راهنمایی در امر خرید موبایل

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
گوشی های که کارت SD نمیخورند رو ظرفیت بالا بخرید و اشتباه من رو نکنید
آیپد 16 گیگ دارم، اومدم از مصاحبه استاد با خودم توی کلاس فیلم برداری کنم، ظرفیت برای ضبط کل اون کم اومد. تازه هیچی آهنگ و فیلم هم نداشتم و بازی ها و برنامه ها بسیار سبک بودند.
آدم اولش میگه نیازی نداری نخر. شما همون لحظه رو نبینید و به بعد هم فکر کنید. من میگفتم Lumia 520 فلش نداره می خوام چیکار؟! بعد فهمیدم فلش فقط به تصویر برداری توی ساعت 12 شب نیست و توی ایجاد نور محیطی کافی توی بعضی مناطق هم لازمه.

Pedram ag

کاربر سایت
Mar 19, 2013
101
نام
Ped2g
از دوستان کسی HTC One - 32GB داره لطفا بیاد تجربه شخصی خودشو در مقایسه با گوشیهای هم رده خودش بگه .

عالیه.الانم براش اپديت سنس6 اومده شده عین وان جديد.من که ازش راضيم ولی باطري متوسطه

Sent from my HTC One using Tapatalk

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
خب با توچه ب جواب دوستان ب نظرتون اگه گوشی ظرفیت پایینشو بخری بعدش مموری بذاری روش بهتره یا همون اول ظرفیت بالا بخری؟
از نظر سرعت منظورمه کدوم یکی بهتر جواب میده؟

hamedm1

کاربر سایت
Oct 17, 2013
541
نام
hamed
گوشی های که کارت SD نمیخورند رو ظرفیت بالا بخرید و اشتباه من رو نکنید
آیپد 16 گیگ دارم، اومدم از مصاحبه استاد با خودم توی کلاس فیلم برداری کنم، ظرفیت برای ضبط کل اون کم اومد. تازه هیچی آهنگ و فیلم هم نداشتم و بازی ها و برنامه ها بسیار سبک بودند.
آدم اولش میگه نیازی نداری نخر. شما همون لحظه رو نبینید و به بعد هم فکر کنید. من میگفتم Lumia 520 فلش نداره می خوام چیکار؟! بعد فهمیدم فلش فقط به تصویر برداری توی ساعت 12 شب نیست و توی ایجاد نور محیطی کافی توی بعضی مناطق هم لازمه.

خوب شما از کابل otg استفاده می کردی مثلا از فلش 16 استفاده می کردی و ظرفیتو بالا می بردی

- - -ویرایش - - -

خب با توچه ب جواب دوستان ب نظرتون اگه گوشی ظرفیت پایینشو بخری بعدش مموری بذاری روش بهتره یا همون اول ظرفیت بالا بخری؟
از نظر سرعت منظورمه کدوم یکی بهتر جواب میده؟

اگه شما ظرفیت پایین بگیری مشکل نداره چون از لحاظ سرعت فرقی ندارند و اینکه شما نمی خوای 24 ساعته کابل otg رو استفاده کنی که فقط وقتی ازش استفاده می بری ازش استفاده می کنی :d

ظرفیت بالا برای نصب بازی ها و برنامه ها خوبه یعنی اگر زیاد با گوشی بازی می کنی ظرفیت بالا باید بگیری چون در گوشی هایی مثل iphone نمیشه بازی هارو به فلش منتقل کرد

Batsy

کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
- - -ویرایش - - -

اگه شما ظرفیت پایین بگیری مشکل نداره چون از لحاظ سرعت فرقی ندارند و اینکه شما نمی خوای 24 ساعته کابل otg رو استفاده کنی که فقط وقتی ازش استفاده می بری ازش استفاده می کنی :d

ظرفیت بالا برای نصب بازی ها و برنامه ها خوبه یعنی اگر زیاد با گوشی بازی می کنی ظرفیت بالا باید بگیری چون در گوشی هایی مثل iphone نمیشه بازی هارو به فلش منتقل کرد

نه htc one max دوتا ظرفیت 16 و 32 داره میخوام بدونم کدوم رو بگیرم برای بازی و برنامه و فیلم میخوام...
میخواستم بدونم اگه 16 بگیرم مموری بزارم روش بهتره یا همون اول 32 بگیرم؟

hamedm1

کاربر سایت
Oct 17, 2013
541
نام
hamed
نه htc one max دوتا ظرفیت 16 و 32 داره میخوام بدونم کدوم رو بگیرم برای بازی و برنامه و فیلم میخوام...
میخواستم بدونم اگه 16 بگیرم مموری بزارم روش بهتره یا همون اول 32 بگیرم؟

اگه 32 بگیری بهتره چون باید برای ریختن بازی تو مموری گوشیتو روت کنی که من 32 رو به روت کردن ترجیح می دم

Batsy

کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
اگه 32 بگیری بهتره چون باید برای ریختن بازی تو مموری گوشیتو روت کنی که من 32 رو به روت کردن ترجیح می دم

از نظر سرعت چی مثلا 16 با مموری 16 بهتره یا 32 اگه کلا پر پر بشه هنگ نمیکنه؟

Batsy

کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
بستگی به اون فلش داره اگه فلشش خوب باشه تفاوتی ندارند
نه منظورم این بود اگه یه گوشی 16 گیگ بخرم بعدش یه مموری 16 بذارم روش بهتره یا از همون اول گوشی 32گیگ بخرم؟
میخوام ببینم اگه حافظه خود گوشی 32 باشه وقتی پر بشه هنگ نمیشه؟اگه گوشی حافظش 16باشه یه مموری 16 بذارم روش اینجوری بهتر نیسته برای سرعت گوشی؟

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,990
نام
محسن
اقا چه قدر سخت میگیری شما همون 32 گیگ گوشی رو بخر بهتره چون حافظه داخلی هست سرعتش بیشتره. کلا اینو یادتون باشه حافظه های داخلی که خود شرکت ها رو گوشی هاشون میزارن خیلی بهتر از مموری های کلاس 10 هست.

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,482
نام
نیما
سلام یه سوال داشتم. الان گوشی های پرچمدار قبلی سامسونگ مثل گلکسی اس 4 و نوت 3 رو میشه به نسخه ی جدید تاچ ویز که توی اس 5 هست آپدیت کرد؟(مثل اچ تی سی :D) ممنون.

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

hamedm1

کاربر سایت
Oct 17, 2013
541
نام
hamed
نه منظورم این بود اگه یه گوشی 16 گیگ بخرم بعدش یه مموری 16 بذارم روش بهتره یا از همون اول گوشی 32گیگ بخرم؟
میخوام ببینم اگه حافظه خود گوشی 32 باشه وقتی پر بشه هنگ نمیشه؟اگه گوشی حافظش 16باشه یه مموری 16 بذارم روش اینجوری بهتر نیسته برای سرعت گوشی؟

همون 32 بخری بهتره فردا پشیمونم نمی شی

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,990
نام
محسن
سلام یه سوال داشتم. الان گوشی های پرچمدار قبلی سامسونگ مثل گلکسی اس 4 و نوت 3 رو میشه به نسخه ی جدید تاچ ویز که توی اس 5 هست آپدیت کرد؟(مثل اچ تی سی :D) ممنون.

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

هنوز همچین خبری حتی در حد شایعه هم بیرون نیمده:d
ولی فکر نکم چون تاچ ویز اس5 متناسب با تکنولوژی صفحه خودش هست اگه این طوری بشه اس 4 هم قشنگ میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر