راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

sub -zero

کاربر سایت
Jul 9, 2011
468
سلام دوستان. دستم به دامنتون!
چند وقته بازیم یه باگ داده که اصلا رو اعصابه!
من رو حالت اول شخص بازی میکنم ولی یه بار که دوربین رو از حالت اول شخص خارج کردم;دیدم که یک ICE WRAITHزیر پامه هر کاری هم میکنم ازم جدا نمیشه. خیلی روی اعصابمه میشه بگید که باید چیکار کرد؟ ازون جائی که من رو حالت اول شخص بازی میکنم و نمیدونم که این باگ از کی شروع شد پس خواهشا این دوتا راه(1-بازی رو LOAD کن2-دوباره با حالت اول شخص بازی کن و بهش محل نذار:|)رو پیش نهاد نکنید دمتون گرم.

Ehsan.sa88

کاربر سایت
Mar 15, 2014
57
نام
احسان
سلام دوستان.
وقتی برای مردم شهر ماموریت میری و کامل میشن JARL اون شهر می گه شما Thane هستی !ینی چی؟ و تو شهر های بزرگ می گه باید یک خونه بخری و بعدش یک محافظ بهت میده!
یه سوال دیگه, کلا این بازی چندتا لول داره؟

Anti karizma

کاربر سایت
Oct 25, 2013
635
نام
بهرام
سلام دوستان.
وقتی برای مردم شهر ماموریت میری و کامل میشن JARL اون شهر می گه شما Thane هستی !ینی چی؟ و تو شهر های بزرگ می گه باید یک خونه بخری و بعدش یک محافظ بهت میده!
یه سوال دیگه, کلا این بازی چندتا لول داره؟

لول 81 بالاترین سطحیه که هر قهرمان میتونه بهش برسه بدون تبدیل کردن حالت 100 هر مهارت به Legendary)
(پ.ن: البته این بخاطر فرمول ریاضی که تو بازی حاکمه و عملا بعد رسیدن به لول 81 تجربه خیلی زیادی میخواد.فک کنم اختلاف بین لول 81 تا 82 نزدیک 89000 تجربه اس)
اما اگه حالت legendary رو فعال کنین خوب انتها نداره میشه بره بالا
شما خان اونروستا یا شهر شدین و میتونین یه خونه و یه خدمتکار داشته باشید.بعد گفتن این جمله از طرف حاکم شهر یه کلید بهتون میده از روی کوئست خودش میتونید جای خونه رو پیدا کنین فقط قبلش باید به مشاور یا وزیر حاکم پولش رو بدید (هم واسه خریدنش هم واسه گرفتن امکانات)

آخرین ویرایش:

ecan

کاربر سایت
Oct 3, 2012
90
بعد تموم شدن قسمت اصلی کوئست های thive guildeاگه ماموریت های جانبی thive guild رو از هر کدوم 5 تا برین ی سری ماموریت مخصوص تو هر شهر بهتون میده ک بعده انجام اونا thive guild به دوران شکوه خودش و این بحثا میرسه
گفتم که در جریان باشید :)

- - -ویرایش - - -

با pc اما باز نمیشه مینوسه شما به کلید نیاز داری!!!!!!!

کنسول تو بازی باز کن (~)
روی در با موس کلیک کن ی کد بت نشون میده مثلا 1200000312123
بعد تو کنسول بنویس unlock و اینتر کن
این واسه اکثر در ها و چست ها کار می کنه

- - -ویرایش - - -

لول 81 بالاترین سطحیه که هر قهرمان میتونه بهش برسه

من لول 89 ام :|

Ehsan.sa88

کاربر سایت
Mar 15, 2014
57
نام
احسان
دوستان من نسخه The Elder Scrolls V: SkyrimDragonborn از بازی elder scrolls رو بازی می کنم که شامل دو dvd بود.نسخه ی دیگه ای هست که 4 DVD و Dawnguard نام داره.
درخواستم دارم اگه میشه توضیح جامعی نسبت به سنخه های این بازی ارائه بدید.ممنون از همه

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
دوستان من نسخه The Elder Scrolls V: SkyrimDragonborn از بازی elder scrolls رو بازی می کنم که شامل دو dvd بود.نسخه ی دیگه ای هست که 4 DVD و Dawnguard نام داره.
درخواستم دارم اگه میشه توضیح جامعی نسبت به سنخه های این بازی ارائه بدید.ممنون از همه
Dawnguard نصف Dvd هست :D یه نسخه دیگه هم داره,Legendary edition, که فکر کنم اونو میگین،همه بسته‌های الحاقی بازی رو داره توش (مراحل اضافه)

sub -zero

کاربر سایت
Jul 9, 2011
468
سلام دوستان. دستم به دامنتون!
چند وقته بازیم یه باگ داده که اصلا رو اعصابه!
من رو حالت اول شخص بازی میکنم ولی یه بار که دوربین رو از حالت اول شخص خارج کردم;دیدم که یک ICE WRAITHزیر پامه هر کاری هم میکنم ازم جدا نمیشه. خیلی روی اعصابمه میشه بگید که باید چیکار کرد؟ ازون جائی که من رو حالت اول شخص بازی میکنم و نمیدونم که این باگ از کی شروع شد پس خواهشا این دوتا راه(1-بازی رو LOAD کن2-دوباره با حالت اول شخص بازی کن و بهش محل نذار:|)رو پیش نهاد نکنید دمتون گرم.

کار مارو هم راه بندازید ثواب داره ها!

amir hosein 14

کاربر سایت
Feb 4, 2014
212
نام
امیر حسین
کار مارو هم راه بندازید ثواب داره ها!

این مشکلتون برا منم پیش اومده راه حلش اینه : اگه گرگینه هستید یه بار شکل گرگ شید و بعد شکل ادم شید تا مشکلتون حل شه و یا اگه دی ال سی دانگارد رو دارید و خون اشام هستید تبدیل به ومپایر لرد شوید و بعد دوباره شکل ادم بشید تا مشکلتون حل بشه . کلا همین دو تا راه هست فکر کنم البته شاید راه های دیگه هم باشه که من خبر ندارم ازشون
اگه قدرت گرگینه شدن یا ومپایر شدن رو ندارین دکمه (~) رو بزنید و تایپ کنید (psb) با اینکار همه جادو ها باز می شه و می تونید گرگینه شید البته قبل از زدن این کد بازی را سیو کنید چون شاید خوشتون نیا همه جادو ها باز باشن . موفق باشید ;)

siavash077

کاربر سایت
Jun 21, 2013
191
نام
Siavash
سلام . خواهش میکنم خواهش میکنم خواهش میکنم این سیو بازی رو بعد از پیدا کردن the eloder schols بدید من این مرحله رو رفتم خیلی وقت پیش اما بعد از باز کردنش جلو اژدها هه یه فیلم از سه تا جنگ جو نشون میداد برای من بین همون فیلم گیر میکرد و بعدا فهمیدم اشکال از کامپیوترم هست اما سیوش رو ندارم پاک کردم تو رو خدا کمک کنید

Ehsan.sa88

کاربر سایت
Mar 15, 2014
57
نام
احسان
بعد از اینکه توی شهر ویندهلم به خونه یه پسره میرم بهم میگه باید یه زن رو که توی یتیم خونه ریفتن هستش رو بکشم.بعد از اینکه اونو کشتم رفتم یه جا خوابیدم وقتی بیدار شدم.دیدم یه دختره بالای یه کمد نشته و میگه از DARK BRATHERHOOD هستش و سه نفر رو اسیر کرده , میگه باید یک نفرشون رو بکشی !؟
یک سرباز مزدور که قبلا پول میگرفته تا ادم بشکه و یک مرد و یک زن!
قضیه ش چیه ؟باید چیکار کنم؟

daniel.bryan12

کاربر سایت
Dec 15, 2013
174
بعد از اینکه توی شهر ویندهلم به خونه یه پسره میرم بهم میگه باید یه زن رو که توی یتیم خونه ریفتن هستش رو بکشم.بعد از اینکه اونو کشتم رفتم یه جا خوابیدم وقتی بیدار شدم.دیدم یه دختره بالای یه کمد نشته و میگه از DARK BRATHERHOOD هستش و سه نفر رو اسیر کرده , میگه باید یک نفرشون رو بکشی !؟
یک سرباز مزدور که قبلا پول میگرفته تا ادم بشکه و یک مرد و یک زن!
قضیه ش چیه ؟باید چیکار کنم؟

شما باید یکیشون رو بکشید بعدش که کشتید عضو دارک برادر هود میشید و خودش میگه باید چی کار کنید دیگه

high_times360

کاربر سایت
Sep 28, 2013
185
نام
محمد
شما باید یکیشون رو بکشید بعدش که کشتید عضو دارک برادر هود میشید و خودش میگه باید چی کار کنید دیگه

یه راه بهتر هم هست اگه نمیخوای قاتل باشی البته ! وقتی سر از اون کلبه در آوردی زنرو بکش و وقتی به مخفیگاه dark brotherhood رسیدی برو تو همرو بکش. اینطوری مجبور نیستی قاتل باشی. بعدش پول خوبی هم جایزه میگیری. این کاریه که من واسه بار اول که اسکایریم رو باری میکردم انجام دادم. ولی اینبار دارم ماموریتهای dark brotherhood رو میرم.

siavash077

کاربر سایت
Jun 21, 2013
191
نام
Siavash
دوستان میشه کمکم کنید تو این مرحله گیر کردم سه تا عکسم ازش گرفتم:
c4205_Skyrim_2014-3-24-1-32-27-535.jpg

g115600_Skyrim_2014-3-24-1-27-22-566.jpg

q07022_Skyrim_2014-3-24-1-27-45-214.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟