راهنمایی برای خرید موبایل

داری منو وسوسه میکنی یه 15 بگیرما :D ببین من میتونم بدون نت یجوری سر کنم تهش یه مودمه ولی بدون انتن برام سخته با توجه به کارم
ببین من کلا پیشنهاد نمیکنم به عنوان تک گوشی بگیری، چون بالاخره هیچی معلوم نیست یه روز بیدار میشی میبینی رو 3G هم دیگه آنتن نداری. یا مثلا همین الان هم بعضی شبا از 1-12 شب تا 8 صبح انتن میپره واسه همراه اول.
در حد یه گوشی 6-5 تومنی هم شده در کنارش داشته باشی شرط عقله :D

در کل من پیشنهاد میکنم بگیری تقریبا هیچ مشکلی نداره، صفحه عالی، دوربین عالی، باتری عالی، خوش دست و... ولی میگم که یه گوشی دیگه هم داشته باش :D

• Love
Reactions: HIGH VOLTAGE
اقا s24 و S24+ چرا ناموجود شدن؟
اصلا هیچ جا پیدا نمیشن
بهتر که ناموجوده ! :D

اصلا نمیتونم درک کنم چرا یکی باید S24 یا +S24 بخره. قیمتشون که تقریبا برابر با Ultra از اونور چیپست آشغال Exynos رو دارن. تازه رم 24 هم 8ـه
خلاصه اینکه حتی S23 Ultra هم گزینه بهتر و ارزون تریه.

البته Alldigitall موجود داره.

S24
+S24

برای درک عمق فاجعه exynos این دوتا ویدیو رو پیشنهاد میدم
1
2

آخرین ویرایش:
بهتر که ناموجوده ! :D

اصلا نمیتونم درک کنم چرا یکی باید S24 یا +S24 بخره. قیمتشون که تقریبا برابر با Ultra از اونور چیپست آشغال Exynos رو دارن. تازه رم 24 هم 8ـه
خلاصه اینکه حتی S23 Ultra هم گزینه بهتر و ارزون تریه.

البته Alldigitall موجود داره.

S24
+S24

برای درک عمق فاجعه exynos این دوتا ویدیو رو پیشنهاد میدم
1
2

حق میگی ولی چرا 58 میدن؟باید 40-45 باشه اصلا درک نمیکنم
58-60 اصلا ارزش نداره
هم قیمت الترا شده ولی 450 دلار ارزونتره

حق میگی ولی چرا 58 میدن؟باید 40-45 باشه اصلا درک نمیکنم
58-60 اصلا ارزش نداره
هم قیمت الترا شده ولی 450 دلار ارزونتره
والا دقیقا نمیدونم داستان قیمت های گوشی های سامسونگ چطوریه تو ایران زیاد دنبال منطق نباید باشیم.
الان چرا قیمت S24 Ultraـی 1300 دلاری با هزینه رجیستر 61-62 تومنه؟ به همون دلیل(بی دلیلی) هم S24 و+S24 الکی گرونه

والا دقیقا نمیدونم داستان قیمت های گوشی های سامسونگ چطوریه تو ایران زیاد دنبال منطق نباید باشیم.
الان چرا قیمت S24 Ultraـی 1300 دلاری با هزینه رجیستر 61-62 تومنه؟ به همون دلیل(بی دلیلی) هم S24 و+S24 الکی گرونه
رنگ سبز الترا رو از کجا میتونم پیدا کنم؟ جزو رنگای Online Exclusive هست

رنگ سبز الترا رو از کجا میتونم پیدا کنم؟ جزو رنگای Online Exclusive هست
هیچ جا ندیدم رنگای Online رو داشته باشه از بازار موبایل هم خبری ندارم اگه جایی داشته باشه قطعا خیلی گرون تر میده، حتی سایت سامسونگ امریکا و لهستان رو هم چک کردم امریکا سبز موجود نداشت. لهستان کلا رنگ های آنلاین رو نداشت.
پارسال یادمه 5-6 ماه بعد از عرضه S23 Ultra چنتا رنگ آنلاین رو اورده بودن بعضی سایتا و طبیعتا گرون تر میفروختن. اگه مثل اون پیش بره شاید چند ماه دیگه رنگ سبز رو پیدا کنی رو سایتا.

• Like
Reactions: |PREDATOR|
دوستان بین این دوتا کدوم بهتره oneplus ace pro یا xiaomi 13t
دوربین کلا برام مهم نیست گیم هم با گوشی اصلا نمیزنم صرفا برای استفاده معمولی میخوام
اگرم اینا خوب نیستن تا 33 تومن ی چیزی ک اوکیه پیشنهاد بدین لطفا
ممنون

دوربین کلا برام مهم نیست گیم هم با گوشی اصلا نمیزنم صرفا برای استفاده معمولی میخوام
ممنون
13t رو من چند جایی خوندم متاسفانه مشکل پریدن انتن داره و شرکت های گارانتی کننده هم زیر نمیرن! که مشکل داره
اگه قصد خریدش رو داشتید این مورد رو تو فاکتور اگه نوشتن و ضمانت دادن بخرید.

• Like
Reactions: Ecthelion and Kaiki
بچها این قضیه لاک بودن شبکه گوشی های ریلمی چیه ؟
این گوشی Realme GT 6T چشممو گرفته اینجوری هم که مشخصه رامش گلوباله برای هند عرضه شده البته نمیدونم مختص هند یا اول اونجا عرضه شده میخوام ببینم مشکل انتن دهی و اپدیت اینا نداره ؟

بچها این قضیه لاک بودن شبکه گوشی های ریلمی چیه ؟
این گوشی Realme GT 6T چشممو گرفته اینجوری هم که مشخصه رامش گلوباله برای هند عرضه شده البته نمیدونم مختص هند یا اول اونجا عرضه شده میخوام ببینم مشکل انتن دهی و اپدیت اینا نداره ؟

یعنی فقط مختص چین و با سیم کارت چینی انتن میده.
یجور قفل شبکه منطقه ای هست.
بهترینش که gt5 pro بود لامصب، با اون قیمت مفتش کلی امکانات داره.

رم غیر از چین باشه مشکلی نداره برای استفاده فقط رم چین قفله.

• Like
Reactions: Ecthelion
ممنون
این همه هزینه برای استفاده معمولی!
بنظرم کلا بیا تو رنج ۲۰ تومن کارتو راه میندازن
ناتینگ هم گوشی خوبیه نگاه بنداز بهش 🙌

• Like
Reactions: Ecthelion and Kaiki
یعنی فقط مختص چین و با سیم کارت چینی انتن میده.
یجور قفل شبکه منطقه ای هست.
بهترینش که gt5 pro بود لامصب، با اون قیمت مفتش کلی امکانات داره.

رم غیر از چین باشه مشکلی نداره برای استفاده فقط رم چین قفله.
کلا گوشیهاش خیلی خوبن امکانات خوب و قیمت مناسب
خب پس نباید مشکلی باشه اینجوری که میگی چون تو عکسهاش همه اپ های گوگل پیش فرض نصبه مشخصه رامش چین نیس من گفتم شاید شاید شبکه های هند هم یه فرقی داشته باشن
بزن کلیپهاشو ببین تو یوتوب

دوستان مثه اینکه زمزمه هایی هست که ممنوعیت واردات آیفون برداشته بشه.
سود بازرگانی ۹۶ درصد تعیین شد؛ ممنوعیت واردات آیفون در آستانه لغو

به گزارش دیجیاتو، «محمد مخبر»، رئیس قوه مجریه، یکم خرداد ماه، مصوبه هیئت وزیران در خصوص اصلاح تعرفه واردات کالاها را ابلاغ کرده است که در بخشی از آن احتمال رفع ممنوعیت واردات آیفون مطرح شده است.

در ردیف ۲۲۶ فهرست اصلاحات تعرفه‌ای سال ۱۴۰۳،‌ سود بازرگانی گوشی‌های اپل،‌ در صورت لغو ممنوعیت، ۹۶ درصد تعیین شده است. در این بخش آمده است: «با توجه ممنوعیت واردات تلفن همراه هوشمند با نشان تجاری اپل، در صورت لغو ممنوعیت آن در آینده توسط مراجع ذی‌صلاح، سود بازرگانی آن به میزان ۹۶ درصد پیش‌بینی خواهد شد.» بنابراین به نظر می‌رسد احتمال رفع ممنوعیت واردات آیفون در سال جاری وجود دارد.

Screenshot-2024-05-25-143157.jpg.webp

همچنین در ردیف ۲۲۵ این مصوبه، سود بازرگانی گوشی‌های هوشمند کمتر از ۱۵۰ دلار، ۶ درصد و بالای ۶۰۰ دلار، ۲۸ درصد تعیین شده است.

اگه درست متوجه شده باشم اگه لغو بشه 96 درصد میخوان بکشن رو قیمت گوشی و بزنن به جیب مبارکشون.
یعنی گوشی که الان 75-76 تومنه میشه تقریبا 150-160 تومن.
نمیدونم همینطوری رجیستر نشه بهتره یا یه گوشی واسه خودت بگیری یه گوشی هم واسه دولت محترم :D

------------
البته اینجا نوشته %130 افزایش پیدا میکنه، پرتقال فروش رو پیدا کنید حالا :D
photo_2024-05-26_02-57-18.jpg

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or