راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
به Jarvoskar توی شهر Whituran برو و توی طبقه زیر زمین با رئیسشون صحبت کن.اسم رئیس اگه درست یادم باشه Kaldr هست.
ممنون خودم یه سرچ زدم پیدا کردم
الانم فقط دارم اون کوئست هارو میرم تا با آئلا ازدواج کنم

cretos25

کاربر سایت
Sep 14, 2012
48
.

کسی از دوستان میدونن آقا کاوه کیه من سوال پرسیده بودم دو روزه منتظر جواب هستم اما جواب ندادند ممنون میشم بگید نام کاربریش چی هست

HPB

کاربر سایت
Sep 23, 2011
451
نام
.
ممنون خودم یه سرچ زدم پیدا کردم
الانم فقط دارم اون کوئست هارو میرم تا با آئلا ازدواج کنم

اصلا فكر نكنم بشه با Aela ازدواج كرد اصلا قابل ازدواج نيست اگر هم بشه چرا با اون خيلي از اون قشنگ تر هست البته قبلش بايد مرحله هاي temple of mara رو تموم كرده باشي.

abdol901

کاربر سایت
Aug 2, 2012
22
دوستان من تو یه قسمت از بازی گیر کردم :
تو جریان ماموریت های اصلی بازی یه قسمت باید جنرال تالیس و اولفریک رو با هم متحد کنید و میشینیم پای میز مذاکره اما من اینجا گیر کردم یعنی به یه جایی که میرسه دیگه کسی صحبت نمیکنه و منم نمیتونم کاری بکنم ، امکانش هست باگ گرافیکی باشه ؟

لطفا راهنمایی کنید ؟

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
اصلا فكر نكنم بشه با Aela ازدواج كرد اصلا قابل ازدواج نيست اگر هم بشه چرا با اون خيلي از اون قشنگ تر هست البته قبلش بايد مرحله هاي temple of mara رو تموم كرده باشي.
آئلا قابل ازدواج هست یا اونو میگیرم یا لونا رو

HPB

کاربر سایت
Sep 23, 2011
451
نام
.
تو جریان ماموریت های اصلی بازی یه قسمت باید جنرال تالیس و اولفریک رو با هم متحد کنید و میشینیم پای میز مذاکره اما من اینجا گیر کردم یعنی به یه جایی که میرسه دیگه کسی صحبت نمیکنه و منم نمیتونم کاری بکنم ، امکانش هست باگ گرافیکی باشه ؟

لطفا راهنمایی کنید ؟

دوست عزيز تا اونجايي كه من مي دونم تا آخر مذاكره همه صحبت مي كنن اگر هم باگ باشه با 3 2 بار load كردن درست ميشه.

_عرفان_

کاربر سایت
Mar 16, 2012
490
اصلا اعصابم ريخته به هم تو xbox تا آخر كوئست هارو تموم كرده بودم ولي سيو هام پاك شد اين دفعه دارم تو pc ميرم بخاطر dlc ها و cheat ها.

:-oیعنی چی؟:-oسیو هات خود به خود پاک شدن؟:-o
یعنی امکان داره تو xbox منم سیو ها خود به خود پاک شن؟:-o

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow

لطفا راهنمایی کنید ؟
نه باگ گرافیکی نیست، ولی‌ باگ هست که بدون استفاده از چیت هم قابل حل نیست متأسفانه،~ رو بزنین بعدا بنویسین setstage MQ302 180

می‌شه باAela ازدواج کرد :D
با همهٔ اعضائ companionsمی‌شه ازدواج کرد کلا.

Jason Brady

کاربر سایت
Feb 1, 2013
541
نام
محمد
خوب اين دراگون برن هم نمياد كه نمياد كو تا 5 فوريه:d
راستي دوستانين بازي تو اينيك و سال و خورده اي كه دارم ميرم يچيزي منو خيلي نااميد كرد اونم اينه كه شخصيت بازسي حرف نميزنه تو نسخه هاي قبلم همينطوريه بوده؟

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
خوب اين دراگون برن هم نمياد كه نمياد كو تا 5 فوريه:d
راستي دوستانين بازي تو اينيك و سال و خورده اي كه دارم ميرم يچيزي منو خيلي نااميد كرد اونم اينه كه شخصيت بازسي حرف نميزنه تو نسخه هاي قبلم همينطوريه بوده؟
بله :D

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
اگه امکانش هست برای حال خودتونم که شده ازشون بک آپ بگیرین با Horizon

Sent from my GT-S6500D using Tapatalk 2
من همیشه از سیو هام بکاپ دارم
چو میشینم سیو هامو دستکاری میکنم سورسشونو همیشه بکاپ میگیرم
مثلا الان یکاری کردم تو اسکایریم سیومو نوشته دفعات زندانی شده بعد یه عدد 7 رقمی نوشته :D

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
من همیشه از سیو هام بکاپ دارم
چو میشینم سیو هامو دستکاری میکنم سورسشونو همیشه بکاپ میگیرم
مثلا الان یکاری کردم تو اسکایریم سیومو نوشته دفعات زندانی شده بعد یه عدد 7 رقمی نوشته :D

منم همینطوری ام...ولی تو بازی ای مثل اسکایریم به کار بردن modder ها زیاد جالب نیست.

Sent from my GT-S6500D using Tapatalk 2

abdol901

کاربر سایت
Aug 2, 2012
22
دوست عزيز تا اونجايي كه من مي دونم تا آخر مذاكره همه صحبت مي كنن اگر هم باگ باشه با 3 2 بار load كردن درست ميشه.
5-6 بار لود کردم اما باز هم سر یه دیالوگ که میرسه همه ساکت میشن :(

نه باگ گرافیکی نیست، ولی‌ باگ هست که بدون استفاده از چیت هم قابل حل نیست متأسفانه،~ رو بزنین بعدا بنویسین setstage MQ302 180

هانتر جان این چیت رو همونطور که گفتی زدم اما عمل نکرد یعنی اصلا چیت رو نمیشناسه ، چه کار باید بکنم ؟

آدم یه هفته بدون آب و غذا بمونه اما اینطوری وسط بازی گیر نکنه ، خیلی ضد حاله :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر