راهنمایی برای خرید مانیتور LCD برای XBOX 360..با قیمتهای مناسب

Iraj

کاربر سایت
Aug 5, 2006
1,218
نام
ایرج آیریان
دوستان !
کسی مانیتوری (LCD) داره یا دیده که از بالا و پایین تصویر سیاه نشه ؟ نور صفحه از پایین کم نشه ؟

id_nabood

کاربر سایت
Jul 7, 2008
84
نام
امید
خب چرا دیگه... ببین...xbox تو فرمت 16:9 تصویرشو پخش میکنه...اما اینا aspect ratioیا فرمتشون تصویرشون 16:10 هستش.این مانیتورا برای کار با PC طراحی شدن.
اما تو چند تا از فرومهای خارجی که خوندم خیلی ها میگفتن که زیاد محسوس نیست یا مشکل درست نمیکنه کشیدگی تصویر.
مانیتورای سامسونگ به خصوص،توی اینچهای بالا Full HD هستند.مثل T260 و T240.
جالبه،توی سایت سامسونگ ایران و سام سرویس، هیچ اشاره ایی به فرمت تصویر نکرده. همچنین توی کاتالوگ.اما سایت سامسونگ آمریکا مشخصات کامل + Aspect Ratio رو نوشته.قابلیت دریافت مشخصات تمامی مدلها به صورت pdf هم هست.

اینا همه 16:9 هستند اما تو بازار اهواز من ندیدم.شاید جدید باشن.
LTM185(HD). LTM200TT01(HD+). LTM230TT01/02. LTM230HT01. LTM270TT01

Iraj

کاربر سایت
Aug 5, 2006
1,218
نام
ایرج آیریان
:d !
ببین متوجه سوال من نشدی که :d !
من منظورم کم و زیاد شدن نور صفحه بود !
مثلا من یه 20" سام داشتم زاویه دید زیاد میشد نور صفحه کم میشد !!
من سوالم در مورد تغییر نور صفحه بود !

blackstar

کاربر سایت
Nov 22, 2008
37
من که رفتم AOC 2230FM گرفتم الانم دارم با هاش بازی میکنم هیچ مشکلی نداره
من کیفیت سامسونگو ندیدم ولی از کیفیت تصویر این راضیم فقط بعضی جاها تو دود کم میاره مثلا تو fable 2 نمیدونم شاید اشکال از بازی باشه!

id_nabood

کاربر سایت
Jul 7, 2008
84
نام
امید
به سلامتی.مبارک باشه.
آقا چند گرفتی؟از چه پورتی استفاده میکنی؟ Dvi یا HDmi ؟با PC بازی میکنی یا XBOX؟ اگه با کنسول بازی میکنی،تصویر کشیده نمیشه؟
میشه یه عکس بزاری ازش...ببینیم چه طوره؟
قبلا چه مانیتوری داشتی؟یعنی رفتی بازار...1 دونه سامسونگ روشن نبود ببینی کیفیتشو؟؟

آخرین ویرایش:

id_nabood

کاربر سایت
Jul 7, 2008
84
نام
امید
در نمایشگاه CES 2009 شرکت سامسونگ نخستین نمایشگر سه بعدی خود را به بازار معرفی کرد. این نمایشگر که RZ2233 نام گرفته است، نخستین نمایشگر سه بعدی شرکت کره ای سامسونگ محسوب می شود که به کاربر امکان می دهد تنها با فشردن یک دکمه حالت پخش تصاویر را از دو بعدی به سه بعدی تغییر دهد.این مانیتور 22 اینچی با آخرین کارت گرافیکی سه بعدی شرکت NVIDIA موسوم به
Vision GeForce 3Dسازگاری دارد و با داشتن سیستم زمان بندی پیشرفته، این امکان را به کاربر می دهد تا با تنظیم زمان، مانیتور به صورت خودکار خاموش شود.این مانیتور قادر است 350 بازی محبوب و مردمی در جهان را به صورت خودکار در فضای سه بعدی به نمایش بگذارد. نمایشگر جدید سامسونگ از طریق ورودی USB نیروی موردنیاز خود را تامین می کند و قیمت آن 349دلار:cool::eek: اعلام شده است.
حالا فکر میکنید سام سرویس،اینو وارد میکنه؟به فرض محال که وارد کرد!چند میفروشه؟؟ عاقلان دانند...!

joopi_gam3r

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,116
جالبه،توی سایت سامسونگ ایران و سام سرویس، هیچ اشاره ایی به فرمت تصویر نکرده. همچنین توی کاتالوگ.اما سایت سامسونگ آمریکا مشخصات کامل + Aspect Ratio رو نوشته.قابلیت دریافت مشخصات تمامی مدلها به صورت pdf هم هست.

این مورد برای من هم یه سواله بزرگه که واقعا موندم توش
متاسفانه این 1933sn خیلی کوچیکه.اگه 2033sw تو بازار بود میخریدمش dvi اشم زیاد برام مهم نیست چون از کیفیت کابل vga راضیم.

آخرین ویرایش:

Leonard Cohen

کاربر سایت
Oct 14, 2006
464
من که رفتم AOC 2230FM گرفتم الانم دارم با هاش بازی میکنم هیچ مشکلی نداره
من کیفیت سامسونگو ندیدم ولی از کیفیت تصویر این راضیم فقط بعضی جاها تو دود کم میاره مثلا تو fable 2 نمیدونم شاید اشکال از بازی باشه!

به سلامتی.مبارک باشه.
آقا چند گرفتی؟از چه پورتی استفاده میکنی؟ Dvi یا HDmi ؟با PC بازی میکنی یا XBOX؟ اگه با کنسول بازی میکنی،تصویر کشیده نمیشه؟
میشه یه عکس بزاری ازش...ببینیم چه طوره؟
قبلا چه مانیتوری داشتی؟یعنی رفتی بازار...1 دونه سامسونگ روشن نبود ببینی کیفیتشو؟؟
سلام
من هم همین و دارم
راضیم ازش فابل ندارم که تست کنم ولی تو بازیهای دیگه مشکلی نداشتم
دود هم داشتن فراوون :cheesygri ;)

............................
ورودی HDMI داره . تصویر هم به هیچ وجه کشیده نمیشه . شاید میدان دیدش اونقدرها وسیع نباشه البته

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
سلام
من هم همین و دارم

ورودی HDMI داره . تصویر هم به هیچ وجه کشیده نمیشه . شاید میدان دیدش اونقدرها وسیع نباشه البته
این lcd های AOC چطورند؟
می خوام یه دونه بخرم قیمتاش خیلی مناسبه! (خیلی ارزونه)

id_nabood

کاربر سایت
Jul 7, 2008
84
نام
امید
سلام
من هم همین و دارم

مبارک باشه.
کی خریدی؟پیکسل سوخته نداشت؟
والا حسابی دو دلم...نمیدونم سامسونگ بگیرم یا اینو!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر