راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

Sadeghianpoor

کاربر سایت
Jul 25, 2017
8
با سلام.
من داخل بازی لول هشت هستم ولی دیگه دشمن ها رو بسختی میتونم بزنم.میخوام اسلحه رو آپگرید کنم ولی بلد نیستم.
اگه زحمتی نیس کسی میتونه کامل درباره سیستم آپگرید اسلحه و زره داخل بازی توضیح بده؟
مثلا درباره نحوه ی گرفتن Skill ش یا نحوه ی گرفتن Perk اون Skill.
ممنون میشم یکی پاسخ بده.

connor79

کاربر سایت
May 2, 2014
104
نام
محمدرضا
Fireball کتابشو از کجا بخرم
جادوگرا دارن

با سلام.
من داخل بازی لول هشت هستم ولی دیگه دشمن ها رو بسختی میتونم بزنم.میخوام اسلحه رو آپگرید کنم ولی بلد نیستم.
اگه زحمتی نیس کسی میتونه کامل درباره سیستم آپگرید اسلحه و زره داخل بازی توضیح بده؟
مثلا درباره نحوه ی گرفتن Skill ش یا نحوه ی گرفتن Perk اون Skill.
ممنون میشم یکی پاسخ بده.
فعلا اسلحه رو عوض کن. (هر اسلحه رو یکی دوبار فقط میشه آپگرید کرد.)
Perk های Smithing رو بگیر.

• Like
Reactions: Sadeghianpoor

connor79

کاربر سایت
May 2, 2014
104
نام
محمدرضا
چطوری میشه Perk این Skill رو گرفت؟
ممنون میشم اینم پاسخ بدی
اول باید سطح Smithing رو ببری بالا (Iron Dagger بساز یا از آهنگرا یاد بگیر) وقتی لولت رفت بالا Perk هاشو بگیر. (از سمت راست شروع کن)

• Like
Reactions: Sadeghianpoor

Sadeghianpoor

کاربر سایت
Jul 25, 2017
8
یه سوال:)
اگر اشتباه نکنم داخل اسکایریم ۱۸ تا اسکیل داریم که هر اسکیل هم از چند قسمت تشکیل شده(همون ستاره ها) که هر کدوم قابلیت های همون اسکیل رو میده بهت و برای آنلاک کردنشون(جدای از بدست آوردن لول هر کدومشون)نیاز به Perk هست.
حالا سوال اینجاست که این Perk ها فقط از Level Up بدست میاد یا از راه های دیگه ای هم میشه؟؟؟ :-/
(چون اگه فقط از طریق Level Up بدست بیاد نمیتونیم همه ی قابلیت اکثر اسکیل ها رو بدست بیاریم.)
دومین سوالم هم اینه که چه جا هایی به غیر از خونه شخصی chest مطمعن هست که آیتم ها رو توش ذخیره کرد؟

آخرین ویرایش:

teodik mano

کاربر سایت
Jul 7, 2018
10
یه سوال:)
اگر اشتباه نکنم داخل اسکایریم ۱۸ تا اسکیل داریم که هر اسکیل هم از چند قسمت تشکیل شده(همون ستاره ها) که هر کدوم قابلیت های همون اسکیل رو میده بهت و برای آنلاک کردنشون(جدای از بدست آوردن لول هر کدومشون)نیاز به Perk هست.
حالا سوال اینجاست که این Perk ها فقط از Level Up بدست میاد یا از راه های دیگه ای هم میشه؟؟؟ :-/
(چون اگه فقط از طریق Level Up بدست بیاد نمیتونیم همه ی قابلیت اکثر اسکیل ها رو بدست بیاریم.)
دومین سوالم هم اینه که چه جا هایی به غیر از خونه شخصی chest مطمعن هست که آیتم ها رو توش ذخیره کرد؟
دوست عزیز شما میتونی با انجام فعالیت در ارتباط با هر کدوم از سکیل ها پرک مربوط به اون رو بگیری

برای مثال برای جمع کردن پرک smithing باید اهنگری کنی

a_c 80

کاربر سایت
Jul 6, 2018
20
ببخشید من توی مرحله گیر کردم یجاس میره پیش یه جادوگر یه shot یاد میگیره بعدش میره پیش یه اژدها یه shot دیگ یاد میگیره ک میشه دو تا بعدش میره تو یه مکانی روی نقشه علامت زدس ولی وقتی رو اون نقطه ایی ک علامت زده میرسی هیچی نمیشه skyrim 2018-07-21 16-03-58-638.jpg skyrim 2018-07-21 16-01-16-813.jpg اینم عکساش از دو تا shot هم استفاده کردم رو همه چی فایده نداره

teodik mano

کاربر سایت
Jul 7, 2018
10
ببخشید من توی مرحله گیر کردم یجاس میره پیش یه جادوگر یه shot یاد میگیره بعدش میره پیش یه اژدها یه shot دیگ یاد میگیره ک میشه دو تا بعدش میره تو یه مکانی روی نقشه علامت زدس ولی وقتی رو اون نقطه ایی ک علامت زده میرسی هیچی نمیشه View attachment 90659 View attachment 90660اینم عکساش از دو تا shot هم استفاده کردم رو همه چی فایده نداره
این علامت روی یکی از دشمنا (جن) هایه که اونجا کشتی باید یه وسیله ای رو ازش ور داری بعد بهت میگه بری پیش همون ادمی که اونجاست و....

a_c 80

کاربر سایت
Jul 6, 2018
20
ببخشید کسی بلده چطور باید aduin رو کشت (همون اژدهایی ک اول بازی جونمونو موقع اعدام نجات داد یا باعث نجات شد)هرچی میزنم جونش کم نمیشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر