راهنمایی برای خرید مانیتور LCD برای XBOX 360..با قیمتهای مناسب

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا
سلام من LGW2261VPولیعصر قیمت کردم 197تومن بعد که گفتم خداحافظ گفت بیا ارزونترم میدم بعد شما میگید 240،220تومنه؟!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟ :confused:
راستی این کنترانستش چیه؟یکی میگه20000به1 یکی میگه50000به1.!(منظورم از یکی یه سایت هستا)

آخرین ویرایش:

pedram_sad

کاربر سایت
Apr 24, 2008
962
نام
pedram
سلام من LGW2261VPولیعصر قیمت کردم 197تومن بعد که گفتم خداحافظ گفت بیا ارزونترم میدم بعد شما میگید 240،220تومنه؟!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟ :confused:
راستی این کنترانستش چیه؟یکی میگه20000به1 یکی میگه50000به1.!(منظورم از یکی یه سایت هستا)
مطمنی vp بوده ؟
ممکنه v بوده باشه
گرچه اونم قیمتش خیلی خوبه چون اونم 210 هست حد اقل

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
درخواست راهنمایی
دوستان عزیز من امروز به سفارش عزیزی رفتم جمهوری یه tv بگیرم sl800 lg اما از 3 تا نمایندگی سوال کردم دوتاشون گفتن به علت نقص فنی جم شده و نداشتن یکیشون موجود داشت پرسیدم مگه نقص فنی نداره؟ گفت این مدل داشت کاسه کوزه led رو خراب میکرد شرکت جمش کرد تا یه مدت دیگه که led ها فروش بره.حالا موندم کی راست میگه کی دروغ.میخواستم ببینم کسی از بچه ها این مدل رو داره اگه داره مشگلی داره یا نه؟
جالبه یکی میگفت ایرادش اینه که چسب قابه محافظش شل میشه و یهو میوفته:eek:
یه سوال دیگه اینکه دو دلم اینو بگیرم یا sony v550 رو اخه امکانات lg ادم و وسوسه میکنه تازه تصویرشم بهتره کسی v550 نداره ببینیم خوبه یا نه؟
ببخشید طولانی شد

sdr

کاربر سایت
Aug 30, 2009
257
درخواست راهنمایی
دوستان عزیز من امروز به سفارش عزیزی رفتم جمهوری یه tv بگیرم sl800 lg اما از 3 تا نمایندگی سوال کردم دوتاشون گفتن به علت نقص فنی جم شده و نداشتن یکیشون موجود داشت پرسیدم مگه نقص فنی نداره؟ گفت این مدل داشت کاسه کوزه led رو خراب میکرد شرکت جمش کرد تا یه مدت دیگه که led ها فروش بره.حالا موندم کی راست میگه کی دروغ.میخواستم ببینم کسی از بچه ها این مدل رو داره اگه داره مشگلی داره یا نه؟
جالبه یکی میگفت ایرادش اینه که چسب قابه محافظش شل میشه و یهو میوفته:eek:
یه سوال دیگه اینکه دو دلم اینو بگیرم یا sony v550 رو اخه امکانات lg ادم و وسوسه میکنه تازه تصویرشم بهتره کسی v550 نداره ببینیم خوبه یا نه؟
ببخشید طولانی شد

من تا حالا نشنيدم sl800 جدا تو 32ها حرف نداره من خودم از نزديك كيفيتش ديدم
قيمتش چند بود ؟

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
چه ریطی داره عزیز دلم؟:D خب خروجی صدا هم داره پشتش! از اون سوزنی هاست...
گُلَم یعنی به پشتت سوزن بزنم :D،ببخشید به پشتش از این تبدیل ها که از PC به اسپیکر 3 تیکه میخوره بزنم؟

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
کسی نبود مارو راهنمایی کنه؟؟

بچه ها مدل 37LH700YR الجی اسکارلت چطوره؟؟؟؟:confused:
مدله خوبیه ولی من باشم سام میگیرم :biggrin1:

بعد مطمئنی برای اتاق کوچیکتر از 3*4 تی وی 37 اینچی میخای بیگیری ؟ برای همچین فضایی 26 زیاده چه برسه به 37 ! این تجربه ی خودم و چنتا دیگه از دوستان هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر