راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

MR.ROCK

کاربر سایت
Jul 12, 2011
75
نام
matin
کجاش گیر کردین؟
@mrrock : والا باید همونی که دادم شروع بشه
player.setstage ms11 1
اگه شروع نمی‌شه احتمال اینکه باگ باشه هست. همهٔ آپدیت هارو نصب دارین؟
@game4life:ببخشید من منظور شما رو اشتباه گرفتم،فکر کردم میگین جسد یه جا دیگه ظاهر می‌شه :|
خیر هر آپدیتی رو خواستم نصب کنم لینکش گیر نیومد نیس نه 1.8 نه آپدیت های دیگه در ضمن این رمزرو که میگین می زنم قبول می کنه رمزو ولی هیچ اتقاقی درون بازی نمی یقته قدیم رمز مرحله می زدم یه عالمه نوشته می آورد ولی این روزو که میزنی تو قسمت رمز فقط متن تایپ شده رو میاره

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
سلام سربازه رو کشتم نامه رو از خونه برداشتم بعد میکه نامه رو بزار توی جیبه سربازه ولی هیچ اتفاقی نمی افته.
نامه رو میذارین هیچ اتفاقی‌ نمیفته؟ بعد گذاشتن نامه اصولا باید بگه که برگردین.

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
هانتر جان سلام چجوری می تونم رمز یک آیتمو بزنم مثلا player.additem بعد برای هر آیتمی باید چیرو بزنم کدشو؟
آره،واسه هر آیتم این کد فرق می‌کنه.
player.additem 1396b 1
هست مثلا براDaedric Armor. اون1 آخری نشون دهند تعداد آیتمی هست که میخواهی‌ اضافه بشه.

king76

کاربر سایت
Feb 5, 2012
519
نام
M4hdi
آره،واسه هر آیتم این کد فرق می‌کنه.
player.additem 1396b 1
هست مثلا براDaedric Armor. اون1 آخری نشون دهند تعداد آیتمی هست که میخواهی‌ اضافه بشه.

من تو مرحله ی A Cornered Rat گیر کردم رفتم تو غار بعد چند نفرو کشتم تا رسیدم به اونایی که اید در مورد اون یارو ازشون سوال کنی بعد میگن از اون دره بری وقتی میری سه نفر میان بکشنت=((
همونجا میمیرم هرکار میکنم نمیشه استراتژی برای کشتنشون داری؟؟
خودت چیجوری کشتیشون راهنماییم کن که یک ماه گیر کردم:((:((:((:((:((

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
من تو مرحله ی A Cornered Rat گیر کردم رفتم تو غار بعد چند نفرو کشتم تا رسیدم به اونایی که اید در مورد اون یارو ازشون سوال کنی بعد میگن از اون دره بری وقتی میری سه نفر میان بکشنت=((
همونجا میمیرم هرکار میکنم نمیشه استراتژی برای کشتنشون داری؟؟
ببینید برای حر ملحه شما باید یک سطح لول خاصی رو داشته باشید وگرنه دیوانه میشید تا بخواید اون مرحله رو رد کنید.به عنوان مثال سربازان یک غار Level 10 هستند بعد شمار با لول 2 میرید تو جونشون پس عمرا بتونید بکشیدشون! (مگر با چیت و سوء استفاده از باگ و .... :d )
اینجا هم سربازان تالمور هستند که میریزند سرت ترجیحا مخفی کاری کن بین طبقات هم هی جا عوض کن نذار همه گیرت بندازند.سربازا مالی نیستند اما گیر جادوگر نیفت!
از Shout به موقع استفاده کن نذار هی رعد و برق بزنند بهت.چه جور آدمی الان ساختی؟کلاسش چیه؟مبارزه مخفی کاره،زره سنگین میپوشه چیه؟بگو بشه بیشتر راهنمایی کرد

---------- نوشته در 03:17 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:13 PM ارسال شده بود ----------

عزیزان اسکایریم باز حتما این سایت رو ببینند
کد تمامی آیتم ها ، Cheat ، توضیح مراحل چه اصلی چه فرعی ، تاریخچه تمامی سری Elder Scrolls ، توضیج درباره تمامی NPC ها ، و ...... هرچی ، هرچی که بگید!
خیلی بزرگه سایتش!اگر انگلیسی خوب بلدید جواب تمامی سوالاتتونتوی سایت هست.Search هم داره

UESPWiki

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
سلام و خسته نباشید خدمت همه ی دوستان و اساتید اسکایریم باز :d (عرض ارادت مخصوص خدمت استاد هانتر (hunter387) عزیز :d:x)
اساتید یک سوالی داشتم که می خواستم ازتون بپرسم :
یک مود ، چیت ، برنامه ، فایلی ، چیزی ؛ وجود نداره که بتونم این عنکبوت های نکبت (:d) اسکایریم رو تبدیل کنم به یک چیز دیگه ؟؟
برای مثال یک عکس توی یکی از صفحات 20-30 همین تاپیک بود که به شوخی عنکبوت ها رو به مردعنکبوتی تبدیل کرده بود!!!
بعد از کلی گشتن توی یکی از فروم های دوستان اجنبی :d گفته بودند که این فایل وجود داره که با نصب یا جایگزین کردنش توی پوشه بازی میتونه تغییرش بده .
اما متأسفانه فایل حذف شده بود 8-|
حالا از همه ی دوستان عزیز و الدر اسکرول باز های گرامی عاجزانه خواهشمندم که اگر مود ، چیت ، یا کلا هر چیزی برای تبدیل این عنکبوت های موذی و نکبت وار (:d) به یک چیز دیگه ایی بلد هستند ؛ یک کمکی بکنند که امیدوارم خدا در این دنیا و اون دنیا خیر و اجر عظیم بهتون بده . :d
دوستان عزیز هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستم :x:d
تو بازی یه ماموریت هست تو شهر Solitude بعد انجام اون یه Staff میگیرین که رو هر چیزی بزنین به یه چیز دیگه تبدیل می‌شه :D

5625030

کاربر سایت
Aug 11, 2012
80
نام
محمد
سلام دوستان
POWER ORB کجا پیدا میشه برای همون ترمینال می خوام.
اگه چیت هم داره بزارین;)
--------------------------------
گوی قدرتی که در اسکایریم دانگارد در های ترمینال عبور رو فعال می کنه.!!!
af02b2358de8.jpg

2915ad0d57ca.jpg

b356667c9a68.jpg

-------------------------------
در ضمن کیفیت آب بازی خیلی پایینه!
از سطح که نگاه میکنی داخل آب دیده میشه، ولی وارد آب که میشی هیچی معلوم نیس!
مد و یا فیکسی برای این موضوع وجود نداره؟؟؟

دوستان کسی نیست جواب بده>

---------- نوشته در 04:22 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:07 PM ارسال شده بود ----------

تو بازی یه ماموریت هست تو شهر Solitude بعد انجام اون یه Staff میگیرین که رو هر چیزی بزنین به یه چیز دیگه تبدیل می‌شه :D

میشه اسم کوئست رو بنویسی،رفیق!:>

آخرین ویرایش:

PrinceashkaN

کاربر سایت
Dec 5, 2012
150
نام
AshkaN
دوستان کسی نیست جواب بده>

---------- نوشته در 04:22 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:07 PM ارسال شده بود ----------

میشه اسم کوئست رو بنویسی،رفیق!:>

درباره ی کیفیت پایین آب باید بگم که منم این مشکلو داشتم،با سایت Nexus مراجعه کن و توی بخش جستجوی حرفه ای دنبال بگ مورد نظرت بگرد،یا اگر پیدا نکردی توی صفحات قبل تر یکی از دوستان عزیز (که دستشم خیلی درد نکنه!) برای من گذاشته بود.راستش من خودم 100تا مد نصب کردم پیدا کردن تو مد منیجرم دیگه کار من نیست :) !

Vampire122

کاربر سایت
Nov 3, 2012
52
سلام و خسته نباشید خدمت همه ی دوستان و اساتید اسکایریم باز :d (عرض ارادت مخصوص خدمت استاد هانتر (hunter387) عزیز :d:x)
اساتید یک سوالی داشتم که می خواستم ازتون بپرسم :
یک مود ، چیت ، برنامه ، فایلی ، چیزی ؛ وجود نداره که بتونم این عنکبوت های نکبت (:d) اسکایریم رو تبدیل کنم به یک چیز دیگه ؟؟
برای مثال یک عکس توی یکی از صفحات 20-30 همین تاپیک بود که به شوخی عنکبوت ها رو به مردعنکبوتی تبدیل کرده بود!!!
بعد از کلی گشتن توی یکی از فروم های دوستان اجنبی :d گفته بودند که این فایل وجود داره که با نصب یا جایگزین کردنش توی پوشه بازی میتونه تغییرش بده .
اما متأسفانه فایل حذف شده بود 8-|
حالا از همه ی دوستان عزیز و الدر اسکرول باز های گرامی عاجزانه خواهشمندم که اگر مود ، چیت ، یا کلا هر چیزی برای تبدیل این عنکبوت های موذی و نکبت وار (:d) به یک چیز دیگه ایی بلد هستند ؛ یک کمکی بکنند که امیدوارم خدا در این دنیا و اون دنیا خیر و اجر عظیم بهتون بده . :d
دوستان عزیز هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستم :x:d
در انبار متروکه ای که طبقه پایین Blue palace در شهر Solitude است طی یک کوست وارد اون انبار میشید(در حالت عادی در انبار قفل است ولی در طول انجام کوست کلید اگه اشتباه نکنم خدمتکار کاخ بت میده)بعد از وارد شدن به اون انبار وارد یک دنیای خیالی میشی که اگه کوست رو انجام بدید یک عصای جادویی بهتون میده که میتونید موجودات مختلف رو به خرگوش و همچین چیزایی تبدیل کنید ولی به صورت موقت

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
یه چیزی رو بگم عزیزان اون کوئست توی Solitude یک عصا به اسم Wabbajack بهتون میده که به صورت شانسی هرچیزی رو به جیز دیگه ای تبدیل میکنه یا دمیج میده!این چیزی که دوستمون میخواد میخواد برای همیشه چهره عنکبوت ها عوض شه.این عصا شانسیه کاملا بعدشم موقته و بالاخره شارژش تموم میشه!مثلا به یکی بزنی ممکنه خرگوش شه ممکنه خرچنگ ممکنه Draoma با زره Deadric بشه کارتون سخت تر شه!!!
قبل از استفاده ازش خوب فکر کنید!

(ehsanp30)

کاربر سایت
Mar 30, 2013
185
نام
ehsanp30
بچه ها من قبلا بازی میکردم اسکایریم رو حدود 1 سال پیش ولی الان هیچی ازش یادم نمیاد
میشه یه چندتا رمز بزارید
رمزی که بدرد بخوره
رمز پول نداره
و یا جون؟
و بگید کجا بزنم
و
اینکه
من قبلا بازی میکردم نمیتونستم انگلیسی بزنم اون برای چی بود؟
ممنون از همه

---------- نوشته در 10:19 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:03 PM ارسال شده بود ----------

دوستان با عرض معذرت
میتونید یک راهنمای قدم به قدم بازی رو بزارید ؟
به همراه چیت ها ؟
ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر