راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

moko

کاربر سایت
Dec 2, 2016
2
سلام.من وقتی مراحلی مثل taste of death یا repentance رو تموم میکنم.آخرش که با شخصیتی که ماموریت رو بهم داده حرف میزنم گزینه ی follow me نمیاد در صورتی که باید بیاد.یا وقتی با illia که ماموریت repentance رو میده حرف میزنم گزینه ی فالو می میاد قبول میکنه اما اتفاقی نمی افته.مد ultimate follower هم دارم.سه تا هم follower الان دارم.خواهشا اگه کسی بلده کمکم کنه.
راستی گرگینه هم هستم اما جلوی کسی گزینه نشدم.ممکنه به این ربط داشته باشه؟

آخرین ویرایش:

Amirfg

کاربر سایت
Jan 13, 2017
2
سلام دوستان میشه بگید تو کدوم شهر ها و کجاش میتونم کسی رو پیدا کنم که بهم speach و enchanting رو یاد بده ممنون میشم سریع جواب بدید

Amirfg

کاربر سایت
Jan 13, 2017
2
برای ساخت معجون ها با درصد بالا باید سول جم های قوی پیدا کنید یا بخرید بعد از تو فروشگاه ها باید بگردید دنبال گردنبند یا انگشنتر یا هر چیزی که دارای قدرت fortify alchemy باشه که متنش یه همچین چیزیه : creates poitions are 25% stronger for 60 sec که با disenchant کردن این fortify alchemy به لیستتون اضاف میشه که کافیه بزاریدش روی چندتا وسیله مثل گردنبند و انگشتر و تاج و... که بتونید همزمان بپوشیدشون و بعد معجونای قدرتمند بسازید حتی اگه توی alchemy lab معجون fortify resoretion رو داشته باشید میتونید درصد روی وسایلتون رو بالا ببرید و با ساختن اون و یکم مهارت میتونین قدرت معجونارو تا 10000% بالا ببرید
شرمنده چون میدونم غلط زیاد دارم دوستانی که از من استاد ترن اصلاح کنن

Ehsan.sa88

کاربر سایت
Mar 15, 2014
57
نام
احسان
اقاااااااااااااااا هرو چجوری باید سریع تر راه بره؟...از اول بازی هرو من داره مثه لاکپشت راه میره اعصابم ریخت بهم:((:((:((:((
سلام.احتمالا وزنت زیاده.باید وسایلتو کم کنی.یا اینکه کلید caps lock روشنه.امتحان کن

• Like
Reactions: mahdavy

w.d

کاربر سایت
Oct 25, 2016
27
چرا با هر تنظیم گرافیکی که میزارم رو صفحه بازی یه خط خط هایی میاد صفحه بریده بریده میشه ! دلیلش چیه باید چجوری درستش کنم ؟ گرافیک رو کم میزارم خیلی روون اجرا میشه بازم این بریده شدن صفحه هست , گرافیک رو معمولی میزارم بازم میاد , لطفا کمک کنید دوستان

w.d

کاربر سایت
Oct 25, 2016
27
وجدانن یکی بیاد حداقل سلام کنه بگم پیامم دیده شده جدی هیچ راهی نیست درست شه ؟ بازی روون و راحت اجرا میشه ولی خیلی از جاها مثل جلوی خونه ها توی خونه ها جلوی دیوار توی قسمت هایی از قارها , وقتی دوربین رو میچرخونم قسمتی از صفحه بریده بریده میشه ! اهسته نمیشه کند نمیشه فقط بریده بریده میشه خیلی رو اعصابه , این اخرین پیامه درخواستیه اینجانب است اگه میدونین راه حل درست شدنش چیه خوشحال میشم بگید ممنون

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
  • Like
Reactions: w.d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر