راهنمایی برای خرید مانیتور LCD برای XBOX 360..با قیمتهای مناسب

hedi720

کاربر سایت
Feb 7, 2008
199
نام
هدایت
دوستان من میخوام اسپیکرم که 5.1 رو به مانیتورم (W2261 V ) :love: وصل کنم اما یه مشکلی وجود داره و اونم اینکه پشت مانیتو یه خروجی صدا بیشتر نیست :( یعنی نمیشه مثل کیس ازش با کیفیت دالبی صدا داشته باشم ؟؟؟:confused:

Captain Bl4ck3

کاربر سایت
Jan 9, 2009
1,113
نام
فرهاد
دوستان این w2261v واقعا یه معجزست.
کسی تنظیمات خفنی براش بلده؟
امروز خریدمش 265.یارو میگفت تا 300 هم گرون میشه......
تنظیمات خاصی نمیخواد..من خودم با HDMI وصل کردم به 360 کیفیت خیلی خوبی دریافت می کنم....

BaziStore

کاربر سایت
May 30, 2009
171
نام
Kourosh
تنظیمات خاصی نمیخواد..من خودم با HDMI وصل کردم به 360 کیفیت خیلی خوبی دریافت می کنم....
آره خداییش کیفیتش عالیه.
باید یه اسپیکر بگیرم.زیاد برام فرقی هم نداره 5.1 نمیخوام باشه به مانیتور فشار میاد.به نظرم 2.1 بهتره.احتمالا یه
MICROLAB - M663

بگیرم

Ali_VDO

کاربر سایت
Feb 24, 2008
440
مبارکه !
اما WTF !!!
265 تومن ؟ میرسه به 300 ؟
من که فکر کردم از 240پایین تر هم میاد :cheesygri
فقط یه کاری برو ببین پنل LCD چیه
دکمه منو رو نگه دار بعد مانیتور رو روشن کن
منو سرویس میاد :
35_4549_5.jpg

اگه مثل عکس باشه پنلت از نوع درجه یکه :biggrin1:
میخوام ببینم مادیران فقط سری اول رو وارد کرده یا نه
با تشکر :love:
پ.ن : منو رو دستکاری نکن که خطرناکه !!!!

BaziStore

کاربر سایت
May 30, 2009
171
نام
Kourosh
مبارکه !
اما WTF !!!
منو سرویس میاد :
35_4549_5.jpg

آره فروشنده گفت به 300 هم میرسه.
واسه من آحرش به جای 8 زده 0 ولی بقیه نوشتش مثل همینه.
حالا اگه پنل درجه یک باشه چه فرقی داره؟

Ali_VDO

کاربر سایت
Feb 24, 2008
440
درجه یک خب بهتره
پنل های LG تو این مدل از نوع TN هستن که میگن جالب نیست ولی ارزونه : http://en.wikipedia.org/wiki/TFT_LCD#TN
پنل های AOC هم همین نوعه . ولی تو W2261 یه سری کانفیگ هایی کردن بعلاوه FullHD و 16:9 باعث شده به چشم نیاد و خوب خودشو نشون بده
این سری که شما داری یه نوع مخصوصی از TN هست که تقویت شدس ( اسمشو یادم نمیاد ) که ساخت شرکت معتبر AUO هست ( تایوان )
نوع دیگه ساخت LG-Philips هست که به مراتب کیفیت پایین تری داره
دیگه اطلاعات ناقص من تا این حد یاری میکرد ;)

Captain Bl4ck3

کاربر سایت
Jan 9, 2009
1,113
نام
فرهاد
مبارکه !
اما WTF !!!
منو سرویس میاد :
35_4549_5.jpg

پ.ن : منو رو دستکاری نکن که خطرناکه !!!!
مال من فرق می کنه بیشتر کلمه هاش...تو گزینه سوم به جای 0 نوشته 1033 ...

Ali_VDO

کاربر سایت
Feb 24, 2008
440
مال من فرق می کنه بیشتر کلمه هاش...تو گزینه سوم به جای 0 نوشته 1033 ...
من همون قرمزه رو میگم . عددهاش هم مهم نیست فقط باید AUO باشه

اینم یه مطلب در مورد TN :
این مانیتور دارای Support کامل رزولیشن 1080×1920 هست که زیر مجموعه ی اون یعنی 1080i و 1080p رو شامل میشه که میشه گفت خوراکش وصل کردن به Xbox 360 هست
N_aggressive%20%284%29.gif

یکی از خواص های اون نسبت تصویر 16:9 هست که در بین تمام مانیتور های Wide عرض بیشتر و ارتفاع کمتری داره به خاطر همین 21.5 اینچ هست.

در مورد Panel هم بگم که کاملا مات هست که برای بازی میتونه کاملا مناسب باشه,چون یکسری از مانیتور ها به صورت Reflex Panel طراحی میشن که شما میتونی به راحتی خودت رو تو مانیتور ببینی !!!!! البته دوستان فکر میکنن که این به بالا بودن کیفیت تصویر بر میگرده ولی اصلا اینطوری نیست !!! این حالت برای کار زیاد اصلا مناسب نیست . بیشتر این مانیتور ها هم توسط Samsung تولید میشه .

متاصفانه Panel این مانیتور از نوع TN هست که میشه گفت زیاد جالب نیست چون این Panel زاویه دید کمی داره و اگه تصویر رو از طرفین یا بالا و پایین ببنیی خیلی کم تغییر رنگ رو درونش احساس میکنی . و همچنین در حالت Back light هماهنگی در اون وجود نداره به خاطر همین در بالا و پایین تصویر نور سفید رنگی که خیلی به چشم نمیاد مشاهده میکنی. البته این نور فقط در تصویر سیاه دیده میشه. ولی اینو یادت نره که این مانیتور دارای نور Back Light فوق العاده ای هست که میتونه به طبیعی بودن نور در بازی کمک زیادی بکنه.
متاصفانه با اینکه مانیتور از تکنولوژی 2ms استفاده میکنه ولی باز لرزش تصویر رو در رنگهای تیره که ثابت هستند رو میبینی.
البته نا گفته نماند که این مشکل به 60hz بودن تصویر بر میگرده .البته در بازی شما هیچ مشکلی از نظر تصویر نداری و میتونی با بالاترین وضوح بازی کنی.

کلا مدل خوبیه و من بهت پیشنهاد میکنم که همینو بگیری.

Captain Bl4ck3

کاربر سایت
Jan 9, 2009
1,113
نام
فرهاد
این مانیتور دارای Support کامل رزولیشن 1080×1920 هست که زیر مجموعه ی اون یعنی 1080i و 1080p رو شامل میشه که میشه گفت خوراکش وصل کردن به Xbox 360 هست
N_aggressive%20%284%29.gif

یکی از خواص های اون نسبت تصویر 16:9 هست که در بین تمام مانیتور های Wide عرض بیشتر و ارتفاع کمتری داره به خاطر همین 21.5 اینچ هست.

در مورد Panel هم بگم که کاملا مات هست که برای بازی میتونه کاملا مناسب باشه,چون یکسری از مانیتور ها به صورت Reflex Panel طراحی میشن که شما میتونی به راحتی خودت رو تو مانیتور ببینی !!!!! البته دوستان فکر میکنن که این به بالا بودن کیفیت تصویر بر میگرده ولی اصلا اینطوری نیست !!! این حالت برای کار زیاد اصلا مناسب نیست . بیشتر این مانیتور ها هم توسط Samsung تولید میشه .

متاصفانه Panel این مانیتور از نوع TN هست که میشه گفت زیاد جالب نیست چون این Panel زاویه دید کمی داره و اگه تصویر رو از طرفین یا بالا و پایین ببنیی خیلی کم تغییر رنگ رو درونش احساس میکنی . و همچنین در حالت Back light هماهنگی در اون وجود نداره به خاطر همین در بالا و پایین تصویر نور سفید رنگی که خیلی به چشم نمیاد مشاهده میکنی. البته این نور فقط در تصویر سیاه دیده میشه. ولی اینو یادت نره که این مانیتور دارای نور Back Light فوق العاده ای هست که میتونه به طبیعی بودن نور در بازی کمک زیادی بکنه.
متاصفانه با اینکه مانیتور از تکنولوژی 2ms استفاده میکنه ولی باز لرزش تصویر رو در رنگهای تیره که ثابت هستند رو میبینی.
البته نا گفته نماند که این مشکل به 60hz بودن تصویر بر میگرده .البته در بازی شما هیچ مشکلی از نظر تصویر نداری و میتونی با بالاترین وضوح بازی کنی.

کلا مدل خوبیه و من بهت پیشنهاد میکنم که همینو بگیری. TN :
من مشکل لرزش تصویر رو دارم البته تو بازی ها نه.. این مشکل رو فقط تو داشبورد دارمش وقتی میخوام از یه منو به منوی دیگه برم منوها میلرزن به نظرت مشکل از چی میتونه باشه؟؟

ameri_amir

کاربر سایت
Jul 22, 2009
115
نام
امیر
دوستان سلام ... من میخوام یه مانیتور بگیرم ... از این چیزهایی که شما نوشتین هم سر در نیوردم !!! گیج شدم یعنی ! میشه لطف کنید یه مانیتور خوب با اینچ بالا (برند و مدل ) به همراه قیمت حدودی برایxbox360به من بیسواد معرفی کنید ؟ ممنون ...:laughing:

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
با سلام
يه كمك
من ميخوام يه LCD Wide سامسونگ بگيرم
بهترين چيز كه كيفيت عالي داشته باشه و ورودي DVI و HDMI داشته باشه ميشه معرفي كنين!!
با رنج قيمت 200
مرسي!!

djwolf

کاربر سایت
Dec 16, 2007
1,196
نام
حسین

بگم چی بشی رفیق :biggrin1:

می گفتی میخوایی بخری یه جایی میگفتم بهت قیمت 242 تومن میداد

ramin cybran

کاربر سایت
Mar 1, 2009
901
نام
رامین
با درود سلام خدمت دوستان عزيز من امشب يه w2261v گرفتم
تنها چيزي كه ميشه گفت فوقولاده است:biggrin1:
هنوز كابل hdmi واسه xbox نگرفتم تو كيفيت خيلي تاثير داره؟
:blushing:لطفا كسايي كه اين مونيتورو دارن نظر بدن:blushing:

Captain Bl4ck3

کاربر سایت
Jan 9, 2009
1,113
نام
فرهاد
با درود سلام خدمت دوستان عزيز من امشب يه w2261v گرفتم
تنها چيزي كه ميشه گفت فوقولاده است:biggrin1:
هنوز كابل hdmi واسه xbox نگرفتم تو كيفيت خيلي تاثير داره؟
:blushing:لطفا كسايي كه اين مونيتورو دارن نظر بدن:blushing:
من قبلا از کابل HDMI TO DVI تصویر میگرفتم از این مانیتور ولی وقتی HDMI زدم بهش کیفیت خیلی رفت بالا.......:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر