راهنمایی خرید NDSI

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
سلام به بروبکس دی اس ;)
دوستان Ni no Kuni: Shikkoku no Madoushi نسخه اروپا نداره ؟
اگه موجوده ممنون میشم لینکشو بدین
در ضمن نسخه j هجمش 350 مگ بود واقعا به نظرتون واسه دی اس خیلی نیست ؟

سلام داداش

این بازی نسخه اروپا پیدا نکردم باید پچ کنی انگلیسی روش

پچ کردن یعنی بازیا ژاپنی انگلیسی میشه

آیدی ag1360 تو کار پچ حرفه ایه بهش بگو برات پچ شده آماده لینک دانلودشو بهت میده

ds از بازی 2 مگ تا 500 خورده ای مگ داره مثلا راک باند 268 مگه تازه فایل فشرده شده اش 268 مگه

POK3MON

کاربر سایت
May 22, 2013
524
نام
Pasta
آره واقعا عالی میده

نو وقتی 150 هزاره دست دوم 120 هزار زیاده

فدات

دمت گرم بازیا شاهکار پوکمون

تک بازیش

آره داره هر دوتاشو

تو این سه تایی که گفتم Diamond از همشون بهتره :)>-

ایول پس من میرم تو کار سفیدش :x یا سفید یا مشکی رنگهای دیگرو دوست ندارم نمیدونم چرا :d

- - -ویرایش - - -

سلام داداش

این بازی نسخه اروپا پیدا نکردم باید پچ کنی انگلیسی روش

پچ کردن یعنی بازیا ژاپنی انگلیسی میشه

آیدی ag1360 تو کار پچ حرفه ایه بهش بگو برات پچ شده آماده لینک دانلودشو بهت میده

ds از بازی 2 مگ تا 500 خورده ای مگ داره مثلا راک باند 268 مگه تازه فایل فشرده شده اش 268 مگه

آره مثلا Pokemon Black 2 حدود 500MB هستش. ولی فقط روی DSi اجرا میشه :d
البته همه بازی های حجم بالا اینطوری نیستن که فقط روی DSi اجرا شن.

3line

کاربر سایت
Mar 17, 2010
842
نام
مهدی
سلام داداش این بازی نسخه اروپا پیدا نکردم باید پچ کنی انگلیسی روش پچ کردن یعنی بازیا ژاپنی انگلیسی میشه آیدی ag1360 تو کار پچ حرفه ایه بهش بگو برات پچ شده آماده لینک دانلودشو بهت میده ds از بازی 2 مگ تا 500 خورده ای مگ داره مثلا راک باند 268 مگه تازه فایل فشرده شده اش 268 مگه

ممنون از لطفت که وقت گذاشتی جواب دادی جناب ag1360 ظاهرا این بازی دست شما رو میبوسه ممنون میشم پچش کنید

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
تو این سه تایی که گفتم Diamond از همشون بهتره :)>-

ایول پس من میرم تو کار سفیدش :x یا سفید یا مشکی رنگهای دیگرو دوست ندارم نمیدونم چرا :d

آره مثلا Pokemon Black 2 حدود 500MB هستش. ولی فقط روی DSi اجرا میشه :d
البته همه بازی های حجم بالا اینطوری نیستن که فقط روی DSi اجرا شن.

همه پوکمونا قشنگن بعضیا بیشتر حال میدن

منم سفید و رنگا شاد نینتندو دوست دارم :x

بازی مثل Pokemon Black 2 با دوال کور رو ds lite اجرا میشه رابید گو هوم برای dsi ه اما من همین امشب داشتم بازیش میکردم رو ds lite ام با دوال کور

بازیا dsiware برای dsi اومدن اما چون هک نشده مد dsiware پس نمیشه کپی بازیشون کرد

بازی مثل toy story 3 هم زده برای dsi اما من رو ds lite تا آخرش رفتم

ممنون از لطفت که وقت گذاشتی جواب دادی جناب ag1360 ظاهرا این بازی دست شما رو میبوسه ممنون میشم پچش کنید

فدات داداش کاری نکردم

آخرین ویرایش:

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
بازی undercover dual motives خیلی قشنگه

images

SimCity_DS_Coverart.png

Steal_Princess_Cover.jpg

SteelHorizonCA.jpg

SMB_DS.jpg

Syberia_Coverart.png

Tamagotchi_Connection_Corner_Shop_3.jpg

Tank_Beat_%28DS%29.jpg

images

images

images

images

Endwar-cover.jpg

images

images

images

Ultimate_MK3.png

ag1360

کاربر سایت
Sep 28, 2013
363
سلام به بروبکس دی اس ;)
دوستان Ni no Kuni: Shikkoku no Madoushi نسخه اروپا نداره ؟
اگه موجوده ممنون میشم لینکشو بدین
در ضمن نسخه j هجمش 350 مگ بود واقعا به نظرتون واسه دی اس خیلی نیست ؟

بازیای DS از ۸ مگ تا ۵۱۲ مگ هستن.

متاسفانه نسخه اروپا یا آمریکا نداره.

- - -ویرایش - - -

باید یکی از دوستان هکر بیاد و با همکاری یه مترجم ژاپنی-انگلیسی و چند نفر دیگه واسش پچ بسازن.

اینجا لیست پچ های انگلیسی برای DS رو میشه دید. اگه وقت بذارید واسه سیستمهای دیگه هم بازیهای جالبی هست.

http://www.romhacking.net/?page=tra...d=12&perpage=20&title=&author=&transsearch=Go

آخرین ویرایش:

POK3MON

کاربر سایت
May 22, 2013
524
نام
Pasta
بازی مثل Pokemon Black 2 با دوال کور رو ds lite اجرا میشه رابید گو هوم برای dsi ه اما من همین امشب داشتم بازیش میکردم رو ds lite ام با دوال کور

Pokemon Black 2 رو خودت امتحان کردی؟ کرش نمیده؟ سرعتش پایین نیست؟

اگه میشه اسم کامل این فلش کارد رو هم بگو مرسی :)

POK3MON

کاربر سایت
May 22, 2013
524
نام
Pasta
میگم مغازه حیدری DS Lite سفید هم داره؟ مشکی چطور؟
DSi XL هم داره دیگه؟
ببخشیدا هی سوال میپرسم...

آخرین ویرایش:

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
تا اونجایی که خودت میدونی ds سیزده تا پوکمون داره من نسخه ها دیگه بازی کردم اما خودم نسخه Pokemon Black 2 بازی نکردم ولی دوستم با دوال کور اجرا کرده بازی کرده

فقط بازیا dsi ware از ثدرت اضافی سخت افزار dsi کمک میگیرن که چون مد dsi هک نشده پس هر چی بازی میبینی برای دانلود میتونی صد در صد رو ds lite اجرا کنی

بازیا که حتی نوشتن DSi Enhanced هم رو ds lite اجرا میشن

فلش کارت r4i sdhc dual core قدرتمنده 2 تا چیپ داره حتی شبیه ساز یم بوی ادونس که اومده فقط رو این فلش کارت اجرا میشه فلش کارت انقدر قویی هست که مصرف باتری بیشتر میکنه فرقی نداره رو کدوم کنسول باشه چه ds lite چه dsi چه 3ds

البته چنتا مدل داره که اونی که نوشته 2013 آخرین مدلیه که تو ایرانه و آپدیت میشه مدلا new . 2011 و 2012 آپدیت نمیشن

$_20.JPG

آره داره من 7 سال پیش از خود حیدری یه ds lite سفید گرفتم تا 2 سال پیش راحت کار میکرد که فروختمش دوستمم یه ماه پیش از حیدری خرید ds lite سفیدو

مشکی هم داره 2 رنگ هم داره برای خود من 2 رنگه

dsi xl نمیدونم داره یا نه

فدات این چه حرفیه

POK3MON

کاربر سایت
May 22, 2013
524
نام
Pasta
تا اونجایی که خودت میدونی ds سیزده تا پوکمون داره من نسخه ها دیگه بازی کردم اما خودم نسخه Pokemon Black 2 بازی نکردم ولی دوستم با دوال کور اجرا کرده بازی کرده

فقط بازیا dsi ware از ثدرت اضافی سخت افزار dsi کمک میگیرن که چون مد dsi هک نشده پس هر چی بازی میبینی برای دانلود میتونی صد در صد رو ds lite اجرا کنی

بازیا که حتی نوشتن DSi Enhanced هم رو ds lite اجرا میشن

فلش کارت r4i sdhc dual core قدرتمنده 2 تا چیپ داره حتی شبیه ساز یم بوی ادونس که اومده فقط رو این فلش کارت اجرا میشه فلش کارت انقدر قویی هست که مصرف باتری بیشتر میکنه فرقی نداره رو کدوم کنسول باشه چه ds lite چه dsi چه 3ds

البته چنتا مدل داره که اونی که نوشته 2013 آخرین مدلیه که تو ایرانه و آپدیت میشه مدلا new . 2011 و 2012 آپدیت نمیشن

$_20.JPG

آره داره من 7 سال پیش از خود حیدری یه ds lite سفید گرفتم تا 2 سال پیش راحت کار میکرد که فروختمش دوستمم یه ماه پیش از حیدری خرید ds lite سفیدو

مشکی هم داره 2 رنگ هم داره برای خود من 2 رنگه

dsi xl نمیدونم داره یا نه

فدات این چه حرفیه

چه خوف! این R4 SDHC Dual-Core مدل 2013 اش چنده؟
ولی من دیگه میخوام DSi XL بگیرم! :d می ارزه! خ راحت و بزرگ و باحاله :x باتریشم اندازه DS Lite کار میکنه :> امیدوارم داشته باشه :( هر رنگیشم باشه خوبه! البته به جز صورتی :d
بعد یه سوال دیگه... از کجا میشه فهمید که جنس آکه اوریجیناله و ریفری نیست؟ :-/
خ ممنون ک جوابگو هستید :)

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
چه خوف! این R4 SDHC Dual-Core مدل 2013 اش چنده؟
ولی من دیگه میخوام DSi XL بگیرم! :d می ارزه! خ راحت و بزرگ و باحاله :x باتریشم اندازه DS Lite کار میکنه :> امیدوارم داشته باشه :( هر رنگیشم باشه خوبه! البته به جز صورتی :d
بعد یه سوال دیگه... از کجا میشه فهمید که جنس آکه اوریجیناله و ریفری نیست؟ :-/
خ ممنون ک جوابگو هستید :)

من 2013 آکشو با رم 4 گیگ خریدم 40 هزار فلش کارتا دیگه رو آکشو میتونی 15 هزارم بخری

dsi xl تفاوت قیمتی خیلی بالایی داره پولش با 3ds معمولی یکیه

اگه چشمتو گرفته بگیر :bighug:

من ندیدم داشته باشه چون دنبال xl هم نبودم نپرسیدم ازش

نمیشه فهمید چون 3 حالت داره یا رو جعبه اش نوشته یا فروشنده ها استوک جا نو قالب میکنن یا جعبه یه ds اوریج میزارن برا ds ریفر

اما خب حیدری از قدیمیا بازاره و قابل اعتماد

فن ها نینتندو میشناسنش خود من 11 ساله مشتریشم اول مغازه اش آخر همکف لباف بود چند ساله مغازشو آورده جلو

من خودم gba micro خودمو از حیدری خریدم حتی وقتی ds مدل اولی اومد من از حیدری خریدم بعد چون کپی خور نشده بود پک 32 بازی ds که توش 32 کارتج بود خریدم

لوازم wii هم ازش خریدم

مشتریش بشی کلی ارزونترم بهت میده

هر وقت چیزی گرفتم مشکلی داشته برام عوض کرده

درباره ds هاش که الان داره همه ds هاش اوریجن حیدری کلی ds آورد خودش میگه 400 تا با 2000 تا لوازم یدکیش اما چون فروش کمی داره ds تو ایران ds هاش مونده همه ds هاش اصلا

زندگی من ds ه عاشق ds ام

همش دارم بازی میکنم 8 سال ds داشتم صبح تا شب بازی کردم همش بازی دانلود کردم اما به جرات میتونم بگم خیلی خیلی خیلی بازی هنوز هست که من هنوز بازیشون نکردم

الان برای wii دیگه بازی نمیاد اما برای ds ماهی 4 تا 5 تا بازی میاد

ds تو همه سبکا بازیا خوب خیلی خیلی زیادی داره هر چی فکرشو بکنی بازیش برای ds هست

ds همونیه که هر گیمری میخواد پرفروشترین کنسول نسل هفت که 155 میلیون کنسول فروخت هنوز فروشش ادامه داره

بازی مثل سری Drawn to Life فقط برای ds اومده که میتونی شخصیت بازی خودت بسازی موانع خودت طرح بدی و .............

یا فقط ds ه که از میکروفون تو بازیا بهره میبره مثل سوت زدن تو میکروفون که تو بازی gta تاکسی جلوت وای میسته یا تو بازی toy story 3 وقتی حباب ساز جلوته فوت کنی تو

میکروفون حباب ساز حباب میسازه هواس بچه پرت بدی و ................

همین صفحه لمسی بودن ds خیلی بازیا رو جذاب کرده

همین 2 صفحه بودن جذاب کرده

بعد پرفروشترین کنسول نسل هفت یعنی ds قیمت مفتی داره 150 هزار تومن بیشتر نیست الان 40 هزار تومن دپول یه رادیوه یا این mp4 پلیریا طرح psp میزنن چینیا که بازیا سگا

و میکرو اجرا میکنن 150 هزار پولشونه

بازیا ds هر گیمر خاص و حرفه ای جذب میکنه اسم چنتا بازی ds میزارم خودتون قضاوت کنید

Grand Theft Auto: Chinatown Wars . Justice League Heroes . GoldenEye 007 . Fire Emblem: Shadow Dragon . Final Fantasy: The 4 Heroes of Light . Final Fantasy IV . Final Fantasy Crystal Chronicles: Echoes of Time . Final Fantasy III . Castlevania: Portrait of Ruin . Castlevania: Order of Ecclesia . Castlevania: Dawn of Sorrow . C.O.P. The Recruit . Kingdom Hearts Re:coded . Kingdom Hearts 358/2 Days . LEGO Pirates of the Caribbean . LEGO Rock Band . Marvel Nemesis: Rise of the Imperfects . Harvest Moon DS: Sunshine Islands . Harvest Moon DS: The Tale of Two Towns . Harvest Moon: Frantic Farming . Sonic Rush Adventure . Sonic Rush . Sonic Colours . Sonic Classic Collection . Sonic Chronicles: The Dark Brotherhood . Sonic & SEGA All-Stars Racing . Age of Empires: The Age of Kings . Blood Stone 007 . Call of Duty: Black Ops

و کلی بازی زیبا دیگه ds بالا 5000 تا بازی خوب داره

آخرین ویرایش:

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
لینک دانلود چنتا تریلر بازی DS

بازی راک باند 3

دانلود rock band nintendo trailer youtube mp4

بازی Maestro! - Jump in Music

دانلود maestro jump music second trailer nintendo youtube m4v

این کلیپ گیم پلی بازی Sonic and SEGA All-Stars Racing