راهنمایی برای خرید مانیتور LCD برای XBOX 360..با قیمتهای مناسب

pedram_sad

کاربر سایت
Apr 24, 2008
962
نام
pedram
خو در هر صورت من چیز خاصی توش نمیبینم که ارزش این همه پول رو داشته باشه:D
اینجا یه مطلبی از کنتراست نوشته بخونیدش جالبه...
http://www.aftab.ir/lifestyle/view/134083
اتفاقا من به تنها چیزی که راجع به این مدل به خصوص توجه نکرده بودم همین میزان contrast هیت
برای من مدلی با این سایز و دارای hdmi و wled از samsung مهم بود که رسید
باریک بودن فوق العاده شدید این مدل هم به علت external بودن منبع تغدیش که در حد یک انگشت slim شده هم واقعا خیره کننده و مفیده

حدودا 11 نفری هستیم که میشناسم و جمیعا قراره حمله بورزیم به فروشگاه بعد از 5 ماه صبر :biggrin1:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,802
نام
امین
به هر حال هر کس عقایدی داره:D ولی واسه من باریک بودن و led بودن زیاد مهم نیست! همین 2261 کنتراستش 50000 هست که خوبه و hdmi هم داره تازه full hd هم هست همین واسه من کافیه:D البته LG هست که شما خوشت نمیاد نمیدونم چرا :D

pedram_sad

کاربر سایت
Apr 24, 2008
962
نام
pedram
به هر حال هر کس عقایدی داره:D ولی واسه من باریک بودن و led بودن زیاد مهم نیست! همین 2261 کنتراستش 50000 هست که خوبه و hdmi هم داره تازه full hd هم هست همین واسه من کافیه:D البته LG هست که شما خوشت نمیاد نمیدونم چرا :D
نه بابا من کی هستم که از LG انتقاد کنم یا تعریف :D
همون طور که گفتی هر کس عقایدی داره و این همه انتخاب من و امثال منه که مطمنا بعد از چندین سال کار کردن با یک برند و مقایسه تخصصی و تست مدل های مشابه برند ها به اطمینان نسبت به یک برند رسیدیم

اون مدلی که شما خریدی هم بدون شک یکی از بهترین و پر فروشترین مدل های بازاره که عالی هم هست و کیفیت عالی هم داره

اما جدا از samsung نبودنش برای من بیشتر به خاطر سایز 21.5 و full hd بودنش هست
که چون قراره مونیتوری که می خرم برای pc هم استفاده بشه مشکل ساز میشه ( اینم سلیقه ایه هست اما برای من بوده چون این w2261vp رو تست کردم ) اما خوب 23 بودن درسته شاید خیلی فرق نکنه ولی باز بهتر از 21.5 هست تو full hd برای windows

وگرنه اگر صرف بازی بود مدت ها قبل همین w2261 رو خریده بودم یا p2250

شما هم مبارکت باشه اقا :love:

NiMAK2

کاربر سایت
Jan 14, 2008
496
من تو نمايشگاه امثال فناوري مالزي يه مدل مونيتور ديدم چند ماه پيش واقعا همه چيش تك بود واقعا عالي

Acer S243HLbmii

ACE-S243HL.1_LG.GIF

• Specification
    • Mfr Part Number: ET.FS3LP.001
    • Display Type: Wide-screen TFT LCD, w/ White LED Backlight
    • Display Area: 24"
    • Display Colors: 16.7 Million
    • Pixel Pitch: 0.277 mm
    • Brightness: 250 cd/m2
    • Dynamic Contrast Ratio: 8,000,000:1
    • Viewing Angle (H/V): 170° / 160°
    • Response Time: 2ms gray-to-gray
    • Max/Native Resolution: 1920 x 1080 @ 60Hz
    • Interface: Analog / Digital(2x HDMI with HDCP)
    • Horizontal Frequency: 30 ~ 80 KHz
    • Vertical Frequency: 55 ~ 75 Hz
    • Power Consumption: on- 17.15W, Off- 0.45W, Standby- 0.55W
    • Speakers: 1x 2W integrated speakers
    • Tilt: -5° ~ 15°
    • Color: Black
    • Dimensions (WxDxH): 425 x 192 x 569 mm
    • Weight: 9.5 lbs
ACE-S243HL.2_LG.GIF

میلادzax030

کاربر سایت
Jan 29, 2008
233
نام
milad
دوستان لطفا یه راهنمایی کنن...

من فردا میخوام این مانیتور
LG - 21.5" - W2261VP

رو بخرم فقط و فقط واسه Xbox360 و PS3 .....

برای گرفتن صدا و تصویر و غیره حتما این مانیتور باید به پشت کیس کامپیوتر وصل باشه یا منی که فقط و فقط برای 360 , ps3 میخوام لزومی نداره که به کیس کامپیوتر وصل باشه و همونطوری هم میشه ازش تصویر گرفت ؟

صدا رو هم میشه این باندهای معمولی کامپیوتر رو بهش وصل کرد و صدا رو دریافت کرد یا نه ؟

کلا تبدیلی چیزی نمیخواد بگیرم ؟

بهترین انتخاب تو رنج قیمت 250-260 با دارا بودن HDMI همینه دیگه ؟

زودتر لطفا کمک کنین ، فردا برم اینو بخرم به امید خدا:love:

ممنون.....

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,802
نام
امین
نه بابا من کی هستم که از LG انتقاد کنم یا تعریف :D
همون طور که گفتی هر کس عقایدی داره و این همه انتخاب من و امثال منه که مطمنا بعد از چندین سال کار کردن با یک برند و مقایسه تخصصی و تست مدل های مشابه برند ها به اطمینان نسبت به یک برند رسیدیم

اون مدلی که شما خریدی هم بدون شک یکی از بهترین و پر فروشترین مدل های بازاره که عالی هم هست و کیفیت عالی هم داره

اما جدا از samsung نبودنش برای من بیشتر به خاطر سایز 21.5 و full hd بودنش هست
که چون قراره مونیتوری که می خرم برای pc هم استفاده بشه مشکل ساز میشه ( اینم سلیقه ایه هست اما برای من بوده چون این w2261vp رو تست کردم ) اما خوب 23 بودن درسته شاید خیلی فرق نکنه ولی باز بهتر از 21.5 هست تو full hd برای windows

وگرنه اگر صرف بازی بود مدت ها قبل همین w2261 رو خریده بودم یا p2250

شما هم مبارکت باشه اقا :love:

سلام
یعنی کوچیکه واسه PC ؟؟! PC که FULL HD بودن زیاد مهم نیست :confused: البته 2261 هم FULL HD ـه!
این 21.5 و 23 فکر نکنم اون قدر تفاوت داشته باشه ها :D همین 21.5 داره چشمام رو میترکونه :cheesygri خدا رحم کنه بهت با 23 :D!! ولی فکر کنم قیمتش بیاد پایین و تفاوت قیمتش با 2261 زیاد نباشه ارزش خرید داره نه الان با این اختلاف!
اره واسه کنسول 2261 واقعا عالیه! راحت میشه 360 و PS3 رو بهش وصل کرد!
راستی یه زمانی میگفتن واسه 1080P باید بالای 40 اینچ داشته باشی تا چشمات بتونه تشخیص بده و اینا جریان این مانیتور ها چیه FULL HD ـه ؟!
اقا چاکریم ممنون:love:
دوستان لطفا یه راهنمایی کنن...

من فردا میخوام این مانیتور
LG - 21.5" - W2261VP

رو بخرم فقط و فقط واسه Xbox360 و PS3 .....

برای گرفتن صدا و تصویر و غیره حتما این مانیتور باید به پشت کیس کامپیوتر وصل باشه یا منی که فقط و فقط برای 360 , ps3 میخوام لزومی نداره که به کیس کامپیوتر وصل باشه و همونطوری هم میشه ازش تصویر گرفت ؟

صدا رو هم میشه این باندهای معمولی کامپیوتر رو بهش وصل کرد و صدا رو دریافت کرد یا نه ؟

کلا تبدیلی چیزی نمیخواد بگیرم ؟

بهترین انتخاب تو رنج قیمت 250-260 با دارا بودن HDMI همینه دیگه ؟

زودتر لطفا کمک کنین ، فردا برم اینو بخرم به امید خدا:love:

ممنون.....

من دیروز خریدم! یه تحقیق که کردم فهمیدم واسه کنسول باز ها 2261 انتخاب اوله!
این قیمت که گفتی زیاده یکم من 230 تومن خریدم....
برای وصل کردن کنسول ها که PS3 راحته چون HDMI داره و پورتش رو وصل میکنی واسه 360 هایی که HDMI داره هم همین طور! ولی من خودم کابل VGA دارم از قبل که با cRT بازی میکردم با اون وصل میکنم! یه تبدیل هست که بین پورتی که به کیس وصل میکنی و کابل VGA قرار میگیره و واسه صدا هم چون اسپیکرم پورتش سوزنی بود یه تبدیل هم واسه اون گرفتم...
این زرده همون تبدیل هست:
http://pic.leech.it/i/3c5ef/26e292f2cy1rv8.jpg
اینم تبدیل اسپیکر سوزنی:
http://pic.leech.it/i/d6b81/13bf075speaker.jpg
واسه وصل کردن کنسول اصلا به کیس کاری نداری!
+++++++

دوستان الان که من 360 ام لانچه و hdmi نداره بهترین راه همین کابل vga هست؟!

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
سلام داداش این کیت زرد رنگ چه اسمشه مبدل چی اسمشه ؟؟؟؟
ممنون
تبدیل 2 سر مادگی 15 pin !!!برای کابل مانیتور
بگو برای وصل کردن 2 تا کابل مانیتور CRt میخوام یارو خودش میفهمه(هواست باشه 15 پینش رو بگیریا-9 پینش هم هست که بدردت نمیخوره)!!!

djmoslemok

کاربر سایت
Aug 23, 2007
351
نام
مسلم
سلام
دوستان من10-9ماه پیش که مانیتورهای 16:9 نبود مجبورا T220p رو گرفتم و ازش تو PC خیلی راضیم چون تو پی سی COD آنلاین میزنم و تو پی سی هم گیم میکنم ولی تو ایکس باکس کیفیت جالبی ازش نمیبینم و یه جورایی کیفیتش (ساکه ) بده !
لازم به ذکره که ایکس باکس من پورت HDMI نداره ! و با کابل VGA وصلش میکنم !
حالا می خواستم ببینم اگه P22500 یا LG LCD W2261VP بگیرم کیفیتش درست میشه و شفاف میشه مثل تصویری که تو PC میده ؟
منظورم اینه که شفافیتی که تو رزولیشن 1920*1200 تو T220p با پی سی هست تو رز 1920*1080 تو ایکس باکس و 220p نیست !:(
چون من میدونم گرافیک ایکس باکس بالاست و در حدی هست که شفافیت پی سی رو بده !
اگه درست میشه 220p رو رد کنم بره یه 16:9 بگیرم دیگه !
حالا یا 2261 میگیرم یا 22500

اگه میشه چندتا عکس از تصویر 360 تو 22500 با کابل VGA بزارید ! تا ببینم چجوریاس !
ممنون میشم از تجربتون بگید !:love:

میلادzax030

کاربر سایت
Jan 29, 2008
233
نام
milad
من دیروز خریدم! یه تحقیق که کردم فهمیدم واسه کنسول باز ها 2261 انتخاب اوله!
این قیمت که گفتی زیاده یکم من 230 تومن خریدم....
برای وصل کردن کنسول ها که PS3 راحته چون HDMI داره و پورتش رو وصل میکنی واسه 360 هایی که HDMI داره هم همین طور! ولی من خودم کابل VGA دارم از قبل که با cRT بازی میکردم با اون وصل میکنم! یه تبدیل هست که بین پورتی که به کیس وصل میکنی و کابل VGA قرار میگیره و واسه صدا هم چون اسپیکرم پورتش سوزنی بود یه تبدیل هم واسه اون گرفتم...
این زرده همون تبدیل هست:
http://pic.leech.it/i/3c5ef/26e292f2cy1rv8.jpg
اینم تبدیل اسپیکر سوزنی:
http://pic.leech.it/i/d6b81/13bf075speaker.jpg
واسه وصل کردن کنسول اصلا به کیس کاری نداری!
+++++++

دوستان الان که من 360 ام لانچه و hdmi نداره بهترین راه همین کابل vga هست؟!

امین جون (اگه اشتباه نکرده باشم اسمتون رو:biggrin1:) دمت گرم:love: امروز رفتم هر طوری بود این 2261 رو گیر آوردم، خفن عالیه و هنوز ps3 رو بهش وصل نکردم ،

گرفتم 239 هزار تومان تو رشت اونم به زور و بلا (اصلا نمایندگی ال جی حیلی کمه اینجا :-"!) خلاصه میگفت 249 هستش و 10 هزار تومان هم تخفیف این ایامه ! یه باندم واسش گرفتم 27000 تومان :biggrin1:! خلاصه خفن عالیه ، دمت گرم :love::biggrin1:مشکلی داشت تقصیره شماست :cheesygri....

ممنون:love:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,802
نام
امین
امین جون (اگه اشتباه نکرده باشم اسمتون رو:biggrin1:) دمت گرم:love: امروز رفتم هر طوری بود این 2261 رو گیر آوردم، خفن عالیه و هنوز ps3 رو بهش وصل نکردم ،

گرفتم 239 هزار تومان تو رشت اونم به زور و بلا (اصلا نمایندگی ال جی حیلی کمه اینجا :-"!) خلاصه میگفت 249 هستش و 10 هزار تومان هم تخفیف این ایامه ! یه باندم واسش گرفتم 27000 تومان :biggrin1:! خلاصه خفن عالیه ، دمت گرم :love::biggrin1:مشکلی داشت تقصیره شماست :cheesygri....

ممنون:love:

سلام
اره درست گفتی:D مشکل ما شهرستانی ها همینه دیگه !! درسته خوده مادیران روش زده 249 ولی قیمتش خیلی پایین تر از این حرف هاست! ولی خب باز خوب خریدی چون منی که 230 خریدم واسه این بود یه مغازه دار اونجا اشنام بود با اون رفتم و قیمت همکار داد مثلا! نه مانیتور خوبیه 80% بچه های اینجا همین مانتیور رو دارن و امتحانش رو پس داده:D مبارکه انشالله به دل خوش..:love::love:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر