راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

mom

کاربر سایت
May 9, 2008
190
درود بر همه گی!
من داخل کویست کشتن لرد ومپایر ها گیر کردم . اون کمانی روکه ازم خواسته بودن رو بدست آوردم و لی هرچی میگردم پیداش نمی کنم.
هیچ ID object هم تو سایت ها براش پیدا نکردم.
چطور اون لرد رو بکشم؟؟

من این جونورو اصلا با کمان نکشتم .. با on hand - 80 زدم لته پارش کردم:d

سه بار جونش تقریبا صفر میشه میره اون بالا جون میگیره بعد از 3 بار نفله میشه

وقتی میره بالا باید نیروهای دفاعی شو از بین ببری
iwggr927lmfuog5x42q4.jpg

Orc1350

کاربر سایت
Aug 10, 2012
5
نام
علیرضا
دوستان آپدیت 1.9 هم برای بازی عرضه شد. در این آپدیت یک درجه دیگه برای مشکلتر کردن بازی بنام legendary difficulty اضافه شده. همچنین قابلیتی به بازی اضافه شده که اگر مهارتی رو به 100 رسونده باشید میتونید اون مهارت رو تبدیل به legendary skill بکنید. یعنی مهارت ریست میشه و از 100 به 15 برمیگرده و تمام پرک های استفاده شده رو برمیگردونه و دوباره باید مهارت رو از 15 افزایش بدید. همچنین محدودیت افزایش level هم در بازی برداشته شده.

4m1r

کاربر سایت
Feb 13, 2013
10
نام
امیر
سپاس گزاری

از این که یک چنین نظر سنجی را قرار دادید از شما سپاس گزارم.

---------- نوشته در 03:25 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:17 PM ارسال شده بود ----------

کسی می دونه که این بازی چند ساعت گیم پلی داره؟آخه من هر چی بازی می کنم تموم نمی شه.

mom

کاربر سایت
May 9, 2008
190
از این که یک چنین نظر سنجی را قرار دادید از شما سپاس گزارم.

---------- نوشته در 03:25 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:17 PM ارسال شده بود ----------

کسی می دونه که این بازی چند ساعت گیم پلی داره؟آخه من هر چی بازی می کنم تموم نمی شه.

به نظرم ماموریتهای اصلی تموم میشه اما ماموریتهای فرعی تمام شدنی نیست:d

MR.ROCK

کاربر سایت
Jul 12, 2011
75
نام
matin
فکر کنم با نصب آپدیت این مشکل حل بشه.
اگه PC هستین میتونین با زدن Setstage C06 1 هم ماموریت رو شروع کنین.
سلام بابا این aela نمیاد بالا آتیش بزنه دم در مسلح وایستاده

---------- نوشته در 09:59 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:11 AM ارسال شده بود ----------

لطفا اگه کسی لینک دانلود آپدیت 1.8 داره بزاره

---------- نوشته در 10:44 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:59 AM ارسال شده بود ----------

چیت شروع کردن blood on the ice وجود داره؟

5625030

کاربر سایت
Aug 11, 2012
80
نام
محمد
POWER ORB

سلام دوستان
POWER ORB کجا پیدا میشه برای همون ترمینال می خوام.
اگه چیت هم داره بزارین;)
--------------------------------
گوی قدرتی که در اسکایریم دانگارد در های ترمینال عبور رو فعال می کنه.!!!
-------------------------------
در ضمن کیفیت آب بازی خیلی پایینه!
از سطح که نگاه میکنی داخل آب دیده میشه، ولی وارد آب که میشی هیچی معلوم نیس!
مد و یا فیکسی برای این موضوع وجود نداره؟؟؟

آخرین ویرایش:

PrinceashkaN

کاربر سایت
Dec 5, 2012
150
نام
AshkaN
هرچی تو اینترنت می گردم لینک سالم آپدیت 1.8 رو پیدا نمی کنم هر کی لینک سالمشو داره بزاره لطفا

گيم ايران مرجع بازيهاي رايانه اي فارسي زبانان

---------- نوشته در 02:28 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:25 AM ارسال شده بود ----------

درود ؛

آقايون سلاح(ترجيحا شمشير يا خنجر) خوب از كجا ميشه پيدا كرد ؟! من از One Handed weapon استفاده ميكنم هميشه ، بهترينشون هم تا الان بيشتر از 30 Damage نداشته ..
كلا بهترين سلاح ها رو از كجا تهيه كنم ؟ توي كدوم كوئستها سلاح خوب ميده ؟ من لول 37 هستم ..
ممنون .

وقتی لول شما به 47 رسید کوئست های دزد ها رو انجام بدید.وسط هاش شمشیری به نام chillrand پیدا میکنیدکه قوی ترین شمشیر بازیه.

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
البته Daedric sword بیشترین دمیج رو داره تا جایی‌ که می‌دونم :D منظورم دمیج آپگرید شده هست چون سلاح‌هایDaedric به طور کلی‌Damage Cap ندارن تا بی‌ نهایت می‌شه دمیج رو بالا برد.

Blaugrana

کاربر سایت
Mar 19, 2011
4,549
نام
امين
البته Daedric sword بیشترین دمیج رو داره تا جایی‌ که می‌دونم :D منظورم دمیج آپگرید شده هست چون سلاح‌هایDaedric به طور کلی‌Damage Cap ندارن تا بی‌ نهایت می‌شه دمیج رو بالا برد.

چجوري ؟! :biggrin1: من دارم اين Daedric sword رو ، دميجش هم 29 هست ، با اسميتينگ ميشه زيادش كرد ؟ enchanting هم گذاشتم روش ، ولي نميدونم چجوري ميشه دميجش رو برد بالا ..

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
چجوري ؟! :biggrin1: من دارم اين Daedric sword رو ، دميجش هم 29 هست ، با اسميتينگ ميشه زيادش كرد ؟ enchanting هم گذاشتم روش ، ولي نميدونم چجوري ميشه دميجش رو برد بالا ..
آره بعد آپگرید کردن بیشتر می‌شه، بعد به جز سلاح باید رو زره‌ها هم بذارینEnchanting که مثلا دمیج سلاح بالا بره یا قدرت آپگرید کراکتر بالاتر بره. صفحه‌های قبلی‌ یه راهنمایی‌ کوچیک دارم در مورد این :D

MR.ROCK

کاربر سایت
Jul 12, 2011
75
نام
matin

---------- نوشته در 02:28 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:25 AM ارسال شده بود ----------

سلام به همگی این آدرسی که دادین لینکاش به طور کلی خرابه

---------- نوشته در 01:27 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:13 PM ارسال شده بود ----------

وقتی لول شما به 47 رسید کوئست های دزد ها رو انجام بدید.وسط هاش شمشیری به نام chillrand پیدا میکنیدکه قوی ترین شمشیر بازیه.
اقا من کوئست های دزد هارو تا آخر رفتم ولی این شمشیرو پیدا نکردم اگه میشه مکانشو بگین من برم پیداش کنم

MR.ROCK

کاربر سایت
Jul 12, 2011
75
نام
matin
شمشیرو پیدا کردم ولی آقا لینک درست آپدیت رو نذاشتی این یکی خرابه

---------- نوشته در 05:22 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:42 PM ارسال شده بود ----------

شمشیرو پیدا کردم ولی آقا لینک درست آپدیت رو نذاشتی این یکی خرابه

---------- نوشته در 05:23 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:22 PM ارسال شده بود ----------

چیت شروع کردن blood on the ice وجود داره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر