راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

PrinceashkaN

کاربر سایت
Dec 5, 2012
150
نام
AshkaN
آقا کسی می دونه من چطوری این مشکلو حل کنم ؟؟:-/

قبل اینکه برم دنبال کوست های اصلی بازی چند مکان رو واسه کنجکاوی رفتم همه رو کشتم و ایتم ها رو برداشتم الان که دارم کوست ها مو رد می کنم وقتی میرم اون محل که باید ایتم رو بردار نیستش و نشانگر کوست به همون جا اشاره می کنه ولی چون قبلا برداشتم کوست رد نمیشه الان ایتم ها رو هم دارم ولی هیچکاری نمی تونم بکنم ... ایتم ها رو هم میخام دارپ کنم میگه اینا کوست ایتم هستن و نمیشه ...
الان دوتا کوست دارم که اینجوری شدن لطفا اگه کسی راه حلی داره بهم کمک کنه .

فک نمیکنم راه حل خاصی وجود داشته باشه،اگرم هست من بلد نیستم.

---------- نوشته در 07:32 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:31 PM ارسال شده بود ----------

آه خدایا یکی از کوئست هاشو داشتم میرفتم که دنبال یکی شون رفتم تو یه غار اونجا به گرگ تبدیل شد چهار نفر رو تو چند لحظه کشت منم که در باز شد پشت سرم رو نگاه نکردم فرار کردم.راستی این پرک ها فقط با لول آپ بهمون میدن؟

بله با هر لول آپ یدونه پرک میگیرید.
در ضمن چرا در رفتی؟؟!میموندی کوئست رو تموم میکردی دیگه!!

cretos25

کاربر سایت
Sep 14, 2012
48
یه سوال دیگه دارم ممنون میشم جواب بدید اون سنگ هایی که سوراخ هستند و روشون یه چیزی میاد که میزنی یه نوری ازشون خارج میشه بعد شم میره تو اسمون به چه دردی میخورند؟و کجا میتونم قویترین زره رو پیدا کنم؟

PrinceashkaN

کاربر سایت
Dec 5, 2012
150
نام
AshkaN
یه سوال دیگه دارم ممنون میشم جواب بدید اون سنگ هایی که سوراخ هستند و روشون یه چیزی میاد که میزنی یه نوری ازشون خارج میشه بعد شم میره تو اسمون به چه دردی میخورند؟و کجا میتونم قویترین زره رو پیدا کنم؟

اگه میتونی یه زره بیشتر توضیح بده همچین سنگ هایی هستن ولی سوراخ نیستن!
اینا بهت Shout یاد میدن.
قوی ترین زره بازی Dragonbane هست که باید بسازی،پرک آخر Smithing هستش،ولی فک کنم زره ایتریوم قوی تر باشه.مطمئن نیستم.

cretos25

کاربر سایت
Sep 14, 2012
48
نه منظورم یه سنگهای هستند که کوچک ترند روشون یه نقاشی خاصی هست تقریبا یه ذره از من کوچک تر هستند وقتی دایره میزنم نورانی میشه و میره تو اسمون

PrinceashkaN

کاربر سایت
Dec 5, 2012
150
نام
AshkaN
آقایون من فک کنم باز گند زدم به اسکایرمم!!
توی این مرحله ی Elder Knowledg که باید بری Elder Scroll رو توی Highhrotgar بخونی بعد میری گذشته،اون سه تا قهرمان نرد میخوان Alduin رو تبعید کنن،هر دفعه یه مشکل پیش میاد:
یه بار Alduin نمیاد!
یه بار Alduin زنه رو نمی کشه!
در اکثر مواقع هم موفق میشن Alduin رو تبعید کنن ولی بعدش هیچ اتفاقی نمیفته!!مثله باگه ازبرن که ازبرن هیچ کاری نمیکنه و در رو باز نمیکنه!!اون دوتا همدیگرو نگاه میکنن منم در و دیوار رو!
این باگه من 100% مطمئنم،اگه میشه راهنماییم کنید ببینم چکار کنم،در ضمن اگه مد هام رو پاک کنم این Save ام دیگه کلا نمیاد،یعنی وسط Loading از بازی میپره بیرون!

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
توی این مرحله ی Elder Knowledg که باید بری Elder Scroll رو توی Highhrotgar بخونی بعد میری گذشته،اون سه تا قهرمان نرد میخوان Alduin رو تبعید کنن،هر دفعه یه مشکل پیش میاد:
یه بار Alduin نمیاد!
در اکثر مواقع هم موفق میشن Alduin رو تبعید کنن ولی بعدش هیچ اتفاقی نمیفته!!مثله باگه ازبرن که ازبرن هیچ کاری نمیکنه و در رو باز نمیکنه!!اون دوتا همدیگرو نگاه میکنن منم در و دیوار رو!
این باگه من 100% مطمئنم،اگه میشه راهنماییم کنید ببینم چکار کنم،در ضمن اگه مد هام رو پاک کنم این Save ام دیگه کلا نمیاد،یعنی وسط Loading از بازی میپره بیرون!
این مشکل هیچ راه حالی‌ نداره جز لود دوباره :D البته اگه بازی رو خراب نکرده باشی‌ هی‌ باید لود کنی‌ تا کامل لود بشه، همهٔ فیکس‌های بازی رو هم که داری؟
چیت هم هست البته :D

Lord Phenom

کاربر سایت
Oct 16, 2012
262
نام
سعید
یه بار Alduin نمیاد!
من هم این مشکل رو داشتم مد هم هیچی نداشتم و ندارم با چند بار لود کردن حل شد همین طور که گفتن

PrinceashkaN

کاربر سایت
Dec 5, 2012
150
نام
AshkaN
نه منظورم یه سنگهای هستند که کوچک ترند روشون یه نقاشی خاصی هست تقریبا یه ذره از من کوچک تر هستند وقتی دایره میزنم نورانی میشه و میره تو اسمون

این سنگ ها به شما یه قابلیتی رو برای همیشه میدن،ولی در یک زمان فقط میتونید از یکی از این سنگ ها قابلیت شون رو بگیرید،مثلا:shadow stone به شما اجازی میده یک بار در روز نامرئی بشید!

HPB

کاربر سایت
Sep 23, 2011
451
نام
.
آقا چه جوری میتونم عضو گروه dark brotherhood شم لطفا کامل بگین

ببین اول اگه بخوای Assassin بشی برو تو Riften یه یتیم خونه هست. وفتی رفتی تو یه پیرزنه داره زور میگه به بچه های بدبخت و بینوا. بدون برو برگرد بزن بکشش.
بعدش برو تو Winhelm برو پیش قصر پادشاه یه نگاه به سمت راستت بنداز یه راه باریک میبینی برو توش. بعد از یه جایی در میای 4 ، 5 تا خونه هست. برو تو اولین خونه سمت راستت درش قلفه بازش کن یا روش رمز Unlock رو بزن باز شه . بعد میبینی یه پسر بچه هست داره سعی میکنه Assassin ها رو احضار کنه بهش بگو پیرزنه رو کشتی کلی کیف میکنه. بعدش یکم برو تو طبیعت چرخ بزن یه Courier بهت یه نامه میده توش علامت یه دست کشیده نوشته We Know بعدش برو یه جا یه 4 ، 5 ساعت بخواب بعد تو یه مکانه غریبه بیدار میشی بعد از اونجا به بعد QUEST هاش شروع ميشه...

PrinceashkaN

کاربر سایت
Dec 5, 2012
150
نام
AshkaN
آقا چه جوری میتونم عضو گروه dark brotherhood شم لطفا کامل بگین

دوست عزیز من معمولا همه چیز رو کامل توضیح میدم،ودفعه اول که خواستی بری توی دری که روش عکس اسکلته میخواستم بهت بگم ولی خودت خواستی کوتاه و خلاصه بگم!!
به هر حال:
اول میری توی یه مهمون خونه،این میتونه هر جایی باشه،به عنوان مثال مهمونخونه ی شهر Whturan،بعد از صاحب مهمونخونه که پشت دخل(!)وایساده میپرسی: ((Heared any rumors lately??)) بعد اون بهت میگه یه پسری توی شهر Windhelm هست که داره مراسم BlackSacrment رو انجام میده.(البته ممکنه در ابتدا شایعه های دیگه ای رو بگه ولی با چندبار زدن این گزینه حتما در رابطه با این پسر بچه بهت میگه)
بعد شما میری به ویندهلم،با بچه هه که توی یه خونه ایه حرف میزنی اون بهت میگه یه کسی رو براش بکشی،بعد شما میری این طرف رو که یه زنیه به اسم Gerolod The Kind و توی شهر ریفتن زندگی میکنه رو میکشی.
حالا باید یه مدتی صبر کنی که نمیدونم چقدر دقیقا ولی شاید یه هفته به زمان بازی طول بکشه.بعد یه نامه رسان میاد بهت یه نامه میده که روش عکس یه دسته و زیرش نوشته: ((We Know . . .)).
بعد از دریافت این نامه میری یه جا میخوابی به مدت 24 ساعت،بعد که پا میشی توی یه کلبه ای،اونجا یه زنی به اسمه Astrid که رهبر اساسین هاست بهت میگه اگه بخوای ما نکشیمت باید اون قتلی رو که از ما گرفتی با کشتن یکی از این زندانی هایی که اینجا هستن پس بدی.بعد یکیشو به دلخواه میکشی(من میگم خاجیت رو بکش خیلی عوضیه!)و . . . به DarkBrotherhood خوش اومدی!
P.S:البته باید بگم من یه بار اصلا نخوابیدم،و یه بار که داشتم توی جاده راه میرفتم،یهو بیهوش شدم و توی کلبه بلند شدم!البته چون اینی که میگم واسه خیلی وقت پیش شاید دقیق یادم نمیاد ولی مطمئنم که نخوابیدم.)

---------- نوشته در 05:26 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:24 PM ارسال شده بود ----------

با تشکر از هانتر و لرد فنوم عزیز باید بگم با هزار بار از لود اومدن مشکلم حل شد!با این حال بسیار ممنونم.
HPB عزیز من ندیدم که شما جواب دادین در غیر این صورت جواب نمیدادم،عذر میخوام!:d

HPB

کاربر سایت
Sep 23, 2011
451
نام
.
دوست عزیز من معمولا همه چیز رو کامل توضیح میدم،ودفعه اول که خواستی بری توی دری که روش عکس اسکلته میخواستم بهت بگم ولی خودت خواستی کوتاه و خلاصه بگم!!
به هر حال:
اول میری توی یه مهمون خونه،این میتونه هر جایی باشه،به عنوان مثال مهمونخونه ی شهر Whturan،بعد از صاحب مهمونخونه که پشت دخل(!)وایساده میپرسی: ((Heared any rumors lately??)) بعد اون بهت میگه یه پسری توی شهر Windhelm هست که داره مراسم BlackSacrment رو انجام میده.(البته ممکنه در ابتدا شایعه های دیگه ای رو بگه ولی با چندبار زدن این گزینه حتما در رابطه با این پسر بچه بهت میگه)
بعد شما میری به ویندهلم،با بچه هه که توی یه خونه ایه حرف میزنی اون بهت میگه یه کسی رو براش بکشی،بعد شما میری این طرف رو که یه زنیه به اسم Gerolod The Kind و توی شهر ریفتن زندگی میکنه رو میکشی.
حالا باید یه مدتی صبر کنی که نمیدونم چقدر دقیقا ولی شاید یه هفته به زمان بازی طول بکشه.بعد یه نامه رسان میاد بهت یه نامه میده که روش عکس یه دسته و زیرش نوشته: ((We Know . . .)).
بعد از دریافت این نامه میری یه جا میخوابی به مدت 24 ساعت،بعد که پا میشی توی یه کلبه ای،اونجا یه زنی به اسمه Astrid که رهبر اساسین هاست بهت میگه اگه بخوای ما نکشیمت باید اون قتلی رو که از ما گرفتی با کشتن یکی از این زندانی هایی که اینجا هستن پس بدی.بعد یکیشو به دلخواه میکشی(من میگم خاجیت رو بکش خیلی عوضیه!)و . . . به DarkBrotherhood خوش اومدی!
P.S:البته باید بگم من یه بار اصلا نخوابیدم،و یه بار که داشتم توی جاده راه میرفتم،یهو بیهوش شدم و توی کلبه بلند شدم!البته چون اینی که میگم واسه خیلی وقت پیش شاید دقیق یادم نمیاد ولی مطمئنم که نخوابیدم.)

---------- نوشته در 05:26 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:24 PM ارسال شده بود ----------

با تشکر از هانتر و لرد فنوم عزیز باید بگم با هزار بار از لود اومدن مشکلم حل شد!با این حال بسیار ممنونم.
HPB عزیز من ندیدم که شما جواب دادین در غیر این صورت جواب نمیدادم،عذر میخوام!:d

خواهش مي كنم داداشي به هر حال شما بهتر توضيح دادي:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر