راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,623
بخش بازی ها رو زیر و رو کردم تایپیک بازی رو پیدا نکردم سوالم رو اینجا میپرسم.
تو استیم من نسخه اوریجنال بازی رو دارم قبلا یه بار رفتم (کامل نه البته) الان هوس کردم دوباره بازی کنم.
این نسخه anniversary چیه دیگه ؟ برای mod باید این ورژن بگیریم ؟ با SE نمیشه رفت ؟
سوال بعدیم این هست به نظرتون نسخه SE رو روی استیم بگیرم یا بی خیال بشم کرکی بزنم بره ؟ یه کرمی افتاده تو جونم بخرم :D احساس میکنم خریدش بیخودی هست
پیشاپیش ممنون

ویرایش : راجب mod هم نکته ای هست بگید (این دفعه رو SE یا anniversary میخوام بزنم).
یه سری مودها هست برای anniversary جواب نمیده یه سریا هم هست جواب میده.یسری کانتنت اضافه داره.بنظرم بهترین حالت اینه کرکی SE بگیری تا خرخره هر مودی میخوای بزنی.

• Like
Reactions: XMohsen

♥aditore♥

کاربر سایت
Feb 13, 2012
426
نام
مسعود
بخش بازی ها رو زیر و رو کردم تایپیک بازی رو پیدا نکردم سوالم رو اینجا میپرسم.
تو استیم من نسخه اوریجنال بازی رو دارم قبلا یه بار رفتم (کامل نه البته) الان هوس کردم دوباره بازی کنم.
این نسخه anniversary چیه دیگه ؟ برای mod باید این ورژن بگیریم ؟ با SE نمیشه رفت ؟
سوال بعدیم این هست به نظرتون نسخه SE رو روی استیم بگیرم یا بی خیال بشم کرکی بزنم بره ؟ یه کرمی افتاده تو جونم بخرم :D احساس میکنم خریدش بیخودی هست
پیشاپیش ممنون

ویرایش : راجب mod هم نکته ای هست بگید (این دفعه رو SE یا anniversary میخوام بزنم).
واسه ماد SE کافیه. anniversary یه سری از creation mod ها باهاش هست که فکر کنم 50-60 تا بشن
یه سری مادم هستن که واسشون ae نیازه

• Like
Reactions: XMohsen

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر