راهنمایی برای خرید بازی های xbox 360

navid.persian

کاربر سایت
Jun 5, 2010
59
سلام
من میخواسم چند تا بازی بگیرم . میخواستم دوستان راهنمایی کنند که این بازی ها ارزش خریدن و بازی کردن را دارند یا نه ؟
ممنون میشم کمک کنید و من را راهنمایی کنید
1. fallout 3
2. fable2
3. gears of war 1 (گیرز 2 را تا اخرش رفتم حسابی بهم حال داد به نظرتون یکش را هم بگیرم و بازی کنم؟ )
4. 2009 virtua tennis
5. toy story 3
6. splinter cell : convection
7. sniper ghost warrior
8. mass efect 2
9. در ضمن از halo ها خیلی تعریف شنیدم . و بدجوری میخوام این بازی را هم بگیرم . میشه یکی بگه بهترین و جدیدترین نسخه ی این بازی کدومه تا من هموم را بگیرم ؟
10. sonic's ultimate gensid colection
.......
منتظر راهنماییتون هستم . ممنون

snake is hero

کاربر سایت
Sep 19, 2009
240
دوست عزیز به نظرم نیازی به زدن تاپیک نبود ولی اگه شما جدیدا به جمع اکس باکس دار پیوستی اول یه خوش آمد میگم بهت و دوم اینکه بگو چه ژانر بازی ای دوست داری تا بگیم چی خوبه... مثلا اگه از گیرز خوشت اومده 1 رو هم بازی کن تا داستان کامل دستت بیاد و اینکه سری برو سراغ بازی های beat'em up مثل devil may cry یا dante ...

کاربران عزیز تقاضا می کنیم از ارسال مواردی مانند: این تاپیک تکراری است، این جاش اینجا نیست، تاپیک چرا قفل نشده، مدیران سریعتر تاپیک رو قفل کنند و ... جداً خودداری کنند. در صورت مشاهده این موارد فقط از "آگاه کردن مدیریت از تخلف" استفاده کنید، در صورت مشاهده پیام های مدیریتی از کاربران، پیام فوراً حذف خواهد شد.

Last edited by a moderator:

navid.persian

کاربر سایت
Jun 5, 2010
59
من نظر خودتون را میخوام و ژانر خاصی مد نظر ندارم. بگید کدوم از این بازی ها خوبه و کدوم ارزش بازی کردن را نداره و کدوم ادم را معتاد میکنه و نمیزاره از جلو تصویر تکون بخوری؟:d

God_of_game

کاربر سایت
May 10, 2008
2,025
فکر کنم اگه تاپیک مربوط به هر کودوک رو می دیدی می تونستی تصمیمت رو خودت بگیری :-/
کدوم ارزش بازی کردن را نداره
ماشالا شما بازی هایی رو نام بردید که دیگه این جمله اصلا باهاش جوردرنمیاد!!!
ولی فکر کنم دبر میان اینا sonic's ultimate gensid colection ارزشش رو نداره!

ps3amir

کاربر سایت
Aug 19, 2008
677
نام
مسعود
من یه بازی ماشین سواری دو نفره میخوام که توی شهر باشه و هم بشه توی شهر چرخید.
قبلا روی midnight club3 ،ps2 داشتم یه چیزی شبیه این میخوام.

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,253
نام
AliDEvil
بهترین گزیینه بازی بسیار عالیه Split Second هستش ولی بهرته یک بار بازی رو تموم کنی تا بتونی تموم ماشین ها و مرحله ها رو باز کنی بعدش دو نفره خیلی خیلی حال میده.

بازی Blur هم خیی بازی خوبیه و کلا خوراک چند نفرست.یک جورایی مثل کراش PS میمونه

Soap McTavish

کاربر سایت
Jul 3, 2010
1,403
نام
N4V!D
این بازی Call Of Duty که میگین جدید نیست
بلکه مجموعه ی همه ی call of هایی هست که در مورد جنگ جهانی دوم است
یعنی Call Of 2,3,5 ولی Call of 1 رو نداره
نمیدونم تو چند DVD هم هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند