راهنمایی برای خرید مانیتور LCD برای XBOX 360..با قیمتهای مناسب

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
توجه توجه توجه توجه توجه توجه توجه توجه توجه توجه توجه توجه توجه توجه

مانیتور LG 2261v ساخت مادیران با کنتراست 1/50000 ( قبلی ها 1/20000 بود) و قیمت 240000 همین امروز وارد بازار تهران شد.
با همون کیفیت قبلی ها که ساخت اندونزی بود. ( جعبه خاکی ها):cheesygri
عزيز اين چيزي كه ميگي واقعيت داره؟؟
يعني مدل 2261VP ؟؟؟

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
قانون شماره 13) بيان هر گونه تبليغات تجاری و پيغام های تجاری و غیر تجاری مربوط به سايت، وبلاگ شخصی، فروشگاه يا شرکتی در انجمن ها ممنوع می باشد. در صورت تمايل به بيان تبليغات می توانيد از بخش تبليغات سايت استفاده نماييد. اگر جواب سؤال کاربری به گونه ای بود که مربوط به سایت‌ های تجاری می شد می بایست فقط در زمینه سؤال کاربر سایت یا محصول معرفی شود و از به کار بردن جملات و کلمات تبلیغاتی خودداری نمایید. از بیان نام شرکت های پخش بازی به صورت مکرر و مقایسه آنها با یکدیگر جدا خودداری فرمایید. پست هایی با مضمون تبلیغ فورا پاک خواهند شد.

اولین و آخرین اخطار به کسانی که قصد دارند این تاپیک رو به محل فروشگاه خودشون تبدیل کنند هستش....
بخصوص کاربر NiMAK2

پست های غیر مرتبط پاک شد، در صورت تکرار بدون تذکر مجدد و بدون توجه به هیچ شرایطی با کاربر متخلف برخورد می شود.

monster

کاربر سایت
Jul 12, 2006
715
نام
احمد
سلام دوستان

اين قضيه 2261v جديد چيه؟ واقعيت داره؟
يعني الان براي خريد تو تهران هست؟
در ضمن ميخواستم بدونم كه مگه مانيتورهايي كه رزولوشن 1080*1920 رو دارن فول اچي نيستن؟ يعني هر مانيتوري با اين رزولوشن full HD نيست؟

آخرین ویرایش:

blackfox2526

کاربر سایت
Sep 18, 2008
62
نام
Farhad
هر مانیتوری که رزو 1080*1920 رو ساپورت کنه Full HD خواهد بود حالا میخواد ورودی HDMI داشته باشه یا نه.
این مانیتور ال جی 2261vp خوبیش این که هم ورودی HDMI داره هم خروجی استریو برای گرفتن صدایی که از کابل HDMI خارج میشه تا کاربر بتونه صدای HDMI رو به بلندگوهاش وصل کنه.
این سری که الان وارد بازار تهران شده مونتاژ مادیران هست ولی همون قطعات ورژن قبلی رو داره با یک تفاوت بزرگ!!!!!!
چون ال جی هر چند وقت محصولات خوبش رو Refresh میکنه این سری دارای نسبت کنتراست 1/50000 هست. یعنی چیپ DFC رو عوض کردن...... تا کنتراست بالاتر بره و قابل رقابت با محصولات مشابه سامسونگ باشه.
من خودم همین چند ساعت پیش از مارال کامپیوتر نماینده بازار رضا مادیران یکی گرفتم به قیمت 240000 تومان.
شاید 2 تومنی هم تخفیف بده.....
فقط یک نصیحت دوستانه......:
اگه میخواین بگیرین زود بگیرین چون همش حدود 1100 -1200 تا پخش شده تو بازار .....
انصافاً مانیتور خوبیه....... نسبت به قیمتش رقیب نداره.

monster

کاربر سایت
Jul 12, 2006
715
نام
احمد
سلام

چند تا سوال فني از اهل فن داشتم...

من ميخوام يه مانيتور HDMI دار بگيرم ولي طرف ميگفت اگه مانيتور اسپيكر نداشته باشه نميشه ازش صدا گرفت و بايد از كابل VGA استفاده كرد.
حالا اگه از كابل VGA استفاده كنم تاثيري تو كيفيت نداره؟
راهي هست كه بشه از كابل HDMI استفاده كرد و صدا هم از اسپيكر گرفت؟
مانيتور بايد چه مشخصه اي داشته باشه كه بشه از كابل VGA استفاده كرد؟
قضيه اين f engine چيه؟

مثلا مانيتورهايي مثل:
LG w2261vp-pf
samsung p2250
samsung p2350

آخرین ویرایش:

salame

کاربر سایت
Aug 20, 2007
136
نام
RULE OF ROSE
Help me plz

سلااااااااااااااااااااام به همه ی برو بچ... خوبید ایشاللا... میلاد امام رضا رو هم به همه تبریک میگم

آقایون اهل فن و حرفه ای XBOX 360 چنتا سوال داشتم که اگه جواب بدید لطف بزرگی در حق من کردید:exclaim:
من میخوام یه آرکید جاسپز بگیرم ولی تلویزیون LCD ندارم:( میخواستم بدونم آیا میتونم با کابل VGA به مونیتور معمولی وصلش کنم؟؟؟ مونیتورمم SAMSNUG SYNC MASTER FLAT هستش....
بعدن میخواستم بدونم گرافیک و کیفیت تصویر چطور میشه؟؟؟ اکه خیلی بد میشه که از خریدنش منصرف بشم......
ممنونم:love:

koh

کاربر سایت
May 30, 2009
318
سلام
الان شرکت ماد ایران اکثر مانیتورها را در داخل تولید می کنه و نمونه های خارجی آنها نیز در بازار موجود است
مثلا 2794d هم ساخت کره جنوبی آن و هم ساخت ماد ایران در بازار موجود است
آیا اینها از نظر کیفیت با هم فرقی نداره
به نظر شما کیفیت کدامیک بالاتر است
ممنون
:love:

monster

کاربر سایت
Jul 12, 2006
715
نام
احمد
سلام

آقا كسي هست كه رو يكي از مانيتورهاي زير XBOX رو بازي بكنه مشكلي هم نداشته باشه؟

LG 2261
samsung p2250
samsung p2350

در ضمن كسي مانيتوري با مشخصات زير ميشناسه يا نزديك به اين:
Resolution: 1,920 x 1,080
Contrast Ratio: DC 50,000:1
Response time: 2ms
model: TV-monitor

آخرین ویرایش:

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
سلام

آقا كسي هست كه رو يكي از مانيتورهاي زير XBOX رو بازي بكنه مشكلي هم نداشته باشه؟

LG 2261
samsung p2250
samsung p2350

این 3 مدل هیچ مشکلی واسه بازی ندارن

در ضمن كسي مانيتوري با مشخصات زير ميشناسه يا نزديك به اين:
Resolution: 1,920 x 1,080
Contrast Ratio: DC 50,000:1
Response time: 2ms
model: TV-monitor

فعلا همچین چیزی تو بازار نیست

hamidontop

کاربر سایت
Sep 1, 2007
1
مانیتور 2494hm samsung

دوستان من کسیو پیدا کردم که مانیتور samsung 2494hm رو قراره بیاره این مانیتور کاملترین مانیتور برای کنسول xbox و ps3 است که:
دارای ورودی HDMI
Full HDواقعی (1080 * 1920),
16:9
50:000 contrast
speaker
و...میباشد.دوستانی که تمایل دارن تهیه کنن پیغام بذارن تا سفارش بدیم با هم

hamidr.it@gmail.com
لینک مانیتور:http://www.samsung.com/us/consumer/.../LS24KIQKFV/XAA/index.idx?pagetype=prd_detail

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا
دوستان من کسیو پیدا کردم که مانیتور samsung 2494hm رو قراره بیاره این مانیتور کاملترین مانیتور برای کنسول xbox و ps3 است که:
دارای ورودی HDMI
Full HDواقعی (1080 * 1920),
16:9
50:000 contrast
speaker
و...میباشد.دوستانی که تمایل دارن تهیه کنن پیغام بذارن تا سفارش بدیم با هم

hamidr.it@gmail.com
لینک مانیتور:http://www.samsung.com/us/consumer/.../LS24KIQKFV/XAA/index.idx?pagetype=prd_detail
سلام دوست عزیز
ممکنه بگید که قیمت این مانیتور چند هست؟

colored pencil

کاربر سایت
Mar 13, 2009
36
سلام

چند تا سوال فني از اهل فن داشتم...

من ميخوام يه مانيتور HDMI دار بگيرم ولي طرف ميگفت اگه مانيتور اسپيكر نداشته باشه نميشه ازش صدا گرفت و بايد از كابل VGA استفاده كرد.
حالا اگه از كابل VGA استفاده كنم تاثيري تو كيفيت نداره؟
راهي هست كه بشه از كابل HDMI استفاده كرد و صدا هم از اسپيكر گرفت؟
مانيتور بايد چه مشخصه اي داشته باشه كه بشه از كابل VGA استفاده كرد؟
قضيه اين f engine چيه؟

مثلا مانيتورهايي مثل:
LG w2261vp-pf
samsung p2250
samsung p2350
اسپیکر نداشته باشه که نشد حرف!.همشون یه خروجی صدا دارن که صدای hdmi رو بتونی بدی به اسپیکرت
کابل vga که دیگه مشخصاتی نمیخواد له ترین مانیتورها هم vga هستن کابل vga همونی هست که توی crt ها بود دوست عزیز
اگه اشتباه هم نکنم تا 720p بیشتر نمیتونه تصویر بده که به عبارتی سیگنالش انالوگه
مانیتورهایی که گفتین فقط ال جی 2261 هست که HDMI داره اون 2تا dvi دارن و فول اچ دی کیفیتشونم بد نیست، یعنی خوبه :biggrin1: اما اگه بخوای کنسول وصل کنی باید مبدل dvi to hdmi بگیری قیمتشم 5 تا 8 تومان هست بسته به کیفیتشون و صدا رو هم دیگه باید از خود کنسول بگیری ، یکم دنگ و فنگ داره اما کیفیت قابل قبولی بهتون میده ;)
در مورد f enine هم
http://www.maadiran.com/Persian/Products/MONITOR/TechnologyDetail.asp?ID=19
در کل 2261 انتخاب خوبیه که انشاالله اگه شیراز تو بازار باشه یکیشو میگیرم فردا
=-=-=-=-=-==-=-=-=-=-=-=-
یا علی

آخرین ویرایش:

colored pencil

کاربر سایت
Mar 13, 2009
36
هر مانیتوری که رزو 1080*1920 رو ساپورت کنه Full HD خواهد بود حالا میخواد ورودی HDMI داشته باشه یا نه.
ا
والا هر مانیتوری که میگین هم نمیشه این 2243s رو ببینید همین رزولوشن رو داره خودشم نوشته فول اچ دی اما فقط ورودی RGB داره :confused:نمیدونم این رزولوشن به چه درد میخوره dvi هم نداره ...:-" اینو نوشتم که بچه ها حواسشون جمع باشه که یا dvi یا HDMI داشته باشه مانیتوری که میخرن

colored pencil

کاربر سایت
Mar 13, 2009
36
زمان پاسخ دهی این محصول 5 هست خوب کسی بخواد بخره 2394 بخره تازه TV هم داره و...
2294 هم هست تو شهر ما (شیراز)..من تا 270 قیمت دارم اما از این گارانتی شرکتی هاس ... به عبارتی قاچاق تشریف دارن:cheesygri ... tv هم داره اما نسبت تصویرش 16:10 هست
اسپیکر داخلی داره با هر جور ورودی که بخوای
رزولوشن هم بد نیست 1050p
اینه
http://www.lge.com/products/model/detail/M2294A.jhtml
خودم هم شک کردم اینو بگیرم یا 2261

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر