راهنمایی جامع و کامل بازی Hitman Absolution

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
بله البته دوستان سعی کنند بر روی سخت ترین درجه بروند ... به این خاطر هنوز روی دور دوم هستم :D
یه بار خواستم مرحله اول رو روی درجه ی آخر برم مغزم هنگ کرد باید همه ی مرحله هارو حفظ باشیم چون همه چیز غیر فعاله و یه سری گارد اضافه هم داره

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,361
نام
Matthew
خب یک عذرخواهی بزرگدیگه بدهکار شدم، همین الان مرحله ی بعدی رو میگذارم.

حتما شده که این مرحله رو بدون کسر امتیاز رفته باشید، اما با این راهنما به راحتی می توانید با Level Expert امتیاز کامل مرحله رو بگیرید

تا دقایقی دیگه.

همین پست ویرایش می شود.

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
به نظر من از مراحلی که نوشتی تا الان سخت ترینش ، مرحله کتابخونه بوده !
خدا میدونه چقئر تو اون مرحله مردم !
یعد از چندین بار مخفی کاری اعصابم خورد شده بود و اون آخراش که باید از پله رفت بالا ، همه رو به رگبار بستم :d

Ƥ.s.Y.c.H.o

کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,361
نام
Matthew
به نظر من از مراحلی که نوشتی تا الان سخت ترینش ، مرحله کتابخونه بوده !
خدا میدونه چقئر تو اون مرحله مردم !
یعد از چندین بار مخفی کاری اعصابم خورد شده بود و اون آخراش که باید از پله رفت بالا ، همه رو به رگبار بستم :d

پس چی داش کوچک ترین حرکت غلطی که بکنی یه Chekpoint عذاب میکشی :d ولی اگر اون قسمت آخر رو که گفت از گوشه ی پله ها، طبق کل راهنما بری امکان بسیار زیاد نمیفهمند، باید حرکتاشونو ببینی با دقت

قسمت The Train Station هم به خوبی گذاشته شد.

leo messi

کاربر سایت
Jul 17, 2012
125
نام
محمد
چیز شدیدا عجیب اینه من مرحله کتابخونه رو خیلی راحت رد کردم. ولی خب ابارا دو سه تا پلیسو با سیم خفه کردم. با کاور گیری مناسب و تغییر کاور خوب راحت میشه رد شد

Ƥ.s.Y.c.H.o

کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,361
نام
Matthew
دو قسمت امروز با موفقیت گذاشته شد:

Courtyard » گذاشته شد.

The Vixen Club » گذاشته شد.

دیشب نتوانستم قرار دهم و امشب دو قسمت رو قرار دادم

با تشکر فراوان از دوست بسیار خوبم،
مجتبی عزیز (silent assassin) بازیسنتر

آخرین ویرایش:

metal2006

کاربر سایت
Oct 8, 2009
319
نام
هادی
عزیز دل شما اصلا چیزی به نام evidence رو تو بازی که نمی گیری 50% سختی بازی همین برداشتن evidence هست . در ضمن این بازی فقط اسمش هیتمن هست. کلا این نسخه بازی شده splinter cell !! رو درجه سختی بالا افراد دید تلسکوپی پیدا می کنن که واقعا میره رو اعصاب . در ضمن مرحله اخر بهترین کار استفاده از sniper هست وقتی میرن نزدیک قبر ها head shot کنید.جسد میو فته تو قبر اب هم از اب تکون نمی خوره .

Ƥ.s.Y.c.H.o

کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,361
نام
Matthew
من نگفتم کل بازی همیناست که؟؟ من دارم راه و روش رد کردن مراحل رو روی Level Expert نشان میدم، با عکس هایی که خودم میگیرم !

چون برای بعضی ها سوء تفاهم شده که بنده عکسامو از سایت Guids کپی می کنم !!!

زحمت همینکه بیایی مراحل رو خودت بری بعد هر شب سر Time و موقع یک قسمت رو با راهنمای دقیق و کامل و عکس بذاری خیلی هست و من خودم قبل از تموم کردن بازی دنبال راهنما بودم

که همه سایت خارجی رو معرفی کرده بودند، و من دارم خودم روزی 20 بار مراحل رو میرم تا در نهایت بهترین راه رو بذارم، تا جایی هم که بتونم بیشترین امتیاز رو میگیرم

مراحلی که Target داره رو میشه SA گرفت که من تا الان توی دو مرحله ای که این طوری بوده گرفته ام، با بهترین راه ها...

امیدوارم اشکالات موجود رو درک کنید

مرسی

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
بازی 20 تا مرحله داره حدود 300 تا چلنج اگه کسی بخواد همه

هر مرحله فقط یک چلنجش به اویدنس ها بر میگرده اگر Agent Connor بخواد این ها رو کامل با عکس توضیح بده که میشه شاهنامه :| :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر