راهنمایی برای خرید موبایل

آره کلا مشکل اش دوربینش هست.
نه تا جایی که میدونم براش 6 میاد، شما جایی خوندی گفته نمیاد؟
تو همه گوشیاش،هر کدوم با هر اندرویدی عرضه شدن هنوزم همون نسخه رو دارن،بعید‌ میدونم 6 بیاد،
الان رابط کاربری miui 8 هم اومده ولی اندرویدش 5.1

رابط کاربری Miui 8 بر پایه نسخه 6 اندروید هست و اگه تو سایتش بری میبینید از ماه دیگه شروع میکنه به همه گوشی هاش آپدیت رو فرستادن! اونی که میگین 5.1 بوده اون تست هست و همیشه قبل از نسخه اصلی اینکارو میکنند.

از من می شنوید که گوشی هواوی رو یک میلیون اون موقع خریدم ،هیچ وقت جز سری اولیا نباشید.سری اولی کسانی هستن که گول این موضوع رو میخورن که یه گوشی چینی اومده بهتر از برندهای معروف با قیمت کمتر!
و این طوری میشه که برای همیشه در اندرویید ۴طلسم میشید.

عزیزانی که ردمی نوت سه پرو دارن
اون برچسبی که داخل کارتون گوشی هست گلسه یا از این ضد خش هاست!!؟
چون مثل گلس روون نیست و اثر انگشت هم زیاد روش میمونه:|

سلام.

تقاوت های بین A3 , A5 سامسونگ مدل های 2016 چیه ؟
زیاده.a5قویتره نمایشگر بزرگ تر و بهتری داره
باتری بهتر.سریعتر و..
ولی هر دوتا گرونن ارزش خرید ندارن
A 5فک کنم الان1تومن صدتومن بذاری روش میشهg4ال جی گرفت که بجز باتری و جنس بدنه از هر نظر بهتره
ولی از بین این دوتاکه گفتی a 5بهتره گوشی خوبیه
باتری عالی.دوربین عالی.نمایشگر و طراحی و جنس بدنه عالی سخت افزارش متوسط درحد ردمی3که قیمتش500تومنه:دی
بیخیالa3شو

• Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o
از من می شنوید که گوشی هواوی رو یک میلیون اون موقع خریدم ،هیچ وقت جز سری اولیا نباشید.سری اولی کسانی هستن که گول این موضوع رو میخورن که یه گوشی چینی اومده بهتر از برندهای معروف با قیمت کمتر!
و این طوری میشه که برای همیشه در اندرویید ۴طلسم میشید.
هواوی پشتیبانی جالبی نداره
ولیhonorکه هواوی برا رقابت با xiaomiزده به نسبت خود هواوی هم قیمت پایین تری داره هم سخت افزار و امکانات بهتر و پشتیبانی خیلی بهتره

زیاده.a5قویتره نمایشگر بزرگ تر و بهتری داره
باتری بهتر.سریعتر و..
ولی هر دوتا گرونن ارزش خرید ندارن
A 5فک کنم الان1تومن صدتومن بذاری روش میشهg4ال جی گرفت که بجز باتری و جنس بدنه از هر نظر بهتره
ولی از بین این دوتاکه گفتی a 5بهتره گوشی خوبیه
باتری عالی.دوربین عالی.نمایشگر و طراحی و جنس بدنه عالی سخت افزارش متوسط درحد ردمی3که قیمتش500تومنه:D
بیخیالa3شو
برادرم A5 داره. من گقتم برای اینکه مثل اون نشه A3 بگیرم، اما هم از نظر صفحه نمایش هم از نظر دوربین اون خیلی بهتره.

غیرسامسونگ سمت چیز دیگه ای نمیرم :D خانوادتا اراده ی خاصی به سامسونگ داریم.

@u_2
راستی چرا A3 نگیرم ؟

آخرین ویرایش:
سلام
بچه ها کسی HTC 10 خریده؟ میشه یه بررسی ازش بکنه از همه چیش مخصوصا رابط کاربریش که شبیه اندروید خام شده راحت هست یا نه؟
من الان M8 دارم ولی دیگه اینو 2 ساله دارم میخوام عوض کنم موندم برم ایفون 6S بگیرم یا HTC 10 ولی ترسم از اچ تی سی اینکه شبیه اندروید خام شده به دلم نشینه!
نظر شماها چیه؟
دمتون گرم

سلام
بچه ها کسی HTC 10 خریده؟ میشه یه بررسی ازش بکنه از همه چیش مخصوصا رابط کاربریش که شبیه اندروید خام شده راحت هست یا نه؟
من الان M8 دارم ولی دیگه اینو 2 ساله دارم میخوام عوض کنم موندم برم ایفون 6S بگیرم یا HTC 10 ولی ترسم از اچ تی سی اینکه شبیه اندروید خام شده به دلم نشینه!
نظر شماها چیه؟
دمتون گرم
سنس یکی از بهتریناست مخصوصا تو سرعت
۱۰ هم خیلی عالیه ۶ پی و اس ۷ اج هم خوبن

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

سلام
نظر شماها چیه؟
دمتون گرم
رابط کاربری سنس به غیر از یک سری از قسمت هاش همون سنس قبلیه و تفاوت خاصی نکرده
البته من خودم ندارم منتها از بررسی هایی که ازش دیدم غیر از منوی تنظیمات و نوتیفکیشن سنتر که شبیه اندروید خام شدن مابقی چیزاش همون سنس دوست داشتنیه
یک سری برنامه های پیش فرض htc حذف شدم مثل گالری که اونا رو هم اگه خودت خواستی میتونی از google play دانلود کنی

برادرم A5 داره. من گقتم برای اینکه مثل اون نشه A3 بگیرم، اما هم از نظر صفحه نمایش هم از نظر دوربین اون خیلی بهتره.

غیرسامسونگ سمت چیز دیگه ای نمیرم :D خانوادتا اراده ی خاصی به سامسونگ داریم.

@u_2
راستی چرا A3 نگیرم ؟
چون قیمتش بالاست الان فک کنم750باشه
گوشیه خوبیه با کیفیت و جمع و جور.ولی قیمتش بایدزیر600یا حتی کمتر باشه
الان همه گوشی های سامسونگ.دوربین باتری نمایشگر عالی دارن ولی نسبت به قیمت سخت افزارشون ضعیف مثل رم و پردازنده و سنسور و..

• Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or