راهنمایی برای خرید مانیتور LCD برای XBOX 360..با قیمتهای مناسب

Brox

کاربر سایت
Jul 11, 2008
512
نام
قدرت
سلام
من یه مانیتور 30 اینچ سامسونگ دیدم خیلیی توپه ولی خودم یه مانیتور 17 اینچ دارم وایدم نیست اما همین پول به دستم برسه از این 30 اینچا میگیرم
یه سوال هم داشتم یه tv hdmi بهتره یایه مانیتور خوب؟
مانبتور میتونه hd یا hdmi باشه؟

Hesam_1994

کاربر سایت
Jun 9, 2008
1,459
نام
حسام
سلام
من یه مانیتور 30 اینچ سامسونگ دیدم خیلیی توپه ولی خودم یه مانیتور 17 اینچ دارم وایدم نیست اما همین پول به دستم برسه از این 30 اینچا میگیرم
یه سوال هم داشتم یه tv hdmi بهتره یایه مانیتور خوب؟
مانبتور میتونه hd یا hdmi باشه؟
TV یا مانیتور بستگی به بودجه شما داره.
بله.مانیتور اگر 1200*1920 ساپورت کنه یعنی Full HD رو ساپورت میکنه.
بعضی از مانیتور های HD Ready و بعضی از مانیتور های Full HD پورت HDMI دارن.

bahramsony2006

کاربر سایت
Dec 24, 2006
215
نام
بهرام فرخی زاده
LA22S81B رو بیخیال شو چون هم زمان پاسخگویی دیری داره هم اینکه به نسبت اون دوتا کنتراست پایین تری داره.
BW 2253 فرقش با T1900 در کنتراست(که 1900 جلوئه)_رزولوشن(که2253 با 1050*1680 جلوتره)_زمان پاسخگویی(که 1900 5 ثانیه ولی 2253 دو ثانیه).
البته با همه ی اینا انتخاب شما بستگی به بودجتون داره.که 2253 حدود 350 تومن و 1900 در حدود 260 تومن.
موفق باشی.

T1900 = 2ms
http://samservice.com/products/T1900/

Nike-90

کاربر سایت
Aug 30, 2008
991
نام
محسن
آقا تو رو خدا در مورد این T1900 اینطوری نظر ندین ........بیاین از من که دارمش بپرسین ....داداش شک نکنین که آخرشه فقط با کابل DVI دیگه خدامیشه ....اینو من که TV HD هم دارم میگم

nasrGod

کاربر سایت
Aug 12, 2007
114
T220HD

سلام بچه ها من ميخوام مانيتور بخرم ولي هر چي ميگردم مانيتور 22 اينچ سامسونگ مدلاي2232bw
يا
2232gw
يا
2253ٌْgw
را پيدا نميكنم و ميگن شركت چند وقته توليد مانيتور 20 اينچ به بالا نداره و مدل T220HD كه اصلا" وارد نشده
حالا ميخوام بپرسم كه
1 _شما كسي رو سراغ داريد كه اين مدلارو داشته باشه يا حداقل يكي از اين 3 تا مدل رو داشته باشه
2_اگه سامسونگ گيرم نيومد مدلاي ال جي مثلW2284F يا W2452V وكلا" مدلاي ال جي چطورندمناسبند يا نه
3_سوني و بقيه ماركها مانيتور 22 اينچ يا بالاترشو دارن يا نه اگه هست اسم مدلاش چي هستند
از تمام دوستاني كه اطاعاتي دارن خواهش ميكنم اين سه تا رو يا حداقل يكيشو جواب بدن چون من ميخوام اين چند روزه مانيتور بخرم و به اين اطلاعات واقعا" نياز دارم
قبلش از حمتون تشكر ميكنم

Hesam_1994

کاربر سایت
Jun 9, 2008
1,459
نام
حسام
سلام بچه ها من ميخوام مانيتور بخرم ولي هر چي ميگردم مانيتور 22 اينچ سامسونگ مدلاي2232bw
يا
2232gw
يا
2253ٌْgw
را پيدا نميكنم و ميگن شركت چند وقته توليد مانيتور 20 اينچ به بالا نداره و مدل T220HD كه اصلا" وارد نشده
حالا ميخوام بپرسم كه
1 _شما كسي رو سراغ داريد كه اين مدلارو داشته باشه يا حداقل يكي از اين 3 تا مدل رو داشته باشه
2_اگه سامسونگ گيرم نيومد مدلاي ال جي مثلW2284F يا W2452V وكلا" مدلاي ال جي چطورندمناسبند يا نه
3_سوني و بقيه ماركها مانيتور 22 اينچ يا بالاترشو دارن يا نه اگه هست اسم مدلاش چي هستند
از تمام دوستاني كه اطاعاتي دارن خواهش ميكنم اين سه تا رو يا حداقل يكيشو جواب بدن چون من ميخوام اين چند روزه مانيتور بخرم و به اين اطلاعات واقعا" نياز دارم
قبلش از حمتون تشكر ميكنم
سلام.:biggrin1:
شما چطور گیر نمیاری.یک نگاه به سایت سام سرویس بنداز.اینا الان تو بازار راحت گیر میان.برای اینکه راحت تر بشی برو به نمایندگی های رسمی سامسونگ سر بزن و از اونا خرید کن.الان یواش یواش سامسونگ داره به سمت تولید مانیتور های 20 و بالاتر میره بعدا شما میگی دیگه تولید نمیکنه.;)،از کی شنیدی اینارو؟:confused:
2_مدلای الجی به نسبت سامسونگ کلا رزولوشن و کنتراست خلی پایین تری دارن،تازه تکنولوژی های ابدایی سامسونگ رو هم ندارن.
3_سونی رو ببوس بذار کنار.که مانیتورهاش در حد : :sick:
موفق باشی.

nasrGod

کاربر سایت
Aug 12, 2007
114
سلام.:biggrin1:
شما چطور گیر نمیاری.یک نگاه به سایت سام سرویس بنداز.اینا الان تو بازار راحت گیر میان.برای اینکه راحت تر بشی برو به نمایندگی های رسمی سامسونگ سر بزن و از اونا خرید کن.الان یواش یواش سامسونگ داره به سمت تولید مانیتور های 20 و بالاتر میره بعدا شما میگی دیگه تولید نمیکنه.;)،از کی شنیدی اینارو؟:confused:
2_مدلای الجی به نسبت سامسونگ کلا رزولوشن و کنتراست خلی پایین تری دارن،تازه تکنولوژی های ابدایی سامسونگ رو هم ندارن.
3_سونی رو ببوس بذار کنار.که مانیتورهاش در حد : :sick:
موفق باشی.

از اينكه پاسخم رو دادي تشكر ميكنم
خودمم تو سايت سام سرويس ديدم ولي وقتي به دفتر فروششون زنگ ميزنم ميگن الان چند ماهه كه مدل 20 به بالا وارد نكرديم
شماره ايم كه باهاش تماس گرفتم اينه(واحد فروش88732255)
راستي اسم چندتا مدل سوني رو بگو اگه قيمتشم بگي كه ديگه خيلي خوبه
من چون تو شهرستانم به پاساژهاي تهران دسترسي ندارم اگه هر كدام از دوستان شماره تلفن يا اسم مغازه اي كه اون سه تا مدلو داره رو بگن ممنون ميشم
اگه دوستان ديگه اي هم به سوالات بالا جواب بدن منو شرمنده كردن

bahramsony2006

کاربر سایت
Dec 24, 2006
215
نام
بهرام فرخی زاده
با سلام
من یه مونیتور BW 1931+ دارم و میخواستم بفروشم و یه مونیتور T1900 بخرم؟:confused:
به نظر شما ارزشو داره؟
کنتراستش چقدر بهتره؟
کنتراستش به پای HDTV میرسه؟
(مشکل پول هم مطرح نیست!:cheesygri)

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,076
نام
محمد امین
با سلام
من یه مونیتور BW 1931+ دارم و میخواستم بفروشم و یه مونیتور T1900 بخرم؟:confused:
به نظر شما ارزشو داره؟
کنتراستش چقدر بهتره؟
کنتراستش به پای HDTV میرسه؟
(مشکل پول هم مطرح نیست!:cheesygri)

T1900 کنتراست (20.000) ولی BW1931 کنتراستش (2.000) هست ...

ارزش داره ولی دیگه نه اونقدر که بخوایی روش کلی ضرر کنی..

اونهای که دارن میگن از HDTV خیلی بهتره.. :biggrin1:

از اينكه پاسخم رو دادي تشكر ميكنم
خودمم تو سايت سام سرويس ديدم ولي وقتي به دفتر فروششون زنگ ميزنم ميگن الان چند ماهه كه مدل 20 به بالا وارد نكرديم
شماره ايم كه باهاش تماس گرفتم اينه(واحد فروش88732255)
راستي اسم چندتا مدل سوني رو بگو اگه قيمتشم بگي كه ديگه خيلي خوبه
من چون تو شهرستانم به پاساژهاي تهران دسترسي ندارم اگه هر كدام از دوستان شماره تلفن يا اسم مغازه اي كه اون سه تا مدلو داره رو بگن ممنون ميشم
اگه دوستان ديگه اي هم به سوالات بالا جواب بدن منو شرمنده كردن

اگر میخوای مانیتور 22 اینچ بخری بهترین گزینه BW2253 هست که یک سرو گردن از همه بالاتره قیمتشم حدود 350.000 تومن به بالا هست...

یک سر به این سایت بزن این مانیتور رو رای فروش دارن..

http://www.digikala.com/Reviews/Computers/Details.asp?PId=CA-MON-Sam2253BW

Nike-90

کاربر سایت
Aug 30, 2008
991
نام
محسن
من خودم تو خونه HD tv داریم ولی این T1900 زد ترکوندش اختلافشم خیلی زیاده ولی به 1 شرط اونم با کابل HDMI 2 DVI که اگه این کابلو وصل کنی هر رزولوشنی که بخای میگیری و 1 توصیه اصلا با کابل VGA بازی نکینین چون خیلی بی کیفیته . کلا T1900 ترکونده از نظر ظاهری هم شبیه تلوزیونای جدیده تا مانیتور من که فکر میکنم بهترین و تنهت گزینه مناسب واسه ما ایرانیاس

bahramsony2006

کاربر سایت
Dec 24, 2006
215
نام
بهرام فرخی زاده
من خودم تو خونه HD tv داریم ولی این T1900 زد ترکوندش اختلافشم خیلی زیاده ولی به 1 شرط اونم با کابل HDMI 2 DVI که اگه این کابلو وصل کنی هر رزولوشنی که بخای میگیری و 1 توصیه اصلا با کابل VGA بازی نکینین چون خیلی بی کیفیته . کلا T1900 ترکونده از نظر ظاهری هم شبیه تلوزیونای جدیده تا مانیتور من که فکر میکنم بهترین و تنهت گزینه مناسب واسه ما ایرانیاس
یعنی با کابل VGA کیفیتش پاینتره؟!
یعنی بی خیال عوض کردن بشم.
(360 من خروجی HDMI نداره)

nasrGod

کاربر سایت
Aug 12, 2007
114
مانیتور

T1900 کنتراست (20.000) ولی BW1931 کنتراستش (2.000) هست ...

ارزش داره ولی دیگه نه اونقدر که بخوایی روش کلی ضرر کنی..

اونهای که دارن میگن از HDTV خیلی بهتره.. :biggrin1:

اگر میخوای مانیتور 22 اینچ بخری بهترین گزینه BW2253 هست که یک سرو گردن از همه بالاتره قیمتشم حدود 350.000 تومن به بالا هست...

یک سر به این سایت بزن این مانیتور رو رای فروش دارن..

http://www.digikala.com/Reviews/Computers/Details.asp?PId=CA-MON-Sam2253BW

رفتم تو اين سايت شماره تماس رو برداشتم زنگ زدم موقعه اي كه به قسمت فروش وصلم كردن نزديك 40 دقيقه گوشي دستم بود وكسي جواب نداد به خاطر همين قطع كردم اگه مغازه اي رو سراغ داشتيد كه اين سه مدل(
2232bw
يا
2232gw
يا
2253ٌْgw)
داشت حتما" به من بگيد در ضمن يه مانيتور ال جي هم هست كه ميخوام با مدل 2253ٌْgw مقايسه كنم شما يه نظري بديد
W2452V ال جي
24 اينچ

• صفحه نمايش گسترده
  • كنتراست منحصر بفرد 10,000:1
  • طراحي استثنايي و زيبا
  • داراي بدنه براق تركيبي مشكي و طوسي
  • مجهز به تکنولوژي DFC
  • زاويه ديد بسيار وسيع
  • زمان پاسخدهي بسيار سريع (2ms)
  • مجهز به موتور پردازش تصوير
  • مجهز به كليد FUN (جهت تنظيمات خاص تصوير)
  • مجهز به ورودي HDMI
  • قابليت نمايش تصوير در تصوير
Resolution 1920 x 1200
  • fullHd
قيمت420000 تومان

سامسونگ 2253ٌْgw
کنتراست : 8000:1
وضوح تصوير : 1050*1680
زمان پاسخدهي بسيار سريع 2ms
زاويه ديد بسيار وسيع
قيمت 365000تومان
S

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,076
نام
محمد امین
من کرمانشاه هستم اینجا از این مانیتور ها پیدا میشه..! مگه میشه پیدا نکنی...!! شما تهران هستید..؟

مانیتور های نسل جدید فرق چندانی با هم ندارن و با توجه به نیاز فرد هر کدام از مدل ها خریداری میشن..

مانیتور های LG زیاد برایه گیم مناسب نیستند(نصبت به سامسونگ) و یک تاریکی خاصی به فضایی بازی میده ..
من یکی از اقوام مانیتور 19 LG داره که بنظر من زیاد جالب نبود .. و مدل های سامسونگ برتری دارن..

اما در کل تفاوت ها ناچیز هست ولی اگر از من میشنوی سامسونگ بگیر یا BW2253 یا T1900 بگیر..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر