راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

viper104

کاربر سایت
Jun 12, 2012
10
نام
علی
Salam Dash dexter ghatele adamaye gonah kar va ba vojdan migama in modi ke migi nmishe dl kard ?:D Age mishe Bego jasho ta man dl konam :D

---------- نوشته در 05:02 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:50 PM ارسال شده بود ----------

che jor mishe az Bazi aks begiram ?

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
Salam Dash dexter ghatele adamaye gonah kar va ba vojdan migama in modi ke migi nmishe dl kard ?:D Age mishe Bego jasho ta man dl konam :D

---------- نوشته در 05:02 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:50 PM ارسال شده بود ----------

che jor mishe az Bazi aks begiram ?
DLC هست، که فعلا فقط واسهx360 عرضه شده.

viper104

کاربر سایت
Jun 12, 2012
10
نام
علی
1 nafar ke q haye thievs ro rafte va raeiseshon shode Va Lebasi mesle Lebase Brynjalof Giresh Omade Be Man Komak Kone Man Har Chi q bod raftam ke brynjalof ba man bod man on Q Ham Ke Bayad Mirafti Palo on zane Ke Chand ta kalagh Dare Ro shonash engari ham khoda bod va toye 1 jaye jadoei bod man akharin jaei bod ke man raftam vali raeis nashodam :(( hata Chand Ta quest haei ke vex va on 1 marde ham midad raftam hey miram baz tamom nmishe 1 be man komak kone :(

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
1 nafar ke q haye thievs ro rafte va raeiseshon shode Va Lebasi mesle Lebase Brynjalof Giresh Omade Be Man Komak Kone Man Har Chi q bod raftam ke brynjalof ba man bod man on Q Ham Ke Bayad Mirafti Palo on zane Ke Chand ta kalagh Dare Ro shonash engari ham khoda bod va toye 1 jaye jadoei bod man akharin jaei bod ke man raftam vali raeis nashodam :(( hata Chand Ta quest haei ke vex va on 1 marde ham midad raftam hey miram baz tamom nmishe 1 be man komak kone :(
6تا ماموریت خاص هست دست Vex و اون یکی‌ که تو قسمت‌های خاص از اسکایریم اتفاق میوفتن (Windhelm اینا) باید اونارو برین.

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
طریقه ورود به گروه محبوب dark brotherhood family :
این گروه سابقه طولانی در سری elder scroll دارند و مورد علاقه تقریبا تمامی بازیکنان بوده اند . ماموریت های انها جذاب و حسی که انسان تجربه میکند بسیار زیبا و سنگین است. در نسخه قبلی تنها راه ورود به این گروه کشتن یک انسان بی گناه و خوابیدن بود که حتی ناشی ترین افراد هم توان ورود به ان را داشتند . اما در نسخه جدید ) skyrim ( اینبار ورود به این گروه کمی سختتر شده . حال طریقه ورود به گروه را شرح میدهیم
همه چیز در whithelm اتفاق میافتد . در ان شهر سنگی و همیشه برفی ، همه در مورد یک سری قتل و قاتلی مرموز حرف میزنند . در بین خانه های شهری ، پسر بچه ای را میبینید که در مورد ورود یک قاتل به خانه ای حرف میزند و چافشاری میکند که او را دیده که وارد این خانه شده اما مادرش یا زنی که روبرویش ایستاده انکار میکند ولی از روی ترس انکار میکند چون میداند ممکن است او هم به عاقبت دچار شود . انان میروند. درست در کنار عبادتگاه در راه باریکه یک خانه هست که مانند پل میماند بر روی شهر . ابتدا به خارو بار فروشی رفته و با او حرف بزنید او به شما حتی یک ماموریت میدهد که باید یک حلقه را در کمدی در یک خانه قرار دهید . بعد از ان به مسافرخانه در همان همسایکی بروید . با صاحب انجا که یک dark elves هست حرف بزنید . هیچ کدام به شما ادرس مستقیم نمیدهند . حال به خانه ای که به شکل پل مانند بود در نزدیکی همان عبادتگاه مرکز شهر بروید . همانجا که پسر بچه در مورد قاتل مرموز صحبت میکرد . درب قفل است ان را باز کنید و داخل شوید . صدایی به گوش میرسد . swett mother,sweet mother sent your children unto me ... همان شعر معروف که در اسکرین شات ها دیدیم . جلوتر رفته ... جسد مادرش را میبینید و پسر بچه ای دیگر که بر سر اسکلت مادرش درخواست میکند . با او حرف زده و و او در مورد ان یتیم خانه در ریفتن riften میگوید . که زن صاحب انجا چقدر به ان ها ستم کرده و بچه ها را میرنجاند . او میپندارد شما را مادر ( اصطلاحا خدایگان گروه دارک برادر هود ) فرستاده اما شما کاملا گیج شده اید . به ریفتن سفر کنید . orphanment مشخص است . در گوشه ی بالای شهر بعد از اهنگری . وارد انجا شوید ( ترجیحا شب برای حفظ سکوت ) موقع خواب است و زن صاحب انجا به بچه ها میگوید که بخوابند اما دائم با غرور و خود پسندی منت بر سر ان ها میگذارد . ( میگوید شما رو هیچ کس نمیخواد . شمارو هیپ جا نمیخوان و من نگهتون داشتم . حالا چی باید بگین؟ و بچه ها با ناراحتی و افسردگی میگن متشکریم ) . بعد از صرف زمان کوتاهی همه میخوابند . به بالای سر او رفته و او را بکشید.
دارک برادر هورد ها مامولا مخفیانه کار میکنند و اشکارا کسی را خیلی به ندرت میکشند . پس صلاح شما dagger یا خنجر باشد خیلی در کار هایتان پیشرو هستید و شان گروه را نیز حفظ کردید . حالا به پیش پسر بچه برگشته و در ضمن خوشحالی تمام بچه ها را نیز میبینید . او به شما یک بشقاب هدیه میدهد و خیلی خوشحال میشود . حال وقت خوابیدن است . ارتباط مخصوص !
جایی برای خواب پیدا کنید . بخوابید . در ان هنگام در جایی دیگر در حالت گیج از خواب بیدار میشوید . رنی مرموز و زیبا روی در بالای قفسه در کلبه ای مرموز با حالتی حرفه ای نشسته و به شما مینگرد . لباس قرمز و صورتی نیمه پوشیده . با شما حرف میزند و میگوید که در کار دارک برادر هود دخالت کردید ( منظور کشتن صاحب یتیم خانه ) او میگوید که این گناهی است و باید در قبال ان یک نفر دیگر را نیز برایش بکشید تا یر به یر شود . سه نفر با سر پوش و دستان بسته در گوشه دیگر اتاق هستند . او میگوید یکی از انان را با دانشت بکش . هر سه ان ها گناه کار هستند . هر سه محکوم به مرگ هستند . با هر کدام حرف بزنید و انها به شما در مورد کارهایشان خواهند گفت که چرا شخصی میخواهد ان ها را بکشد اما زن وسطی خیلی عوضی هست و نمیترسد . میتوانید هر کدام را میخواهید بکشید . سرباز تاجر یا زن را . من زن را کشتم . او به شما میگوید که انتخاب خوبی بود در هر حال
بعد میگوید که ادرس دارک برادر هود کجاست و میرود . بیرون بروید . محیطی رعب امیز میبینید . کلبه ای در میان درختان خشک شده جنگل و در گرگ و میش و مه بسیار محیط زیبایی طراحی شده . ادرس را داریم به دارک برادر هود بروید در جنوبی ترین نقطه غربییعنی غربی ترین و جنوبی ترین نقطه نقشه.
دربی با نماد مخصوص گروه در تمامی سری ها . سوالی میشود اما اینبار متفاوت با سری ابلیویون . what' the music of night یا همچین چیزی . و جواب صحیح silence میباشد . وارد شوید و ادامه به زودی ....

heroes

کاربر سایت
Feb 19, 2012
106
به به به. ببینید این داداش هانتر چیکار کرده!! اقا ما بالاخره تو اسکایریم خودکشی کردیم:d :d:d:d. اقا پژمان ممنون از راهنمایی های مفیدتون. اقا هانتر ما بالاخره تو اسکایریم خود کشی کردیم و تمام چیز میزا مونو خیرات کردیم.

Carnage

کاربر سایت
Jun 5, 2012
54
نام
پندار
من میخوام Thane شهر Riften بشم ، همه ماموریت های Thieves Guild رو انجام دادم و توی جنگ داخلی هم طرف Empire رو انتخاب کردم و اونم تموم کردم . حالا دیگه به جای Laila Law-Giver اون از خود راضیه Maven Black-Briar اومده و Jarl شده . الان چک کردم Honeyside رو هم میتونم از پسرش بخرم ولی نمیدونم Thane هستم یا نیستم ! :d با Jarl هم که میخوام حرف بزنم همش چرت و پرت میگه و وارد گفتگو نمیشه که ما بفهمیم Thane شدیم یا نه ! :|

Ari-Sev

کاربر سایت
Jul 1, 2012
1
dorud
dustan ye jaye in bazi badjoor gir kardam ke vaghean dare mano az in bazi ke asheghesham zade mikone
lotfan age kesi has ke mitune komak kone khaheshan darigh nakone
yeseri dar darim tu in bzi ke 3ta halghe rushune ke har halghe axe ye heyvun rushe.....
ye dare has ke axe ezhdeha.gorg.parvane rushe
lotfan age midunin tartibeshuno behem begin
please:((

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
من میخوام Thane شهر Riften بشم ، همه ماموریت های Thieves Guild رو انجام دادم و توی جنگ داخلی هم طرف Empire رو انتخاب کردم و اونم تموم کردم . حالا دیگه به جای Laila Law-Giver اون از خود راضیه Maven Black-Briar اومده و Jarl شده . الان چک کردم Honeyside رو هم میتونم از پسرش بخرم ولی نمیدونم Thane هستم یا نیستم ! :d با Jarl هم که میخوام حرف بزنم همش چرت و پرت میگه و وارد گفتگو نمیشه که ما بفهمیم Thane شدیم یا نه !:|
تو اسکله شهر، وارد Meadery بشو، یه خانمی هست که حالش خرابه :D بهش یهHealing potion بده، بعدا میگه من تو کار Skooma هستم، بعدا ماموریت رو همینجوری ادامه بده، آخرش Thane میشی‌ :D
dorud
dustan ye jaye in bazi badjoor gir kardam ke vaghean dare mano az in bazi ke asheghesham zade mikone
lotfan age kesi has ke mitune komak kone khaheshan darigh nakone
yeseri dar darim tu in bzi ke 3ta halghe rushune ke har halghe axe ye heyvun rushe.....
ye dare has ke axe ezhdeha.gorg.parvane rushe
lotfan age midunin tartibeshuno behem begin
please:((
رو Claw مخصوص اون در (همون چنگالی که میره تو در) ترتیبشو عکسشو کشیده.

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
طریقه دریافت و استفاده از shout‌ها در بازی:
در بازی حدود 20 شات وجود داره . اولین بار وقتی گه یک dragon به شهر حمله میکنه جون شما رو نجات میده . بعد شما به وایتران میرین و با یارل اون شهر صحبت میکنید. یک دراگون دیگه در نزدیکی اونجا دیده شده و خسارتی وارد کرده به یک قلعه دیدبانی . با گروهی عازم اونجا میشید و بعد از بررسی مشاهده میکنید که اولین دراگون بازی برای مقابله به شما حمله میکنه . بعد از اینکه او را با کمک افراد یارل میکشد روح اژدها را دریافت میکنید . یک اتفاق نادر که افراد خیلی کمی همانند شما هستند البته بیشتر ان ها مرده اند از سالیان قبل
شما گیج شده اید . یارل وایتران به شما میگوید که شما قدرتی پیدا کردید و باید به معبد بزرگی در بالای کوه بروید و با اساتید دراگون بورن صحبت کنید grey-man‌افرادی با rob های خاکستری رنگ .
ان ها همه چیز را برای شما توضیح میدهند . اینکه شما حالا توانایی absorb کردن روح دراگون را دارید
اما
این کافی نیست . شما نیاز به دانش فهم زبان اژدها نیز دارین . وقتی اژدهایی با اتش یا سرما shout میزنند در حقیقت به زبان بسیار قدرتمند و کهنی سخن میگویند که خارج از درک انسان هاست.
ابتدا باید خطوط کهن را که هر کدام در محل های خاصی در سر تا سر نقشه اسکایریم قرار دارند ، را پیدا کنید و در حقیقت دانش shout‌را بدست اورید . تعدادشان 20 عدد در کل میباشد
بعد با کشتن هر دراگون یک روح را absorb‌میکنید . برای فعال کردن shout باید به قسمت magic و بعد در قسمت shouts‌بروید . در گوشه پایین سمت راست روح های دریافت شده مشاهده میشود . بعضی شات ها باز هستند ولی اکثرا بسته هستند و وقتی ان ها را میزنید نوشته ای میا اید مبنی بر the dragon souls requir‌یعنی روح دراگون نیاز است.
حال نگاه کنید اگر روح دراگون در گوشه سمت راست پایین میبینید در pc‌با زدن R و در xbox360‌ با زدن دکمه X و در ps3‌با زدن دکمه ی مربع شات فعال میشود و میتوانید حالا از ان استفاده کنید
بسیاری از دوستان درخواست کمک در این زمینه رو کرده بودند توجه کنند . دکمه استفاده از shout با دکمه فعال کردن shout متفاوت است برای مثال در کنسول xbox360
دکمه A برای استفاده از شات میباشد ولی برای فعال کردن ان دکمه X‌ لازم است
علت اینکه بعد از نابودی الدیون و افسانه ان باز هم دراگون میبینید برای شات ها هستند
البته تعداد کلی شات ها 20 عدد هست اما برای هر شات 3 کلمه کهن استفاده میشود . هر shout تشکیل شده از 3 کلمه میباشد و این یعنی 60 کلمه و 60 روح دراگون برای کل shout‌ها
امیدوارم مورد پسند بوده باشه

ManiaNiGhT

کاربر سایت
Jun 12, 2012
26
نام
Sahand
Alduin's Wall
کمک کنید لطفا من تو این مرحله گیر کردم!همون اول که با اون esbern o oon zane میریم توی اون شهره باید رفت توی یه جایی شبیه غار و بعد از کشتن چند نفر میرسم به 3تا ازینا که میچرخه:D بعدش هر کاری میکنم درست نمیشه:( کمک کنید

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
Alduin's Wall
کمک کنید لطفا من تو این مرحله گیر کردم!همون اول که با اون esbern o oon zane میریم توی اون شهره باید رفت توی یه جایی شبیه غار و بعد از کشتن چند نفر میرسم به 3تا ازینا که میچرخه:D بعدش هر کاری میکنم درست نمیشه:( کمک کنید
هر سه تاش رو بذار رو Dragonborn mark بعدا lever رو بکش:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر