راهنمایی جامع و کامل بازی Hitman Absolution

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,176
نام
Matthew
دوستان به دلیل زیاد شدن قسمت ها ابتدا روی اسپویلر بخش Part 1 کلیک کنید، سپس به مرحله ای که نیاز دارید بروید

دو قسمت بعدی قرار داده شدند CNY هم امشب گذاشته میشه

nima2007

کاربر سایت
Aug 27, 2011
19
نام
nima
درود
از دوستان کسی می دونه چجوری باید اون حادثه art رو ایجاد کنیم تو مرحله اول؟؟؟
اگه این چیزا رو هم می نوشتین بهتر و کامل تر بود! :d
...............
فهمیدم تو همون وسط باغ اول مرحله نه گلخانه باید اون مجسمه هنری رو بندازی رو سر اون دوتا ی زیرش با تیر زدن به پایش!

آخرین ویرایش:

Ƥ.s.Y.c.H.o

کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,176
نام
Matthew
درود
از دوستان کسی می دونه چجوری باید اون حادثه art رو ایجاد کنیم تو مرحله اول؟؟؟
اگه این چیزا رو هم می نوشتین بهتر و کامل تر بود! :d
...............
فهمیدم تو همون وسط باغ اول مرحله نه گلخانه باید اون مجسمه هنری رو بندازی رو سر اون دوتا ی زیرش با تیر زدن به پایش!

راستش اون قسمت خیلی ساده هست :d اگر مشکل هست براتون یک رده پایین تر رو بیارید، اون مرحله رو من بدون سر و صدا و هیچ کشتنی رفتم

مامنتظریما
زود تر قسمت بعدی رو بزار با درج SA تمومش کنیم

در روز های آتی حتما می گذارم، یک وقفه ی طولانی افتاده که دلیل دارم دوستان به زودی متوجه می شوید.:)

منتظر باشید تا دوباره ادامه داده می شود ...

bazicenter13

کاربر سایت
Feb 26, 2013
4
باسلام هیتمن بازای عزیز.دوست من داری زحمت میکشی دستت درد نکنه ولی اگر ناراحت نمیشی خیلی اضافه کاری داری.مرحله اول رو بدون کشتن حتی یک نفر میتونی تموم کنی.اول کار هیچکدومو نکش و پنهانی به راهتون ادامه بدید. تو جایی که آشپزه هست نیاز به بیهوش کردنش نیست.اون فقط برای اینه که اگر خواستی رادیو رو روشن کنی مزاحمت نباشه.فقط دارو رو تو لیوان اون یارو بریزید.بیهوشم شد قایمش نکنید چون در حقیقت فکر میکنه حالش بهم خورده ولی اونطوری بیهوشیه که خودبه خود رفته تو صندوق!!! کارتو هم برداشتی دیگه نیاز نیست کرکره ها رو بدی بالا و جلب توجه کنی.اگز بخواید رو سختشو برید اونجا سر این موارد کوچک خفتتون میکنه.آقایون دلخور نشیدا فقط خواستم نظرمو به اشتراک بگذارم.

bazicenter13

کاربر سایت
Feb 26, 2013
4
باسلام مجدد.آقا مطمئنی اینارو رو سختش میری و سایلنت آساسین میگیری؟ تو مرحله Chinese Squad طرفو جلوی پلیسا جسد میکنی بعد سایلنت آساسین؟جسدی نباید دیده بشه این شیوه بازی هیتمنه. یک راه دیگه هست نباید مسمومش کنید.کسیرو هم نباید بکشید.نه اون سفید پوشیده نه اون پلیسا.دوست داشتید بگید تا راهنمایی کنم.

Ƥ.s.Y.c.H.o

کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,176
نام
Matthew
سلام
پس ادامش چی شد یه ماه منتظریم!!
سلام اقا پس کی پارت 2 رو میزارین؟ منتظریم به خاطر شما رفتیم بازی رو گرفتیم ؟/
ادامه لطفا

دوستان با شرمندگی بسیار، ویندوز رو عوض کردم و بازی اجرا نمیشه و ارور Close Program میدهد، سیو ها را دارم کسی خواست ادامه ی راهنما رو بذاره پ.خ بده.
در غیر اینصورت زمان میبره تا ادامه دادنش

شرمنده همه

باسلام مجدد.آقا مطمئنی اینارو رو سختش میری و سایلنت آساسین میگیری؟ تو مرحله Chinese Squad طرفو جلوی پلیسا جسد میکنی بعد سایلنت آساسین؟جسدی نباید دیده بشه این شیوه بازی هیتمنه. یک راه دیگه هست نباید مسمومش کنید.کسیرو هم نباید بکشید.نه اون سفید پوشیده نه اون پلیسا.دوست داشتید بگید تا راهنمایی کنم.

پست اول رو بدقت بخونید نوشتم ... بنده حرفه ای نیستم، اما تونستم تا جاهایی رو برم و امتیاز های بالا رو بگیرم، هدف من راهنمایی برای تموم کردن بازی با Level بالا هست... تنها مراحلی رو میشه Silent Assassin گرفت که Target خاصی وجود داشته باشد.

arasholiver007

کاربر سایت
Dec 4, 2011
48
دوستان با شرمندگی بسیار، ویندوز رو عوض کردم و بازی اجرا نمیشه و ارور Close Program میدهد، سیو ها را دارم کسی خواست ادامه ی راهنما رو بذاره پ.خ بده. در غیر اینصورت زمان میبره تا ادامه دادنش شرمنده همه پست اول رو بدقت بخونید نوشتم ... بنده حرفه ای نیستم، اما تونستم تا جاهایی رو برم و امتیاز های بالا رو بگیرم، هدف من راهنمایی برای تموم کردن بازی با Level بالا هست... تنها مراحلی رو میشه Silent Assassin گرفت که Target خاصی وجود داشته باشد.
ما منتظر هستیم...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر