه z3 هست ارزش z2 خخ بیشتر از قیمتش هست
خب ولی گرم شدن یک قضیه عادی در گوشی های هوشمند هست ولی زد 2 کمی زودتر داغ میشه و صفحه نمایشش هیچ مشکلی نداره خیالت راحت
ولی شما حتما برو و با هر سه گوشی کار کن چون سلیقه هم در انتخاب گوشی بسیار مهمه

این حرف های بی اساس ربطی به سونی فن بودن که نداره ؟! یادمه قبلا چقدر روی Z2 برای خرید اصرار داشتید :|

خب ظاهرا مایکروسافت شورشو در آورده و میخواد اپدیت 10 رو هم برای تمام گوشیاش عرضه کنه :d
Microsoft: all Lumias running Windows Phone 8 will be updated to Windows 10
دیگه آدم رغبت نمیکنه بره گوشی جدید بخره با این وضع :d
مسخرشو درآورده مایکرو من میخواستم 8s بفروشم 535 بگیرم صرفه نظر کردم:dمثل این که رم 512 با وین فون حالا حالاها میتازه:d

این حرف های بی اساس ربطی به سونی فن بودن که نداره ؟! یادمه قبلا چقدر روی Z2 برای خرید اصرار داشتید :|
من اصلا فن بودن را دوست ندارم.من وقتی رفتم گوشی را بگیرم اصلا نمیدونستم که z2 بگیرم یا m8 که فروشنده رای من را زد و گفت z2 بگیر وگرنه بنده اصلا فن سونی نیستم.
اصرار بنده به خاطر تعریف و تمجید دوستان همین سایت بود همه گفتن گوشی عالی ای هست خب من باید چیکار میکردم؟؟
http://forum.bazicenter.com/thread51314/page265/
شاید نظرم را جوری نوشتم که ازش بد بر داشت کردید.

آخرین ویرایش:
یکی از دوستام میخاد گوشی هواوی بخره از من خواسته واسش سوال کنم.
بین g730 و honor 3c کدوم بهتره؟؟؟؟
اگه راهنمایی کنید ممنون میشم

من خودم honor دارم واقعا عالیه توی این قیمت رم 2گیگ صفحه hd باتری نسبتا خوب ونازک وخوشدست واصلا با g730 قابل مقایسه نیست.

یکی از دوستام میخاد گوشی هواوی بخره از من خواسته واسش سوال کنم.
بین g730 و honor 3c کدوم بهتره؟؟؟؟
اگه راهنمایی کنید ممنون میشم
به نظرم بهش بگو به lg l90 هم فکر کنه قیمتش همون حدوداس ولی اصلا با این چینی ها قابل مقایسه نیست

گفته Lumia البته:دی 535 رو بگیر که دیگه حداقل مطمئنی آپدیت براش میاد:دی
یه جا دیگه خوندم مایکرو گفته برای تمام دولوپرها(از جمله خودم:d)میاد و این شامل گوشی ها با رم 512 هم میشه:d
حالا بازم اگه 535 با قیمت مناسب وارد بشه درنگ نمیکنم در خریدش:d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or