راهنمایی برای خرید موبایل

بابک باهاش فیلم میبینی بالا و پایین صفحه اون نوار سیاه هست ؟
کیفیت تصویر برای فیلم دیدن چجوریه؟
میگن کثیف میشه .. تا چه حد هست؟
کیفیت دکمه قفل و صدا بد هست؟
کابل otg میخوره که بتونیم فلش یا هارد وصل کنیم؟
آره متاسفانه اون نوار هست کیفیت خیلی خوبه و راضی کننده.با بلندگوی اچ تی سی دیگه محشره فیلم دیدن.کثیف منظورت چیه اما نه زیاد کثیف نمیشه.جنس دکمه ها یکم بده اما راحت میشه باهاش کار کرد

آره متاسفانه اون نوار هست کیفیت خیلی خوبه و راضی کننده.با بلندگوی اچ تی سی دیگه محشره فیلم دیدن.کثیف منظورت چیه اما نه زیاد کثیف نمیشه.جنس دکمه ها یکم بده اما راحت میشه باهاش کار کرد
جای کثیفی دست و اثر انگشت منظورم هست که توی نقد خوندم میگفت زیا میمونه
بعد کابل otg هم امتحان کن ببین کار میکنه یا نه
مرسی
..........

سلام دوستان یکی از اقوامم می خواد یه فبلت یا تبلت بگیره گزینه هاشم نوت 4 / نکسوس6/نکسوس9 و ایپد ایر 2 هست بودجه هم نزدیک 2600000 داره اولویت هاشم سبکی و روانی سیستم سخت افزار قوی حداقل برای دوسه سال کیفیت دوربین خوب استفاده برای وبگردی و تماس تلفنی باطری خوب هر روز می خواد حدود 2 ساعت با دستگاه بازی کنه
تماشای فیلم بخوص خیلی سینمایی نگاه می کنه صفحه نمایش با کیفیت محدود نبودن (میشه ایپد ایر 2 رو جیلبریک کرد یا نه؟) کدوم رو پیشنهاد میدید اگه گزینه ی دیگری هم هست بیان کنید لطفا
یک سوال دیگه باتوجه به اینکه بازی می کنه ios براش بهتره یا اندروید

سلام دوستان یکی از اقوامم می خواد یه فبلت یا تبلت بگیره گزینه هاشم نوت 4 / نکسوس6/نکسوس9 و ایپد ایر 2 هست بودجه هم نزدیک 2600000 داره اولویت هاشم سبکی و روانی سیستم سخت افزار قوی حداقل برای دوسه سال کیفیت دوربین خوب استفاده برای وبگردی و تماس تلفنی باطری خوب هر روز می خواد حدود 2 ساعت با دستگاه بازی کنه
تماشای فیلم بخوص خیلی سینمایی نگاه می کنه صفحه نمایش با کیفیت محدود نبودن (میشه ایپد ایر 2 رو جیلبریک کرد یا نه؟) کدوم رو پیشنهاد میدید اگه گزینه ی دیگری هم هست بیان کنید لطفا
یک سوال دیگه باتوجه به اینکه بازی می کنه ios براش بهتره یا اندروید
اول باید تصمیمشو بگیره و تکلیفشو مشخص کنه که تیلت میخواد یا فبلت چون اینا کاملا با هم فرق میکنن
تو تبلتا نکسوس 9 و ایر 2 جزو تاپ ترین تبلتای بازارن و مشکل خاصی ندارن و اینجا فقط میمونه بحث ios یا android...که برای بازی من سیستم عامل ios پیشنهاد میکنم(البته چک کن ببین جیل بریک ios 8 اومده یا نه چون ios بدون جیل مثل ماشین بی فرمونه:d)
در ضمن این دو تبلت جفتشون قابلیت مکالمه رو ندارن(در مورد نکسوس مطمئن نیستم شاید داشته باشه)
برای انتخاب بین نوت 4 و نکسوس 6 هم من نوت 4 رو پیشنهاد میکنم

اقا بالاخره مشخص نشده G3 ضد آب هست یا نه؟ تو یوتوب یسری ویدیو هست ازش.

الان من دو سه روزه خریدمش نمیدونم سرشو زیر آب کنم یا نه:d
من این گوشیو مهر کادو تولد گرفتم می‌تونم بهت بگم بهترین انتخابو کردی از اندروید ۵ لذت ببرین که اولین گوشی هست تو دنیا که براش اندروید ۵ اومد حتا زودتر از سری‌های نکسوس اولین گوشی هست که دارای قابلیت فوکوس لیزری هست حتا با سرعتی کمتر از پلک زدن چشم که واقعاً بی‌نظیر تو آپدیت جدید هم که مشکله باطری کامل برطرف شده ساپورت الجی هم که تو ایران عالی
راستش منم همون زمان تو یوتیوب دیده بودم فیلم که زیر آب گذاشتن تا ۲ساعت اما دلم نیومد زیر آب بگیرم
اما گوشیم همینجوری خیس شده اما تو عمق آب تاحالا نکردم پیشنهاد می‌کنم شما هم اینکار و نکنید!
۱۶ گرفتین یا ۳۲ ؟ چه رنگی‌ ؟ قاب فابریکتون روش for lg3 ؟

من 16 گیگ سفید گرفتم منظور از اون قاب فابریک هم متوجه نشدم یعنی چی! حالا اگر ضد اب باشه هم که نمیخواستم زیر آب ببرمش ولی خب تو هوای بارونی و ... راحتتر میشد کار کرد باهاش هرچند بعیده ضد اب باشه چون اون پورت شارژر و جک 3.5mm اصلا پوشیده نیست و راحت آب میره درونش.

من 16 گیگ سفید گرفتم منظور از اون قاب فابریک هم متوجه نشدم یعنی چی! حالا اگر ضد اب باشه هم که نمیخواستم زیر آب ببرمش ولی خب تو هوای بارونی و ... راحتتر میشد کار کرد باهاش هرچند بعیده ضد اب باشه چون اون پورت شارژر و جک 3.5mm اصلا پوشیده نیست و راحت آب میره درونش.
منظورم همون کیف quick circle case هست
چون ۲ مدل تو بازار هست می‌خواستم ببینم مال شما کدوم مدل همونی که توش نوشتهvoia ؟
من تو هوای بارونی‌ هم باهاش کار کردم به مشکلی‌ بر نخوردم ایکاش یمقدار بیشتر هزینه میکردین ۳۲ میگرفتید بجای ۱۶ اما به‌هرحال مبارکتون باشه ایشالا تو قرعه کشی‌ هم برنده شید یه bmw

آخرین ویرایش:
دوستان گوشیه عاالی تو رینج 1300 تومن چی پیشنهاد میکنید ؟

z2
آقا من برا M8 میخوام یدونه رم 32 کلاس 10 بگیرم چه مارکی خوبه؟
یه سوال دیگه اینکه فرمتشون فرق داره مثلا باید FAT32 بگیرم یا NTFS ؟
من مارک فیلیپس داشتم راضی بودم
فرمتش هم شما بوسیله کامپیوتر میتونی تغییر بدی و ربطی به موقع خریدن نداره

آقا من برا M8 میخوام یدونه رم 32 کلاس 10 بگیرم چه مارکی خوبه؟
یه سوال دیگه اینکه فرمتشون فرق داره مثلا باید FAT32 بگیرم یا NTFS ؟
سلیکون پاور بگیر ضمانت مادام العمر داره.
نمایندگیشم تو علائدین طبقه دومه.
حدوده 65 تومنه الان.

منظورم همون کیف quick circle case هست
چون ۲ مدل تو بازار هست می‌خواستم ببینم مال شما کدوم مدل همونی که توش نوشتهvoia ؟
من تو هوای بارونی‌ هم باهاش کار کردم به مشکلی‌ بر نخوردم ایکاش یمقدار بیشتر هزینه میکردین ۳۲ میگرفتید بجای ۱۶ اما به‌هرحال مبارکتون باشه ایشالا تو قرعه کشی‌ هم برنده شید یه bmw

آهان! کاورش همونیه که نوشته for G3

بعد یه کلاس بالاتری از 10 هم هست فکر کنم اسمش UHS-1 و UHS-3 هست اینا بهترن؟ یا همون کلاس 10؟! تو چنتا سایت مثل دیجی کالا خوندم که نوشته بودن کلاس UHS-1 و UHS-3 سرعتش از کلاس 10 تو ضبط فیلم و کار بیشتره.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or