راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
رفتم داخل اما دوباره گیر کردم
یه یارویی هست که علامت هم روشه یاش حرف می زنم اما تغیری ایجاد نمیشه
چی کار کنم؟
همون Urag ؟(همونی که سبز هست) جلوش یه کتاب هست بخون بعدا باهاش حرف بزن ببین درست می‌شه یا نه.
آقا راهی هست بشه مثلا با کنسول Apothecary's Satchel یا صندوقی چیزی به خونه اضافه کرد؟
نه :D هر خونه از یه حد بیشتر دیگه نمی‌شه کمد اینا آورد توش. Capacity Max خونه این‌جوری طراحی شدهDefault .
ولی‌ چند تا Mod هست که2-3 چیز جدید اضافی می‌کنن به خونه‌های‌ خاص
Edit : همین الان یه چک‌ای کردم دیدم ظاهراً یه راه‌ای هست :D. برو تو خونه، جایی‌ که می‌خواهی Chest جدید اضافی کنی‌ بایست. بعدا بزن player.placeatme 1d13c

آخرین ویرایش:

BURNOUT

کاربر سایت
Mar 9, 2008
315
نام
MoHSeN
نه :D هر خونه از یه حد بیشتر دیگه نمی‌شه کمد اینا آورد توش. Capacity Max خونه این‌جوری طراحی شدهDefault .
ولی‌ چند تا Mod هست که2-3 چیز جدید اضافی می‌کنن به خونه‌های‌ خاص
Edit : همین الان یه چک‌ای کردم دیدم ظاهراً یه راه‌ای هست :D. برو تو خونه، جایی‌ که می‌خواهی Chest جدید اضافی کنی‌ بایست. بعدا بزن player.placeatme 1d13c

ممنون.
این chest جدید که اضافه میشه هم safe هستش 100 درصد؟
من آیتم های خاصی رو تو chest میذارم میترسم از دست بدمشون.

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
ممنون.
این chest جدید که اضافه میشه هم safe هستش 100 درصد؟
من آیتم های خاصی رو تو chest میذارم میترسم از دست بدمشون.
همهٔ‌Chest های بازی هر سی‌ روز یبار Reset میشن به جز‌Chest های خونه،این‌ها کهEmpty کاملا هستن Reset نمیشن هر چی‌ بذاری توشون هستن. پسSafe هست آره. ولی‌ آیتم‌های خیلی‌ خاص رو بذار تو‌Chest های خود خونه. بعضا از این باگ‌های خیلی‌Rare میگیره بازی هر آیتم‌ای که با کنسولadd کرده باشی‌ لود نمی‌شه در نتیجه همه چیز میره باهاش :D

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,156
نام
پویان
راهنمایی یک دوست

من تو مرحله Aloudins wall گیر کردم اوجایی که باید سه هرم کوچیک رو بچرخونی esbern و delephin هم هستند الان دو هفته است اونجا موندم لطفا مرا راهنمایی کنید

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
من تو مرحله Aloudins wall گیر کردم اوجایی که باید سه هرم کوچیک رو بچرخونی esbern و delephin هم هستند الان دو هفته است اونجا موندم لطفا مرا راهنمایی کنید
باید هر سه تا علامت رو اون تاج بکنی‌ تا پل بیفته پایین.
alduinwallpillarpuzzle.jpg

Just like this :d

Lone

کاربر سایت
Oct 30, 2011
111
نام
reza
سلام

من یه جای هست که همه دور میز گرد هستن وبا هم حرف می زنن گیر کردم یهو همه ساکت شدن بر بر هم دیگه نگاه می کنن و
esbern بلند شده اما فقط یه جا وای می سته
کاری انجام نمیده
چی کار کنم؟

هر کار کردم عکس بزارم نشد لینک عکس میزارم

Download TESV 2012 jpg

Tondar 90

کاربر سایت
Apr 19, 2010
640
نام
حسین
اقا یک چند نفر رو معرفی می کنید که کار داشته باشند؟:d
تو اکثر شهرها و روستا ها هستن.خیلی زیادن.مثلا تو Riften یه آهنگر هست که به Firesalt احتیاج داره یا همون اول که میری تو Markarth یکیو میکشن که میتونی دلیل قتلشو پیگیری کنی.
سلام

من یه جای هست که همه دور میز گرد هستن وبا هم حرف می زنن گیر کردم یهو همه ساکت شدن بر بر هم دیگه نگاه می کنن و
esbern بلند شده اما فقط یه جا وای می سته
کاری انجام نمیده
چی کار کنم؟

هر کار کردم عکس بزارم نشد لینک عکس میزارم

Download TESV 2012 jpg

برو به My Documents\My Games\Skyrim و فایل skyrim.ini رو بک آپ بگیر و پاک کن احتمالا درست میشه.

mison

کاربر سایت
Feb 17, 2012
178
نام
امیرعلی
اقا مثلا وقتی که با کسی حرف می زنم یک ماموریت میده ولی هرچی توی پوشه ی j رو می گردم اسم ماموریت رو پیدا نمی کنم
وقتی که می خوان مامورین بدن نوشته های ریزی بالای صفحه میاد ولی تو j نیست
چی کار کنم از کجا اسم اون ماموریت رو ببینم؟

Tondar 90

کاربر سایت
Apr 19, 2010
640
نام
حسین
اقا مثلا وقتی که با کسی حرف می زنم یک ماموریت میده ولی هرچی توی پوشه ی j رو می گردم اسم ماموریت رو پیدا نمی کنم
چی کار کنم از کجا اسم اون ماموریت رو ببینم؟
Esc رو بزن تو تب کوئست اونجا هست واگر انتخابش کنی و لوزی کنارش پر بشه توی نقشه نشونش میده.

Lone

کاربر سایت
Oct 30, 2011
111
نام
reza
سلام
من اینجا گیرم یه معما هستش از این سنگ هایی که می چرخن سه تا عکس مار- عقاب- ماهی داره چهار تا ازین سنگ ها هستش

این عکسش
TESV-2012-03-20-06-11-33-45.jpg

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
سلام
من اینجا گیرم یه معما هستش از این سنگ هایی که می چرخن سه تا عکس مار- عقاب- ماهی داره چهار تا ازین سنگ ها هستش

این عکسش
TESV-2012-03-20-06-11-33-45.jpg
اسم ماموریت چی‌ هست؟ عکس هم اصلا واضح نیست، اگه همونی هست که یه اتاق سمت چپ یکی‌ دیگه سمت راست هست، به هر کدوم از اتاق‌ها بری دو تا از اون مجسمه‌ها هست،ترتیب اونارو حفظ کن بعدا بیا مجسمه‌های اون طرف رو درست کن. مثلا برو اتاق سمت چپ ترتیب رو حفظ کن بیا بیرون مجسمه‌های سمت چپ رو درست کن. البته اگه اون معما هست. اسم ماموریت رو بگو :D

mison

کاربر سایت
Feb 17, 2012
178
نام
امیرعلی
اقا لطفا به ما هم چند ماموریت بگو تا بریم

---------- نوشته در 09:10 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:09 PM ارسال شده بود ----------

اقا راستی جواب این هم نفهمیدم
چی کار کنم از کجا اسم اون ماموریت رو ببینم

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
اقا لطفا به ما هم چند ماموریت بگو تا بریم

---------- نوشته در 09:10 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:09 PM ارسال شده بود ----------

اقا راستی جواب این هم نفهمیدم
ماموریت گفتنی نیست،باید خودت بگردی پیدا کنی‌.چون من نمیدونم کدوم ماموریت هارو رفتی‌.
در مورد سوال دوم هم بگم که پوشه j؟ منظورت همونquestlog هست که با فشار دادن دکمه j میاد؟خوب ماموریت جدید فقط موقع‌ای اضافی می‌شه که ماموریت کامل بگیری، یا همونای که نوشته‌های بزرگ میان بالا صفحه، اونایی‌ که ریز می‌نویسن می‌رن به گزینه آخر صفحه j یا همونmisc quests. ماموریت‌های کوچیک هستن اونا.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر