راهنمایی برای خرید مانیتور LCD برای XBOX 360..با قیمتهای مناسب

Naruto.ir

کاربر سایت
Jul 5, 2007
151
نام
rama
میشه منظورتو واضح تر یگی چی میخوای من برات پیدا میکنم برادر

سلام دوست من

آفا ما برا وصل کردن این ایکس باکس به مانیتور CRT یه وسیله ای نیاز داریم که اسمش هست VGA دو سر مادگی .
حالا چرا دو سر مادگی برا اینکه وقتی کابل VGA رو به ایکس باکس وصل کنیم به ما خروجی VGA نره گی میده و حالا چون مانیتورCRT من هم فقط خروجی VGA نره گی داره برا وصل کردن این دوتا نره گی به یه مبدل VGA دو سر مادگی نیاز است.

که تو شهرمون آبادان این مبدل پیدا نشد .
فکر کنم این مبدل تهران پیدا میشه.

VGA

اگه بتونید پیدا کنید که واقعا
ممنونتون میشم.

آخرین ویرایش:

vista2008

کاربر سایت
Dec 10, 2008
101
سلام دوست من

آفا ما برا وصل کردن این ایکس باکس به مانیتور CRT یه وسیله ای نیاز داریم که اسمش هست VGA دو سر مادگی .
حالا چرا دو سر مادگی برا اینکه وقتی کابل VGA رو به ایکس باکس وصل کنیم به ما خروجی VGA نره گی میده و حالا چون مانیتورCRT من هم فقط خروجی VGA نره گی داره برا وصل کردن این دوتا نره گی به یه مبدل VGA دو سر مادگی نیاز است.

که تو شهرمون آبادان این مبدل پیدا نشد .
فکر کنم این مبدل تهران پیدا میشه.

VGA

اگه بتونید پیدا کنید که واقعا
ممنونتون میشم.
سلام . منم مشکل شما رو داشتم ! هرچی گشتم چیزی به اسم VGA دو سر ماده نبود که نبود ! خلاصه داشتم کم کم بیخیال میشدم که شانسی یه چیزی پیدا کردم که کارمو راه انداخت ! اسمش رابط 1 به 2 VGA هست ! یعنی میشه یه کیس رو به دو مونیتور وصل کرد ! به این صورت که یه سرش VGA نره گی هست و دو تا VGA مادگی به اون وصل شده ! شما اینو هم بتونی گیر بیاری کاره VGA دو سر ماده رو برات انجام میده !;)

Naruto.ir

کاربر سایت
Jul 5, 2007
151
نام
rama
سلام . منم مشکل شما رو داشتم ! هرچی گشتم چیزی به اسم VGA دو سر ماده نبود که نبود ! خلاصه داشتم کم کم بیخیال میشدم که شانسی یه چیزی پیدا کردم که کارمو راه انداخت ! اسمش رابط 1 به 2 VGA هست ! یعنی میشه یه کیس رو به دو مونیتور وصل کرد ! به این صورت که یه سرش VGA نره گی هست و دو تا VGA مادگی به اون وصل شده ! شما اینو هم بتونی گیر بیاری کاره VGA دو سر ماده رو برات انجام میده !;)

این وسیله رو از کجا میشه پیدا کرد
تو آبادان که گیر نمی یاد

الا اینکه یکی از دوستان ساکن تهران برامون این وسیله رو پیدا کنه.*
راستی اگه عکسی از این وسیله داری بذار تا ببینیم چه شکلیه.
ممنون.

vista2008

کاربر سایت
Dec 10, 2008
101
این وسیله رو از کجا میشه پیدا کرد
تو آبادان که گیر نمی یاد

الا اینکه یکی از دوستان ساکن تهران برامون این وسیله رو پیدا کنه.*
راستی اگه عکسی از این وسیله داری بذار تا ببینیم چه شکلیه.
ممنون.
sku_8171_1.jpg

اینم از عکس
شما اینو بگیر فقط از اون دو سر ماده استفاده کن :smile: قیمتش هم 3500 هست !

آخرین ویرایش:

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
سلام
بچه ها میخوام یه LCD بخرم. خودم بیشتر نظرم روی سامسونگ هستش چون قبلا هم باهاش کار کردم و راضی ام.
در حد 200 تا 250 تومن چی می‌تونید بهم معرفی کنید؟

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
سلام
بچه ها میخوام یه LCD بخرم. خودم بیشتر نظرم روی سامسونگ هستش چون قبلا هم باهاش کار کردم و راضی ام.
در حد 200 تا 250 تومن چی می‌تونید بهم معرفی کنید؟
مهدی جان P23500 یا P22500 گزینه های خیلی مناسبی هستن

Bax

کاربر سایت
Aug 16, 2009
1,235
نام
حمید
سلام به بروبکس بازی سنتر ...
خب به مبارکی من هم P23500 گرفتم ... حالا که آب از سر ما گذشت اما شما ها که می خواین بخرین چی کار کنین ...
خب من اون چیزی رو که خودم از گفته های بروبکس فهمیدم می گم و کمی هم از تجربیات گهر بارم براتون مایه می زارم تا دیگه از سوال " پس چی شد آخر سر ؟" راحت شوید ... البته از اون جایی که دندون اسب پیش کشو نمی شمارند ، نبینم که کسی غلط املایی بگیره ها ..!
اما چه مانیتوری بخرید ...راستش ، به نظر من اگر می خواید چیزی تو حدود 200-300 خرج کنید ، سه گزینه دارین ...
P23500 یا P23700 یاLG W چرا این طوری نگاه می کنید ... خب اسمش کاملش سخت بود یادم رفت ...!
مانیتور خوشگل و مامانیه ...! گوشه هاش زاویه دار هستند و از نظر زیبایی واقعا محشره و از مانیتور هم تراز ال جی زیبا تره اما 23700 در زیبا شاید زیبا تر باشه .. بیشتر سلیقه ایه .. 23700 گوشه هایی بدون زاویه داره و طراحی منو لمسی آن ها همه جالب تر و براق تر است البته در مانیتور های سامسونگ براق بودن سطح مانیتور و دیدن شدن اثر تک تک انگشتهایتان شما را به فنا می دهد !... اما منو لمسی ، کارایی جالبی دارد ... مخصوصا هنگامی که قصد دارید مانیتور را خاموش کنید بروی علامت پاور دست می کشید که حس جالبی دارد !!!
البته اگر زیاد نگران لمسی بودن و احتمال خراب شدنش هستید باید بگم که یک برنامه بروی کامپیوتر دارد که همراه با مانیتور و در جعبه عرضه می شود ... تمامی کار هایی را که منو می کند را می توانید با استفاده از آن دکمه انجام دهید ... جلل الخالق !
از این نظر 700 هیچ فرقی با 500 نداره ولی ال جی داره منوی سنتی است که البته شاید بعضی ها بیشتر ترجیح دهند ...
هر 500 و 700 ، 1080P هست و از این بایت full HD بازان را ارضا می کند اما فکر کنم که ال جی HD باشد و باید از آن چهار حرف دیگرش بگزرید ..! البته این کیفیت یک مشکل هم دارد ... اگر تا به حال با دیدن فیلم های دی وی دی کلی حال می کردید حالا دیگر کمتر از بلوری راضیتان نمی کند ... جدی می گم ..! من خودم تمامی شو ها و فیلم ها رو از کامپیوترم پاک کردم اما خب عوضش بازی کردن فورزا با کیفیت تمام بهتان کلی حال می دهد ...
کنتراست 500 و 700 پنجاه هزار است و سرعت پاسخ گویی هر سه مانیتور 2 میلی ثانیه است ... اما برتری ال جی که کابل HDMI را ساپورت می کند که سامسونگ در این زمینه عقب می ماند ... سامسونگ دارای درگاه DVI و یک درگاه دیگر ! است که نمی دانم چیست و به چه کار می آید ...!
نتیچه :
اکر استفاده از کابل HDMI ایکس باکس الایت ، برایتان خیلی مهم است و اصولا با جومونگ حال می کنید ، باید از ال جی و مادیران خرید کنید ولی اگر فول اچ دی خیلی حال می کنید ، باید سامسونگ بخرید . 500 برای آنهایی که دوست ندارند 30 هزار تومان را برای گردی گوشه مانیتور بدهند و 700 برای آنها که به گردی خیلی اهمیت می دهند ..
من آنچه شرط بلاغ بود با بکس گفتم خواه پند بگیرید ، خواه هم ملال ....!

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
ممنون بچه ها.
مهدی جان P23500 یا P22500 گزینه های خیلی مناسبی هستن
تفاوت قیمتشون حدود 20 تومنه. من تابحال تجربه Full HD نداشتم. به نظرت کدوم را بگیرم؟ اگه واقعا کیفیت تصویرشون با هم متفاوته که همون 23500 را بگیرم!
یاLG W
LG - 22" - W2243S را میگی؟ قیمتش مناسبه ولی انگار گارانتی نداره!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر