راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

human911

کاربر سایت
Jul 14, 2012
181
نام
amir
از 7000 هزار شروع می شه به بالا که با وسایل 10000 سکه ای به بالا می شه که فکر می کنم نداری.:dبهترین راه اینه که بری تو گروه جادوگرا عضو شی (همین چند صفحه قبل گفتم بهت.)اونا بهت یه اتاق می دن که می تونی وسایلت رو بزاری توش.:d

یعنی این بدون رمز چیت؟:-/راستی با ساختن معجون smithing تاثیرش کوتاه مدت یا بلند مدت؟

برای ساخت این نوع سلاح ها تو اهنگری یه چیزی می خواد که من ندارم اون رو باید از کجا گرفت؟

من یه عصا دارم که با هر ضرمه ای که می زنم هر موجودی رو 10 15 ثانیه ای رو زمین میخکوب می کنه.:d

لازم نیست بزاری همه می دونیم کجا رو می گی تا زه اون زنه از دروازه امد توی قصر من باهاش حرف زدم انم امد دنبالم هنوز که هنوز یادم.:-bروحش شاد یادش گرامی باد.

تو کالج از یکی از اون افرادشون ماموریتی به نام ARINELS ENDEAVPR گرفتم یه علامت روش زده باید رو اون طرف چیکار کرد ؟
راستی دوستان من اجازه دادم به یکی از افراد کالج که جادوش رو رو من امتحان که یک بار که امتحان کرد من گاو شدم بعد اسب بعد سگ.:|می گم می شه این جادو رو یاد گرفت؟:d
ولی برو زخم یخ رو از زیر زمین مرسرفری بردار اسمش chiller هست اصلا" اسمش glass sower نیست تازه رنگش آبی پر رنگ است

MZ.Gamer

کاربر سایت
Sep 4, 2012
3
از 7000 هزار شروع می شه به بالا که با وسایل 10000 سکه ای به بالا می شه که فکر می کنم نداری.:dبهترین راه اینه که بری تو گروه جادوگرا عضو شی (همین چند صفحه قبل گفتم بهت.)اونا بهت یه اتاق می دن که می تونی وسایلت رو بزاری توش.:d

یعنی این بدون رمز چیت؟:-/راستی با ساختن معجون smithing تاثیرش کوتاه مدت یا بلند مدت؟

برای ساخت این نوع سلاح ها تو اهنگری یه چیزی می خواد که من ندارم اون رو باید از کجا گرفت؟

من یه عصا دارم که با هر ضرمه ای که می زنم هر موجودی رو 10 15 ثانیه ای رو زمین میخکوب می کنه.:d

لازم نیست بزاری همه می دونیم کجا رو می گی تا زه اون زنه از دروازه امد توی قصر من باهاش حرف زدم انم امد دنبالم هنوز که هنوز یادم.:-bروحش شاد یادش گرامی باد.

تو کالج از یکی از اون افرادشون ماموریتی به نام ARINELS ENDEAVPR گرفتم یه علامت روش زده باید رو اون طرف چیکار کرد ؟
راستی دوستان من اجازه دادم به یکی از افراد کالج که جادوش رو رو من امتحان که یک بار که امتحان کرد من گاو شدم بعد اسب بعد سگ.:|می گم می شه این جادو رو یاد گرفت؟:d

بله . بدون رمز. برای ساختن معجون smithing قوی باید alchemy رو تا صد بالا ببری و تمام پرکاشم بگیری . تاثیر هر معجونم 30 ثانیه است و 40 درصد تقویت سلاحو بهبود میبخشه . یعنی یه جوری باید زمان بندی کنی تا
تو 30 ثانیه چند تا معجون بخوری و سلاح یا آرمور مورد نظرتم تو همین زمان ارتقا بدی . با این روش آرمورم تا 2000 تا میشه بالا برد . البته Enchanting باید تا صد برسه بعلاوه پرکاش تا بتونی دستکشو گردنبندو و رینگ قوی برای smithing بسازی. smithing هم که باید تا پرک daedric برسه . راه کلیشو بعدا میذارم .

shekib

کاربر سایت
Jul 6, 2011
824
نام
mohammad
دوستان یه خواهشی دارم بجای نقل قول از همه جای نوشته اون تیکه مد نظرتون رو نقل قول کنید.
ولی برو زخم یخ رو از زیر زمین مرسرفری بردار اسمش chiller هست اصلا" اسمش glass sower نیست تازه رنگش آبی پر رنگ است
کجاست؟؟؟

khashayar7

کاربر سایت
Jul 25, 2012
388
نام
خشایار
بدون مود هم میشه بدست آوردش درضمن این خنجر آزور به چه دردی میخوره
راستی بچه ها چرا نرفتین شمشیر ویلای مرسر فری همون که تو زیر زمین هست رو بردارید یک سلاح بینشان دیگه هست ها با هر ضربه حتی غول رو برای 3 ثانیه روی زمین یخ میزنه با هر ضربه 35 تا خورست میزنه ولی این فورستش اصلا" انگار یارو رو آروم میکنه یارو دیگه به زور قدر برمیداره بعضی از مردوم میگن: this sower ....is for legend یا air is could don`t touch me

---------- نوشته در 09:43 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:40 AM ارسال شده بود ----------

راستی میتونی بهش سلاح و اسلحه بدی تا بهتر بجنگه تازه وقتی سنگین شدی میتونی هر چقدر جا داشته باشه بهش وسایل بدی تا برات بیاره راستی میتونی باهاش ازدواج هم بکنی:x

اگه ماموریت های هر گروهی رو تمام کنی تمام افراد ازت فرمان میبرن مثلا" میگی بیا دنبالم....
بین خونه پولش 5 هزار تا هست که با پول دکور میشه 7 هزار تا درضمن خیلی عجله داری از نظر من تو برو توی گروه گرگینه ها عضو شو بعد از اینکه گرگینه شدی برو ring of hirce بگیر تا بتونی بینهایت در روز گرگینه شی بعد هم ....حالا تو برو بهت میگم ولی تمام موجود بجز اژدها و غول اسکلت از نعره گرگینه فرار میکنند...

چگونه باهاش ازدواج کنم:confused:

mage

کاربر سایت
Jun 27, 2011
771
نام
و نام خانوادگی
b89fd138b104.jpg
بعدن یه ویدیو میزارم سرعت شمشیر زدنم سرعت نور و سرعت دویدن هم که دیگه نگو
فکر میکنین دیگه حریف دارم با این خنجر زیبا و قدرت مند:d

torkamans

کاربر سایت
Aug 19, 2011
38
b89fd138b104.jpg

عجب چیزی :d ولی خودم یدونه با تیر کمون میزنم تو سرت تا دیگه نتونی بدویی :d

prince_fable

کاربر سایت
Jan 4, 2008
719
b89fd138b104.jpg
تو هم که فقط چیت بزن!!:d
آخه کی بدون چیت وضع حملش(چی گفتم:d)بالای 3هزاره!!
راستی این خنجر رو از کجا آوردی؟؟
ماد ـه؟

mage

کاربر سایت
Jun 27, 2011
771
نام
و نام خانوادگی
ماد ـه؟
اره اون ماده و یه چیز دیگه هم میزارم پرکام زیاد شده که میتونم 5 تا انچنت بزارم:dحال کردین

---------- نوشته در 03:18 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:46 PM ارسال شده بود ----------

ماد ـه؟
دیدی فیلمو نظرت چیه؟:))

آخرین ویرایش:

shekib

کاربر سایت
Jul 6, 2011
824
نام
mohammad
رسیدن به سطح 50 را به خودم تبریک می گم.چه طعم لذت بخشی داره که بدون چیت بری.:d
یک سوال من اگه به سطح 81 برسم همه پرک هارو می تونم بگیرم؟چون با چشم که دیدم تعداد پرک ها فراتر از سطح هست.:d
دوستان گفتم یه سلاح با دمیج 61 دارم الان به 150 تا رسوندمش>:d(بدون چیت:d)
نفس کش حریف بدون چیت نبود؟:d

prince_fable

کاربر سایت
Jan 4, 2008
719
رسیدن به سطح 50 را به خودم تبریک می گم.چه طعم لذت بخشی داره که بدون چیت بری.:d
یک سوال من اگه به سطح 81 برسم همه پرک هارو می تونم بگیرم؟چون با چشم که دیدم تعداد پرک ها فراتر از سطح هست.:d
دوستان گفتم یه سلاح با دمیج 61 دارم الان به 150 تا رسوندمش>:d(بدون چیت:d)
نفس کش حریف بدون چیت نبود؟:d
کلا 80 تا
پرک بیشتر نیست
پس نمیشه همه ی ستاره هارو گرفت:d
از هر اسکیل هم چند تا بگیری خیلی ببخشید احمقانه هست:">

shekib

کاربر سایت
Jul 6, 2011
824
نام
mohammad
کلا 80 تا
پرک بیشتر نیست
پس نمیشه همه ی ستاره هارو گرفت:d
از هر اسکیل هم چند تا بگیری خیلی ببخشید احمقانه هست:">
نه بابا من فقط مهم هاشون رو می گیرم#:-s
:d
نه ولی من کلا هر چی پرک تو قسمت قرمز هست رو می گیرم:d
با جادو کاری ندارم با سبز هم خیلی کمتر.

prince_fable

کاربر سایت
Jan 4, 2008
719
نه بابا من فقط مهم هاشون رو می گیرم#:-s
:d
نه ولی من کلا هر چی پرک تو قسمت قرمز هست رو می گیرم:d
با جادو کاری ندارم با سبز هم خیلی کمتر.
راستی نژادت چیه؟
منم قرمز ها رو میگیرم(دوباره بازی رو با ارک از اول شروع کردم)
ولی enchanting و alchemy رو هم میگیرم.
کلا این دو تا مهارت از من جدا نشدنین:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر