راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

Blaugrana

کاربر سایت
Mar 19, 2011
4,549
نام
امين
دوستان تو یه مرحله از dark brotherhood باید سیسرو رو بکشم.(the cure for mandess)
دوتا گذینه داره سیسرو رو بکشم یا اونجا رو ترک کنم؟
اگه بکشمش چی میشه ؟اگه نکشمش چی؟

اگه نكشيش ميشه يه Follower و ميتونه تو نبردها همراهيت كنه .. تا لول 50 هم ميرسه فكر كنم ..
اگه بكشيش هم چيز خاصي بهت نميرسه جز لباس هاش و اينا تا جايي كه يادمه ..

Ehsan.sa88

کاربر سایت
Mar 15, 2014
57
نام
احسان
بعد از اینکه سیسرو و یه خدمتکار تو یه برج رو می کشم, وقتی می خوام برم به خونه dARK BROTHERHOOD از بازی خارج میشم.سریع کمک کنید بدجور گیرکردم!:-o

koroshariaee

کاربر سایت
Jul 3, 2013
40
بعد از اینکه سیسرو و یه خدمتکار تو یه برج رو می کشم, وقتی می خوام برم به خونه dARK BROTHERHOOD از بازی خارج میشم.سریع کمک کنید بدجور گیرکردم!:-o
درود .... سیوتو قبل از کشتن سیسرو لود کن ! اینبار نکشش ببینیم چی میشه

koroshariaee

کاربر سایت
Jul 3, 2013
40
احتمالا از بازیه ! اروری پیغامی چیزی نمیده؟

- - -ویرایش - - -

من خودم بالاي 200 ساعت بازي كردم وهنوز نتونستم خون اشام بشم يعني با تير كمان به جون همه چي ميفتادم ولولمم 73 هستش فكر كنم همون طور كه دوستمون koroshariaee گفته اگه با سلاح هاي نزديك برد بري ميتوني بانبرد بااونا مثلشون بشي ووقتي هم كه خون اشام شدي همه يا اكثزن قيافتو كه نگاه ميكنن ازت ميترسن وديگه مثل اوايل تحويلت نميگيرن وهي بايد خون ملتو بخوري تا خوب بشي(بزگرفته از خاطرات خودم تو OBLIVION):bighug:

اگر گرگنما باشی فکر نکنم بتونی خوناشام بشی !! همزمان هردوش نمیشه! باید از حالت گرگینه خارج بشی!

mse222

کاربر سایت
Jul 23, 2013
26
نام
سجاد
سلام دوستان
اوایل بازی هستم . من چه طوری می تونم خودم رو به منطقه High Hrothgar برسونم ؟ بالای کوهه و راهی نبس که خودم رو به اونجا برسونم . راه خاصی داره ؟ آخه مرحله من اون بالای کوهه

این رو هم که نقشه بازی اسکایریم هست رو می ذارم برای دوستان اگه خواست کسی استفاده کنه .

high_times360

کاربر سایت
Sep 28, 2013
185
نام
محمد
سلام دوستان
اوایل بازی هستم . من چه طوری می تونم خودم رو به منطقه High Hrothgar برسونم ؟ بالای کوهه و راهی نبس که خودم رو به اونجا برسونم . راه خاصی داره ؟ آخه مرحله من اون بالای کوهه

یه جادو داره ایلوشن که راهو نشون میده. از اون استفاده کن تا راهو پیدا کنی.

siavash077

کاربر سایت
Jun 21, 2013
191
نام
Siavash
دوستان چجوری باید تو بازی غیب شد اسم جادوش رو میگید؟

- - -ویرایش - - -

یه سوال دیگه درمورد این بچه دار شدنم توضیح بدید آخه من نمیتونم بچه بگیرم چون اتاق ندارم ؟

high_times360

کاربر سایت
Sep 28, 2013
185
نام
محمد
دوستان چجوری باید تو بازی غیب شد اسم جادوش رو میگید؟

- - -ویرایش - - -

یه سوال دیگه درمورد این بچه دار شدنم توضیح بدید آخه من نمیتونم بچه بگیرم چون اتاق ندارم ؟
واسه غیب شدن هم که معلومه دیگه معجون غیب شدن رو میخوری invisibible اسمش فکر کن. illusion هم یه جادو داره که غیبت میکنه البته باید درجه expert یا master داشته باشی.

- - -ویرایش - - -

ممنون از پاسخگوییتون می تونید اسم جادو رو هم بگین ؟

اسمش یادم نیس. سرچ کنید متوجه میشید. از جادوهای اولیه هست. راحت میتونید بخرید کتابشو استفاده کنید یاد بگیرید. general store ها و court wizard ها میفروشن به احتمال زیاد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر