راهنمایی برای خرید PS3

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
آقایون اگه در حال حاضر فقط حجم هاردهاشونه فرقشون پس این همه تفاوت قیمت واسه چیه؟؟؟

الان 40 گیگ فکر کنم 390 هست و 80 گیگ 540، خب 150 تومن اختلاف قیمت واسه 40 گیگ خیلی غیر منطقی هست، مطمئنید فرقهای دیگه نمیکنن؟
شما برای چی قیمت ایران رو در نظر میگیری؟
قیمت جهانیش به اینصورت نیست و اینقدر تفاوت نداره
شما میتونی 40 گیگ بخری که اینجا ارزونتره و بعدا هاردشو عوض کنی یه 250 گیگ یا هر چی دلت میخواد بگذاری!

آخرین ویرایش:

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
آقایون اگه در حال حاضر فقط حجم هاردهاشونه فرقشون پس این همه تفاوت قیمت واسه چیه؟؟؟

الان 40 گیگ فکر کنم 390 هست و 80 گیگ 540، خب 150 تومن اختلاف قیمت واسه 40 گیگ خیلی غیر منطقی هست، مطمئنید فرقهای دیگه نمیکنن؟
اقا عماد اینجا ایران چرا تعجب میکنی خب. قیمتا هرچی دلشون بکشه میدن ببین فقط اگه میخوای بگیری از پیام بگیر قیمتاش خوب ببین اون 80 چند میده اگه همین قیمت بود بدون اونور اب هم همینقدر اما فکر کنم قیمت 80 450 بود فکر کنم.
540 که خیلی ظلم خواستی بگیری همون 40 گیگش بگیر بهتره چون ارزونتر اگه خواستی بعد سر فرصت هاردش عوض کن;)
بعدشم خیالت راحت هیچ فرقی باهم ندارن. فرقشون با مدلای اولیه ps3 (60,20,80 تازه بهتر هم شده چون جای که من دادم لنز دستگاهم درست کردن گفت برد درایو 40 گیگا (کلا این مدل جدیدا) بهتر نسبت به قبلیا خرابی لنز توشون کمتر پس خیالت راحت

Deja Vu

کاربر سایت
Apr 15, 2007
545
نام
سعید
میشه یکی بگه قضیه ی ریفرش دیگه چیه ؟
کلا کنسول یا هر وسیله ای دیگه ای که میخری بعد خراب از آب در میاد و پسش میدی، درستش میکنن میدنش به یکی دیگه! به این کالا میگن ریفرش شده

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
من 40 گیگ رو 385تومن قیمت گرفتم بنظرتون خوبه این قیمت یا زیاده؟
تا 370 هم من تو جمهوری قیمت دارم اما کلا قیمتا تو همین رینجه!
در ضمن مبارکت باشه;)

naymz

کاربر سایت
Oct 7, 2007
217
نام
نیما
این 40 گیگ هایی که قیمت گرفتین 370-390 تومن
1 - جزو کدوم سری هاست ؟ یعنی جزو اگوست 2008 به بعده یا نه ؟
2 - ریجن اشون چیه ؟
3 - دسته هاشون sixasix یا dual-shock ?

ممنون

emad_chris

کاربر سایت
Jan 31, 2007
61
درود بر دوستان عزیز

آقا حالا که قضیه ی پلی 3 40 گیگ چینی قطعی شد، لطف بفرمایید بگید برای دسته های پلی 3 کدوم بهتره شُک دار یا بی شُک، با توجه به سنسور حرکت در این دسته ها میگم، آخه یه جا شنیدم شُک تو این دسته ها باعث قاطی کردن سنسور میشه، درسته؟؟؟؟

و در کل به نظر شما سنسور حال میده یا شک؟؟؟؟ ( منظورم اینه که کدوم یک ارزش داره که اون یکی رو فداش کنیم؟)

در چه بازیهایی سنسور قابل استفادست؟؟؟؟

در پلی 3 ای که من احیانا بخوام بگیرم دسته شُک دار توی جعبس یا بدون شُک؟

ممنون

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
شما PS3 میخوای بخری یا خونه ؟ من در عجبم!

دسته Dual Shock 3 همونطوری که از اسمش معلومه شُک داره و کمی (خیلی کم) سنگینتره
کجا شنیدی باعث قاطی کردن سنسورها میشه!!!
این شنیدم شنیدم گفتناتون منو کشته !
یکی میاد میگه شنیدم PS3 دو لنزه داره یکی میگه شنیدم چینی و ژاپنی فلان یکی میگه شنیدم .....
دیوانه کردید مارو!
من یک DS3 دارم و یک Sixaxis (sixaxis فقط شُک نداره) هیچ کدوم مشکلی ندارن
بیشتر بازیهای جدید Dual Shock 3 رو ساپورت میکنن

emad_chris

کاربر سایت
Jan 31, 2007
61
شما PS3 میخوای بخری یا خونه ؟ من در عجبم!

ببین دوست عزیز من قبلا در تاپیک گرن توریسم خدمتت عرض کردم که من برای پولی که پرداخت میکنم دوست دارم بهترین جنس رو تحویل بگیرم... و این تاپیک هم راهنمایی برای خرید پلی 3 هست، پس لطفا اگر اطلاعات پاسخ گفتن به یه سوال رو داری، اطلاعاتت رو دوستانه در اختیار دیگران بزار، نه با مسخره کردن.

خب اگر همه اطلاعاتشون تکمیل بود که این تاپیک مهم نمیشد، و 3000 تا پست توش نبود، پس لطفا اطلاعاتتون رو بدون احساس برتری و بزرگی و با حس دوستانه در اختیار دیگران قرار بدید.

ممنون

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
آها شما همون بنده خدایی بودی که تو تاپیک GT5 Prologue هم گیر داده بودی به یه بازی 30 تومانی و بحث پول و خیانت شدن در حقت رو وسط کشیده بودی! ضمنا من احساس برتری و هر چیزی که فکرشو میکنی، نمیکنم. شما همه حرفات رو از خودت درمیاری و فرضیه سازی میکنی! از کاه کوه میسازی برای همینه که گفتم میخوای PS3 بخری یا خونه ! به هر حال اینقدر وسواس و ایرادی گیری خوب نیست .....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر