راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

siavash077

کاربر سایت
Jun 21, 2013
191
نام
Siavash
ممنون داداش فقط یه چجوری
illusion رو به expert برسونم؟

- - -ویرایش - - -

ممنون از پاسخگوییتون می تونید اسم جادو رو هم بگین ؟

اسم جادو فک کنم clairvovance باشه از جادو های ایلوشن هست برید کالج پیداش میکنید

- - -ویرایش - - -

دوستان یه توضیحی در مورد سرپرستی بچه میدید آخه من نمیتونم اتاق بگیرم ؟چی کار کنم؟

high_times360

کاربر سایت
Sep 28, 2013
185
نام
محمد
ممنون داداش فقط یه چجوری
illusion رو به expert برسونم؟

- - -ویرایش - - -

اسم جادو فک کنم clairvovance باشه از جادو های ایلوشن هست برید کالج پیداش میکنید

- - -ویرایش - - -

دوستان یه توضیحی در مورد سرپرستی بچه میدید آخه من نمیتونم اتاق بگیرم ؟چی کار کنم؟
کار سختیه ایلوشن رو به اکسپرت برسونی و لی جادوهای باحالی داره. واسه اینکه سرپرست یه بچه بشی باید خونه داشته باشی یا بسازی که اتاق واسه بچه ها جدا داشته باشه. اگه خونه خریدی تو یه شهری با کسی که کنار یارل اون شهر هست صحبت کن تا برات ردیف کنه !

Henry Tomasino

کاربر سایت
Sep 3, 2010
331
نام
محمد
سرپرستی بچه برای چی؟ مگه میشه اصلاً؟:d اینم یه نکته جدید در مورد اسکایریم که بلد نبودم:">
بعد اینکه من وقت ندارم ولی دلم میخواد از اول شروع کنم:(

دوستان نژاداتون چیه؟ کدوم بهتره به نظرتون؟

Ehsan.sa88

کاربر سایت
Mar 15, 2014
57
نام
احسان
سرپرستی بچه برای چی؟ مگه میشه اصلاً؟:d اینم یه نکته جدید در مورد اسکایریم که بلد نبودم:">

نژاد ارک ها خوبه خیلی قوی هستن.ولی اگه با جادو کار می کنی High elf یا berton رو انتخاب کن.امپریال هم خوبه!
==============

تو مرحله IN my time of need باید kematu رو بکشم یا باهاش حرف بزنم؟

sub -zero

کاربر سایت
Jul 9, 2011
468
سلام دوستان
اوایل بازی هستم . من چه طوری می تونم خودم رو به منطقه High Hrothgar برسونم ؟ بالای کوهه و راهی نبس که خودم رو به اونجا برسونم . راه خاصی داره ؟ آخه مرحله من اون بالای کوهه

این رو هم که نقشه بازی اسکایریم هست رو می ذارم برای دوستان اگه خواست کسی استفاده کنه .

یه دریا چه ای کنار شهر ریفتن هست که اگه اونو تو نقشه دنبال کنی میبینی که شاخه از اون میرسه به یک کوه و تموم میشه همون جا یه روستایی هست که اسمش ivarstead هست. اون روستا راه ورود به کوهستان هست البته از طریق پلی که تو اون روستا هست.

بعد از اینکه سیسرو و یه خدمتکار تو یه برج رو می کشم, وقتی می خوام برم به خونه dARK BROTHERHOOD از بازی خارج میشم.سریع کمک کنید بدجور گیرکردم!:-o

coc solitudeavenues
این رمز بعد از این که سیسرو رو کشتی بزن ببین جواب میده یا نه.

- - -ویرایش - - -

دوستان برای بچه دار شدن باید نکات زیر رو رعایت کنند:
اول این که برای این کارباید dlc ای به نام hearth fire داشته باشید.بعد از این که این دی ال سی رو نصب کردید چند تا نامه بدستتون میاد که یکی از اون ها از طرف داروغه ی شهر whiterun هست که اگه برید پیشش دکور جدیدی برای خونتون آماده کرده که اگه اشتباه نکنم اتاق alchemy رو به اتاق بچه تبدیل میکنی و همچنین در شهر دیگه هم همینطور. بعد از این کار میرید با بچه های بی سر پرستی که بعد از نصب این دی ال سی به بازی اضافه شده صحبت میکنید و میپرسید که پدر مادرشون کجاست وبعد از این که اونا میگن پدر مادرشون مرده اند میتونی اونا رو به فرزند خوندگی قبول کنید یا اینکه برید و پدر و مادر یه بچه رو بدون اینکه خود بچه یا کسه دیگه ای بفهمه مخفیانه بکشید وبعد میتونید اون به هارو هم به فرزند خوندگی بگیرید.تا دو فرزند خونده هم میتونید داشته باشید.

اگه می خوا که بازی رو از اول شروع کنی به نظر من بهتره تمام کار هایی رو که قبلا انجام نمیدادی رو انجام بدی مثلا ببین کدوم نژاد رو واسه انتخاب اولویت کمتری میدی همونو انتخاب کن. من قبلا بازی رو تا لول 79 رفته بودم و فکر میکردم که تمام نکات بازی رو بلدم ولی الان که دوباره دارم بازی میکنم ونژاد متفاوتی دارم و انتخاب هاییی رو که تو سیو قبلی نکردم الآن دارم میکنم واقعا میبینم که هیچی از بازی نمیدونستم!!

daniel.bryan12

کاربر سایت
Dec 15, 2013
174

خوب شما اول باید توی یه شهر خونه بخرید بهت پیشنهاد میکنم توی solitude خونه بخری بهترین خونه رو اونجا داره ولی خوب یکم گرونه بعد از اینکه خونه رو هم خریدی باید بری پیش همون که خونه رو ازش خریدی و ازش اتاق و دکور بخری

ارزون ترین خونه مال وایتران هست ولی خونه ی چندان جالبی نیست اگه پول زیاد داری حتما از solitude بخر

siavash077

کاربر سایت
Jun 21, 2013
191
نام
Siavash
دوستان ممنون از پاسخگویی همتون اما من DLC heltch fire هم نصب کردم و یه خونه هم تو وایتران دارم و یه خونه هم خودم ساختم اما نمیتونم سرپرستی قبول کنم یعنی اتاق هم دارم توی وایتران هم پیش اون یارون کچله رفتم اما دکور جدیدی برام نداره کمک کنید لطفا

Ehsan.sa88

کاربر سایت
Mar 15, 2014
57
نام
احسان
بعد از اینکه سیسرو و یه خدمتکار تو یه برج رو می کشم, وقتی می خوام برم به خونه dARK BROTHERHOOD از بازی خارج میشم.سریع کمک کنید بدجور گیرکردم!:-o

ینی کسی نمیتونه یه کمک درس حسابی بکنه؟!:|
کد نداره؟

mse222

کاربر سایت
Jul 23, 2013
26
نام
سجاد
ممنون از راهنمایی همتون . اون مرحله رد شد .
می خواستم بدونم توی نسخه کنسولی نمی شه رمز زد ؟ بعد اگه از رمز استفاده کنیم اچیومنت ها می پره ؟
یه سوال هم این که دوستان لول شما چنده ؟ همین طور دمیج و آرمورتون ؟ می خوام مقایسه کنم .
بازی چند ساعت گیم پلی داره ؟ و چند مرحله ؟. ممنون از همگی .
نژادم دارک الف هست . اول های بازی هستم به نظرتون بازی رو از اول شروع کنم با یه نژاد بهتر ؟

high_times360

کاربر سایت
Sep 28, 2013
185
نام
محمد
ممنون از راهنمایی همتون . اون مرحله رد شد .
می خواستم بدونم توی نسخه کنسولی نمی شه رمز زد ؟ بعد اگه از رمز استفاده کنیم اچیومنت ها می پره ؟
یه سوال هم این که دوستان لول شما چنده ؟ همین طور دمیج و آرمورتون ؟ می خوام مقایسه کنم .
بازی چند ساعت گیم پلی داره ؟ و چند مرحله ؟. ممنون از همگی .
نژادم دارک الف هست . اول های بازی هستم به نظرتون بازی رو از اول شروع کنم با یه نژاد بهتر ؟

من کاراکتر خانوم نژاد برتون داشتم. تا اونجا که یادمه لول 69 بودم. یعنی بیشتر مرحله ها و ماموریت هارو من رفتم. دانگارد رو تموم کردم. 2 تا خونه کامل ساختم 2 تا بچه به فرزندی قبول کردم. فقط نرسیدم دراگون برن رو برم. من پیشنهاد میکنم برتون بردار. جادو بهتره بنظر من از شمشیرو این حرفا.

siavash077

کاربر سایت
Jun 21, 2013
191
نام
Siavash
دوستان من بازم به این مشکل برخوردم لطفا کسی کدی چیزی بده این مرحله آخر رو رد کنم منظورم اونجا هست که باید یه جادویی یاد بگیری از اون سه تا جنگ جو که توی Eloder scholes نشون میده کمک کنید لطفا؟

آخرین ویرایش:

high_times360

کاربر سایت
Sep 28, 2013
185
نام
محمد
دوستان من بازم به این مشکل برخوردم لطفا کسی کدی چیزی بده این مرحله آخر رو رد کنم منظورم اونجا هست که باید یه جادویی یاد بگیری از اون سه تا جنگ جو که توی Eloder scholes نشون میده کمک کنید لطفا؟

من که متوجه نشدم. اسم ماموریت رو درست و دقیق بگو. بعدشم اسم ماموریت رو شما سرچ کنی تو گوگل راحت متوجه میشی کجا بری چکار کنی.

sub -zero

کاربر سایت
Jul 9, 2011
468
ینی کسی نمیتونه یه کمک درس حسابی بکنه؟!:|
کد نداره؟

بهت گفتم چیکار کنی که رمز جواب نداد؟
پس بهتره که escرو بزنی بعدش بری تو قسمت load اون سه تا سیوی که شماره نداره یکی از اون ها احتمالا باید واسه ی قبل از ورودت به اون مکان باشه اگه از اون لود کنی مطمئنا مشکلت حل میشه. واسه منم گاهی اوقات اینجوری میشه و از بازی بیرون میاد ولی با یک لود ساده موشکل حل میشه.

- - -ویرایش - - -

اقا بالا ترین لول کی اینجا داره؟l-)
بالا تر از لول 81 کسی نمی تونه بره مگه این که مدی چیزی داشته باشه.
یادش به خیر قبل از این که سیو هام همه بپره لول 79 بودم و گرز اژدها داشتم که بدون هیچ لباس افزایش وone-handed ای 567 تا دمیج میزد و با لباس به سه هزار و صدو خوردی میرسید. =((

- - -ویرایش - - -

من که نفهمیدم موشکلت چیشیه ولی بیا این رمز رو بزن مرحله کلا تموم میشه میری مرحله بعد. ولی بعد از این که جادو رو یاد گرفتی رمز رو بزن در غیر این صورت کلا بازی خراب میشه!
setstage MQ206

siavash077

کاربر سایت
Jun 21, 2013
191
نام
Siavash
من که متوجه نشدم. اسم ماموریت رو درست و دقیق بگو. بعدشم اسم ماموریت رو شما سرچ کنی تو گوگل راحت متوجه میشی کجا بری چکار کنی.

نه این باگ هستش توی مرحله ای که میخوای آدلین رو بالای کوه بکشی بعد از اینکه eloder رو پیدا کردم باید برم تو کوه باز کنم من بازش میکنم و دمو رو میبینم اما آخرش هیچ اتفاقی نمیفته و همینجور تو دمو میمونه اینم عکسش :
g34836_Skyrim_2014-3-30-18-42-30-88.jpg

- - -ویرایش - - -

دوستان اینم سیوم لطفا کمکم کنید هر کی خواست کمک کنه لطفا فقط دمو رو رد کنه سیو رو آپلود کنه ممنون میشم http://uplod.ir/n6d91z6iivv6/Save_61_-_Siavash_Skyrim_49.55.01.ess.htm

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر