راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

fertax

کاربر سایت
Mar 3, 2011
95
نام
Ali
چه طور میتونم از این سایت مد دانلود کنم بعد چطوری میتونم نصبش کنم ؟
Skyrim Nexus - mods and community
اول ثبت نام کن اونجا.
بعد اینو دانلود کن : Skyrim Nexus - mods and community
بعد برو اینجا: Skyrim Nexus - mods and community
هر مدی خواستی دانلود کن (تو پیج مد -> "Files" بعد Download with Manager (همون سبزه) رو بزن دانلود که شد روش دابل کلیک کن)
تموم. :d (البته بعضی مد ها به این راحتیا نصب نمیشن Description مدارو قبل دانلود حتما بخون :) )

evilgod

کاربر سایت
May 28, 2014
56
نام
آریا
بچه ها یه سوال:

من اسکایریم لجندری ادیشن رو که برا ایکس باکس گرفتم بازی رو نصب کردم مد ها رو که نصب کردم از بازی موقع لود میپره بیرون بعد دوباره بازی رو حذف کردم اما مود ها بود ...

موشکل اینه که خیلی کند شده بازی مثلا موقعی که میخوام اینوچری رو باز کنم یه 10 ثانیه باید منتظر باشم تا باز بشه یا وقتی که یه وسیله ای رو بپوشم خیلی طول میکشه (در کل هر وقت یه چست یا اینوچری رو باز کنم کنده)یعنی جر خوردم سر این موضوع راه هل شدن داره؟

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
بچه ها یه سوال:

من اسکایریم لجندری ادیشن رو که برا ایکس باکس گرفتم بازی رو نصب کردم مد ها رو که نصب کردم از بازی موقع لود میپره بیرون بعد دوباره بازی رو حذف کردم اما مود ها بود ...

موشکل اینه که خیلی کند شده بازی مثلا موقعی که میخوام اینوچری رو باز کنم یه 10 ثانیه باید منتظر باشم تا باز بشه یا وقتی که یه وسیله ای رو بپوشم خیلی طول میکشه (در کل هر وقت یه چست یا اینوچری رو باز کنم کنده)یعنی جر خوردم سر این موضوع راه هل شدن داره؟
ایکس باکس ضعیفه، ماد ها برای PC ساخته شدن و برای کنسول ضعیف بهینه نشدن:)

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
ایکس باکس ضعیفه، ماد ها برای PC ساخته شدن و برای کنسول ضعیف بهینه نشدن:)

یعنی این حرف از هر کسی انتظار میرفت جز تو یکی!:D
Dlcها بهینه شدن باو...
@آریا
کش هارت رو پاک کن...آخرین TU رو بگیر!شاید حل شه...

warrior2020

کاربر سایت
Jun 24, 2014
86
سلام.آقا من یکم بازی کردم ولی اونطوری که ازش تعریف شنیدم نیست و سبک مبارزش خیلی چرته!خیلی بد شمشیر میزنه.خب من یه جا گیر کردم که یه جا خوندم رمزش به ترتیب از بالا خرس پروانه و جغده که اصن برا من این شکلا رو نداره.ممنون میشم کمک کنید.اینم جایی که الان هستم و باید درو باز کنم.
http://8pic.ir/images/gvinvi9bie74gq2cgjo5.jpg

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
سلام.آقا من یکم بازی کردم ولی اونطوری که ازش تعریف شنیدم نیست و سبک مبارزش خیلی چرته!خیلی بد شمشیر میزنه.خب من یه جا گیر کردم که یه جا خوندم رمزش به ترتیب از بالا خرس پروانه و جغده که اصن برا من این شکلا رو نداره.ممنون میشم کمک کنید.اینم جایی که الان هستم و باید درو باز کنم.
http://8pic.ir/images/gvinvi9bie74gq2cgjo5.jpg
اسم ماموریت لطفا،بیست سی‌ تا جا هست اینجوری.
بازی اکشن نیست که شمشیر زنی‌ داشته باشه :D

warrior2020

کاربر سایت
Jun 24, 2014
86
خو این بازی تا اینجا که من دیدم هیچی نداشته!خیلی بازی های بهتر هم هست ولی نمیدونم چرا از این انقدر تعریف میکنن و میگن بهترین بازی 10 سال اخیر!
آقا این اول بازیه.تازه نصب کردم.اونجاس که تو قصره با جادوگر حرف میزنی و میگه برو تو غار.

R.P.G

کاربر سایت
Mar 21, 2009
1,090
نام
Marked One
خو این بازی تا اینجا که من دیدم هیچی نداشته!خیلی بازی های بهتر هم هست ولی نمیدونم چرا از این انقدر تعریف میکنن و میگن بهترین بازی 10 سال اخیر!
آقا این اول بازیه.تازه نصب کردم.اونجاس که تو قصره با جادوگر حرف میزنی و میگه برو تو غار.

تو این سبکا به مرور زمان قوه ی بیناییتون تقویت میشه و کم کم هم به اعتیاد کشیده میشه. :D

warrior2020

کاربر سایت
Jun 24, 2014
86
بعد از چند وقت دوری از بازی با کلی شور و ذوق اومدم سراغ این!راحت نیست پاک کردنش.:d
آقا جایی رو که گیر کردم کسی یادش نیست بگه ردش کنم؟

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
یعنی این حرف از هر کسی انتظار میرفت جز تو یکی!:D
Dlcها بهینه شدن باو...
@آریا
کش هارت رو پاک کن...آخرین TU رو بگیر!شاید حل شه...
DLC ها رو نمی گم که:| این ماد ها رو می گم که برا PC درست شدن کانورتشون میکنن برای X360ـه JTAG شده:|

- - -ویرایش - - -

@warrior2020

برو تو حالت اول شخص بازی کن، سوم شخصش رو اعصابه کلا:|

- - -ویرایش - - -

بعد از چند وقت دوری از بازی با کلی شور و ذوق اومدم سراغ این!راحت نیست پاک کردنش.:d
آقا جایی رو که گیر کردم کسی یادش نیست بگه ردش کنم؟
اسم ماموریت:((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر