راهنمایی برای خرید مانیتور LCD برای XBOX 360..با قیمتهای مناسب

King-x360

کاربر سایت
Dec 15, 2006
517
نام
بهزاد
کسی تو تهران از این مانیتور دیده تو بازار قیمتش هم اگه دارین بگین...
http://www.samsung.com/ph/consumer/detail/detail.do?group=computerperipherals&type=monitor&subtype=lcdmonitor&model_cd=LS23CFUKFV/ZA
2233HDD2_medium.jpg

مدل:2333HD SAMSUNG

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
سلام من بر اساس چیزهایی که در صفحه اول گفته شده بود xbox رو به مانیتور متصل کردم اما مانیتور من معمولی هست و اسپیکر نداره اون دوتا سیم میمونه که برای صدا هست گفته شده باید تبدیل گرفت اما من تنها تبدیلی که پیدا کردم تبدیلی بود که هردو اون ها رو به یکی تبدیل میکرد و بازم به هدفونم یا اسپیکرم نمیخوره چون به جای مادگی بازم مثل قبل به نرگی تبدیل میشه فقط به جای 2 تا به یکی تبدیل میشه.و سوال دومم کنار اون کابل همون طور که در عکس صفحه اول گذاشته شده یه خروجی هست که میگن برای صدای دالبی هست میشه کمی توضیح بدید و چه جوری باید صدا گرفت؟ ممنون.لطفا سریع جواب بدید به شدت عجله دارم

آقا جواب ما چی شد؟؟؟؟؟

Brox

کاربر سایت
Jul 11, 2008
512
نام
قدرت
سلام من بر اساس چیزهایی که در صفحه اول گفته شده بود xbox رو به مانیتور متصل کردم اما مانیتور من معمولی هست و اسپیکر نداره اون دوتا سیم میمونه که برای صدا هست گفته شده باید تبدیل گرفت اما من تنها تبدیلی که پیدا کردم تبدیلی بود که هردو اون ها رو به یکی تبدیل میکرد و بازم به هدفونم یا اسپیکرم نمیخوره چون به جای مادگی بازم مثل قبل به نرگی تبدیل میشه فقط به جای 2 تا به یکی تبدیل میشه.و سوال دومم کنار اون کابل همون طور که در عکس صفحه اول گذاشته شده یه خروجی هست که میگن برای صدای دالبی هست میشه کمی توضیح بدید و چه جوری باید صدا گرفت؟ ممنون.لطفا سریع جواب بدید به شدت عجله دارم
آقا جواب ما چی شد؟؟؟؟؟ آقا جواب ما چی شد؟؟؟؟؟
من برای حل این مشکل اومدم 2 تا تبدیل خریدم دوتا فیش کابلو کردم تو یه تبدیل حالا اون دوتا فیش تبدیل به یه فیش شدن بعد این تبدیل رو زدم تو اون یکی تبدیل حالا ما یه مادگی داریم در تبدیل دوم که فیش اسپیکر یا هدفون رو به اون میزنیم

alireza_dante

کاربر سایت
Apr 30, 2008
81

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
کسی تو تهران از این مانیتور دیده تو بازار قیمتش هم اگه دارین بگین...
http://www.samsung.com/ph/consumer/...tor&subtype=lcdmonitor&model_cd=LS23CFUKFV/ZA
2233HDD2_medium.jpg

مدل:2333HD SAMSUNG

از مشخصاتی که ازش دیدم می تونم بگم:

نکات مثبت
1. دارای دو پورت HDMI (این برای یک مانیتور عجیب یا فوق العاده است)
2- FULL HD
3- صدای دالبی (فکر کنم دیگه تو صدا مشکل خاصی داشته باشه)
4- 23 اینچ
5- دارای اسپیکر
6- ورودی کامپونیت!

نکات منفی
1- 5MS
2- زاویه دید کم
3- کنتراس در حد این مانیتور نیست!

ولی نکات منفی با دیدن مشخصات فنی نمی توان فهمید. باید حتما یکی اون رو امتحان کنه.
هر کس از دوستان این مانیتور را خرید یه توضیحی در مورد این مانیتور بده که به نظر میاد مانیتور ایده آلی بیاد.

آخرین ویرایش:

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
از مشخصاتی که ازش دیدم می تونم بگم:

نکات مثبت
1. دارای دو پورت HDMI (این برای یک مانیتور عجیب یا فوق العاده است)
2. قیمت مناسب (با توجه گفته دوستان 250-270 تومان)
3- FULL HD
4- صدای دالبی (فکر کنم دیگه تو صدا مشکل خاصی داشته باشه)
5- 23 اینچ
6- دارای اسپیکر
7- ورودی کامپونیت!

نکات منفی
1- 5MS
2- زاویه دید کم
3- کنتراس در حد این مانیتور نیست!

ولی نکات منفی با دیدن مشخصات فنی نمی توان فهمید. باید حتما یکی اون رو امتحان کنه.
هر کس از دوستان این مانیتور را خرید یه توضیحی در مورد این مانیتور بده که به نظر میاد مانیتور ایده آلی بیاد.
برادر ایشون گفتن 2233 270 تومنه! نه 2333HD
این مانیتور تو آمازون 223 پوند قیمت داره پس یه همچین قیمتی نداره و کمه کم حدود 350 میشه!

.:RED:.

کاربر سایت
Jun 7, 2007
149
نام
امیرحسین
من تو اتاقم یک TV معمولی دارم ولی میخوام بفروشمش یک مانیتور از اینا که هم tv و هم مانيتور كه يادمه
LG داشت میخواستم یک مدلش که با 360 خوب کار بکنه کیفیتش خوب باشه و قیمتش هم تا 250 باشه
اگه میشه منو راهنمایی کنید ممنون;)

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
یه سوال ، چرا زاویه دید HDTV بالاتر از Monitor هاست؟!
بهترین زاویه دید تو کل مانیتور های موجود چه مانیتوریه!؟
میتونه به این دلیل باشه که شما فقط روبروی مانیتور میشینی و از این جهت کمتر به زاویه دید مانیتور اهمیت میدن کمپانی ها ولی یه HD TVاینطور نیست!
سوال دومت هم فکر نمیکنم جوابی بشه بهش داد!

Captain Bl4ck3

کاربر سایت
Jan 9, 2009
1,113
نام
فرهاد
من تو اتاقم یک TV معمولی دارم ولی میخوام بفروشمش یک مانیتور از اینا که هم tv و هم مانيتور كه يادمه
LG داشت میخواستم یک مدلش که با 360 خوب کار بکنه کیفیتش خوب باشه و قیمتش هم تا 250 باشه
اگه میشه منو راهنمایی کنید ممنون;)
بهترین گزینه برای خرید 2261 ال جی هستش.من خودم 2261 دارم واقعا ازش راضی هستم...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر