راهنمایی برای خرید مانیتور LCD برای XBOX 360..با قیمتهای مناسب

Ashkan84

کاربر سایت
Sep 19, 2008
460
سلام

2261 بهتره یا اینا؟

M2794DP 27" مانيتور تلويزيون http://www.maadiran.com/Persian/Products/Monitor/MonitorDetails.asp?Height=864&ID=128#
M2294D 22" مانيتور تلويزيون http://www.maadiran.com/Persian/Products/Monitor/MonitorDetails.asp?Height=864&ID=127#
W2452V 24" سري انيكس http://www.maadiran.com/persian/products/Monitor/MonitorDetails.asp?Height=864&ID=120#

تو سایت مادیران تو مشخصات این مانیتورهایی که بالا نوشتم ذکر کرده که speaker دارن...ولی تو مشخصات 2261 چیزی در مورد speaker ذکر نکرده:(( مطمئنید speaker داره؟

اینم خوبه M2794DP فقط قیمتش دو برابر W2261V هستش.:smile:
Speaker W2261V نداره خروجی صدا داره که میتونی به Speaker وصل کنی.

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
میثم دفترچه شو اینقدر نگاه کردم سوخت :biggrin1: هیچی در باره 16:10 که LB بشه ندیدم حلا یه عنایتی کن
ببین میشه یا نمیشه؟:biggrin1:

من می خواستم این کارو کنم حقیقت داره؟
:D
پس نمیشه ! :D
تو یه عنایت دیگه بکنم ببین تو تنظیمات مانیتور قسمتی بنامAspect Ratio داره اگه داره ببین auto داره اگه داره بذار رو auto یا 16:9 ! اگرم نداره نداره دیگه کاری نمیشه کرد:D

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,277
نام
سروش
:biggrin1:
پس نمیشه ! :biggrin1:
تو یه عنایت دیگه بکنم ببین تو تنظیمات مانیتور قسمتی بنامAspect Ratio داره اگه داره ببین auto داره اگه داره بذار رو auto یا 16:9 ! اگرم نداره نداره دیگه کاری نمیشه کرد:biggrin1:
داره:biggrin1:

alirezan2

کاربر سایت
Jul 3, 2008
7
سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه :love:

من میخوام یه ایکس باکس 360 پرمیوم جاسپر بخرم میخواستم ببینم با تلوزیون ال سی دی زیر میشه تمام بازی ها رو با کیفیت خوب روش اجرا کرد یا نه ؟
http://www.maadiran.com/Persian/Products/Tv/TVDetails.asp?ID=25#

بعد هم میخواستم بدونم ایا برای وصل کردن ایکس باکس به ال سی دی باید کابلی چیزی بخرم یا نه ؟

ممنون میشم اگر راهنماییم کنید :blushing:
.........................
موفق باشید

دوستان راهنمایی کنید ممنون میشم

Shayan Cena

کاربر سایت
May 5, 2009
52
میخواستم بدونم ایا برای وصل کردن ایکس باکس به ال سی دی باید کابلی چیزی بخرم یا نه ؟

اگه پرمیوم باشه نیازی نداری

تلوزیون ال سی دی زیر میشه تمام بازی ها رو با کیفیت خوب روش اجرا کرد یا نه ؟

بله

pedramakaay

کاربر سایت
Apr 18, 2007
305
اینم خوبه M2794DP فقط قیمتش دو برابر W2261V هستش.:smile:
Speaker W2261V نداره خروجی صدا داره که میتونی به Speaker وصل کنی.

شما 2261 داری؟؟؟ راضی هستی؟؟ صدا و تصویرش خوبه؟؟ درد سر که نداره خدایی نکرده:cheesygri

راستی تو سایت مادیران جلوی همه مانیتورها زده ساخت مادیران و یه پرچم ایران هم داره ولی جلوی این مدل (2261) زده ساخت اندونزی و پرچم اندونزی زده....قضیه چیه؟

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
شما 2261 داری؟؟؟ راضی هستی؟؟ صدا و تصویرش خوبه؟؟ درد سر که نداره خدایی نکرده:cheesygri

راستی تو سایت مادیران جلوی همه مانیتورها زده ساخت مادیران و یه پرچم ایران هم داره ولی جلوی این مدل (2261) زده ساخت اندونزی و پرچم اندونزی زده....قضیه چیه؟
قضیه ای نداره این مانیتور هنوز تو کشور تولید نمیشه و وارد میشه! بنظرم تا ایرانی نشده بخر!

Shayan Cena

کاربر سایت
May 5, 2009
52
قضیه ای نداره این مانیتور هنوز تو کشور تولید نمیشه و وارد میشه! بنظرم تا ایرانی نشده بخر!

دقیقا منم وقتی جعبه رو دیدم نوشته ساخت اندونزی اعتماد به نفسم زیاد شد

sepehrsr

کاربر سایت
Jun 21, 2007
220
نام
ALI
سلام دوستان.من مانیتور LG مدل L1720B (LCD دارم.
وقتی می خوام xbox بازی کنم باید کابل VGA رو در بیارم.کابل مانیتور رو وصل کنم و همش این عمل تکرار میشه.
می خواستم بدونم راه حلی به جز KVM switch نیست؟؟؟
دیروز قیمت کردم 35 ت بود 2 پورتش.یه ذره گرونه.
خیلی ممنون;):love:
کسی نبود جواب بده؟:biggrin1:

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
سلام به همه دوستان

دوستانی که در این تاپیک فعالیت دارند و جواب سوالات دوستان را می دهند مطلبی توسط مهبد جان gameware
نوشته شده که در پست اول تاپیک قرار گرفته، این کار برای جلوگیری از سوال و جواب های تکراری در این تاپیک
صورت گرفته و شما دوستان سعی کنید برای رفع این مشکل، نظر کاربران را برای یافتن جواب های خود به پست اول تاپیک
مراجعه کنند، به مرور زمان و داشتن اطلاعات بیشتری توسط شما دوستان پست اول تاپیک به تدریج کامل تر خواهد شد.

با تشکر

حق نگهدار

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر