راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

METALGEAR74

کاربر سایت
Feb 5, 2008
72
نام
سعید
سلام خدمت دوستان.من قبلا skrim رو بازی کردم بعد که lt3 اومد نسخه جدیدش رو نخریدم.الان میخام دوباره بازی کنم با این نسخه جدید که اسمش The Elder Scrolls V Skyrim: Legendary Edition هست.کسی میدونه که با نسخه قبلی چه فرقی داره؟

- - -ویرایش - - -

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
سلام خدمت دوستان.من قبلا skrim رو بازی کردم بعد که lt3 اومد نسخه جدیدش رو نخریدم.الان میخام دوباره بازی کنم با این نسخه جدید که اسمش The Elder Scrolls V Skyrim: Legendary Edition هست.کسی میدونه که با نسخه قبلی چه فرقی داره؟

- - -ویرایش - - -
همه DLC هارو داره با یه سری Mod مخصوص که بازی رو ارتقا میدن.

the anonymus

کاربر سایت
Jul 2, 2013
5
نام
چه میدونم
با عرض سلام نصبت به دوستان و کاربران عزیز و حرفه ای.من تازه در انجمن عضو شوم و اومدم تا شاید از شما اساتید چیزی یاد بگیرم.یه سوال داشتم ولی گفتم شاید تکراری باشه رفتم بین صفحات گشتم تا شاید جوابمو پیدا کنم ولی تا پیج 15 دیگه نا امید شدم.سوالم این بود که من یه خونه توی شهر morthal خریدم.بعدش تصمیم به ازدواج کردم ولی برام سوال شده بود که اگر با یه زن از یه شهر دیگه ازدواج کردم میاد خونه شوهرش یا همونجا میمونه؟B:(

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
با عرض سلام نصبت به دوستان و کاربران عزیز و حرفه ای.من تازه در انجمن عضو شوم و اومدم تا شاید از شما اساتید چیزی یاد بگیرم.یه سوال داشتم ولی گفتم شاید تکراری باشه رفتم بین صفحات گشتم تا شاید جوابمو پیدا کنم ولی تا پیج 15 دیگه نا امید شدم.سوالم این بود که من یه خونه توی شهر morthal خریدم.بعدش تصمیم به ازدواج کردم ولی برام سوال شده بود که اگر با یه زن از یه شهر دیگه ازدواج کردم میاد خونه شوهرش یا همونجا میمونه؟B:(
میاد :D

MR.ROCK

کاربر سایت
Jul 12, 2011
75
نام
matin
هانتر جان رمز سنگ stalhrim رو نداری
یه چیز دیگه این تبره تو غاره که تو سنگ گیر کرده نمیشه بدستش آورد با زنه رفتم اونجا دو کلمه حرف زد بعد مرحله تموم شد

آخرین ویرایش:

the anonymus

کاربر سایت
Jul 2, 2013
5
نام
چه میدونم
میاد :D

میدونم ولی بعضیاشون گفته شده که همراهی نمیکنن .درضمن من نمیخوام بیاد باهام بجنگه(آخه زشته:d).چیزی که میخوام بدونم اینه که خودش میره خونم یا خودم باید ببرمش.یه سوال دیگه هم این که بعد چند مدت و چگونه میشه بچه دار شد؟(فکر بد نکنید از نظر تکنیکی میبرسم :d

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
میدونم ولی بعضیاشون گفته شده که همراهی نمیکنن .درضمن من نمیخوام بیاد باهام بجنگه(آخه زشته:d).چیزی که میخوام بدونم اینه که خودش میره خونم یا خودم باید ببرمش.یه سوال دیگه هم این که بعد چند مدت و چگونه میشه بچه دار شد؟(فکر بد نکنید از نظر تکنیکی میبرسم :d
بعد ازدواج خودش باهات حرف می‌زنه میگی‌ بهش کجا بیاد.

بچه دار نمی‌شه شد :D ولی‌ با یکی‌ از‌DLCها می‌شه ملت رو به بچگی‌ قبول کرد

the anonymus

کاربر سایت
Jul 2, 2013
5
نام
چه میدونم
thank you very very much,your advices was very usefull

- - -ویرایش - - -

دوستان یه DLC به نام دراگون بورن داره.این فرقش با نسخه ی اولیه چیه؟آخه تا اونجایی که یادم میاد یه دانگارد بود و یه هارت فایر.:-/

the anonymus

کاربر سایت
Jul 2, 2013
5
نام
چه میدونم
اساتید بفرمایید این dlc ها رو چطوری میشه رو اکس باکس نصبید؟

- - -ویرایش - - -

همین دیروز سی دیش خراب شد تمام اهوازو گشتم نبود:(( تا شنبه دعا کنید دووم بیارم:-s

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow

عزیزان اینجا باید چیکار کنم؟
وقتی با این زنه صحبت میکنم هیچ گزینه ای نداره همه رو امتحان کردم!
اصولاً باید بعد اینکه تمیز کردین زمین رو باهاش حرف بزنین بهت بگه برو بهRorikstead، اگه نمیگه احتمالا باگ هست، با Setstage DA14 40درست می‌شه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر