راهنمایی برای خرید مانیتور LCD برای XBOX 360..با قیمتهای مناسب

NiMAK2

کاربر سایت
Jan 14, 2008
496
من جفتش رو تست كردم برادر از نظر زيبايي وپنل 2770 قشنگ تره ولي از نظر كارايي به نظر برابر هستند حتي تو بعضي جاها به دليل نوردهي بهتر 2794 بهتره باز ميل خودته خودت جفتشو تست كن

من هر دور رو با بازي ها فيفا 10 - فورزا 3- آنچارتد 1-2 و گرانتوريسم تست كردم

بيشتر نظر ميره سمت 2794

البته الان خودم 32ُSL800 استفاده ميكنم در كنارشم يه 606 اسكارلت

rezazrf

کاربر سایت
Oct 14, 2006
7
من جفتش رو تست كردم برادر از نظر زيبايي وپنل 2770 قشنگ تره ولي از نظر كارايي به نظر برابر هستند حتي تو بعضي جاها به دليل نوردهي بهتر 2794 بهتره باز ميل خودته خودت جفتشو تست كن

من هر دور رو با بازي ها فيفا 10 - فورزا 3- آنچارتد 1-2 و گرانتوريسم تست كردم

بيشتر نظر ميره سمت 2794

البته الان خودم 32ُSL800 استفاده ميكنم در كنارشم يه 606 اسكارلت

یعنی تاثیر Brightness در تصویر بیشتر قابل تامل بود؟
از روی یم تصویر یا عکس کامل می شه به وضوح تصویر و شفافیت رنگ ها پی برد
برای من فقط زنده بودن تصویر مهم است
چون samsung دارای contrasst 70000:1 هست گفتم شاید تصاویر را طبیعی تر نشون بده

می شه کمی بیشتر درباره کیفیت تصویر و اختلافشون بگید و این که با توجه به حساسیت من به کیفیت رنگ و تصویر کدام را انتخاب می کنید؟!

خیلی ممنون

NiMAK2

کاربر سایت
Jan 14, 2008
496
فكر نكنم از من حساس تر باشي ولي يه نظر من فرقشون محسوس نيست اصلا رو عدد ورقم هم زياد حساب نكن كنتراست 70000 و نميدونم كنتراست نجومي 8000000 اينا همش عدد مهم تو كار هست ببين مثلا من تو بازي فورزا رنگهاي محيط رو بهتر ديدم تو 2794 يا تو بازي آنچارتد كه محيط عالي داره عمق رنگ بهتري ديدم ولي اينا فرقش انچنان محسوس نيست بيشتر بايد خودت بري ببيني و انتخاب كني و ازش خوشت بياد

NiMAK2

کاربر سایت
Jan 14, 2008
496
سلام
مانیتورم lg 2261 هست! یه نقطه وسط مانیتور ظاهر شده فسفری یا سبز رنگ!
بنظر پیکسل سوزونده!اینو نمایندگی عوض میکنه؟

دوست من كرمانشاه رو نميدونم ولي تهران بعضي نمايندگي ه ابه خاطر پيكسل سوخته كلا جنو عوض نميكنه ولي باز سوال كن از نمايندگي;)

lp.love

کاربر سایت
Jun 3, 2009
406
نام
M@M
سلام
مانیتورم lg 2261 هست! یه نقطه وسط مانیتور ظاهر شده فسفری یا سبز رنگ!
بنظر پیکسل سوزونده!اینو نمایندگی عوض میکنه؟
منم همین مانیتور رو دارم و یک پیکسل قرمز رنگ در سمت راست مانیتورم بود یه سرچ زدم که اگر پیکسل سفید یا سیاه بود پیکسل سوخته هست و اگر به رنگ دیگه مثل سبز و قرمز و...بود پیکسل مرده هست و قابل برگشت.میتونی با نرم افزار برگردونی.

rezazrf

کاربر سایت
Oct 14, 2006
7
فكر نكنم از من حساس تر باشي ولي يه نظر من فرقشون محسوس نيست اصلا رو عدد ورقم هم زياد حساب نكن كنتراست 70000 و نميدونم كنتراست نجومي 8000000 اينا همش عدد مهم تو كار هست ببين مثلا من تو بازي فورزا رنگهاي محيط رو بهتر ديدم تو 2794 يا تو بازي آنچارتد كه محيط عالي داره عمق رنگ بهتري ديدم ولي اينا فرقش انچنان محسوس نيست بيشتر بايد خودت بري ببيني و انتخاب كني و ازش خوشت بياد

خیلی ممنون دوست عزیز
واقعا کمک بزرگی کردید
من فردا LG می خرم

باز هم تشکر

Naruto.ir

کاربر سایت
Jul 5, 2007
151
نام
rama
سلام دوستان
میگم که این مانیتور 23500 سامسونگ چطوره؟
درسته که HDMI نداره ولی کیفیتش مثل اینکه زیاد فرقی نداره با مانیتورهای hdmi دارا.
هر کی این ال سی دس رو داره بگه چطوره؟ مخصوصا تو گیم ؟

NiMAK2

کاربر سایت
Jan 14, 2008
496
از نظر عقلاني دوست من فكر نكنم كسي با وجود 2261 واون قيمت و اون آپشن بره سمت 2350 و يا حتي 2370 و....... تو كيفيت فرق چنداني با 2261 نداره شادابي رنگ و عمق سياهي و نور تو 2261 بهتره د قياس باهاش;)

BeReliAn

کاربر سایت
Nov 26, 2009
105
چرا وقتی کابل hdmi وصله صداش بمه ولی با vga صدای بهتری داشت
2261 vp دارم
توی بازی یه کم تصویر موج داره ولی با vga اینجوری نبود
دوستان راهنمایی کنن

ahp4

کاربر سایت
Aug 1, 2009
159
نام
امین
سلام.تازه 61vp گرفتم اما نمیدونم چطور باید به کنسول وصلش کنم.لطفا راهنمایی کنید.با این کابل:
avcables.jpg

آخرین ویرایش:

lp.love

کاربر سایت
Jun 3, 2009
406
نام
M@M
سلام.تازه 61vp گرفتم اما نمیدونم چطور باید به کنسول وصلش کنم.لطفا راهنمایی کنید.با این کابل:
avcables.jpg

با این کابل شما نمیتونی کنسول رو به مانیتور متصل کنید.شما باید چون مانیتورت ورودی HDMI داره یه کابل HDMI بگیری وصل کنی.یا میتونی با کابل VGA HD AV بخری که اولی توصیه میشه چون کیفیت بهتری میده و قیمت کابل HDMI معمولی 7 تا 10 ت هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر