راهنمایی برای خرید موبایل

نميدونم

كار كن تا هشدار بده بزن به شارژ 100 شد بكش

سعى كن نزنى البته فكر كنم اصلا پورتاشون بهم نخورن.

بازى سنگين مثل asphalt 8

خیلی ممنون دوست عزیز فقط دوتا سوال دیگه:

1.برچسب محافظ صفحه برای خش نیوفتادن نیازه یا گوریلا گلس خودش کفایت میکنه؟
2. اگه ازین مموری های قدیمی (کلاس 2یا3) توش بندازم مشکلی داره؟

آخرین ویرایش:
خیلی ممنون دوست عزیز فقط یه سوال دیگه: برچسب محافظ صفحه برای خش نیوفتادن نیازه یا گوریلا گلس خودش کفایت میکنه؟

اره باوو گوريلا گلس خيلى خفن اما اگه دوست داشته باشى ميتونى بزنى درضمن شرمنده اخر گفتم مباركت باشه دوست گل

نه مشكلى نداره اگه بخونه

دوستان سلام!

امشب یه دونه Galaxy S5 چهار هسته ای گرفتم. چنتا سوال:

1. این فینگرپرینتش چرا اینطوریه؟! از هر 10بار 9بارش قبول نمیکنه. غلق خاصی داره؟!
2. موقعی که گوشی روشن شد 50درصد شارژ داشت. استفاده کنم تا 0بشه؟ بعد چند ساعت باید بذارم توی شارژ بار اول؟ (از بس چیزای ضدونقیض در اینباره شنیدم گیج شدم.)
3. اگه شارژر Galaxy S II رو بش وصل کنم مشکلی داره؟ (لطفا اگه اطلاع دقیق دارید جواب بدید.)
4. چه بازی یا نرم افزاری روش نصب کنم تا ببینم داغ کردنش عادیه یا نه؟

تشکر از دوستی که جواب میده.
کلا اسکن انگشتش زیاد جالب هم نبود و دقیق عمل نمی کرد
اون برای باتری های قدیمی بود باتری های جدید نیاز به این کار ها نداره
شارژها همه از یک استاندارد استفاده می کنند و تفاوتی نداره از چه شارژی استفاده کنی
بازی مثل anomaly 2 , asphalt 8 , real footbal

- - -ویرایش - - -

خیلی ممنون دوست عزیز فقط دوتا سوال دیگه:

1.برچسب محافظ صفحه برای خش نیوفتادن نیازه یا گوریلا گلس خودش کفایت میکنه؟
2. اگه ازین مموری های قدیمی (کلاس 2یا3) توش بندازم مشکلی داره؟
برچسب محافظ یک تبلیغ دروغ فروشنده برای انداختن جنس به ملت هست ! خود گوریلا گلاس کافیه
اگر میخونه پس مشکلی نداره ولی سرعتش کم هست

دوستان بازی سنگین میخواین رو گوشی تست کنین فقط gta san andreas...لامصب رس پردازنده رو میکشه:d
یادش بخیر رو s4 هشت هسته ای بازی میکردم چون این سری مشکل داغ کردنم داشت تا آستانه ذوب شدن پیش میرفت:d

سلام بچه ها چطورید !؟ :d

میخواستم بدونم ارزش داره HTC M8 One رو بدم و یکم روش بزارم و Sony Z3 بگیرم ؟!
Z3 رو گذاشته 2/200 . :|
ولی تو دست خ خ خ خ خ خوشگوله . :-"

یه سری اطلاعات از Lumia 1030 جانشین 1020 اومده:

صفحه ی 5.8 اینجی با رزولوشن 2560 در 1440
پردازنده Snapdragon 805
دوربین 41 مگا پیکسلی به همراه دوربین جلوی 8.7 مگا پیکسلی
باتری 4300 میلی آمپری
به صورت پیش فرض به همراه Windows 10

به شخصه اگه این اطلاعات درست باشه سریعا 930م رو می فروشم و منتظر این هیولا می مونم. :d

به نظر من که نمیرزه..آخه z3 تغییر بزرگی نسبت به Z2 نکرده.بزار z4 یا m9 بگیر چند ماه دیگه

پردازنده Snapdragon 805
باتری 4300 میلی آمپری

به شخصه اگه این اطلاعات درست باشه سریعا 930م رو می فروشم و منتظر این هیولا می مونم. :d
عجب غولیه:-oالبته من بعید میدونم حداقل تا 2-1 سال آینده همچین گوشی معرفی بشه

آخرین ویرایش:
ال جی گفته از هفته اینده اپدیت اندروید 5 را برای g3 از کشور لهستان شروع میکنه و مسلما طولی میکشه به صورت سراسری منتشر کنه
خوبی این خبر این هست یکی از مزیت های اندروید 5 افزایش طول عمر شارژ باتری هست و از طرفی G3 هم باتری ضعیفتری نسبت به بقیه پرچمدار ها داشت
پس باید منتظر عملکرد بهتر باتری در این گوشی بود

اگر کار خاصی نیمخواید انجام بدید به هیچ عنوان ارزش نداره .. تفاوت سخت افزاری زیاد نیست و شما هم هیچ تفاوتی را برای کار های عادی نمیبینید و فقط پول اضافی میدید

آخرین ویرایش:
ماهایی که تو ایرانیم چه مشکلی برامون وجود داره که برنامه های بی حد و مرز ای او اس و نتونیم استفاده کنیم ؟ فقط از بنامه های بی حد و مرز اندروید میشه استفاده کرد تو ایران ؟

به خاطر این که اول شاید کسی نخواد گوشیشو جیل بریک کنه بعدم اگه بخواد از apple store خرید کنه با این ارزش ریال کمرش میشکنه:d

سلام به همگی ...

راستش من میخوام یه گوشی بگیرم . اولش نظرم این بود که 950 بدم یدونه s4 black edition بگیرم چون احساسم اینه که نسبت به پولش واقعا گوشیه خوبیه و میتونه نیاز هامو برطرف کنه (وبگردی - دیدن فیلم - گیم بازی نمیکنم)

یه نیم نگاهی هم دارم به گوشی هایی که دور بر 1200 تا 1300 قیمتشونه که اصولا 3 تا انتخاب برام بیشتر نمیمونه :

lg g2 که 1220 قیمت گرفتم
sony z2 و HTC E8 که دور و بر 1300 هستن این دوتا

یه مسئله ای که هست (با عرض معذرت از سامسونگ داران عزیز:)) این روزا دقت که میکنم میبینم سامسونگ تو دست خیلیا هست :d واسه همینم بیشتر نسبت به htc (مخصوصا) ترغیب شدم ...

به نظر شما اون اختلاف قیمت بین e8 و s4 (حدود 350) ارزش پرداختشو داره ؟؟؟ :-/ آیا افت قیمت e8 و ال جی و سونی ای که نوشتم در حد s4 خواهد بود ؟؟
یعنی طوری نشه که من بعد گرفتن e8 یهو این گوشی بیاد بشه 1 تومن !!؟!؟!

پیشاپیش ممنون بابت راهنماییاتون :bighug:

سلام به همگی ...

راستش من میخوام یه گوشی بگیرم . اولش نظرم این بود که 950 بدم یدونه s4 black edition بگیرم چون احساسم اینه که نسبت به پولش واقعا گوشیه خوبیه و میتونه نیاز هامو برطرف کنه (وبگردی - دیدن فیلم - گیم بازی نمیکنم)

یه نیم نگاهی هم دارم به گوشی هایی که دور بر 1200 تا 1300 قیمتشونه که اصولا 3 تا انتخاب برام بیشتر نمیمونه :

lg g2 که 1220 قیمت گرفتم

یه مسئله ای که هست (با عرض معذرت از سامسونگ داران عزیز:)) این روزا دقت که میکنم میبینم سامسونگ تو دست خیلیا هست :d واسه همینم بیشتر نسبت به htc (مخصوصا) ترغیب شدم ...

به نظر شما اون اختلاف قیمت بین e8 و s4 (حدود 350) ارزش پرداختشو داره ؟؟؟ :-/ آیا افت قیمت e8 و ال جی و سونی ای که نوشتم در حد s4 خواهد بود ؟؟

بنظرم بهترين گذينه جى 2

سلام به همگی ...

lg g2 که 1220 قیمت گرفتم

افت قیمت برای هر گوشی وجود دارد و شما بخوای این جوری حساب کنی اصلا نباید گوشی بخری
الان بهترین انتخاب g2 هست هم گوشی خوبی هست هم اندروید 5 حتما براش میاد

پردازنده Snapdragon 805
باتری 4300 میلی آمپری

باتریش منو بیشتر از همه چیز جذب کردش :))) ویندوز فون باتری خیلی خوبی داره حالا هم با این باتری یا خدا برای من خیلی خوبه

سلام به همگی ...

lg g2 که 1220 قیمت گرفتم

e8 گوشی خوبیه و تو خریدش جای بحثی نیست.
البته من جایی 1.300 ندیدم کف قیمتش 1.350 تومنه دقیق.
خوبیش اینه دوسیمش با هم فعاله.
اندروید 5 هم htc گفته واسه کل سری وان میاد.
البته من احتمال میدم دیزایر 816 هم بگیره.
در کل منم تا حدود زیادی باهات موافقم و جز سنس با هیچی حال نمیکنم تو اندرویدی ها.
راجب افت هم تو همه گوشی ها هست.
در مقایسه با g2 هم من باز e8 رو ور میدارم چه تو صفحه نمایش چه تو دوربین جلو و عقب و جلو چه رابط کاربری و اینکه رم میخور بودن e8 و به طور پیش فرض 4.4.2 اندروید روشه.
البته سلیقه و ظاهر هم خیلی مهمه که باید خودت ببینی با کودوم تو دست بیشتر حال میکنی.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or