راهنمایی برای خرید بازی های xbox 360

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,365
نام
علیرضا
سلام به همگی
من بین این بازی ها بودجه خرید 3 بازی را دارم پس لطفا راهنماییم کنید
Kane & Lynch 2 : Dog Days
Ninja Gaiden 2
CSI : Deadly Intent بخاطر فکری بودنش adv
The Saboteur
Split/Second
Prince Of Persia : The Forgotten Sands
episode frome gta
لطفا فقط بین این چند تا راهنماییم کنید بازی هایی مثل read dead و alan wake اینا...... نگید
من خودم نظرم بیشتر روی kane & lynch 2 ninja gaiden 2 episode gta

به نظر من همون 3 تایی که مد نظرته بگیر هر 3 تاشون خوبن ولی نینجا گایدن 2 یه خورده رو اعصابه ( برا من که خیلی رو اعصاب بود به زور تمومش کردم )

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
دمتون گرم با توجه به نظر شما دو عزیز این سه بازی انتخاب کردم نمیخوام سه تاش تفنگی باشه ninja gaiden 2 episode gta split second فقظ یک سوال میمونه این ninja درجه ی easy نداره؟ که همه از سختیش ناراحتند;)

Evil007

کاربر سایت
Mar 24, 2006
951
نام
R!za
دمتون گرم با توجه به نظر شما دو عزیز این سه بازی انتخاب کردم نمیخوام سه تاش تفنگی باشه ninja gaiden 2 episode gta split second فقظ یک سوال میمونه این ninja درجه ی easy نداره؟ که همه از سختیش ناراحتند;)
داشتن که به همین اسم نه ولی پایین ترین درجش هم یه کم سخته ولی به نظر من لذت بخشه ولی بگم که یه جاهایی مثله غول آخرا بد جوری نامرد میشه بازی>:)

aramin

کاربر سایت
Oct 3, 2007
121
نام
آرمین
دوستان سلام.من تازه عضو سایت شدم و کلی سوال از شما دوستان عزیز دارم.
دوستان من تاحالا سری HALO رو بازی نکردم.HALO 3 رو بگیرم یاHALO 3 ODST.
ممنون از همه ی دوستان.

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
دوستان سلام.من تازه عضو سایت شدم و کلی سوال از شما دوستان عزیز دارم.
دوستان من تاحالا سری HALO رو بازی نکردم.HALO 3 رو بگیرم یاHALO 3 ODST.
ممنون از همه ی دوستان.
سلام دوست عزیز
به نظر من قبله اینکه ریچ بیاد هر دورو بازی کن دوست عزیز اما اگر میخوای یدونه بازی کنی حتمی halo3 امتحان کن به نظر من halo3 بازیه خیلی بزگتریه نسبت به HALO 3 ODST از هر لحاظی که بخواین حساب کنید

aramin

کاربر سایت
Oct 3, 2007
121
نام
آرمین
دوستان من بازی halo 3 odst رو خریدم .آخه هر چی گشتم halo 3 رو پیدا نکردم.میخوام ببینم اگه با halo 3 odst خیلی فرق داره اینترنتی بخرم.به نظر شما ارزش داره؟

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,202
دوستان من بازی halo 3 odst رو خریدم .آخه هر چی گشتم halo 3 رو پیدا نکردم.میخوام ببینم اگه با halo 3 odst خیلی فرق داره اینترنتی بخرم.به نظر شما ارزش داره؟
آره، ارزش داره به خاطرش اینترنتی بخری! Halo 3 خیلی بهتر از ODST است...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر