راهنمایی برای خرید مانیتور LCD برای XBOX 360..با قیمتهای مناسب

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
w2261v LG
نظرتون درمورد این مدل چیه ؟
قیمتش 260000تومان هست
FULL HD هم هست و ورودی HDMI داره
The 'W2261V' is the company's first 16:9er and its a 22.5in model which offers the same Full HD / 1920 x 1080 native resolution as its competitors but throws in a lightening quick 2ms response time, 300 nits brightness, wide 170 degree viewing angle and huge 30,000:1 contrast ratio as differentiators (though LG is famed for its monstrous contrast ratio claims).
Aside from this, the W2261V wins friends and influences people via swanky 'dew drop' styling, 4:3 aspect ratio compatibility, a dedicated photo viewing mode and a wide array of inputs including HDMI (take note, Apple), DVI-D and D-sub.

No release date or RRP has yet been stamped on the LG W2261V but the South Korean conglomerate is famed for getting its products to market in a snappy fashion so don't expect to wait long. The other beauty of 16:9 is also don't expect to pay much...

مانیتور خوبیه شاید هم بشه گفت عالی چون 16:9 هست و برای گیم کنسولی و فیلم عالیه
همونطور که گفتی full hd و 1920x1080
رسپانس تایم عالی 2 میلی ثانیه و 22.5 اینچ هست و زاویه دید 170 و کنتراست 30000:1 البته احتمالا این کنتراست واقعی نیست و ورودی HDMI و ...
ولی این مانیتور رلیز شده؟ تو بازار هست ؟شما مطمئنی 260 تومنه؟
اینم تصویر مانیتور
9042-w2261v.jpg

که شباهتش به مانیتورهای سامسونگ انکار ناپذیره!

آخرین ویرایش:

bazi_khor

کاربر سایت
Jan 19, 2008
414
نام
مهدی
بچه ها من بعد از چند ده ماه :D تحقیق دیروز تصیمیم خودم رو گرفتم که برم aoc 2230fm بگیرم که یکی از بچه ها گفت صداش دیر میاد موقع بازی ،خیلی خورد تو ذوقم
حالا دیگه نمیدونم چه کار کنم
یه مانیتور میخوام تا 300 تومن که
ورودی hdmi داشته باشه چون حوصله وصل کردن کابل hdmi 2 dvi و کابل صدا و این مزخرفات رو ندارم
اسپیکر داشته باشه حداقل اگه نداره یه ورودی صدایی ،چیزی داشته باشه
ممنون میشم راهنمایی کنید فرق هم نمیکنه سامسونگ باشه یا ال جی یا این مارک های متفرقه :D

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
بچه ها من بعد از چند ده ماه :biggrin1: تحقیق دیروز تصیمیم خودم رو گرفتم که برم aoc 2230fm بگیرم که یکی از بچه ها گفت صداش دیر میاد موقع بازی ،خیلی خورد تو ذوقم
حالا دیگه نمیدونم چه کار کنم
یه مانیتور میخوام تا 300 تومن که
ورودی hdmi داشته باشه چون حوصله وصل کردن کابل hdmi 2 dvi و کابل صدا و این مزخرفات رو ندارم
ممنون میشم راهنمایی کنید فرق هم نمیکنه سامسونگ باشه یا ال جی یا این مارک های متفرقه :biggrin1:
شدیدا این مارک رو بهت پیشنهاد میدم
w2261v LG
من بعد از کلی تحقیق پیداش کردم بالا بچه ها مشخصاتش رو زدند;)

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
Meysam جان اون مانيتورا كه به من معرفي كردي Full HD هستند ؟؟؟
بله Full HD هستن
ممنون میشم راهنمایی کنید فرق هم نمیکنه سامسونگ باشه یا ال جی یا این مارک های متفرقه :biggrin1:
همونطور که میدونی اگه یه مانیتور speaker نداشته باشه ورودی صدا نداره و HDMI هم داشته باشه صدا رو باید جدا بگیری

bazi_khor

کاربر سایت
Jan 19, 2008
414
نام
مهدی
خب حالا من میخوام این مدل رو بگیرم همین ال جی که معرفی کردند با کابل خود کنسول وصلش کنم ،خب حالا من صدا رو چه کار کنم صدا رو به وسیله ی چه کابلی باید بگیرم؟؟

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
خب حالا من میخوام این مدل رو بگیرم همین ال جی که معرفی کردند با کابل خود کنسول وصلش کنم ،خب حالا من صدا رو چه کار کنم صدا رو به وسیله ی چه کابلی باید بگیرم؟؟
تصویرو با کابل HDMi و صدارو هم با کابل AV ( همون سه تا فیش البته دیگه فیش زرد رو کاری نداری فقط از فیش سفید و قرمز استفاده میکنی که این دوتا فیش صدای چپ و راست هستن)

Iraj

کاربر سایت
Aug 5, 2006
1,218
نام
ایرج آیریان
دوستان در مورد صدا از مانیتور AOC من یه موردی رو بگم !
اینجوری نیست که صدا دیر بیاد !!! فکر کنید صدا از تصویر عقب هست !
وقتی 360 تو خروجیش صدا نداشته باشه (مثلا لودینگ هایی بیشتر از 4-5 ثانیه) انگار صدای مانیتور میره تو stand by !!! و بعد از مثلا اون لودینگه صدا یکی دو ثانیه دیگه تازه شنیده میشه !

امیدوارم خوب توضح داده باشم !:d !

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
اسپيكر و وروديه صدا و ازين چيزام داره ؟؟؟:biggrin1:
نه اسپیکر نداره ولی از این چیزا منظورت چیه؟:biggrin1:
خب میثم جان صدا از کجای این مانیتور در میاد؟:biggrin1:
این مانیتور اسپیکر داره؟
ممنون میشم کامل توضیح بدید!!
من گفتم اسپیکر داره؟
شما برای صدا باید اسپیکر داشته باشی که برای اینکار میتونی از اسپیکر کامپیوترت استفاده کنی
شما کابل HDMI رو از کنسول میزنی پشت مانیتور و کابل AV (فقط دوتا فیش سفید وقرمز منظورمه) از کنسول میزنی به اسپیکر(که هر کدام رو به یه بلند گو باید بزنی)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر