راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

pouyanjon

کاربر سایت
May 19, 2012
110
نام
پویان
تو کوئست at the summit of apocrypha اونجا که میری معبد میراک کوئست میگه defeat miraak اون یارو سه با خودشو با روحه اژدها احیا میکنه بعد که میزنم یارو رو میکشم غیب میشه و رو نوار compass یه نقطه رو وسط معبد و مقداری زیر زمین نشون میده و کوئست تکمیل نمیشه و miraak با تمام پرروئی با اینکه نمیبینمش داره رجز میخونه=))
دیگه داغون شدم همه جادو ها و سلاح ها و ... رو امتحان کردم.با tcl رفتم زیر زمین دیدم همون جاست ولی نمیتونم هیچ کاری کنم . کوءست گیر کرده.تو سایت های اجنبی نوشته باید با سلاح کم جون و آروم آروم بکشیش و حدود 20 دقیقه مبارزه رو لفطش بدم ولی من 40 دقیقه لفطش میدم باز جواب نمیده. دیگه داغونم کرده . اینم جواب نمیده setstage dlc2mq06 550 . تورو خدا به دادم برسید:((:((:((

فهمیدم باید چیکار کنی.:d

برای من کار کردo:-)

زمانی miraak غیب میشه tcl بزن برو به دور دست اونجایی که با کتاب ها اومدی اینجا قبل از سوار شدن روی اژدها برو تو کتاب و دوباره با tcl برگرد به جایی که miraak هست .بعد که میرسی اونجا miraak شروع به حرف زدن میکنه و......

خیلی ها تو این کوئست at the summit of apocrypha مشکل داشتن

آخر موفق شدم Dragonborn رو pc تموم کنم(باگهاش منو گشت)

کوئست اگه بازهم درست نشد اینم سیو قسمت آخر Download

آخرین ویرایش:

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
مرحله ی اول دیگه
فکر کنم اسمش unbound بوده.

من به همه ی مراحل فکر کردم به جز این قسمت

بعد از این که Ralof دست های شما رو باز کرد ، جسدی که کنار افتاده رو جستجو کنید و لباسش و اسلحه اش رو بردارید و به تن کنید

yasidevil

کاربر سایت
Jan 17, 2012
24
اصلا دست های من بسته نیست.
ببینید بعد از این که اژدها میاد و از اعدام شدن من جلوگیری می کنه و میرم بالای یه برج و می پرم پایین و میرم دنبال یک نفر.
یه خورده که دنبالش کردم می رسیدم به یه ساختمون که همونی که دنبالش بودم بهم میگه برو تو منم میرم توی ساختمون و صفحه سیاه میشه (انگار که این مرحله تموم شده)
بعد که تصویر میاد من داخل یه اتاقم که چند تا تخت و ۲ تا شمشیر داره و ۲ در که هر ۲ قفلن.
بعد این یارمون هم هست که اون میره جلوی یکی از درها وایمیسته و بعد دیگه من نمی دونم چی کار کنم.
اگه لازمه بگید عکس بدم.

الان که می خواستم از بازی خارج بشم و سیو کردم دیدم اسم سیو رو این زده: Helgen Keep

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
عزیز بنده میدونم شما کجا هستید (این که صفحه سایه میشه احتمالا بازیتون مشکل داره البته فکر می کنم لودینگ بازی منظورتون باشه)

در کل جسدی اونجا هست که باید جستجو کنید و لباسش رو بردارید

آخرین ویرایش:

mosykardorost

کاربر سایت
Dec 27, 2012
33
فهمیدم باید چیکار کنی.:d

برای من کار کردo:-)

زمانی miraak غیب میشه tcl بزن برو به دور دست اونجایی که با کتاب ها اومدی اینجا قبل از سوار شدن روی اژدها برو تو کتاب و دوباره با tcl برگرد به جایی که miraak هست .بعد که میرسی اونجا miraak شروع به حرف زدن میکنه و......

خیلی ها تو این کوئست at the summit of apocrypha مشکل داشتن

آخر موفق شدم Dragonborn رو pc تموم کنم(باگهاش منو گشت)

کوئست اگه بازهم درست نشد اینم سیو قسمت آخر Download

:-o:-o:-o :excited::excited::excited::clap::clap::clap::ok::ok::ok::thanks::thanks::thanks:
عزیز نمیدونم چطور ازت تشکر کنم. زبونم بند اومده. با با تو دیگه کی هستی کارت خیلی درسته رفیق. عین باقلوا همه چی حل شد. ییییییییییییییییه دنننننننننننننننننیا ممنون.فقط یه سوال من تموم فرومای خارجیو زیرو رو کرده بودم شما چطوری این روش و کففففففش کردین
yahoo_13.gif
در هر صورت خیلی حال دادی رفیق
yahoo_8.gif

_عرفان_

کاربر سایت
Mar 16, 2012
490
ببینید بعد از این که اژدها میاد و از اعدام شدن من جلوگیری می کنه و میرم بالای یه برج و می پرم پایین و میرم دنبال یک نفر.
یه خورده که دنبالش کردم می رسیدم به یه ساختمون که همونی که دنبالش بودم بهم میگه برو تو منم میرم توی ساختمون و صفحه سیاه میشه (انگار که این مرحله تموم شده)
بعد که تصویر میاد من داخل یه اتاقم که چند تا تخت و ۲ تا شمشیر داره و ۲ در که هر ۲ قفلن.
بعد این یارمون هم هست که اون میره جلوی یکی از درها وایمیسته و بعد دیگه من نمی دونم چی کار کنم.
اگه لازمه بگید عکس بدم.

الان که می خواستم از بازی خارج بشم و سیو کردم دیدم اسم سیو رو این زده: Helgen Keep

این که صفخ سیاه میشه مشکل نیست.بلکه لودینگ بازیه که وقتی داخل یه مکان سر پوشیده میشی همیشه لودینگ میاد.
بابا همونجا یه نفر مرده رو زمین.برو روش دگمه مربوطه رو بزن بعد هم همه وسایلشو بردار.بعد هم بپوش.به همین راحتی.

---------- نوشته در 09:29 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:26 PM ارسال شده بود ----------

^عرفان جان شما میدونی داری چی کار می کنی تو بازی عزیز
متوجه شدی کدوم مرحله ها اصلی اند و کدوم ها فرعی؟

بله.میدونم دارم چی کار میکنم و فرق ماموریت های اصلی و فرعی رو هم فهمیدم.الانم تو همون ماموریت ریش سفیدام.بعد از اینکه ریش سفیدا منو فرستادن تا با شاه 2 تا قصر صحبت کنیم میگه که برگرد باز پیش ریش سفیدا.تا اینجا که مشکلی نیست.مشکلم اژدها هاست.یکیشو به زور کشتم. 1 ساعت برا کشتنش وقت گذاشتم.الانم دومی اومده.برا اینم 1 ساعت وقت صرف کردم.همونجا سیو کردم.میترسم بازم تو راه اژدها بیاد.اه.دقیقا کشتنشون 1 ساعت طول میکشه.راستی damage سلاح ام 39 هه!:d

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
اگه لازمه بگید عکس بدم.

دوست عزیز شما وارد ساختمون که میشید اون صفحه ی سیاه برای لودینگ فضای داخل ساختمون هست
بعدش که وارد شدید یه جسد میبینید که با زدن دکمه ی A (در ایکس باکس) و x (در پلی استیشن) منوی دارایی های اون جنازه میاد رو صفحه
شما میتونید چیزایی رو که میخواید بردارید و به جیبتون اضافه میشه
حالا با دکمه ی B (روی ایکسباکس) و O (روی پلی استیشن) یه منوی 4 تایی ظاهر میشه که سمت راست وسایل جیبتون قرار داره سمت چپ جادو هاتون بالا لیست مهارت ها و آپگرید ها و پایین هم نقشه ی جهان و منطقه ای که توش هستید
حالا میتونید به منوی وسایل جیبتون برید و لباس هایی که برداشتید بپوشید و اسلحه ها رو هم به دست بگیرید
با دکمه ی X (در ایکس باکس) و مربع (در پلی استیشن) اسلحه رو آکاده به کار کنید
اگه این پست تونست جواب سوال شما رو بده لطفا لایک کنید

PrinceashkaN

کاربر سایت
Dec 5, 2012
150
نام
AshkaN

yasidevil

کاربر سایت
Jan 17, 2012
24
چون ۳ نفر پاسخ داده بودن نقل قول نکردم.
برای من اصلا اون جسد نمیاد.
وقتی وارد اتاق میشم این طوریم:
15658318713617950156.jpg

کل اتاق رو هم زیر و رو کردم هیچ جسدی ندیدم.

آخرین ویرایش:

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
دوست عزیز عکست رو نمی تونم مشاهده کنم
اما حدس می زنم تصمیم گرفتید با Hadvar وارد قلعه بشید
در اینصورت در گوشه ی اتاق یک صندوقچه هست که باید داخل اونرو جستجو کنید

yasidevil

کاربر سایت
Jan 17, 2012
24
درسته.
احتمالا همینی هست که شما میگید.
خوب در این صورت چه طوری باید اون صندوق رو بررسی کنم؟ و بعد باید چی کار کنم؟

راستی عکس هم تصحیح شد.

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
عزیز نشانگر موقعی که روی جعبه قرار می گیره ، می تونید جعبه رو باز کنید و لوازم داخلش رو بردارید و بعد بپوشید
بعد هم Hadvar رو دنبال کنید فقط مواظب باشید جلوتر باید با چند نفر مبارزه کنید

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
درسته.
احتمالا همینی هست که شما میگید.
خوب در این صورت چه طوری باید اون صندوق رو بررسی کنم؟ و بعد باید چی کار کنم؟

راستی عکس هم تصحیح شد.
من که گفتم دیگه با دکمه ی ضربدر در پلی استیشن میتونید دکمه هارو فشار بدید صندوق ها و در هارو باز کنید جنازه هارو بگردید و ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر