راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

torkamans

کاربر سایت
Aug 19, 2011
38
سلام دوستان ..

تو این اپدیت آخری یا همون دونگارد تو غارها و بعضی از جاها لگ نمیبینید یا مشکل از سیستم منه !؟ چون حتی وقتی گرافیک رو low میکنم هم این لگ های شدید رو داره ..

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
سلام دوستان ..

تو این اپدیت آخری یا همون دونگارد تو غارها و بعضی از جاها لگ نمیبینید یا مشکل از سیستم منه !؟ چون حتی وقتی گرافیک رو low میکنم هم این لگ های شدید رو داره ..
Dawnguard رو بعضی‌ از کامپیوتر‌ها این مشکل داره :D. خیلیا حتا هستن که بازی کلا واسشون چند دقیقه وایمیسته موقع بازی کردن.

sahand09

کاربر سایت
Aug 9, 2012
64
نام
سهند فقیهی
player.additem 61CC9 1

آقا من به شما لغب King of Skyrim رو عطا میکنم.. باشد که از این موحبت در راه کمک به ما استفاده کنید... b-)
دمت گرم، خیلی بلدی!!! حالا من هم یادم اومد اون قدیما، تو دوران فقر رفتم و این ماسک Otar رو فروختم تا یه پولی بیاد دستم، (الآن 3 روز دنبال ماسک هشتم ازین کوه میرم به اون کوه، این Serana بنده خدا هم خسته شد اینقدر باهام اومد) حالا من واسه این Otar باید چه رمزی بزنم؟؟؟ اصلا یه کاری کن، لطف چیت همه ماسکهارو بزار، تا یه وقت بقیه هم استفاده کنن...

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
آقا من به شما لغب King of Skyrim رو عطا میکنم.. باشد که از این موحبت در راه کمک به ما استفاده کنید... b-)
دمت گرم، خیلی بلدی!!! حالا من هم یادم اومد اون قدیما، تو دوران فقر رفتم و این ماسک Otar رو فروختم تا یه پولی بیاد دستم، (الآن 3 روز دنبال ماسک هشتم ازین کوه میرم به اون کوه، این Serana بنده خدا هم خسته شد اینقدر باهام اومد) حالا من واسه این Otar باید چه رمزی بزنم؟؟؟ اصلا یه کاری کن، لطف چیت همه ماسکهارو بزار، تا یه وقت بقیه هم استفاده کنن...
hevnoraak : player.additem 61cc1 1
Konahrik : player.additem 61CD6 1
Krosis : player.additem 61CB9 1
Morokei : player.additem 61c8b 1
Nahkriin : player.additem 61CA5 1
Otar : player.additem 61cc2 1
Rahgot : player.additem 61cc0 1
Vokun : player.additem 61cc9 1
Volsung : player.additem 61cab 1
:d
یه نفر این پست رو Bookmark کنه هر دو روز یبار کل اینو تایپ نکنم :D.

torkamans

کاربر سایت
Aug 19, 2011
38
Dawnguard رو بعضی‌ از کامپیوتر‌ها این مشکل داره :D. خیلیا حتا هستن که بازی کلا واسشون چند دقیقه وایمیسته موقع بازی کردن.

هانتر جان چاره ای هست تا بشه آپدیت دانگرید رو حذف کرد ولی سیو ها کار کنه چون وقتی آپدیت رو حذف میکنی میگه این سیو مربوط به آپدیت دیگری هست در حالی که من حتی یک مرحله از دانگارد رو بازی نکردم !؟

mage

کاربر سایت
Jun 27, 2011
771
نام
و نام خانوادگی
hevnoraak : player.additem 61cc1 1
Konahrik : player.additem 61CD6 1
Krosis : player.additem 61CB9 1
Morokei : player.additem 61c8b 1
Nahkriin : player.additem 61CA5 1
Otar : player.additem 61cc2 1
Rahgot : player.additem 61cc0 1
Vokun : player.additem 61cc9 1
Volsung : player.additem 61cab 1
:d
یه نفر این پست رو Bookmark کنه هر دو روز یبار کل اینو تایپ نکنم :D.
خسته نباشی از تایپ کردن :dهمچنین از کپی پیست کردن :))
Console Item Codes (Skyrim) - The Elder Scrolls Wiki
Console Item Codes (Skyrim)/Armor - The Elder Scrolls Wiki
Console Item Codes (Skyrim)/Books - The Elder Scrolls Wiki
Console Item Codes (Skyrim)/Characters - The Elder Scrolls Wiki
Console Item Codes (Skyrim)/Weapons - The Elder Scrolls Wiki
دوستان به آقا کاوه هم زحمت زیادی ندین(:d):))
دوستان دیگه هرچی چیت خواستین از سایت های بالا بزنین بیاد بجز Spell ها فکرکنم :d

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
خسته نباشی از تایپ کردن :dهمچنین از کپی پیست کردن :))
Console Item Codes (Skyrim) - The Elder Scrolls Wiki
Console Item Codes (Skyrim)/Armor - The Elder Scrolls Wiki
Console Item Codes (Skyrim)/Books - The Elder Scrolls Wiki
Console Item Codes (Skyrim)/Characters - The Elder Scrolls Wiki
Console Item Codes (Skyrim)/Weapons - The Elder Scrolls Wiki
دوستان به آقا کاوه هم زحمت زیادی ندین(:d):))
دوستان دیگه هرچی چیت خواستین از سایت های بالا بزنین بیاد بجز Spell ها فکرکنم :d
دقیقاً میخواهی‌ این همه رو حفظ کنم من؟ صفحه‌های قبل رو چک کنی‌ میبینی‌ خودم هم گفتم این اطلاعات رو از ویکی بازی میگیرم و اینجا جمع آوری می‌کنم.
دفعهٔ بعدی خواستین گل افشانی بکنین اول ببینین Reputation طرف چه قدر هست و اصلا ادعا داره که این همه اطلاعات رو توسط علم فیزیک بیرون میریزه یا نه
لول.
P.s : http://www.uesp.net/wiki/Skyrim:Dragon_Priest_Mask#Dragon_Priest_Masks پیج مورد نظر هم این بود، حداقل میخواهین خودتون رو خفن جلو بدین درست عمل کنین ؛)
هانتر جان چاره ای هست تا بشه آپدیت دانگرید رو حذف کرد ولی سیو ها کار کنه چون وقتی آپدیت رو حذف میکنی میگه این سیو مربوط به آپدیت دیگری هست در حالی که من حتی یک مرحله از دانگارد رو بازی نکردم !؟
والا تا جایی‌ که من دیدم این مشکلات معمولا با عوض کردن سیو حل میشن، من خودم یبار سیو رو عوض کردم مشکلات لگ اینا رفتن :D، اگه نمیخواهین Save حذف کنین راه خاصی‌ نمیدونم، همهٔ برنامه‌های جانبی که امکان داره از CPU و رم زیاد استفاده کنن رو هم ببندین :D

mage

کاربر سایت
Jun 27, 2011
771
نام
و نام خانوادگی
دقیقاً میخواهی‌ این همه رو حفظ کنم من؟ صفحه‌های قبل رو چک کنی‌ میبینی‌ خودم هم گفتم این اطلاعات رو از ویکی بازی میگیرم و اینجا جمع آوری می‌کنم.
دفعهٔ بعدی خواستین گل افشانی بکنین اول ببینین Reputation طرف چه قدر هست و اصلا ادعا داره که این همه اطلاعات رو توسط علم فیزیک بیرون میریزه یا نه
لول.
P.s : Skyrim:Artifacts - UESPWiki پیج مورد نظر هم این بود، حداقل میخواهین خودتون رو خفن جلو بدین درست عمل کنین ؛)

والا تا جایی‌ که من دیدم این مشکلات معمولا با عوض کردن سیو حل میشن، من خودم یبار سیو رو عوض کردم مشکلات لگ اینا رفتن :D، اگه نمیخواهین Save حذف کنین راه خاصی‌ نمیدونم، همهٔ برنامه‌های جانبی که امکان داره از CPU و رم زیاد استفاده کنن رو هم ببندین :D
من اصلا همچین قصدی نداشتم یکم اشتباه فکر کردین فقط خواستم کارو راحت تر بکنین همین :-/

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
من اصلا همچین قصدی نداشتم یکم اشتباه فکر کردین فقط خواستم کارو راحت تر بکنین همین :-/
شما آمدین میگین کپی پیست میکنی‌ از فلان جا بعدا میخندین، الان مثلا شما یه مقدار آب از شیر بریزین، بعدا یه نفر بیاد بخنده بگه این آب رو خودت تهیه نکردی از شیر آب اومده دقیقاً چه احساسی‌ دارین؟:D.(عجب مثالی زدم :D)

به خدا منم عشق این نیستم که روزی سی‌ بار این کد هارو بنویسم اینجا، آدرس هارو هم خودم صد بار دادم، وقتی‌ یه نفر میاد میگه آقا این COmmand و بده، انتظار داره جواب همین‌جا داده بشه، وگرنه از همین الان می‌تونم من همهٔ سوالات دیگه که پرسیده میشن رو یه لینکی‌ بدم به سایت‌های دیگه. :D

بعدا یه نفر میاد میگه تشکر واسه کپی پیست اونم با شکلک خنده ( من به اون حساسیت دارم :D) در حالی‌ که فکر کنم همه میدونن که اطلاعات رو از فرمول ریاضی به دست نمی‌آورم اینجا! به آدم برمیخوره خوب :D

آخرین ویرایش:

mage

کاربر سایت
Jun 27, 2011
771
نام
و نام خانوادگی
شما آمدین میگین کپی پیست میکنی‌ از فلان جا بعدا میخندین، الان مثلا شما یه مقدار آب از شیر بریزین، بعدا یه نفر بیاد بخنده بگه این آب رو خودت تهیه نکردی از شیر آب اومده دقیقاً چه احساسی‌ دارین؟:D.(عجب مثالی زدم :D)

به خدا منم عشق این نیستم که روزی سی‌ بار این کد هارو بنویسم اینجا، آدرس هارو هم خودم صد بار دادم، وقتی‌ یه نفر میاد میگه آقا این COmmand و بده، انتظار داره جواب همین‌جا داده بشه، وگرنه از همین الان می‌تونم من همهٔ سوالات دیگه که پرسیده میشن رو یه لینکی‌ بدم به سایت‌های دیگه. :D

بعدا یه نفر میاد میگه تشکر واسه کپی پیست اونم با شکلک خنده ( من به اون حساسیت دارم :D) در حالی‌ که فکر کنم همه میدونن که اطلاعات رو از فرمول ریاضی به دست نمی‌آورم اینجا! به آدم برمیخوره خوب :D
اخه درسته دیگه نه من این ابو تهیه کردم ولی فقط استفاده میکنم و مثله اون شما اون کد هارو تهیه نکردین فقط استفاده میکنین فرض کن منم یه لیوان آب براتون اوردم تا از خستگی دربیایین
شرمنده اگه ناراحت شدی :(به دل نگیری!!!:)

---------- نوشته در 11:51 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:17 PM ارسال شده بود ----------

راستی جناب هانتر اگه تمام ماسک ها اینا باشه چی میشه اصلا اگه همشونو پیدا کنی بزاری جاش یه ماسک خوب میده دیگه نه؟اگه که خوبه باید کدش نباشه تا بزنیم :d

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
اخه درسته دیگه نه من این ابو تهیه کردم ولی فقط استفاده میکنم و مثله اون شما اون کد هارو تهیه نکردین فقط استفاده میکنین فرض کن منم یه لیوان آب براتون اوردم تا از خستگی دربیایین
شرمنده اگه ناراحت شدی :(به دل نگیری!!!:)

---------- نوشته در 11:51 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:17 PM ارسال شده بود ----------

راستی جناب هانتر اگه تمام ماسک ها اینا باشه چی میشه اصلا اگه همشونو پیدا کنی بزاری جاش یه ماسک خوب میده دیگه نه؟اگه که خوبه باید کدش نباشه تا بزنیم :d
از اونایی که صفحه قبل دادم یکیش مربوط می‌شه به اون ماسک خفن :D، اشتباهی‌ نزنین.:D.
آره همشو جم کنی‌ ببری یه جای خاص یه ماسک خفن میده.

mage

کاربر سایت
Jun 27, 2011
771
نام
و نام خانوادگی
از اونایی که صفحه قبل دادم یکیش مربوط می‌شه به اون ماسک خفن :D، اشتباهی‌ نزنین.:D.
آره همشو جم کنی‌ ببری یه جای خاص یه ماسک خفن میده.
خوب وقتی میخواستیم بریم به sovengard(اگه اسمش درست باشه)تا alduinرو بکشیم یکی از همین یارو ها که ماسک داشت به اسم dovkakin(جونه خودم اسمش اشتباهه:d)اره اونم از همون ماسک ها هست ولی اسمش تو اون سایت نبود فکر کنم نمیدونم شایدم این باشه Nahkriin اره اخه من که دورو بره labyrinth بودم نتونستم این ماسک رو جا کنم اونجا :))

prince_fable

کاربر سایت
Jan 4, 2008
719
سلام با اجازه!:d
شما اول تیکش رو بردار و برو تو بازی و از سیوت بیار و سیو کن.
دوم هم اگه خواستی dawnguard.esm و .bsa رو حذف کن.
...

5625030

کاربر سایت
Aug 11, 2012
80
نام
محمد
سلام به همه :d
یکی میتونه به من بگه تو کوئست elder Know ledg چطور باید داخل غارها اون سنگ هارو مچ کنیم تا در باز بشه.همونی که قبلا هم تویک معبد سر کوه دیده بودیم.شش تا سنگ هست که روشون عکس ماهی
عقاب و مار کشیده.:-s

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر