راهنمایی خرید Nds

Vahiddreamer

کاربر سایت
Jul 1, 2007
80
این سایت به ایران هم جنس میفرسته؟!

برو سایت Playasia.com . فکر کنم قیمتهاش با تایلند تقریبا یکی باشه.
و رجیون هم نداره (البته NDSi فکر کنم هنوز فقط ژاپنی باشه.)

این سایت به ایران میفرسته ولی قیمتاش یه هوایی گرونه ;)من خودم هم خرید کردم از این سایت..اگه مشکل پولی نداری بخر...
اگر هم فقط فلش کارد میخوای که چند صفحه قبل لینکدادم قیمتاش مناسب بود به ایران هم میفرستاد:love:
دوستا dstt خوب هستش یا n5
خواهشن منطقی ؟ نه از رو علاقه شخصی
مزیت دی اس تی تی به ان 5 اینه که باطریش بیشتر میمونه ...(من فقط در همین حد میدونم :smile:)

imakbari

کاربر سایت
Jun 6, 2008
66
من تازه یه DS خریدم میخواستم بدونم چه طوری میشه بازی کپی روش اجرا کرد
باید یه فلش کارت بخرید. مثل r4، m3 real، m3 simply و ...
توی این فلش کارت یه Micro SD میذارید که فایلهای NDS توش هست و فلش کارت رو هم تو محل قرار دادن بازی دی اس میذارید و لذت می برید.

دوستا dstt خوب هستش یا n5
خواهشن منطقی ؟ نه از رو علاقه شخصی

n5 بهتره. ولی r4 یا m3 بیشتر پیشنهاد میشه.

مایه ی خجالت نیست که پرفروش ترین کنسول دنیا تاپیکش رو کنار موبایل و گیم بوی های قدیمی و ایناست؟

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
خوب
خبر خوب اینکه Nintendo DSi هم به سلامتی هک شد.
http://gbatemp.net/index.php?showtopic=122563
با استفاده از کارت Acekard 2i که کارت خوبی هم هست به نسبت...
و اما خبر بد هم اینکه DSi کماکان متعلق به ریجن ژاپن هست و سیستم عامل ژاپنی. البته توی اجرای بازی که خیلی توفیری نمیکنه...میشه صبر کرد که آپدیت نرمافزاریش هم بعدا برای زبان‌های دیگه همراه با عرضشون تو خارج از ژاپن هم بیاد.
نکته‌ی خوب DSi اسلات Micro SD اون هستش که به شدت منو امیدوار کرد مثل PSP کرک نرم‌افزاری بشه و دیگه نیازی به Utility Card و از این خرجای اضافی نباشه!
امیدوارم هرچه زودتر بیاد تا من هم به خانواده‌ی DS بپیوندم به سلامتی!
باتشکر...

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
و اما خبر بد هم اینکه DSi کماکان متعلق به ریجن ژاپن هست و سیستم عامل ژاپنی. البته توی اجرای بازی که خیلی توفیری نمیکنه...میشه صبر کرد که آپدیت نرمافزاریش هم بعدا برای زبان‌های دیگه همراه با عرضشون تو خارج از ژاپن هم بیاد.
البته دوست عزیز این هم در نظر بگیر که Dsi ریجن داره و مطمعا باش که برای خارج از ژاپن هم بیاد با ریجن همون منطقه میاد و با زبان انگلیسی برای پال مثلا .! و مطمعا باش تمام Dsi های ریجن j ژاپن مثل wii همیشه ژاپنی هست .

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
نه.
DSi بر خلاف مدل‌های دیگه Firmware قابل آپدیت داره.
من مطمئن نیستم ولی احتمال اینکه با تعویض فیرمور بشه زبونشو عوض کرد کم نیست...
خصوصا این قضیه‌ی مموری منو به خودش مشغول کرده که آیا میشه مثل PSP کرکش کرد یا نه...

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
نه.
DSi بر خلاف مدل‌های دیگه Firmware قابل آپدیت داره.
من مطمئن نیستم ولی احتمال اینکه با تعویض فیرمور بشه زبونشو عوض کرد کم نیست...
خصوصا این قضیه‌ی مموری منو به خودش مشغول کرده که آیا میشه مثل PSP کرکش کرد یا نه...
اره من هم میدونم DSi قابلیت اپدیت فریمور داره اما wii هم قابلیت اپدیت فریمور داره ! تا الان هیچ کدوم از Ds ها دارای قفل منطقه ای (Region) نبودن و به تازگی روی Dsi فعال کرده و من مطمعا هستم ریجن j کنسول مثل wii با زبان ژاپنی خواهد ماند !
البته اگر به قول شما مثل psp بشه از طریق فریمور هک بشه و custom Frimware براش بیاد که در این صورت عاااالی میشه هم از نظر اینکه دیگه هیچ خرج اضافی برای کپی خور نباید بکنیم و خیلی مزایایه دیگه !

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
البته اگر به قول شما مثل psp بشه از طریق فریمور هک بشه و custom Frimware براش بیاد که در این صورت عاااالی میشه هم از نظر اینکه دیگه هیچ خرج اضافی برای کپی خور نباید بکنیم و خیلی مزایایه دیگه !
فک کن!!!
ببینم...Dark Alex به DS علاقه‌ای نداره؟؟
بیاد یه دستی هم به سر و روی این کنسول بکشه ملتی رو خوشحال کنه!
اما خداییش تهشه‌ها!!
یه آدم لاغر مردنی اومده یه شرکتو با کلی کارمند و خدمه و حشمه به خاک سیاه نشونده!! (SCE رو میگم!!!)
عجب...

fizzi

کاربر سایت
May 11, 2008
39
نام
فرزین
این سایت به ایران میفرسته ولی قیمتاش یه هوایی گرونه ;)من خودم هم خرید کردم از این سایت..اگه مشکل پولی نداری بخر...
اگر هم فقط فلش کارد میخوای که چند صفحه قبل لینکدادم قیمتاش مناسب بود به ایران هم میفرستاد:love:)

وحيد جان لطفا توضيح ميدي چطوري خريد كردي؟ با كرديت كارت؟ آخه منم چند تا بازي DS اصل كه اينجا نيست رو ميخوام ازش بگيرم.

مزیت دی اس تی تی به ان 5 اینه که باطریش بیشتر میمونه ...(من فقط در همین حد میدونم :smile:)

دقيقا من dstt و يكي از دوستان n5 دارند تست كرديم هميشه در حالت شارژ كامل دستگاه من حداقل يك ساعت بيشتر دووم مياره.
متاسفانه مشكل اينه كه dstt با وجودي كه كرنل english داره اما منوي ليست cheat ها رو به چيني نمايش ميده !! ( بهرحال ما كه اهل تقلب نيستيم!:p) حالا نميدونم dstt من اينطوريه يا همه dstt ها...
درحاليكه n5 هم غير از اينكه اين ايراد رو نداره از نظر بعضي ها interface ساده تري نسبت به dstt داره و براي سنين پايين تر راحتتره.

007

کاربر سایت
Dec 25, 2006
686
نام
محمد
متاسفانه مشكل اينه كه dstt با وجودي كه كرنل english داره اما منوي ليست cheat ها رو به چيني نمايش ميده !! ( بهرحال ما كه اهل تقلب نيستيم!) حالا نميدونم dstt من اينطوريه يا همه dstt ها...
درحاليكه n5 هم غير از اينكه اين ايراد رو نداره از نظر بعضي ها interface ساده تري نسبت به dstt داره و براي سنين پايين تر راحتتره.
البته بعضی بازیها برای اجرا نیاز به استفاده از قسمت cheat دارن، مثل chorono triger. در ضمن زبان صفحه Cheat بستگی به فایل cheat ای داره که می گیرید. فایل cheat من برای chorono triger انگلیسیه.

Shaikpour

کاربر سایت
Oct 4, 2007
347
نام
سجاد
البته بعضی بازیها برای اجرا نیاز به استفاده از قسمت cheat دارن، مثل chorono triger. در ضمن زبان صفحه Cheat بستگی به فایل cheat ای داره که می گیرید. فایل cheat من برای chorono triger انگلیسیه.

با آپدیت جدید دی اس تی تی منو چیت به اتگلیسی تغییر یافت
:laughing:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر