راهنماي كامل بازي ها

دسته گل خوشبو

کاربر سایت
Jan 10, 2009
7
سلام
خسته نباشید
اگه دوستان محبت کنن این قسمت بازی Tomb Raider را یه راهنمایی کوچولو داشته باشن ممنون می شم
این قفسه اومده بیرون و دریچه بالا هم باز شده، مونده رسیدن به اون دریچه بالا و

yasermo

کاربر سایت
Oct 4, 2008
2
اتصال به battle.net

شرمنده من نمی دونستم این پست رو کجا باید بزارم برای همین اینجا گذاشتم
آقا من می خوام به battle.net وصل شم تا استارکرافت2 بازی کنم ولی با وی پی ان یا چیزای مثل این پینگ خیلی می ره بالا شما راه دیگه ای بلد هستید لطفا راهنمایی کنید.ممنون

onlysonic

کاربر سایت
Mar 21, 2013
350
نام
سید محمد حسین
آقا من یه چند وقته میرم سراغ بازی های قدیمی میخواستم بدونم تو The Legend of Zelda ocarina of Time:
برای بدست اوردن Epona (همون اسبه)دقیقا باید چی کار کنیم
برای گرفتن Hook shot هم همینطور؟؟؟؟؟

---------- نوشته در 07:39 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:36 PM ارسال شده بود ----------

---------- نوشته در 04:22 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:20 PM ارسال شده بود ----------

یه راهنمایی کامل وا سه
Machinarium

بذارید لطفا

لینک درست و حسابی ندارم ولی فکر کنم تو فروم بازینما یه کسی راهنمای کاملشو گذاشتو بود فوق العاده بود

soroush-akrami

کاربر سایت
Mar 7, 2012
10
نام
سروش اکرمی
سلام دوستان
من تو بازی resident evil revlotion گیر کردم . اون قسمتی که جیل وارد کازینو میشه و باید بازی کنی تا سه تا شکل با هم یکی بشه و پول رو ببری بعدش باید پول ها رو بذاری توی یه کاسه مانندی که وزنش رو حساب میکنه و فکر کنم به حد نصاب که رسید در باز شه . اما در باز نمیشه .اگه دوستان میتونند کمک کنن

soroush-akrami

کاربر سایت
Mar 7, 2012
10
نام
سروش اکرمی
سلام دوستان
من تو بازی resident evil revlotion گیر کردم . اون قسمتی که جیل وارد کازینو میشه و باید بازی کنی تا سه تا شکل با هم یکی بشه و پول رو ببری بعدش باید پول ها رو بذاری توی یه کاسه مانندی که وزنش رو حساب میکنه و فکر کنم به حد نصاب که رسید در باز شه . اما در باز نمیشه .اگه دوستان میتونند کمک کنن

خودم مشکلم رو حل کردم
باید وزنش میشد 107 گرم

3!NA

کاربر سایت
Aug 30, 2009
739
نام
31NA
Dinner Dash 5 - BOOM

آقا خسته نباشید...
یه سوال درباره این بازی رستوران 5 داشتم، این بازی وقتی که توی ویندوز 8 و 7 نصب کردم، وقتی میخوام بازیو شروع کنم(یعنی تو بازی هستم) ویندوزها پیغام Stop Working میدن، باید چی کار کنم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر