راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
سلام به دوستان...من تو دی ال سی dawnguard مرحله chasing echoes در قسمت exploer volkihar ruins tower هستم اما وقتی به زیر زمین میرم و همه رو میکشم به اینجا میرسم و نمیدونم چیکار کنم : یه زن خون اشام به نام serena هم بامنه
a1839c55070b.jpg
اونجا تو اتاقک سمت چاپی‌ یه شمع هست، اونو فعال کنین تا در مخفی‌ باز شه.

shekib

کاربر سایت
Jul 6, 2011
824
نام
mohammad
به سلام چند روز نبدم ایترنت ته کشیده:d
راستی کاوه اون کتاب رو در چه شرایطی می شد تا لول 81 استفاده کرد؟منظورم همون کفش (:d) بزرگ.

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
به سلام چند روز نبدم ایترنت ته کشیده:d
راستی کاوه اون کتاب رو در چه شرایطی می شد تا لول 81 استفاده کرد؟منظورم همون کفش (:d) بزرگ.
در صورت نداشتن‌Patch های بازی :D
اقا برای درمان گرگینه شدن باید چیکار کرد؟
ماموریت‌هایCompanions رو تا آخر رفت.

Stony

کاربر سایت
Sep 13, 2012
6
نام
Ali
سلام . یه سوال دارم .
کدوم spell از همه damage بیشتری داره؟
و > نمیتونم هین لباسایه thamlor رو داشته باشم؟ ماله جادوگراش خیلی باحاله

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
سلام . یه سوال دارم .
کدوم spell از همه damage بیشتری داره؟
و > نمیتونم هین لباسایه thamlor رو داشته باشم؟ ماله جادوگراش خیلی باحاله
اسپل‌های Master Destruction ، که بعد Lvl 90 Destruction داده میشن.
چرا نمی‌شه، یکی‌ رو بکشین و تمام :D

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
که قویترین ها میشن blizzard برای frost و fire storm برای fire و lightning storm برای shock :d
البته به نظر من چون Cast Time خیلی‌ بالایی‌ دارن تو جنگا کاربرد خیلی‌ زیادی ندران، magickaرو هم تو چند ثانیه میخورن :D

Stony

کاربر سایت
Sep 13, 2012
6
نام
Ali
اسپل‌های Master Destruction ، که بعد Lvl 90 Destruction داده میشن.
چرا نمی‌شه، یکی‌ رو بکشین و تمام :D

اها
ولی کشتنشون اسون نیست باید با سربازای THAMLOR هم جنگید :D
توی اون مرحله ای که از طریق DELPHINE میریم به THAMLOR داخل اون مهمونی من اصلا نمیفهمم باید چیکار کنم ؟؟؟

---------- نوشته در 12:54 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:48 PM ارسال شده بود ----------

که قویترین ها میشن blizzard برای frost و fire storm برای fire و lightning storm برای shock :d
پس اگه مجیکا رو سریع میخورن اسم یه SPELL که زیاد مجیکا نبره و دمیجش خوب باشه جیه یعنی در کل تو جنگ پیروز باشی چیه؟
همون لول 90 DESTRECTION رو باید بگیرم؟

OldSolidSnake

کاربر سایت
Jun 3, 2012
67
نام
پوریا
اها
ولی کشتنشون اسون نیست باید با سربازای THAMLOR هم جنگید :D
توی اون مرحله ای که از طریق DELPHINE میریم به THAMLOR داخل اون مهمونی من اصلا نمیفهمم باید چیکار کنم ؟؟؟

---------- نوشته در 12:54 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:48 PM ارسال شده بود ----------

پس اگه مجیکا رو سریع میخورن اسم یه SPELL که زیاد مجیکا نبره و دمیجش خوب باشه جیه یعنی در کل تو جنگ پیروز باشی چیه؟
همون لول 90 DESTRECTION رو باید بگیرم؟
ببین اگه از magic زیاد استفاده می کنی این کاری بهت می گم رو بکن:
اگه این راهی من می گم را انجام بدی خیلی راحت می تونی infinity magica بدست بیاری راه حل اینکه اگه دیده باشی بعضی از وسایل که جادو دارن روشون نوشته این وسیله 25% کمتر مجیکا کم می کنه خب اگه تو چهارتا از وسایلو به این جادو مجهز کنی دیگه جادوی نامحدود داری اگرم خواستی اسم ستی که من تو اینترنت دیدم بهت می گم در مورد اون جادو هم چون نمیدونم در مجیکا در چه حدی هستی بهت ice storm رو پیشنهاد می کنم چون من که خودم از اون بیشتر استفاده می کنم.
راستی آقا کاوه من امروز تو ign یه روشی دیدم که میشه shout نامحدود بدست بیاری اینو تا حالا امتحان کردی؟

Stony

کاربر سایت
Sep 13, 2012
6
نام
Ali
اگه این راهی من می گم را انجام بدی خیلی راحت می تونی infinity magica بدست بیاری راه حل اینکه اگه دیده باشی بعضی از وسایل که جادو دارن روشون نوشته این وسیله 25% کمتر مجیکا کم می کنه خب اگه تو چهارتا از وسایلو به این جادو مجهز کنی دیگه جادوی نامحدود داری اگرم خواستی اسم ستی که من تو اینترنت دیدم بهت می گم در مورد اون جادو هم چون نمیدونم در مجیکا در چه حدی هستی بهت ice storm رو پیشنهاد می کنم چون من که خودم از اون بیشتر استفاده می کنم.
راستی آقا کاوه من امروز تو ign یه روشی دیدم که میشه shout نامحدود بدست بیاری اینو تا حالا امتحان کردی؟

اره من کلا از جادو استفاده میکنم من رفتم یه لباس thamlor پیدا کردم ست کاملش یارو مرده بود خودش

hala oon chizi ke 25% kam mikone az koja peida konam? ya in ke che perki dakhele enchiting(esmemesho balad nistam in entiching ro ?) .a

are age mishe oon seto behem neshoon bede

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
Fortify Restoration ؟ :D

آره کار می‌کنه، واسه خنده خوبه :D

OldSolidSnake

کاربر سایت
Jun 3, 2012
67
نام
پوریا
یه سوال داشتم من تا level 54 با xbox رفتم و حالا می خوام با pc برم می خواستم بپرسم تو pc هر item ای که می خوام می تونم با چیت بزنم که بیاره بعد اسم item رو فقط می خواد یا کدی هم از item می خواد بعد میشه بگید باید چی بزنم ؟

prince_fable

کاربر سایت
Jan 4, 2008
719
یه سوال داشتم من تا level 54 با xbox رفتم و حالا می خوام با pc برم می خواستم بپرسم تو pc هر item ای که می خوام می تونم با چیت بزنم که بیاره بعد اسم item رو فقط می خواد یا کدی هم از item می خواد بعد میشه بگید باید چی بزنم ؟

بله هر آیتمی میشه.
واسه بدست آوردن کد هر آیتم دستور زیر:
Help"esme item"
واسه داشتنشون دستور زیر:
Player.additem 0xxxxxxx c
اون 0xxxxxxx کد آیتیمه.
C هم تعداد.
...

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk 2

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر