راهنمایی خرید NDSI

POK3MON

کاربر سایت
May 22, 2013
524
نام
Pasta
من کلاس 4 دارم مشکلی ندارم یعنی تاحالا لازم نشده کلاس 10 بندازم

سرعت loading اش پایین نیست کلاس 4؟ بهتر نیست کلاس 10 بخرم؟ یا الکی پول هدر دادنه؟
این Silicon Power مارک خوبیه دیگه؟ چون فلشاش خوبن گفتم شاید مموریشم خوب باشه :d

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
سرعت loading اش پایین نیست کلاس 4؟ بهتر نیست کلاس 10 بخرم؟ یا الکی پول هدر دادنه؟

اون قدیما که ds داشتم رم معمولی بود sdhc نبود خیلی کم پیش میومد بازیا کن باشن بازیا سنگین مثل جی تی ای کند بودن از وقتی این ds خریدم رم کلاس 4 روش بوده تا حالا مشکلی نداشتم البته خب کلاس 10 سریعتره و بهتره

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
اینم ds lite خودم

b43e2160a2e1df871.jpg

b43e309ef49124852.jpg

ds lite باندل new super mario

images

ds lite باندل پوکمون

images

تریلر بازی toy story 3 نسخه ds

دانلود toy story trailer youtube 3gp

چنتا عکس از ds lite سفید

3051-4.jpg

3051-9.jpg

3051-7.jpg

3051-10.jpg

3051-11.jpg

دانلود تریلر بازی واقعا عالی پلتفرمر

دانلود phineas and ferb ride again nintendo system trailer youtube mp4

گربه ds باز :d لنگاشو نگاه چه طاق بازی کرده :))

images

اینم برای طرفدارا متروید

images

بازی de blob 2

De-Blob-2-Nintendo-DS-300x268.jpg

de Blob 2 دشب بازی کردم 2 مرحله رفتم نسخه WII شو بازی کرده بودم عالی بود نسخه DS ش خوشم اومد یه بازی Side Scrolling ه که شما با کنترل قهرمان بازی و آغشته کردنش به رنگهای مختلف, از دیواری به دیواری دیگر و از سکویی به سکویی دیگر می پرید و آنها را رنگ می کنید.

بازی Splinter Cell Conviction بهترین بازی برای طرفدارا سم هست و بازی بسیار زیباست

به دنیا ربات ها خوش اومدید

robo_ds.jpg

اینم لینک فروش این مبدل Robods: Nintendo Ds Based Robot Kit

اینم لینک مدار و چگونگی ساخت این ربات DSerial - NaWiki

اینم برا دوست دارا بازی قشنگ فوتبالیستا

images

اینم لینک دانلود بازیش Captain Tsubasa - New Kick Off ROM Download for Nintendo DS / NDS - CoolROM.com

Soul_Bubbles.jpg

هر کس Soul Bubbles رو بازی نکرده به خودش و ds خیانت کرده

اینم لینک دانلودش Soul Bubbles ROM Download for Nintendo DS / NDS - CoolROM.com

اینو ببینید حال کنید طرفدارا همسایه آزاری حال کنن همسایه آزاری نسخه ds

images

images

اینم لینک دانلود بازیش

Neighbours from Hell (EU)(M5)(Independent) ROM < NDS ROMs | Emuparadise

داداش خسته نباشی

ds ت چه خوشگله برای منم سفیده

چه بازیا قشنگیو گذاشتی

فوتبالیستا خیلی دنبالش بودم دمت گرم

وای همسایه آزاری یادش بخیر

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
بازی گیتار هیرو برا طرفداراش

Modernhits.jpg

تا اونجایی که میدونم 4 تا گیتار هیرو برا ds اومده

اینم عکس از گیم پلیش

برای مشاهده تصویر اصلی (1006x1368 و حجم 184 کیلوبایت) روی این نوار کلیک کنید.
guitar-hero-on-tour-screenshot1.jpg

اینم لینک دانلود نسخه هک شده بازی گیتار هیرو که با دکمه ها کنسول میشه بازی کرد

Quik guide to play a hacked guitar hero | GBAtemp.net -> The Free Independent Video Game Community: 3DS, NDS, Wii, GBA, PSP, Hacking, Dingoo, PS3, Xbox 360...

بازی قشنگ Hotel Dusk

images

عکس گیم پلیش

images

از بازي هايي هست كه از اكثر امكانات دي اس استفاده ميكنه.

براي مثال، جايي قراره نامه پست كنيد، تمبر رو بوسيله قلم روي پاكت ميزارين بعد با بستن دي اس، تمبر روي نامه ميچسبه!

بازي از سري بازي هاي فكر هست و خیلی طرفدار هاي زيادي پيدا كرده.

بازی 1 in 101 game

images

همینطور که از اسم این بازی مشخصه این بازی 101 بازی کوچیکه که هر بازی گیم پلی جداگانه ای نسبت به بازیهای دیگه داره . کمتر پیش میایدکه بازیها مشابه هم باشن.

تعداد این بازیها آنقدر زیاد هست که هر کسی با هر جور سلیقه ای حداقل 20 بازی مورد علاقه ی خودشو در بین این 101 بازی پیدا میکنه.

کیفیت گرافیکی بازیه در حد خوبی قرار دارند و تقریبا همه ی آنها 2 بعدی هست.

حتی شما می تونید بصورت دو نفره نیز با یکی از دوستانتان که دی اس داره نیز این بازیها را انجام بدید و در بدست آوردن امتیاز بیشتر در هر کدام از بازیها با هم رقابت کنید.

تعدادی از بازیهای موجود در این مجموعه.

1- روپایی زدن با توپ
2- انداختن توپ بسکتبال داخل تور.
3- به سیخ کشیدن کبابها.
4- دارت
5- غذا دادن به قورباغه
6- ماشین سواری
7- سودوکو
8- پرتاب وزنه
9- جورچین تصاویر

و تعداد بسیاری بازیهای فکری و کوچک و سرگرم کننده. پس این مجموعه ی زیبا رو از دست ندید.

بازی Music MonStars

images

این بازی در رده ی بازیهای ریتمیک و آهنگین قرار میگیره . در هر مرحله از بازی که یک موزیک شروع به نواختن میشه تعدادی دایره ی رنگی در قسمتهای مختلف صفحه ایجاد میشن که به سرعت کوچک می شون و بعد ناپدید میشن و وظیفه ی شما اینه که قبل از ناپدید شدن این دایره ها به کمک Stylus روی این دایره ها اشاره کنید ضربه بزنید . هر دایره از خود صدایی تولید میکنه که در واقع قسمتی از آهنگ را تشکیل می دهند.

سرعت عمل شما و رعایت ترتیب باعث می شه که ریتم آهنگ به شکل زیبایی جلو بره و در انتها هم با توجه به میزان خطای شما به شما امتیاز داده میشه .

موزیکهای موجود در بازی ریتم شادی دارن هر مرحله دارای سه مرحله ی سختی می باشد که هر کسی را راضی می کند.

گرافیک بازی هم شاد و زیباست . برای لذت بردن کامل هم بهتر است که از هدفون در بازی استفاده کنید که علاوه بر داشتن صدا و کیفیت بیشتر تمرکز شما را نیز زیاد می کند.

در بازی سه نوع ساز مختلف ( پیانو - گیتار - درام ) وجود داره که در تقریبا در همه ی آهنگها از هر سه استفاده می شود.

شما در بازی نیز می توانید به نواختن و ضبط آهنگ دلخواه خود البته به تعداد محدود بپردازید. همچنین قابلیت چند نفره بازی کردن این بازی هم گزینه ی خوبی برای رقابت می باشد.

بازی بینظیر GTA:Chinatown Wars

images

اینم گیم پلیش

images

ایده پردازی تو بازیش جالبه ds میکروفون داره تو GTA هم میتونی سوت بزنی برات تاکسی بیاد.

GTA:Chinatown Wars یک بازی دیگر از سری بازی های فوق العاده محبوب GTA اما این بار بر روی کنسول دستی رویایی NDS

OPEN WORLD:این بازی در داخل یک محیط باز و واقعی اتفاق می افتد.شما آزاد خواهید بود تا در یک نقشه بزرگ به سیاحت بپردازید به همراه تغییر وضغ آب و هوا و خصوصیت ترافیک , پلیس های باهوش و پیاده های دارای هوش مصنوعی و انتخاب ماموریت های مختلف.

MATURE STORYLINE:این داستان یک خارجی است که دنیای تبه کاران را در یک شهر بزرگ هدایت میکند.شما به عنوان یک جوان سرباز از گروه جنایی هستید که درگیر یک گروه داخلی می شوید برای کنترل دسته های جنایی او تلاش می کند .

AD HOC MULTIPLAYER: با اتصال wi-fi , بازیکنان می توانند در چهار مد مختلف با دیگران head to head بازی کنند , که شامل یک مد ریس (هفت مپ مختلف ریس , میتوانید با تمام وسایل نقلیه بازی مسابقه دهید) و مد های co-op می شود.

LENGTH OF GAMEPLAY: شامل +70 ماموریت , +20 ساعت گیم پلی مستقیم __با قابلیت دوباره رفتن مراحل برروی آن +20 ساعت.

STYLUS BASED MINI GAMES:ماموریت ها مشمول mini-game های متنوع وسیعی می شود , مثل تهیه کردن یک sniper برای کامل کردن یک ماموریت ترور , و شکستن قفل ها ماشین ها و وصل کردن سیم های آن (بدون سوییچ) برای دزدیدن آن ها.

REPLAYABLE MISSIONS:یک خصوصیتی که به شما این اجازه را میدهد که از یک منو راحت به هر ماموریتی که کاملش کردید جهش کنید و دوباره آن را بازی کنید.

لینک دانلود بازی

Grand Theft Auto - Chinatown Wars ROM Download for Nintendo DS / NDS - CoolROM.com

آقا این بازی رو هر کی گیمر موزیک بازه حتما دانلود کنه این معرکست:

JamSessions

images

بازی Shaun the Sheep

images

اینم عکس از گیم پلیش

images

بازی Shaun the Sheep که از روی انیمیشنش محبوب با همین اسم ساخته شده بازی ای بسیار شاد و مفرحه. تنها ایراد بزرگی که داره کوتاهی بازی هستتش.

در زمینه ی صدا گذاری و موسیقی خیلی خوب هست و کلا همه ی صدا ها رو از روی کارتون برداشتن. گیم پلی چیزی هست که بازی رو کمی متمایز می کنه.

گیم پلی بازی با استفاده از تمامی امکانات DS خیلی شاهکار هست و تا خودتون تجربه نکنید نمیفهمید. با مینی گیم های زیادی در طول بازی برخورد می کنید که یکی از یکی جذاب تر هستند و لازمه ی یک بازی خوب هم همین جذابیتش هست.

رئیس مزرعه از خونه بیرون میره و در رو باز میذاره. گوسفند ها هم از اونجا به همه جای مزرعه پخش میشن و این وظیفه ی Shaun و سگ مزرعه هستش که این 15 گوسفند گمشده رو قبل از اومدن مزرعه دار پیدا کنند. تایم خاصی نداره ولی خیلی زود همشون رو پیدا می کنید. البته این رو هم اصافه کنم. میشه گفت که داستان بازی مخلوطی از 40 قسمت این انیمیشن زیبا هست.
بهتون توصیه می کنم حتما هم این بازی و هم انیمیشنش رو تهیه کنید.

بازی Duke Nukem: Critical Mass

images

POK3MON

کاربر سایت
May 22, 2013
524
نام
Pasta
اون قدیما که ds داشتم رم معمولی بود sdhc نبود خیلی کم پیش میومد بازیا کن باشن بازیا سنگین مثل جی تی ای کند بودن از وقتی این ds خریدم رم کلاس 4 روش بوده تا حالا مشکلی نداشتم البته خب کلاس 10 سریعتره و بهتره

نمیدونی یه دون SanDisk Ultra micro SDHC 8GB یا همون SanDisk micro SDHC 8GB class 10 چنده؟ چون از همه برند ها بهتر همین sandisk هـ! ولی قیمت ندارم :d

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
داداش خسته نباشی

ds ت چه خوشگله برای منم سفیده

چه بازیا قشنگیو گذاشتی

فوتبالیستا خیلی دنبالش بودم دمت گرم

وای همسایه آزاری یادش بخیر

سلامت باشی

مرسی لطف داری آره سفیدشم خوشگله

فوتبالیستا همه نسخه هاش قشنگن

همسایه آزاری رو ds خیلی حال میده

نمیدونی یه دون SanDisk Ultra micro SDHC 8GB یا همون SanDisk micro SDHC 8GB class 10 چنده؟ چون از همه برند ها بهتر همین sandisk هـ! ولی قیمت ندارم :d

نه قیمت این برند ندارم

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
بازی ترسناک خیلی قشنگ برای ds

به اسم Dementium - The Ward

واقعا ترسناکه

images

اینم لینک دانلود بازیش

Dementium - The Ward ROM Download for Nintendo DS / NDS - CoolROM.com

بازی ترسناک قبلی اما نسخه دومش dementium 2

خیلی ترسناکه

images

اینم لینک دانلود بازیش

Dementium II ROM Download for Nintendo DS / NDS - CoolROM.com

بازی sonic rush adventure

images

اینم لینک دانلود بازیش

Sonic Rush Adventure ROM Download for Nintendo DS / NDS - CoolROM.com

بازی خیلی باحال و خنده دار Rayman Raving Rabbids 2

images

عکس از گیم پلی بازیش

images

لینک دانلود خود بازیش

Rayman Raving Rabbids 2 (E)(EXiMiUS) ROM < NDS ROMs | Emuparadise

بازی Touch the Dead یه بازی ریل شوتره

Touch_the_Dead.jpeg

بازی تام و جری

images

بازی ماریو پارتی

images

بازی که اثر شماها با کاراکتراش آشنایید

images

بازی Kirby - Super Star Ultra تمومش کردم خیلی حال داد بازیش

images

بازی Kirby - Squeak Squad اینم تموم کردم خیلی قشنگ بود

images

بازی Kirby - Mass Attack دارم بازی میکنم تا زمین سوم مرحله 6 رفتم خیلی فان و قشنگه

images

بازی Kirby - Canvas Curse هنوز شروع نکردم هر وقت Kirby - Mass Attack تموم شد این یکی شروع میکنم

images

بازی Michael Jackson The Experience بازی کردم خوب درستش کردن

images

بازی toystory 3 من که خیلی ازش خوشم اومد تا آخرش رفتم مراحلش با همه پلتفرما دیگه فرق داره من که لذت بردم

images

بازی Beat City بازی ریتمیک

من بازیا ریتمیک خیلی دوست دارم :x

images

بازی Sonic and Sega All Stars Racing

images

بازی FIFA Street 2

images

ag1360

کاربر سایت
Sep 28, 2013
363
فک نکنم یه DS هـ خراب دیگه گیر بیاد! من فک میکنم که LCD ایش هیچیش نشده! فقط سیماش کنده شده! چون یکم سیمشو این ور اون ور میکنم یه چیزایی نشون میده! بعد آخه اون گوشه که قسمت بالایی از DS جدا میشه، کاملا شکسته! قطعه اشم خورد شد :d کلا نمیدونم چرا اون طوری پکید :d

- - -ویرایش - - -

نه اون سمت چپ جای کابلای LCD ایه ولی من که فکر نکنم یه خرابش گیر بیاد! تو اینترنت سرچ بزنم پیدا میشه به نظرتون؟ :d

فکر کنم یه درب و داغون رو بشه گیر آورد. یکی بخر ولی این یکی هم تعمیر کن. تو عکسا که خیلی تر و تمیز دیده می شد.

راست می گی من از پایینن باز کردم کابلا سمت راست بود بر گردونیم میشه سمت چپ.:d

- - -ویرایش - - -

مال منم کلاس ۴ هست ۱۶ گیگ که مال موبایلم بوده. سرعتش خوبه.

Silicon Power مارک خوبیه ولی من ندارم. Transcend و Sony و San Disk میکرو دارم و Apacer و Toshiba و Trancend و San Disk و Kodak معمولی دارم. که در چندین سال مختلف خریدم یا روی وسایلی که خریدم بودن. همشون خوبن.

از این بی مارکها نخر ، هرچی بخی کیفیتش خوبه.

POK3MON

کاربر سایت
May 22, 2013
524
نام
Pasta
فکر کنم یه درب و داغون رو بشه گیر آورد. یکی بخر ولی این یکی هم تعمیر کن. تو عکسا که خیلی تر و تمیز دیده می شد.

راست می گی من از پایینن باز کردم کابلا سمت راست بود بر گردونیم میشه سمت چپ.:d

آره :d تر و تمیز که هست! خش و مش خ کم داره! خوشگل خوشگل هم هست! فقط از وقتی جک صفحه اش خراب شد دیگه مسخره بازی هاش شروع شد! :d نه اینو دیگه تعمیر نمیکنم! نگه میدارم اگه دستگاه جدیدم (گوش شیطون کر) چیزیش شد قطعه واسه تعویض داشته باشم!

مال منم کلاس ۴ هست ۱۶ گیگ که مال موبایلم بوده. سرعتش خوبه.

Silicon Power مارک خوبیه ولی من ندارم. Transcend و Sony و San Disk میکرو دارم و Apacer و Toshiba و Trancend و San Disk و Kodak معمولی دارم. که در چندین سال مختلف خریدم یا روی وسایلی که خریدم بودن. همشون خوبن.

از این بی مارکها نخر ، هرچی بخی کیفیتش خوبه.

پس یه دونه از همین Silicon Power 8GB class 10 میگیرم... دارم روز شماری میکنم واسه خرید DS هـ جدید :d

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
دوستانی که کیف Ds دارن فلش کارت جدید دوال میشه ازش یه عکسی بزارن
راستی جای میشناسید کیفشو پست کنه؟

کیف ds من تو عکسی که از ds ام گذاشتم معلومه

b43e309ef49124852.jpg

نمیدونم میفرستن یا نه

اینم عکس فلش کارتم شرمنده تاریک بود عکس بی کیفیت شد

20140228_225926.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند